Burcunuza göre ruh ikiziniz nasıl biri?

tarihinde

Biliyoruz ki iki evlilikten bir tanesi boşanmayla bitiyor ve bu yüzden aynı insanla bir ömür boyu mutlu yaşamaya inanmak zor geliyor. Astrologlarımız burcunuza göre mutlu olabileceğiniz ve iyi anlaşacağınız ruh ikizinizin profilini oluşturdu.

Burcunuza göre ruh ikiziniz nasıl biri?

İki kişi yaşamak kolay değil. Günlük hayatımızda strese ve baskıya maruz kalıyoruz. Bu yüzden aşkın hassas olduğunu ve onun adına çaba sarf etmemiz gerektiğini unutuyoruz. Büyük bir aşk mı arıyorsunuz? Bir ömür boyu sürecek aşkın mı peşindesiniz? Uzmanımız burcunuza göre birlikte yaşayabileceğiniz hayat arkadaşınızı ortaya çıkarıyor. Bakalım sizin burcunuza göre ruh eşiniz kimmiş.


 Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin


Koç burcu

Eğer büyük bir aşk arıyorsanız, gözlerinizi kapatın ve kalbinizi dinleyin. Eğer gerçek insanı bulduğunuza emin olmak istiyorsanız, bu insanla birlikteyken nasıl hissettiğinizi analiz edin. Çoğu zaman görünüşe aldanmaya meyilli oluyorsunuz. İç güzelliğine odaklandığınız zaman gerçek aşkı keşfetmeniz mümkün. 


Ruh ikizinizin profili: Cömert, sadık, anlayışlı ve sizinle ilgilenebilecek kapasiteye sahip insanlar ruh ikiziniz olabilir.

 

Boğa burcu

Eğer bir ömür boyu mutlu olacağınız insanı arıyorsanız, size en çok benzeyeni seçin. Sizin gibi güçlü ve duygusal biriyle mutlu olabilirsiniz. Sizi hatalarınızdan dolayı yargılamayacak ve sizi olduğunuz gibi kabul edicek biriyle...


Ruh ikizinizin profili: Ruh eşiniz ağlamaya ihtiyaç duyduğunuzda size omzunda yer açan kişidir. Güçlü olmalıdır, sizi en kötü koşullarda bile bırakmayıp beklenmedik durumlara uyum sağlamalıdır. 


İkizler burcu

Sizin yaşamınız zaten zor olduğu için hayatı ciddiye almayan, kendisiyle dalga geçebilen esprili bir kişi arıyorsunuz. Hayatta başına gelen her olaydan ders çıkarmasını bilen pozitif biri sizin ruh eşiniz olabilir.


Ruh ikizinizin profili: Meraklı, durmaksızın yeni şeyler öğrenme çabasında olan ve sizi kontrol etmeyecek biri. Bu kişi sizi sorgulamamalı ve gözü kapalı güvenmelidir. Eğer doğru kişiyi bulup bulmadığınıza emin olmak istiyorsanız, üzerinizde bir baskı hissetmediğinizden emin olun. Sizin ilişkinizin anahtarı üzerinizde baskı olup olmamasıdır.

 

Yengeç burcu

Yengeç burcunun inandığı değerler vardır: aile, evlilik ve başarı gibi. Bu yüzden sizinle aynı değerleri paylaşan insanla mutlu olabilirsiniz. Mesela aileye çok önem verdiğiniz için partnerinizle aile kurmak, çocuk sahibi olmak ve evin ekonomik meseleleri konusunda hemfikir olmanız önemlidir.


Ruh ikizinizin profili: Sizinle aynı değerlere inanan insanlar ruh ikiziniz olabilir. Gerçekten aynı değerlere inanıp inanmadığınızı kontrol edin. 


Aslan burcu 

Aslan burcu insanları değiştirmeye çalışır. Bu yüzden de öncelikle insanları olduğu gibi kabul etmelisiz. Her şeyin en iyisini istediğiniz için etrafınızdakileri de düzeltmeye çalışıyorsunuz ama aşk ilişkileri bu şekilde yürümüyor.


Ruh ikizinizin profili: Kendinize karşıdaki insanı ufak hatalarıyla birlikte kabul edip edemeyeceğinizi sorun. Eğer küçük hatalar sizi rahatsız edecekse o sizin ruh eşiniz değildir.

 

Başak burcu

Başak burcu öğrenmeye meraklı bir burçtur. O yüzden kendini geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi hedefler. Yeniliklere oldukça açık bir burçtur.


Ruh ikizinizin profili: Öğrenmeye ve keşfetmeye meraklıdır. Yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanır. Bu yüzden Başak burcunun ruh ikizi onun gibi sosyal, hayatı boyunca öğrenmeye açık, yeni keşifleri seven biri olmalıdır. Aksi takdirde Başak burcu hayattan zevk almaz.

 

Terazi burcu

Terazi burcu kısa ilişkilerden hoşlanmaz. Arkadaşlıkları, aşkları uzun ömürlüdür ve bu yüzden kendisine uzun soluklu bir yol arkadaşı seçer. Partnerinde aradığı şey sürekliliktir.


Ruh ikizinizin profili: Terazinin ruh ikizi cana yakın ve fedakar birisi olsa da bu esnada kendi kişiliğinden de ödün vermez. Bu kişi sizi sıkboğaz etmeyen biri olmalıdır. Her iki taraf birbirine yakın ama aynı zamanda karşılıklı özgürlüklerine saygı duymalıdır.


Akrep burcu

Siz tutkulu bir aşıktan çok arkadaşça vakit geçirebildiğiniz birini arıyorsunuz. Kendinize şu soruyu sorun: Sevgilinizle arkadaşlarınızla eğlendiğiniz kadar eğleniyor musunuz? Eğer bu sorunun cevabı evet ise ruh ikiziniz buldunuz demektir.


Ruh ikizinizin profili: Sizin ilişkinizin uzun süreli olmasının sırrı arkadaşlıktır. Eğer partneriniz sizin en iyi arkadaşınızdan daha fazlasıysa, doğru kişiyi bulmuşsunuz demektir.


Yay burcu 

Yay burcunun hayatta bazı tutkuları vardır. Anı yaşamayı sever, plan program yapmaz. Bu yüzden sizinle birlikte unutulmaz anlar yaşayacak insan sizin ruh ikizinizdir.


Ruh ikizinizin profili: Eğer ortak zevkleriniz yoksa ilişkiniz yürümez. Siz gezip tozmayı severken partneriniz daha sakinse bu ilişki yürümez. Siz heyecanı ve adrenalini seversiniz. Bu yüzden partnerinizin de sizin gibi olması önemlidir. Ortak zevklerin geleceğinizin anahtarı olduğunu unutmayın.


Oğlak burcu

Siz hissettiğiniz duyguları çok kolay ifade edemezsiniz ama sevdiğiniz zaman o kişiye sahip çıkarsınız. Bu yüzden partnerinizin kendisini iyi ifade etmesi önemlidir. Eğer seviyorsa bunu size hissettirmesinden ve sevgi göstermesinden hoşlanırsınız.Ruh ikizinizin profili: Sizi incitmeyen ve size olan ilgisini sürekli gösteren birisiyle uzun süreli bir birlikteliğiniz olur. Sizi anlayan, canınız sıkıldığında bile sizi güldüren ve sizi mutlu etmeye çalışan biri sizin ruh ikizinizdir.

 

Kova burcu

Siz anı yaşayan insanlarla mutlu olursunuz. Sürekli gelecek planları yapıp şimdiyi unutan insanlar size göre değildir. Sizin ihtiyacınız olan özgürce gezmek ve yeni şeyler keşfetmektir.Ruh ikizinizin profili: Özgürlüğünüze düşkünsünüz. Bu yüzden sizi kısıtlayan biriyle kesinlikle mutlu olamazsınız, Keşfetmeyi seversiniz. Partnerinizin kesinlikle sizin değişmenizi istememesi lazım, sizi olduğu gibi kabul etmeli. Enerjik ve hayat dolu bir partner idealdir. 


Balık burcu

Siz oldukça hassas bir burçsunuz. Bu yüzden sizi dinleyebilecek ve ihtiyacınız olduğunda yanınızda olacak bir partnere ihtiyacınız var. Bu sizin için çok önemli bir kriter. Kötü anlarda tek başınıza kalmaktan hoşlanmazsınız.Ruh ikizinizin profili: Anlayışlı olmalı. Sizin keşfedemediğiniz yönlerinizi ortaya çıkaracak ve sizi tamamlayacak bir partnere ihtiyacınız var. Sizin ritminizi hızlandıracak, size güç verecek güvenilir bir partner sizin ruh ikiziniz olabilir.Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin