Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Akrep Burcu 2022 Burç Yorumları: Gelgitli Bir Yıl

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!


Aylara göre 2022 nasıl geçecek?

Ocak:
Sağlam irade diye buna denir!
Şubat:
Her şey yolunda gidiyor
Mart:
Cesaret rüzgârları esiyor
Nisan:
Mutluluktan uçuyorsunuz!
Mayıs:
Kendinize güveniniz tam 
Haziran:
Hayli öfkelisiniz
Temmuz:
Fırtınalı bir hava hakim
Ağustos:
Şık bir şekilde ilerleme kaydediyorsunuz
Eylül:
Yoğun bir ritmin içindesiniz
Ekim:
Mücadele ediyorsunuz
Kasım:
Aşk ve yorgunluktan sarhoşsunuz!
Aralık:
Bolca sevgi çokça yorgunluk


Akrep burcu için 2022'nin en güzel ayı: Mayıs

Mayıs ayı Akrep burçları için harika geçecek. Yıldızlar aşk hayatınızı romantizm ve tutkuyla kuşatacak. Cama çıkıp duygularınızı haykıracak kadar mutlusunuz. Profesyonel yaşamınızda kendinizi kanıtlıyorsunuz. Özgüveniniz ve yaratıcılığınız da paralel olarak artıyor. Hiç olmadığı kadar ilham dolusunuz ve insanlara kendinizi dinlettirmesini biliyorsunuz. 


2022'de Akrep burcu: Mücadeleye devam!

Baştan söyleyelim, şans 2022 boyunca her zaman yüzünüze gülmeyecek. Eğer yılın ilk beş ayında geleceğe güven duysanız da işler ters gidecek ve rahatlamak sığınabileceğiniz tek şey sevgi ve şefkat duygusu olacak. 


Duygusal yaşamınız gerçekten de ideal noktada olacak ama profesyonel yaşamınızda birçok zorlukla mücadele etmeniz gerekecek. Zorlu bir ilerleyiş sizi bekliyor olacak ve motivasyon sağlayan mücadelelerden uzun vadede yorulmaya başlayacaksınız. Sabrınız tükendiğinde kendinizi bırakmayın. Bunları aşabilecek kapasitede olduğunuzu unutmayın ve şartlara uyum sağlamak için çaba sarf edin. Eğer varsa, partneriniz bu süreçte hep yanınızda olacak ve yılın sizin açınızdan en güzel yönünü oluşturacak. 


2022 yılında mücadeleler hırsınızı kamçılıyor ve sizi harekete geçiriyor ama uzun vadede yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Yöntemli ilerleyin ve yolunuzdan sapmayın!▸▸▸▸▸

2022 yılında gezegenleriniz

2022 yılında Akrep burcunun yaşamında özellikle dört gezegen önemli bir rol oynayacak. 

  • Satürn sert bir şekilde size sorumluluklarınızı hatırlatacak.
  • Jüpiter ve Neptün ruh sağlığınız, dengeniz ve cömertlik duygunuzu etkileyecek. 
  • Uranüs bazı yükümlülüklerinizi sorgulamanıza sebep oluyor.


▸▸▸▸▸

2022 ve Arkadaşlıklar

Arkadaşlık ilişkilerinin sizin için hiç de kolay olduğu söylenemez ve bunun olabilecek en kötü şekilde farkına varıyorsunuz. Yıl başında bazı şeylerin farkına varıp size karşı fazla sinsi davranan ya da yaşamınızı işgal eden birinden uzaklaşıyorsunuz. Daha sonrasında toparlayıp daha hissettiğinizi düşünseniz de yaz mevsiminde parasal konularla ilgili bir anlaşmazlı yüzünden tekrar keyfiniz kaçıyor. Neyse ki yıl sonuna kadar ortalık sakinleşiyor ve dostlarınızla unutulmaz anılar biriktiriyorsunuz! 


▸▸▸▸▸

2022 ve Aşk Hayatı 

Yıl başında nasıl davranmanız gerektiği konusunda kararsızsınız. Motivasyon arayışındasınız ve sevgilinize yakınlaşmak ya da bir sevgili bulmak adına duygularınızı analiz ediyorsunuz. Eğer gelgitli bir ilişki içindeyseniz bir seçim yapma vakti geldiğini söyleyebiliriz. Tamam mı devam mı karar veriyorsunuz ve bunu yaparken daima önünüze bakıyorsunuz. İlkbahar tam anlamıyla aşkın mevsimi olacak. Bu güzel günler bir düğünün bile habercisi olacak. Her halükârda mutluluğun kapınızı çaldığı açık. Yılın geri kalanını Ekim alanındaki bazı gerilimler dışında gayet mutlu geçireceksiniz.

▸▸▸▸▸

2022 ve İş Hayatı

Kariyer açısından 2022 epey zorlu bir yıl olacak. Yılın ilk ayları size maaş artışı ya da terfi vadedecek. Ancak bu güzel haberler sonucunda daha çok sorumluluk üstleneceksiniz ve bu da daha çok strese sebep olacak. Bu gelgitli dönemde kavgalardan kaçınmak adına diğer insanların söylediklerine kulak asmayın. Yıl sonu daha sakin - hatta fazla sakin - geçecek. Eğer işler beklediğiniz tempoda ilerlemiyorsa soğukkanlılığınızı kaybedip agresif davranma riskiyle karşı karşıyasınız. Yaşadıklarınıza belirli bir mesafeden bakmayı öğrenmeniz gerek. 


▸▸▸▸▸

2022 ve Formunuz? 

Bu yıl formunuzun şöyle böyle olduğunu söylesek yanlış olmaz. Bazen oldukça düşük olan moraliniz yerini harika bir dengeye bırakıyor. Ya da bu dengeden tekrar düşüşe geçiyorsunuz. Genel anlamda sakin kalmak, rahatlamak ve strese boyun eğmemek konusunda epey zorlanıyorsunuz. İşler birazcık karmaşıklaştı mı anında tahammül edemez hale geliyorsunuz. Bu yıl mutlaka dinlenmeye zaman ayırmanız gerek.


mois le plus chanceux de 2019 pour les Balance

Plüton siz tüm umudunuzu kaybettiğinizde bile moralinizi yüksek tutmak için çaba sarf ediyor. 
Peki 2023'te neler olacak?

2023'te Satürn'ün Balık burcuna girişi ve Nisan ayında Mars'ın Yengeç burcunda konumlanması sizi büyük ölçüde rahatlatacak. Bir anda her şey istediğiniz gibi gitmeye başlayacak ve projelerinizde fazla çaba sarf etmeden ilerleyeceksiniz. Bu kadar kolaylığa pek alışık olmasanız da kısa sürede uyum sağlayacaksınız. 


Daha fazlası için...


Bu yıl sizi nelerin beklediğini keşfetmek için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

2021 yılın da nasıl olacak Akrepler iş aşk pazar neler bekliyor bizi

Akrep burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Akrep Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!

Akrep burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Akrep Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Akrep burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.