Gerçek aşkı internet sitelerinden bulmak mümkün mü?

tarihinde

Hepimiz gerçek aşkın peşindeyiz. Yeni biriyle karşılaşmak, ondan elektrik almak gün içinde çok zor. İnternet alternatif olabilir mi?

Gerçek aşkı internet sitelerinden bulmak mümkün mü?

Gerçek aşkı internetten bulmak mümkün mü?

Gün geçmiyor ki internette tanışma hikayeleri duymayalım. Bazen güzel sonuçlanır, bazen aklımıza bile gelmeyecek kötü sürprizlerle biter. Peki gerçekten de aşkı internetten bulmak mümkün mü? İnternetten aşkı aramak umutsuz kişilerin son çaresi mi ? Karşımızdaki kişiye nasıl güveneceğiz?


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımız sizi bekliyor! 


Öncelikle bilmek gerek ki dünyamız çok büyük bir hızla hem de çok kısa bir sürede değişti. Artık eskisi gibi bir mahallede herkes birbirini tanıyor ve yaşı denk gelenler, evlenme vakti gelince evleniyorlar hikayesi sona erdi. Artık Türkiye’nin hatta dünyanın bir ucundan gelen insanlarla beraber çalışıyor, beraber metrolara, otobüslere biniyor ve bir bakıma yabancılarla yaşıyoruz. Bu sebepten birisiyle, özellikle de sizin kafa yapınıza uygun kişilerle yüzyüze tanışma, denk gelme olasılığınız iyice düşüyor. Bu anlamda da internet siteleri ya da telefon uygulamaları aslında bir çare olarak karşımıza çıkıyor.

 

Bir diğer nokta da yeni gelişen sistemlerle aradığınız kriterlere uygun kişileri direk bulabilmeniz. Birçok uygulamada hoşlandığınız ya da hoşlanmadığınız şeyleri yazıyor, bulunduğunuz civarı belirliyor ve bu kriterlere uygun kişileri karşınızda buluyorsunuz. Yani siz aramadan sistem karşınıza uygun kişileri getiriyor !

Peki karşımdaki kişiye nasıl güveneceğim derseniz. Haklısınız. Belki karşınızdaki kişi sizden bir şey çalmak, paranızı dolandırmak için yazışıyor olabilir. Peki bunu arkadaş çevrenizde tanıdığınız kişi neden yapmasın ? Parayı alıp toz olacak kişi arkadaşlarını da görmeyecektir. Halbuki yazışarak yapılan iletişim çok daha samimi. Bir kere kimse kimseyi en baştan tanımadığı için tabular yok. Sizin için önemli olan şeyleri en baştan korkmadan söyleyebilirsiniz. Bir diğer artı nokta da, araştırmalar gösteriyor ki erkekler yazarak iletişim kurduklarında daha çok düşünüyor, yalan atmıyor ve zaman ayırdıkları için bu iletişimi değerli görüyorlar.

Sonuç olarak diyebiliriz ki aşk orada bir yerde. Sizin onu bulmanızı bekliyor. Eğer gün içinde çok fazla sosyalleşemiyor, hep aynı kişileri görmek zorunda kalıyorsanız neden internetten aşkı bulmayı denemeyesiniz ki?

Bu yazılarımız ilginizi de çekebilir: 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Yay'da Ay, Balık'ta Satürn ile Kare "Duygusal dengenizi bulmak için iç sesinizi dinleyin. Kendinize olan inancınızı güçlendirin ve hayatınızdaki zorlukları aşmak için sabrı kullanın."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey