Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Akrep Burcu 2021 Burç Yorumları: Kendinizi Yeniden Konumlandırdığınız Bir Yıl!

Bu yıl işinizi veya ilişkinizi değiştirme fikrini kafanızda tartıyorsunuz ama her şeyi bir anda silip atma cesaretini bulmakta zorlanıyorsunuz. Alışkanlıkları değiştirmek zordur! Deneyimli astrologlarımız tarafından hazırlanan burç yorumları sayesinde bu yıla güzel bir hazırlık yapabilirsiniz!


 2021 Akrep: Kendinizi Yeniden Konumlandırdığınız Bir Yıl!

Bu sene ister aktivitelerinizde ister duygusal ilişkilerde olsun, insanların sizi devamlı şaşırtmasını bekliyorsunuz. Nihai kararlar almaktan kaçınıyorsunuz. Yeni bir iş için mevcut görevinizden ayrılmayı ya da yeni bir birlikteliğe yelken açmayı isteseniz de alışkanlıklarınız ve hata yapma korkunuz sizi sürekli frenliyor. Dolayısıyla giderek artan bir bağımsızlık ve istediğiniz gibi yaşama isteği ile her şeyi kaybetme korkusu arasında savruluyorsunuz.2021'e Genel Bir Bakış

2021 yılında başarılı olmak için gerekli kozlara sahipsiniz ama kimi zaman size engel olunduğunu hissediyorsunuz. Ocak ayında işinizden kesin bir şekilde uzaklaşıp şubat ayında yeni hedeflere yönelmek istiyorsunuz. Temmuz ayında karşınıza yeni bir aktivite imkanı çıkıyor zira mayıs ortasından temmuza kadar dışarıdan değişim sinyalleri almaya başlıyorsunuz. Aşk hayatınızda ise uoğun duygusal anlardan ilişkilerinizin sağlamlığını sorguladığınız ve değişim hevesiyle dolduğunuz zamanlar arasında savruluyorsunuz.
2021 ve Arkadaşlıklar 

“Arkadaşlık” kavramını ciddiye alan ve dostlarınız konusunda seçici davranan bir insansınız. Bu yıl, özellikle de şubat ve mayıs aylarında daha da sert davranıyorsunuz ve yakın çevrenize girmeyi hak edecek kaliteden yoksun insanlara sırtınızı dönmekten çekinmiyorsunuz. Buna karşın yılın geri kalanında eğlenerek ve gezerek en samimi dostlarınızla daha da yakınlaşıyorsunuz. Nisan ya da ağustos ayında yeni bir arkadaşlık sizi mutluluktan havalara uçurabilir.


2021 Hedefleriniz

2021 yılında elde ettiklerinizden gurur duyuyorsunuz. Bu yüzden de çalkantılı bir atmosferde ve kimi zaman da dişli rakiplerin karşısında kazanımlarınızı korumak için mücadele etmek zorundasınız.


mois le plus chanceux de 2019 pour les Balance


Güzel bir yıl geçirmek için tavsiyelerimiz 

2021 yılı sizi rahatsız eden meseleleri belirlemenize yardımcı olacak. Açık bir zihinle varoluşunuzda sizin belirlediğiniz ve size dışardan dayatılan unsurları belirleyin! Böylece gelecekte nasıl bir yol çizmek istediğinize karar verebilirsiniz.


Peki ya 2022? 

2022’de Satürn, biraz sert bir şekilde size sorumluluklarınızı hatırlatsa da kendinizi daha rahat hissedeceğiniz kesin. Dinlenme zamanı! Jüpiter ve Neptün sağlığınızı, iç dengenizi ve cömertliğinizi beslese de Uranüs’ün etkisiyle bazı ilişkilerinizi ve işle ilgili kontratları sorgulamaya devam edeceksiniz.

Bize yorum bırakın

Yorumlar

2021 yılın da nasıl olacak Akrepler iş aşk pazar neler bekliyor bizi

Bizimle iletişime geçin.