Başak Burcunun Diğer Burçlar ile Uyumu

tarihinde

Başak, Zodyak'ın en mükemmelliyetçi burcudur. Başak burcu dürüst, samimi ve açık fikirli yapılarıyla ön plana çıkar ve ruh eşini de bu kriterlere göre arar. Bir Başak burcunun öncelikli hedefi sakin, çatışmalardan uzak bir hayattır. Ancak mükemmeliyetçi yapısı diğer insanları itebilir. Boğa ve Oğlak ile mükemmel bir uyum yakalayabilir. Peki sizin burcunuz Başak ile uyumlu mu? Başak burcuyla olan uyumunuzu test edin!

24 Ağustos ile 23 Eylül tarihleri arasında doğan Başak bir Toprak burcudur ve Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Başak aşırı mükemmeliyetçidir ve bu durum mantıksal ve kesin tavırlarını açıklar niteliktedir. Başaklar onu anlayan ve olduğu gibi kabul eden bir partnerle uyumlu ve sakin bir ilişkinin hayalini kurarlar. Ancak Başak burçları her burçla iyi geçinemez ve ilişkinin başında partnerlerini anlamakta güçlük çekerler. Dürüst ve içten yönleri etkisiyle Başak en güvenilir burçlardan kabul edilir. Partnerlerine her zaman destek olmalarıyla bilinirler. Ancak ilişkideki rahat ve tembel tavırları yüzünden karşı cinsin sinirini bozma riski taşırlar. 

Hangi burcun sana en uygun olduğunu merak mı ediyorsun sevgili Başak? Tablodaki burçlara tıklayıp cevabı öğrenmenin tam zamanı! Daha detaylı bilgiler için günlük burç yorumlarınızı takip etmeyi unutmayın!

 • Koç


  Başak - Koç: 

  Şaşırtıcı bir birliktelik


  Başak - Koç burç uyumu: 

  Bu iki burcun kavga etmeyi bırakıp birbiriyle iyi anlaştığını görmek neredeyse imkansızdır! Koç ve Başak iyi bir takım olabilirler ama işin içine duygular girdiğinde meseleler karmaşık bir hal alır. Utangaç Başak, dışa dönük Koç tarafından baskılanabilir, dolayısıyla bu ilişkide bir dengesizlik söz konusudur. Birbirlerinin eksikliklerinin farkına varmalarını sağlayabilirler ama Başak büyük olasılıkla Koç burcuna boyun eğecektir. Başak şüphesiz Koç’un yaşamına pozitif düşünce ve istikrar getirecektir, Koç ise Başak’ın günlük yaşamına güzel bir şekilde uyum sağlayacaktır. Ama işler kızıştığında, Koç burcu sorunlardan kaçmayı tercih eder dolayısıyla Başak’ın gözlerini açık tutması gerekir!  Aşk uyumu : ♥ ♥♥


  Birlikteliğin zayıf yönü: Uyumsuzlukları


  Birlikteliğin güçlü yönü: İyi geçinirler


  İlişki tavsiyesi: İşin sırrı iyi iletişimde!  Başak ile Koç Uyumu: Bu iki burç hangi noktalarda uyumlu?

  Başak ile Koç oldukça farklı kişiliklere sahiptir. Koç, savunmasız Başak burcunu baskı altına alabilir. Başak burcunun çalışkan ve düzenli yapısı Koç burcuna ihtiyaç duyduğu istikrarı sağlar, onun hayatını kolaylaştırır. Başak ise Koç burcunun karar alma yetilerine saygı duyar. 


  Aşk uyumunuzu görmek için başka bir burcun üzerine tıklayın!

Find similar articles on this topic :

Başak bayan yengeç erkeği uyumu

Nahide 4 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey