Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aynı Anda İki Kişiye Aşık Olmak Mümkün Müdür?

Aşk bu, hiç ummadığınız anda kapımızı çalabilir. Peki ya mevcut bir ilişkimiz varken başka birine aşık olursak... Birden fazla insana aşık olmak mümkün mü? Mümkünse bu ilişkiler gerçekten yürüyebilir mi? Sorularınızın cevapları yazımızda!

Aynı Anda 2 Kişiye Aşık Olmak Mümkün Müdür?

Poliamor... Yani aynı anda birden fazla kişiye âşık olmak, bunu yeni bir akım olarak da değerlendirebiliriz. Hiç kimse sizi biriyle birlikteyken bir başkasına aşık oldunuz diye suçlayamacağı kesin. Aşk bu, ne zaman ve nereden geleceği belli olmaz değil mi?


aynı anda iki kişiFalcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin!

 

Kadınlar genellikle tek kişiye sadık kalma eğilimindeyken, erkekler birden fazla kadınla birlikte olabiliyor. Her birbirini seven insan ya da platonik aşk yaşayan insan maalesef mutlu olamıyor ve birliktelikler ayrılıkla sonuçlanabiliyor. İki kişiye aşık olmak, birçok kişi tarafından yadırgansa da herkesin başına gelebilen bir durumdur. Başlarda kişi iki kişiden de hoşlanacaktır ama  daha sonrasında aşk, sevgi ve güvenle birleşince, kişi seçimini yapıp diğerini unutacaktır. Yani anlayacağınız bu geçici bir durumdur. 


aynı anda iki kişi


Sevgi çoğul bir duygudur, teklik içermez, aynı anda birçok kişiyi, olguyu ya da kavramı sevebiliriz. Kimse yaşamında sadece tek bir şeyi sevmez, sevemez. Oysa aşk tekil bir duygudur. İnsan âşık olduğu bir kişiden vazgeçmeden başka birine âşık olamaz. 


 Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Bize yorum bırakın

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.