Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Akrep Burcu 2020 Yorumları: Kendinizi gösterin!

Hazır ol Sevgili Akrep, zira bomba gibi bir yıl sizi bekliyor! Zekanız, cesaretiniz ve sezginiz sayesinde yıl boyunca başarıdan başarıya koşacaksınız. Ne kadar önemli bir insan olduğunuzu kanıtlayacaksınız ve etrafınızdakiler size birçok önemli sorumlulukla görevlendirecek. Aşkla ilişkili konularda ise partnerinizle “ya hep ya hiç” gib bir durum söz konusu olacak. Bu ilişkiye devam edip etmeyeceğiniz ise yıl içinde belli olacak.


2020 Yılında İlişkiler: Fazla ilgi meraklısı olmayın!

2020 yılında aileniz ve arkadaşlarınız oldukça ön planda olacak. Bazı durumlarda ise arkadaşlarınızı adeta ailenizmiş gibi görüyorsunuz. Ama işte bu durum sorunlara yol açıyor. Sevdikleriniz size yeterince ilgi ve sevgi göstermediğin zaman onların sadakatini sorguluyorsunuz ve böylelikle işler karışıyor. Buna rağmen, memnuniyetsizliğinizin duygusal bir sebebi olduğunu biliyorlar dolasıyla bu tarz iletişim problemlerinin üstesinden gelmenin pek de zor olmayacağı söylenebilir. 2020’de düşüncelerinizle baş başa kaldığınız anlar olacak ama asla kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz.
Akrep burcu için 2020'de iş hayatı

Bu yıl profesyonel başarınıza giden yol sabırlı olmaktan geçiyor. 2020’de önem verdiğiniz şeylerden biri çalışma koşullarınız olacak ve iş arkadaşlarınızın iyiliği içinden elinizden geldiğince mücadele edeceksiniz. Size göre huzurlu bir çalışma ortamı verimli performanslara eşdeğer. Ancak işler biraz yavaş ilerleyebilir ve istediğiniz sonuçları elde etmekte sorun yaşayabilirsiniz. Ama bu noktada özgüveninizi korumanız oldukça önemli. Aksi takdirde soğukkanlılığınızı yitirebilirsiniz ve bu durumun başarısız olduğunuzu görmek isteyenlerden başka kimsenin işine gelmeyeceği kesin.2021’e kısa bir bakış:

2021’yi bir önceki yılından başarılarından gurur duyarak geçirmeyi umabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, bu durum karşısında sizin kadar etkilenmemiş olan ve onca çabayla elde ettiğiniz şeyleri sizden geri almak isteyen insanlar olabilir. Eğer size ait olan bir şeyi savunmanız gereken bir durum söz konusu olursa daha sağlıklı bir ortama geçiş yapmanız en doğrusu olacaktır. Neticede geçmişe sırt çevirmeden ilerleme kaydedemezsiniz.

mois le plus chanceux de 2019 pour les BalanceSağlık: Negatif düşüncelerden uzak durun!

Genel olarak sağlık anlamında harika bir yıl geçireceksiniz. Düzenli bir insansınız, haliyle fiziksel ve ruhsal sağlığınızı kontrol altında tutmak için pratik çözümler bulmakta üstünüze yok. İyimsel ruh haliniz sağlığınıza da yansıyacak ve bu yılı neredeyse hiçbir engele takılmadan tamamlayacaksınız. Ancak sizin başarısız olduğunuzu görmek isteyen insanlar olabilir. Sizi olumsuz etkilemeden bu insanları hayatınızdan bir an evvel çıkarmanız oldukça önemli.

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.