Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Terk Edilmeye Son Rehberi: Bir erkeğin ilgisi nasıl çekilir?

Erkeğin size nasıl davranacağını belirleyecek kadar güçlüsünüz. Biliyoruz, ilk duyduğunuzda imkânsız ve anlamsız geliyor ama gerçek şu ki siz: istediklerinizi yapacak ve yaptıracak kadar güçlüsünüz. Bir erkeğin size harika davranmasını da sağlayabilirsiniz.

Terk edilmiş bir kadın anlatıyor:

Sanırım her şey bir zaman sonra çok sıradan geliyor erkeklere. Ellerinde çok değerli bir inci olsa bile başka arayışlara giriyorlar. Bilmiyorum buna hormonlar mı sebep oluyor. Sizi temin ederim ki ilgili ve sevgi doluyum, her konuda sohbetim tatlıdır, uyumluyum, oldukça bakımlıyım ve güzelim ama yine de terk ediliyorum. Onun için her şeye yapmaya hazırdım ama bunu anlamıyordu. Daha önce bu durumun benzerini bir başka ilişkimde yaşamıştım; peki erkekler beni neden terk ediyor? Eğer siz de bu kadınla ortak özellikleriniz olduğunu görüyorsanız, bu yazımıza dikkat kesilin ve dikkatle okuyun.

Bazı fedakâr kadınlar, çok sevdikleri için kendilerini feda ederek aşırı verici olurlar. Erkekler üzerinde olumlu izlenim bırakmak, sevilmek, ilişkisini sürdürmek için her şeyi yapmaya razı tavır sergilerler. Bu durum, erkeklere itici gelmelerine ve terk edilmelerine sebep olur.

 

 

Çok ilgili olmak ve yakınlık kurmak ilişkiyi bitirebilir mi?

Küçük kızlar ailelerini memnun etmek için ev işlerini öğrenerek ve küçük ev işleriyaparak büyürler, genç kadın olduklarında ise ilişki yaşadıkları erkekleri iyi giyinerek, oturup kalkmasını bilerek, sevgilileri için fedakârlıklar yaparak, onların arkadaşlarına iyi davranarak, günlük işlerine yardımcı olarak memnun etme gayretine girerler. Çünkü kadınlar bir ilişkide daha çok önemserler ve bu yüzden kendilerini yakınlık kurmak, fedakârlık yapmak zorunda hissederler.

Bazı kadınlar yalnız kalma, sevilmeme korkusu yaşarlar ve bunun üstesinden gelmek için ilişkilerinde aşırı verici kadınlara dönüşürler. Sizin de yaşadığınız gibi aşırı fedakâr olmak çok sevilmenizi sağlamadığı gibi erkekler tarafından terk edilmenize ve o korktuğunuz yalnız başına kalmaya zemin hazırlar. Fazla ilgi erkeğin kız arkadaşının avucunun içinde hissiyatı yaratır. O nedenle başka aşklara kayabilir onun için nasıl olsa kız arkadaşı onu terk edemeyecek kadar çok sevmektedir. Onun için fedakârlıklarınızın seviyesine dikkat etmeniz gerekir. Ne onu şımartacak kadar ne de onu başıboş bırakacak kadar ilgi göstermelisiniz. İlginiz ve fedakârlıklarınız kararında olmalıdır.

<<< Deneyimli medyumlarımız aşk falına bakıp gelecekte neler olacağını sana söylesinler. >>>

Kadınlar neden aşırı vericidir?

Aşırı verici kadınların tipik bir özelliği de kendilerine güvensizlikleridir. Yetersiz olmaktan korkarlar. Bunun sebebi ise çocukluklarından yetişkinliğe kadar karşılaştıkları çözülmemiş sorunlarıdır. Çocukken ailelerinden az sevgi almış ve ya hiç ilgi görmemişlerdir. Bu yüzden ömür boyu sevgi açlığı çekerler. Sevilmedikleri zaman duydukları acıyı sürekli bastırmak isterler. Çocukken ihmal edilmiş ve takdir görmemiş kadınlar, birlikte oldukları erkeğe aşk yağdırarak geçmişteki derin üzüntülerini yok edecek doyurucu bir karşılık görmeyi umarlar. Kendilerini adeta sevgililerine adar sadece onları düşünürler. Sevilmeye ihtiyaç duyarlar ve çılgıncasına sevilmeyi beklerler. Yani siz de aşırı verici bir kadınsanız maalesef bunun sebebi çoğunlukla anne, babanızdan alamadığınız sevgidir.

Sevgiye hasret kalmış aşırı verici kadınlar, karşısındaki erkekten sevgi alabilmek için kendilerini feda etmeleri gerektiğini düşünürler. Kendilerini oldukları şekilde sevilmeye layık görmezler, bu korkunun etkisiyle ancak aşırı verici olduklarında sevilebileceklerini düşünürler. Bu yüzden ilişkilerinde hep neşe, sürpriz, eğlence kaynağı olmak gibi aşırı yorucu sorumluluklar üstelenebilirler; üstelik kimsenin ondan böyle bir beklentisi yoktur.

 

Peki, erkekler ne düşünüyor?

Erkekler, kadınlar aşırı verici olduklarında minnettarlık duymazlar. Bu, onların ilişkiye daha çok bağlanmasını sağlamaz ki sürekli terk edilen bir kadın olarak siz de aşırı vermenin işe yaramadığını iyi biliyorsunuz.

Erkekler, bir kadına ilgilerini sürdürebilmeleri için ona sevgi verme gereğini duyarlar. Eğer her şeyi kadın verirse, erkeğe verecek pek bir şey kalmaz. Bu durum erkekte duygusal bir boşluk yaratır ve yakın olma arzusunu yok eder. Erkeğin huzursuz olduğunu gören kadın endişelenir ve bu durumun kendi hatası olduğunu düşünür. Aslında bu noktada daha az verici olarak erkeğin ilgisini çekebilecekken tam tersini yapar ve daha çok vererek erkeği kendisinden uzaklaştırır. Sonuç? Fazla ilgiden ve sevgiden bunalmış bir erkek. Kendini daha fazla ilgi vereceğim diye yormuş kadın. Terk edilerek biten bir ilişki daha…

En iyi falcı ve medyumlara sor ilişkini düzeltmen için telefondan sana net cevaplar versinler.
HEMEN ARA

Kadınlar çok güçlü varlıklardır. Güçlü bir kadın olarak neler yapabilirsiniz?

Erkeğin size nasıl davranacağını belirleyecek kadar güçlüsünüz. Biliyoruz, ilk duyduğunuzda imkânsız ve anlamsız geliyor ama gerçek şu ki siz: istediklerinizi yapacak ve yaptıracak kadar güçlüsünüz. Eğer davranışlarınızla bir erkeğin sizi istismaretmesini, terk etmesini sağlıyorsanız; size harika davranmasını da sağlayabilirsiniz. Bunun için karşı tarafın bazı özelliklerini iyi tanımalı ve oyunu kuralına göre oynamalısınız.

Size acı gerçeği açıklayalım: erkekler, annelerinden hizmet görmeye, faydalanmaya, duygu sömürüsü yaparak isteklerini elde etmeye o kadar alışmışlardır ki siz de annesi gibi fedakâr, verici davranırsanız size âşık olup isteklerinizi yerine getirmek şöyle dursun sizden nasıl faydalanacağına bakar. İnsanoğlu işte, doğasında nankörlük var.

En kendini geliştirmiş, en eğitimli erkek bile bir zamanlar annesinin aslan parçası olduğu için ve ihtiyaçlarının her şartta karşılanması gerektiğine inandığı için sizde bu potansiyeli gördüğünde kullanmaktan çekinmeyecektir. Mesele sadece ev işlerini yapmak da değildir: her zaman bakımlı olursanız, sürekli hediyeler alırsanız, her sevişme isteğine çok ateşli şekilde yanıt verirseniz, gideceği yere kadar arabayla bırakırsanız, grip olduğunda ona özel bakım yaparsanız o adam sizin için kılını kıpırdatmaz, bir süre ihtiyaçlarını karşılatır sonra da terk edip gider.

 

Erkeğin ilgisi nasıl çekilir?

Erkekler, karşılık beklemeden veren kadınlardan rahatsız olur, onlardan sıkılır, onları takdir etmez, hatta onlara saygı bile duymaz. Erkek aşka katılabilmek için kadına saygı duymak ve sevmek gereğini hisseder. Kadına bir şey veremez ve aşka katılamazsa aralarındaki mesafe yavaş yavaş artar. Aşırı vermenin değişmez sonuçları vardır: ilgi ve saygıyı azaltır, yakınlığın anlamını bozar. Bazı durumlarda erkeğin kadını istismar ettiği bile görülür.

 

 

Kendinizi nasıl iyileştireceksiniz?

Bir süre ilişkisiz veya erkeksiz kalmak önemlidir. Onunla birlikte değilken neler hissettiğine bakarak anlamaya çalışın. İlk duygular, çocukluğunuzdaki duygulara benzeyecektir. Yalnızlık ve korku hissedeceksiniz ama bu zamanla geçecek ve bunu başardığınız için kendinizi daha iyi, daha güçlü ve daha yeterli hissedeceksiniz. Kendinizden şüphe duymamayı, yetenekli ve yeterli bir kadın olduğunuzu keşfedeceksiniz.

Kendinizi kurban etmekten vazgeçin, siz değerlisiniz. Sizden istenen her şeyi yapmak zorunda değilsiniz. Hayır demek, reddetmek ve kendinizi düşünme hakkınız var. Ve siz bir erkekten saygı duymak istiyorsanız, önce kendinize saygı göstermelisiniz. Kendinizi feda etmek, aşırı verici olmak kendinize saygı ve sevginizin olmadığını kanıtlıyor; lütfen bunu değiştirin. Kendinizle olumlu duygusal bağlar kurun, ne kadar sevilebilir olduğunuzu fark edin.

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.