Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Burcunuza göre evlilik ruh eşin kim? Ruh ikinizi yazımızda bulun.

Ruh ikizinizle aşk uyumlu mudur? Biliyoruz ki iki evlilikten bir tanesi boşanmayla bitiyor ve bu yüzden aynı insanla bir ömür boyu mutlu yaşamaya inanmak zor geliyor. Uzmanımız, sizin burcunuza göre mutlu olabileceğiniz, anlaşacagınız ruh ikizinizin profilini oluşturdu. 

Ruh ikizinizle aşk uyumlu mudur? Biliyoruz ki iki evlilikten bir tanesi boşanmayla bitiyor ve bu yüzden aynı insanla bir ömür boyu mutlu yaşamaya inanmak zor geliyor. Uzmanımız, sizin burcunuza göre mutlu olabileceğiniz, anlaşacagınız ruh ikizinizin profilini oluşturdu. Burcunuza göre sizin ruh ikiziniz kimmiş öğrenmeye hazır mısınız?

 

İki kişi yaşamak kolay değil, günlük hayatımızda strese, baskıya maruz kalıyoruz ve bu yüzden aşkın hasssas olduğunu ve efor harcanması gereken bir olgu olduğunu unutuyoruz. Büyük bir aşk mı arıyorsunuz? Bir ömür boyu sürecek bir aşk mı arıyorsunuz? Uzmanımız burcunuza göre birlikte yaşayabileceğiniz hayat arkadaşınızı ortaya çıkarıyor. Bakalım sizin burcunuza göre ruh eşiniz kimmiş.

 ❣ Ruh eşinizi bulmanız için kartlar size yol göstersin ❣

   Koç burcu

Eğer büyük bir aşk arıyorsanız, gözlerinizi kapatın ve kalbinizi dinleyin. Eğer gerçek insanı bulduğunuza emin olmak istiyorsanız, bu insanla birlikteyken nasıl hissettiğinizi analiz edin. Çoğu zaman görünüşe eğililimli oluyorsunuz ama iç güzelliğine odaklandığınız zaman gerçek aşkı keşfediyorsunuz.

Ruh ikizinizin profili:Cömert, sadık, anlayışlı ve sizinle ilgilenebilecek kapasite olan insanlar sizn ruh ikiziniz olabilir.

 

   Boğa burcu

Eğer bir ömür boyu mutlu olacağınız insanı arıyorsanız, size en çok benzeyeni seçin, sizin gibi gibi güçlü ve duygusal biriyle mutlu olabilirsiniz. Sizi hatalarınızdan dolayı yargılamayacak ve sizi olduğunuz gibi kabul edicek biri.

Ruh ikizinizin profili: Sizin ruh eşiniz sizin ağlamaya ihtiyacınız olduğunda size omzunda yer açandır. Güçlü, sizi en kötü koşullarda bile bırakmayacak, beklenmedik olaylara uyum gösteren kişidir.

 ☀ Kartlar geleceğinizi söylüyor. Dileğini dile, kartını seç! ☀

   İkizler burcu

Sizin hikayeniz zaten zor olduğu için hayatı ciddiye almayan, kendisiyle dalga geçebilen esprili bir kişi arıyorsunuz. Hayatta başına her gelen olayı öğrenilecek bir şey gibi gören pozitif biri sizin ruh eşiniz olabilir.

Ruh ikizinizin profili: Meraklı durmaksızın yeni şeyler öğrenme çabasında olan, sizi kontrol etmeyecek biri. Size sorgulamadan size gözü kapalı güvenen biri olmalı. Eğer doğru kişi bullup bulmadığınıza emin olmak isttiyorsanız, üzerinizde bir baskı hissediyor musunuz bundan emin olun, sizin ilişkinizin anahtarı üzerinizde baskı olup olmamasıdır.

 

 

   Yengeç burcu

Yengeç burcunun inandığı değerler vardır: aile, evlilik, başarı gibi. Bu yüzden sizinle aynı değerleri paylaşan insanla mutlu olabilirisiniz. Mesela aile sizin için çok önemlidir, aile olmak, çocuk sahibi olmak, evdeki ekonomik olaylarda hem fikir olmaya çalışın.

Ruh ikizinizin profili: Sizinle aynı değerlere inanan insanlar sizin ruh ikiziniz olabilir. Gerçekten aynı değerlere inanıp inamadığınızı kontrol edin, eğer böyle biri varsa hayatınızda o sizin ruh ikiziniz olabil

 ☆ Onunla burcunuz uyumlu mu? Hemen en deneyimli astrologlara danış! ☆

   Aslan burcu

Aslan burcu insanları değiştirmeye çalışır, öncelikle insanları olduğu gibi kabul etmelisiz. Herşeyin en iyisini istediğiniz için etrafınızdakileride düzeltmeye çalışıyorsunuz ama aşkta bu şekilde olmaz.

 Ruh ikizinizin profili: Kendinize, karşıdaki insanı ufak hatalarıyla birkikte kabul edip edmeyeceğinizi sorun, eğer küçük hatalar sizi rahatsız edecekse o sizin ruh eşiniz değildir.

 

   Başak burcu

Yay burcu öğrenmeye meraklı bir burçtur, o yüzden kendini geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi hedef edinmiştir. Yeniliklere oldukça açık bir burçtur.

Ruh ikizinizin profili: Öğrenmeye ve keşfetmeye meraklıdır, yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak o yüzden yengeçin ruh ikizi onun gibi sosyal biri olmalıdır. Partneri hayatı boyunca öğrenmeye açık, yeni keşifleri seven biri olmalıdır diğer türlü yengeç burcu hayattan zevk almaz.

 ❣ Aşkı ne zaman bulucaksın? Tarihini söylüyoruz. ❣

 

 

   Terazi burcu

Terazi burcu kısa ilişkilerden hoşlanmaz, arkadaşlıkları, aşkları uzun ömürlü olmuştur ve kendine o yüzden uzun yol arkadaşı seçer, partnerinde aradığı şey sürekliliktir.

Ruh ikizinizin profili: Cana yakın ve fedakar biridir onun ruh ikizi ama aynı zamanda fedekar olurken kendi kişiliğinden vazgeçmeyen biri. Sizi sık boğaz etmeyen biri olmalıdır. Her iki taraf biribirine yakın ama aynı zamanda birbirlerinin özgürlüklerine saygı duymalıdır.

 ☎ En iyi Astrologlar Yıldızname Falına Bakıyor, Hemen Geleceğini Öğren ☎

   Akrep burcu

Siz tutkulu bir aşıktan çok arkadaşça vakit geçirebildiğiniz birini arıyorsunuz. Kendinize şu soruyu sorun sevgilinizle arkadaşlarınızla eğlendiğiniz kadar eğleniyormusunuz, eğer bu sorunun cevabı evet ise ruh ikiziniz buldunuz demektir.

Ruh ikizinizin profili: Sizin ilişkinizin uzun süreli olmasının sırrı arkadaşlık. Eğer partneriniz sizin en iyi arkadaşınızdan daha fazlasıysa, doğru kişiyi bulmuşsunuz demektir.

   Yay burcu

Yay burcunun hayatta bazı tutkuları vardır, anı yaşamayı sever, plan program yapmaz. Bu yüzden sizinle birlikte unutulmaz anlar yaşayacak insan sizin ruh ikizinizdir.

Ruh ikizinizin profili: Eğer ortak zevkleriniz yoksa ilişkiniz yürümez, siz gezip tozmayı seversiniz ama eğer partneriniz daha sakinse bu ilişki yürümez. Siz heyecanı ve adrenalini seversiniz o yüzden partnerinizin de sizin gibi olması lazım.Ortak zevkler sizin geleceğinizi oluşturacak.

 ∞ Seni düşünen birileri olmalı, Sana Harf Söyleyelim ∞

   Oğlak burcu

Siz hissettiğiniz duygularınız çok kolay gösteremezsiniz ama sevdiğiniz zaman ona sahip çıkarsınız bu yüzden partnerinizin kendisini iyi ifade etmesi lazım ve eğer seviyorsa bunu size hissetirmesinden hoşlanırsınız. Sevilmeyi görmek istersiniz.

Ruh ikizinizin profili: Sizi incitmeyen ve size olan ilgisini sürekli gösteren birisiyle uzun süreli bir birlikteliğiniz olur. Sizi anlayan, sizin canınınz sıkıldığında bile sizi güldüren ve sizi mutlu etmeye çalışan biri sizin ruh ikizinizdir.

 

   Kova burcu

Siz anı yaşayan insanlarla mutlu olursunuz, sürekli gelecek planları yapıp anı yaşayamayan insanlar size göre değildir. Sizin ihtiyacınız olan özgürce gezmek, keşfetmektir.

Ruh ikizinizin profili: Siz özgürlüğnüze düşkünsünüz bu yüzden sizi kısıtlayan biriyle kesinlikle mutlu olamazsınız, keşefetmeyi seversiniz, partnerinizin kesinlikle sizin değişmenizi istememesi lazım, sizi olduğu gibi kabul etmeli. Size enerjik ve hayat dolu bir partner lazım.

 ☛ El çizgilerin hayatını anlatıyor, hemen öğren ☚

   Balık burcu

Siz oldukça hassas bir burçsunuz, bu yüzden sizi dinleyebilecek ve ihtiyacınız olduğunda sizin yanında olmalı partneriniz, bu sizin için çok önemli bir kriter, kötü anlarda tek başınıza kalmaktan hoşlanmazsınız.

Ruh ikizinizin profili: Anlayışlı olmalı. Sizin keşfedemediğiniz yönlerinii ortaya çıkaracak biri olmalı, sizi tamamlayan bir partnere ihtiyacınız var. Sizin ritminizi hızlandıracak, size güç olacak güvenilir bir partner sizin ruh ikiziniz olabilir.

 

Sizin için seçtiğimiz en çok okunan yazılarımız:

 

 

Cinsel burclar

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar ve Burçlara Tavsiyeler

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Çin Astrolojisine Göre Burçlar ve Özellikleri

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 
Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.