Gerçek Aşkı İnternet Sitelerinden Bulmak Mümkün Mü?

tarihinde

Hepimiz gerçek aşkın peşindeyiz. Yeni biriyle karşılaşmak, ondan elektrik almak gün içinde çok zor. İnternet alternatif olabilir mi?

Gerçek Aşk : İnternetten Bulunur Mu?

Gün geçmiyor ki internette tanışma hikayeleri duymayalım. Bazen güzel sonuçlanır, bazen aklımıza bile gelmeyecek kötü sürprizlerle biter. Peki gerçekten de aşkı internetten bulmak mümkün mü ? İnternetten aşkı aramak umutsuz kişilerin son çaresi mi ? Karşımızdaki kişiye nasıl güveneceğiz ?

<<<< Aşk Hayatınız Konusunda Tavsiyeler 7/24 Astrocenter'da >>>>

Öncelikle bilmek gerek ki dünyamız çok büyük bir hızla hem de çok kısa bir sürede değişti. Artık eskisi gibi bir mahallede herkes birbirini tanıyor ve yaşı denk gelenler, evlenme vakti gelince evleniyorlar hikayesi sona erdi. Artık Türkiye’nin hatta dünyanın bir ucundan gelen insanlarla beraber çalışıyor, beraber metrolara, otobüslere biniyor ve bir bakıma yabancılarla yaşıyoruz. Bu sebepten birisiyle, özellikle de sizin kafa yapınıza uygun kişilerle yüzyüze tanışma, denk gelme olasılığınız iyice düşüyor. Bu anlamda da internet siteleri ya da telefon uygulamaları aslında bir çare olarak karşımıza çıkıyor.

Bir diğer nokta da yeni gelişen sistemlerle aradığınız kriterlere uygun kişileri direk bulabilmeniz. Birçok uygulamada hoşlandığınız ya da hoşlanmadığınız şeyleri yazıyor, bulunduğunuz civarı belirliyor ve bu kriterlere uygun kişileri karşınızda buluyorsunuz. Yani siz aramadan sistem karşınıza uygun kişileri getiriyor !

<<< Tarot Kartınızı Çekin Falınız Aşk Hayatınızı Anlatsın >>>>

Peki karşımdaki kişiye nasıl güveneceğim derseniz. Haklısınız. Belki karşınızdaki kişi sizden bir şey çalmak, paranızı dolandırmak için yazışıyor olabilir. Peki bunu arkadaş çevrenizde tanıdığınız kişi neden yapmasın ? Parayı alıp toz olacak kişi arkadaşlarını da görmeyecektir. Halbuki yazışarak yapılan iletişim çok daha samimi. Bir kere kimse kimseyi en baştan tanımadığı için tabular yok. Sizin için önemli olan şeyleri en baştan korkmadan söyleyebilirsiniz. Bir diğer artı nokta da, araştırmalar gösteriyor ki erkekler yazarak iletişim kurduklarında daha çok düşünüyor, yalan atmıyor ve zaman ayırdıkları için bu iletişimi değerli görüyorlar.

<<<< Aşk Falınızın ilk 10dksı yalnızca 4 TL >>>>

Sonuç olarak diyebiliriz ki aşk orada bir yerde. Sizin onu bulmanızı bekliyor. Eğer gün içinde çok fazla sosyalleşemiyor, hep aynı kişileri görmek zorunda kalıyorsanız neden internetten aşkı bulmayı denemeyesiniz ki ?

Bunları da Beğeneceksiniz

Aldatan Erkeklerin 10 Gizli Ortak Noktası 

Sizi seviyor mu yoksa sizden faydalanıyor mu?

En çok görülen rüyalar ve anlamları

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin