Aslan Burcunun Diğer Burçlar ile Uyumu

tarihinde

Aslan en hırslı burçlardan biridir. Bu, onun neden dominant bir karaktere sahip olduğunu açıklar. Aslan'ın çalışkan ve kontrolcü yapısı onu anlaşılması zor bir burç kılar. Ancak Aslan burcunun sadakati ve cömertliği Boğa ve Balık burçlarını baştan çıkarmaya yeter. Aslan burcu hangi burçlarla anlaşır? Cevaplar için okumaya devam edin!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş


23 Temmuz ile 23 Ağustos tarihleri arasında doğan Aslan bir Ateş burcudur ve Güneş tarafından yönetilir. Aslan nezaketini, cömertliğini ve yardımseverliğini Güneş’e borçludur. Cazibeli ve şık Aslan, etrafındakilerin başını döndürmekten keyif alır ancak patronluk taslayan tavrı yüzünden bazı hassas burçları kendinden uzaklaştırabilir. Sadık, vefalı ve cömert Aslan, ideal bir partner görünümüne sahiptir ama elbette ki herkes onun egosuna tahammül edemez. Hangi burcun sana en uygun olduğunu merak mı ediyorsun sevgili Aslan? Tablodaki burçlara tıklayıp cevabı öğrenmenin tam zamanı!

Sevgili Aslan burçları! Aşkı arıyor ancak nereden başlamanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Arayışınıza hangi burçla uyumlu olduğunuzu öğrenerek başlayabilirsiniz. Aslan burcunun diğer burçlarla olan uyumu ruh eşinizi bulmanıza yardımcı olacak. Daha detaylı bilgiler için günlük burç yorumlarınızı takip etmeyi unutmayın!

 • Koç


  Aslan - Koç: 

  Doymak bilmez bir aşk


  Aslan - Koç burç uyumu: 

  Bu ilişkideki gerilimi her iki burcun da sahip olduğu iktidar tutkusu oluşturmaktadır. Her ikisi de Ateş elementine bağlı oldukları için, iş, aile ve arkadaşlık ilişkilerinde düşünmeden davranabilirler ama yine de birbirlerine karşılıklı bir hayranlık beslerler. Zaman zaman, Koç burcunun Aslan gibi kendine aşırı değer veren biriyle olmaktan korktuğunu buna karşılık Aslan’ın da Koç’un zannettiğinden çok daha nazik biri olduğunu kabul etmeleri gerekir. Aslan burcu oldukça cömerttir ve böylelikle Koç’a ihtiyaç duyduğu özgürlük alanını sağlayacaktır; buna karşılık Koç ise Aslan’ın ihtiyaçlarına uyum sağlamak için çaba sarf edecektir. Her iki burç da kimi zaman patronluk taslayabileceği için kendilerini ilişkinin kontrolünü ele geçirmek için kavga ederken bulabilirler. Onlar için iyi bir ilişkinin sırrı tutku ve aşkı birbiriyle karıştırmamaktan geçer.  Aşk uyumu : ♥ ♥♥


  Birlikteliğin zayıf yönü: Rutine binmiş bir yaşam tarzı


  Birlikteliğin güçlü yönü: Birbirlerine duydukları hayranlık


  İlişki tavsiyesi: Aşk ve tutkuyu birbirine karıştırmayın!  Aslan ile Koç Uyumu: Bu iki burç hangi noktalarda uyumlu?

  Aslan, Koç burcuna göre daha cömerttir. Ancak bu iki burç bir araya geldiğinde şahane bir uyum oluştururlar. Aslan ile Koç birbirine o kadar benzer ki, nihayetinde aralarında bir güç savaşı çıkması bile olasıdır. İlişkilerini daha ileri bir noktaya taşımak için tutku ile saf aşkı birbirinden ayırmaları gerekir. Bu çifti aşağı çekebilecek şeylerden biri de rutine binen hayat tarzlarıdır. 


  Aşk uyumunuzu görmek için başka bir burcun üzerine tıklayın!

Find similar articles on this topic :

Aslanburcu yükselen başak basak burcuyla uyumu nasıldır

Saadet ünver 1@hotmail 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!