Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kova Burcunun Diğer Burçlar ile Uyumu

Kova burçları devamlı özgürlük ve bağımsızlık arayışındadır. Uğraşlarında bir yere bağlı kalmaya kalmaya katlanamazlar. İradelerini kontrol altında tutmak ve içlerinden geçeni yapmak isterler. Özellikle Akrep ve Yengeç gibi burçlar, Kovaların uçarı davranışları yüzünden onlara uyum sağlamakta zorlanır. Kova burcu aşk ilişkilerinde en çok hangi burçlarla uyumlu? Öğrenmek için okumaya devam edin!

20 Ocak ve 19 Şubat arasında doğan Kova bir Hava burcudur ve Uranüs gezegeni tarafından yönetilir. Kova burçları yönetici gezegenlerine onlara bahşettiği yaratıcılık ve trend belirleyici yön için teşekkür edebilir. Kova daima özgürlük arayışında olan bir burçtur ve bu sebeple herkesle iyi anlaşması pek de mümkün değildir. Elbette hiç kimse Kova’nın ilişki fikrine karşı çıktığını söyleyemez, yine de onlar insanlara hesap vermek zorunda olmaktan hoşlanmazlar. Kova için yaşam hareket halinde olmak ve onun tadını çıkarmak için özgür olmaktan geçer. Dolayısıyla onu ve onun ihtiyaçlarını anlayacak birini bulması Kova için çok önemlidir. Hangi burcun sana en uygun olduğunu merak mı ediyorsun sevgili Kova? Tablodaki burçlara tıklayıp cevabı öğrenmenin tam zamanı!

Hangi burcun sana en uygun olduğunu merak mı ediyorsun sevgili Kova? Tablodaki burçlara tıklayıp cevabı öğrenmenin tam zamanı! Daha detaylı bilgiler için günlük burç yorumlarınızı takip etmeyi unutmayın!

KOVA BURCUNUN DİĞER BURÇLARLA UYUMU

Merak ettiğiniz burcu seçin!
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Başak kadınını çok seviyorum ayrıntılı uyumlu özellikleri

Kova burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Kova Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!

Kova burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Kova Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Kova burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.