Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Gerçek Aşkı İnternet Sitelerinden Bulmak Mümkün Mü?

Hepimiz gerçek aşkın peşindeyiz. Yeni biriyle karşılaşmak, ondan elektrik almak gün içinde çok zor. İnternet alternatif olabilir mi?

Gerçek Aşk : İnternetten Bulunur Mu?

Gün geçmiyor ki internette tanışma hikayeleri duymayalım. Bazen güzel sonuçlanır, bazen aklımıza bile gelmeyecek kötü sürprizlerle biter. Peki gerçekten de aşkı internetten bulmak mümkün mü ? İnternetten aşkı aramak umutsuz kişilerin son çaresi mi ? Karşımızdaki kişiye nasıl güveneceğiz ?

<<<< Aşk Hayatınız Konusunda Tavsiyeler 7/24 Astrocenter'da >>>>

Öncelikle bilmek gerek ki dünyamız çok büyük bir hızla hem de çok kısa bir sürede değişti. Artık eskisi gibi bir mahallede herkes birbirini tanıyor ve yaşı denk gelenler, evlenme vakti gelince evleniyorlar hikayesi sona erdi. Artık Türkiye’nin hatta dünyanın bir ucundan gelen insanlarla beraber çalışıyor, beraber metrolara, otobüslere biniyor ve bir bakıma yabancılarla yaşıyoruz. Bu sebepten birisiyle, özellikle de sizin kafa yapınıza uygun kişilerle yüzyüze tanışma, denk gelme olasılığınız iyice düşüyor. Bu anlamda da internet siteleri ya da telefon uygulamaları aslında bir çare olarak karşımıza çıkıyor.

Bir diğer nokta da yeni gelişen sistemlerle aradığınız kriterlere uygun kişileri direk bulabilmeniz. Birçok uygulamada hoşlandığınız ya da hoşlanmadığınız şeyleri yazıyor, bulunduğunuz civarı belirliyor ve bu kriterlere uygun kişileri karşınızda buluyorsunuz. Yani siz aramadan sistem karşınıza uygun kişileri getiriyor !

<<< Tarot Kartınızı Çekin Falınız Aşk Hayatınızı Anlatsın >>>>

Peki karşımdaki kişiye nasıl güveneceğim derseniz. Haklısınız. Belki karşınızdaki kişi sizden bir şey çalmak, paranızı dolandırmak için yazışıyor olabilir. Peki bunu arkadaş çevrenizde tanıdığınız kişi neden yapmasın ? Parayı alıp toz olacak kişi arkadaşlarını da görmeyecektir. Halbuki yazışarak yapılan iletişim çok daha samimi. Bir kere kimse kimseyi en baştan tanımadığı için tabular yok. Sizin için önemli olan şeyleri en baştan korkmadan söyleyebilirsiniz. Bir diğer artı nokta da, araştırmalar gösteriyor ki erkekler yazarak iletişim kurduklarında daha çok düşünüyor, yalan atmıyor ve zaman ayırdıkları için bu iletişimi değerli görüyorlar.

<<<< Aşk Falınızın ilk 10dksı yalnızca 4 TL >>>>

Sonuç olarak diyebiliriz ki aşk orada bir yerde. Sizin onu bulmanızı bekliyor. Eğer gün içinde çok fazla sosyalleşemiyor, hep aynı kişileri görmek zorunda kalıyorsanız neden internetten aşkı bulmayı denemeyesiniz ki ?

Bunları da Beğeneceksiniz

Aldatan Erkeklerin 10 Gizli Ortak Noktası 

Sizi seviyor mu yoksa sizden faydalanıyor mu?

En çok görülen rüyalar ve anlamları

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.