Koç: Burcunuzun En Uyumlu Olduğu Burç Hangisi?

tarihinde

Koç, tutkulu aşk ve arkadaş ilişkilerinin burcudur. Koç burcu ile uyumlu musunuz? Her burcun diğer burçlarla olan uyum derecesi farklıdır. Eğer Koç burcu ile uyumlu olup olmadığınızı merak ediyorsanız, cevaplar bizde! Kim bilir, belki de hayallerinizdeki ilişki ancak bir Koç burcuyla mümkündür!

21 Mart ve 19 Nisan arasında doğan Koç, Ateş burçlarından bir tanesi olup bu elemente uygun bir şekilde parlak ve güçlü bir karaktere sahiptir. Mars, Koç’un yönetici gezegeni olup onu cesaret, güç ve samimiyet duygularıyla besler. Koç burcu için ideal ilişki, kendini güvende hissedeceği birlikteliktir. Koç’un ideal partneri cömert, sadık, güçlü, anlayışlı ve uyumlu bir kişiliğe sahip olmalıdır. Kendini öne çıkarmaktan çekinmeyen özgürlüğüne düşkün biri sizin için harika bir sevgili adayıyken, patronluk taslayan, baskıcı biri kesinlikle size uymayacaktır.Havada aşk kokusu var sevgili Koçlar! Ancak sorun şu: Kiminle? Başınızı döndürecek kişi hangi burçtan olacak? Kim size daha uygun? Daha detaylı bilgiler için günlük burç yorumlarınızı takip etmeyi unutmayın!

 • Koç


  Koç - Koç Uyumu: ♥ ♥

  İstikrarsız bir ilişki

  Aries
  Aries


  Koç - Koç burç uyumu:

  Koç - Koç birlikteliğinde can sıkıntısından bahsetmek pek de mümkün değildir. Baskın, tutkulu ve dikkatlerin daima üstünde olmasını istedikleri için tıpkı profesyonel yaşamlarında olduğu gibi duygusal ilişkilerinde de aralarında anlaşmazlıklar ortaya çıkacaktır. Dışarıdan birisi için sürekli yarış halinde gözükürler. Her şeye rağmen ilişkilerinden yaşam enerjisi eksik olmaz.  Koç - Koç birlikteliğinin zayıf yönleri:

  İki Ateş burcu tehlikeli bir birliktelik olabilir ve bu sebeple krizlerin patlak vermesi oldukça muhtemeldir. Koç oldukça güçlü bir burçtur ve söyleyecek bir şeyleri olduğu zaman, hiç duraksamadan bunu yüzünüze vururlar! Eğer bu çift bir konu hakkında anlaşmazlık yaşarsa, aralarındaki tartışma sonsuza dek sürebilir!  Koç - Koç ilişkisinde cinsel yaşam:

  Her ne kadar fiziksel olarak birbirlerinden pek etkilenmeseler de, cinsel anlamda harika bir uyumu sahiptirler. Koç burcu libidosunun yüksekliğiyle ünlü olduğu için yatak odalarının düzenli olarak ateşli dakikalara tanıklık edeceğini söyleyebiliriz.  Koç - Koç ilişkisi için tavsiye:

  Ortak ilgi alanları bulmak onları birbirlerine yaklaştıracak ve böylelikle muhtemel kavgalara engel olacaktır.  Aşk uyumunuzu görmek için başka bir burcun üzerine tıklayın!

Find similar articles on this topic :

Koç kadını ve Kova erkeği ne kadar uyumlu.

Sabriye 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey