Burcunuza göre ruh ikiziniz nasıl biri?

tarihinde

Biliyoruz ki iki evlilikten bir tanesi boşanmayla bitiyor ve bu yüzden aynı insanla bir ömür boyu mutlu yaşamaya inanmak zor geliyor. Astrologlarımız burcunuza göre mutlu olabileceğiniz ve iyi anlaşacağınız ruh ikizinizin profilini oluşturdu.

İki kişi yaşamak kolay değil. Günlük hayatımızda strese ve baskıya maruz kalıyoruz. Bu yüzden aşkın hassas olduğunu ve onun adına çaba sarf etmemiz gerektiğini unutuyoruz. Büyük bir aşk mı arıyorsunuz? Bir ömür boyu sürecek aşkın mı peşindesiniz? Uzmanımız burcunuza göre birlikte yaşayabileceğiniz hayat arkadaşınızı ortaya çıkarıyor. Bakalım sizin burcunuza göre ruh eşiniz kimmiş.


 Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin


Koç burcu

Eğer büyük bir aşk arıyorsanız, gözlerinizi kapatın ve kalbinizi dinleyin. Eğer gerçek insanı bulduğunuza emin olmak istiyorsanız, bu insanla birlikteyken nasıl hissettiğinizi analiz edin. Çoğu zaman görünüşe aldanmaya meyilli oluyorsunuz. İç güzelliğine odaklandığınız zaman gerçek aşkı keşfetmeniz mümkün. 


Ruh ikizinizin profili: Cömert, sadık, anlayışlı ve sizinle ilgilenebilecek kapasiteye sahip insanlar ruh ikiziniz olabilir.

 

Boğa burcu

Eğer bir ömür boyu mutlu olacağınız insanı arıyorsanız, size en çok benzeyeni seçin. Sizin gibi güçlü ve duygusal biriyle mutlu olabilirsiniz. Sizi hatalarınızdan dolayı yargılamayacak ve sizi olduğunuz gibi kabul edicek biriyle...


Ruh ikizinizin profili: Ruh eşiniz ağlamaya ihtiyaç duyduğunuzda size omzunda yer açan kişidir. Güçlü olmalıdır, sizi en kötü koşullarda bile bırakmayıp beklenmedik durumlara uyum sağlamalıdır. 


İkizler burcu

Sizin yaşamınız zaten zor olduğu için hayatı ciddiye almayan, kendisiyle dalga geçebilen esprili bir kişi arıyorsunuz. Hayatta başına gelen her olaydan ders çıkarmasını bilen pozitif biri sizin ruh eşiniz olabilir.


Ruh ikizinizin profili: Meraklı, durmaksızın yeni şeyler öğrenme çabasında olan ve sizi kontrol etmeyecek biri. Bu kişi sizi sorgulamamalı ve gözü kapalı güvenmelidir. Eğer doğru kişiyi bulup bulmadığınıza emin olmak istiyorsanız, üzerinizde bir baskı hissetmediğinizden emin olun. Sizin ilişkinizin anahtarı üzerinizde baskı olup olmamasıdır.

 

Yengeç burcu

Yengeç burcunun inandığı değerler vardır: aile, evlilik ve başarı gibi. Bu yüzden sizinle aynı değerleri paylaşan insanla mutlu olabilirsiniz. Mesela aileye çok önem verdiğiniz için partnerinizle aile kurmak, çocuk sahibi olmak ve evin ekonomik meseleleri konusunda hemfikir olmanız önemlidir.


Ruh ikizinizin profili: Sizinle aynı değerlere inanan insanlar ruh ikiziniz olabilir. Gerçekten aynı değerlere inanıp inanmadığınızı kontrol edin. 


Aslan burcu 

Aslan burcu insanları değiştirmeye çalışır. Bu yüzden de öncelikle insanları olduğu gibi kabul etmelisiz. Her şeyin en iyisini istediğiniz için etrafınızdakileri de düzeltmeye çalışıyorsunuz ama aşk ilişkileri bu şekilde yürümüyor.


Ruh ikizinizin profili: Kendinize karşıdaki insanı ufak hatalarıyla birlikte kabul edip edemeyeceğinizi sorun. Eğer küçük hatalar sizi rahatsız edecekse o sizin ruh eşiniz değildir.

 

Başak burcu

Başak burcu öğrenmeye meraklı bir burçtur. O yüzden kendini geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi hedefler. Yeniliklere oldukça açık bir burçtur.


Ruh ikizinizin profili: Öğrenmeye ve keşfetmeye meraklıdır. Yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanır. Bu yüzden Başak burcunun ruh ikizi onun gibi sosyal, hayatı boyunca öğrenmeye açık, yeni keşifleri seven biri olmalıdır. Aksi takdirde Başak burcu hayattan zevk almaz.

 

Terazi burcu

Terazi burcu kısa ilişkilerden hoşlanmaz. Arkadaşlıkları, aşkları uzun ömürlüdür ve bu yüzden kendisine uzun soluklu bir yol arkadaşı seçer. Partnerinde aradığı şey sürekliliktir.


Ruh ikizinizin profili: Terazinin ruh ikizi cana yakın ve fedakar birisi olsa da bu esnada kendi kişiliğinden de ödün vermez. Bu kişi sizi sıkboğaz etmeyen biri olmalıdır. Her iki taraf birbirine yakın ama aynı zamanda karşılıklı özgürlüklerine saygı duymalıdır.


Akrep burcu

Siz tutkulu bir aşıktan çok arkadaşça vakit geçirebildiğiniz birini arıyorsunuz. Kendinize şu soruyu sorun: Sevgilinizle arkadaşlarınızla eğlendiğiniz kadar eğleniyor musunuz? Eğer bu sorunun cevabı evet ise ruh ikiziniz buldunuz demektir.


Ruh ikizinizin profili: Sizin ilişkinizin uzun süreli olmasının sırrı arkadaşlıktır. Eğer partneriniz sizin en iyi arkadaşınızdan daha fazlasıysa, doğru kişiyi bulmuşsunuz demektir.


Yay burcu 

Yay burcunun hayatta bazı tutkuları vardır. Anı yaşamayı sever, plan program yapmaz. Bu yüzden sizinle birlikte unutulmaz anlar yaşayacak insan sizin ruh ikizinizdir.


Ruh ikizinizin profili: Eğer ortak zevkleriniz yoksa ilişkiniz yürümez. Siz gezip tozmayı severken partneriniz daha sakinse bu ilişki yürümez. Siz heyecanı ve adrenalini seversiniz. Bu yüzden partnerinizin de sizin gibi olması önemlidir. Ortak zevklerin geleceğinizin anahtarı olduğunu unutmayın.


Oğlak burcu

Siz hissettiğiniz duyguları çok kolay ifade edemezsiniz ama sevdiğiniz zaman o kişiye sahip çıkarsınız. Bu yüzden partnerinizin kendisini iyi ifade etmesi önemlidir. Eğer seviyorsa bunu size hissettirmesinden ve sevgi göstermesinden hoşlanırsınız.Ruh ikizinizin profili: Sizi incitmeyen ve size olan ilgisini sürekli gösteren birisiyle uzun süreli bir birlikteliğiniz olur. Sizi anlayan, canınız sıkıldığında bile sizi güldüren ve sizi mutlu etmeye çalışan biri sizin ruh ikizinizdir.

 

Kova burcu

Siz anı yaşayan insanlarla mutlu olursunuz. Sürekli gelecek planları yapıp şimdiyi unutan insanlar size göre değildir. Sizin ihtiyacınız olan özgürce gezmek ve yeni şeyler keşfetmektir.Ruh ikizinizin profili: Özgürlüğünüze düşkünsünüz. Bu yüzden sizi kısıtlayan biriyle kesinlikle mutlu olamazsınız, Keşfetmeyi seversiniz. Partnerinizin kesinlikle sizin değişmenizi istememesi lazım, sizi olduğu gibi kabul etmeli. Enerjik ve hayat dolu bir partner idealdir. 


Balık burcu

Siz oldukça hassas bir burçsunuz. Bu yüzden sizi dinleyebilecek ve ihtiyacınız olduğunda yanınızda olacak bir partnere ihtiyacınız var. Bu sizin için çok önemli bir kriter. Kötü anlarda tek başınıza kalmaktan hoşlanmazsınız.Ruh ikizinizin profili: Anlayışlı olmalı. Sizin keşfedemediğiniz yönlerinizi ortaya çıkaracak ve sizi tamamlayacak bir partnere ihtiyacınız var. Sizin ritminizi hızlandıracak, size güç verecek güvenilir bir partner sizin ruh ikiziniz olabilir.Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.