Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Maymun Burcu için 2021: Gelişmelerle dolu bir yıl!

Sevgili Maymun, bu Metal Öküz yılı çok çok mutlu olacaksınız! Karşınıza birçok fırsat çıkacak ve eğer onları değerlendirmesini bilirseniz, sizi tatmin edecek atılımlara imza atacaksınız. Uzman astrologlarımızın 2021 Metal Öküz yılı için hazırladığı yazıda Maymun burcunu neler beklediğini keşfedin!

Yıl boyunca Öküz burcunun etkisi sizi harekete geçirecek. İşle ilgili konulardaysa, sizi ne pahasına olursa olsun destekleyecek ortaklarınız sayesinde büyük adımlar atmak ve kariyerinizi geliştirmek mümkün olacak. Tek yapmanız gereken bu tempoyu yıl sonuna kadar devam ettirebilmek. Devamı için 2021 Çin burç yorumlarınızı keşfedin!

Öküz yılı: Maymunlar için inanılmaz bir yıl

Une année épatante pour le Singe qui saura mener sa barque à bon port. Votre vie professionnelle vous donnera mille et une occasions de vous distinguer et de montrer votre savoir-faire. Vos finances seront prospères et votre vie sociale sera synonyme d’agréables surprises et de nouvelles rencontres. En amour, vous hisserez le pavillon « cœur à prendre ».

Hareketli, kurnaz ve oyunbaz Maymıun, yaşamı olduğu gibi kabul eder.  Komik, espritüel ve etkileyici olan bu burç kur yapmaktan ve söz oyunlarından büyük keyif alır. Sağduyulu Maymun burcu tutku dolu ilk günlerin geçici olduğunu gayet iyi bilir. Aşk hayatında rahattır, alışılmışın dışına çıkar ve sayısız kalbi fetheder.2021 en yakın olduğunuz burçlar

Bu yıl Fare, Ejderha ve Domuz burçları size eşlik edecek.  

  • Fare burcuyla iyi bir arkadaşlık kurup kazançlı işlere imza atabilirsiniz.
  • Eğer bir Ejderha'ya "evet" derseniz dillere destan bir çift olabilirsiniz.
  • Bir Domuz burcuyla romantik ve içten bir birliktelik yaşayabilirsiniz.  


Bu yazı hoşunuza mı gitti ? Diğer yazılarımıza da göz atın!

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.