Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Keçi Burcu için 2021: Keyfinizi kaçıran bir yıl

Öküz yılı hassas Keçiler için bazı kötü sürprizler hazırlıyor. Her şeye rağmen eğer çaba sarf ederseniz yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü özgürce ortaya koyabileceksiniz. Uzman astrologlarımızın 2021 Metal Öküz yılı için hazırladığı yazıda Keçi burcunu neler beklediğini keşfedin!

Öküz yılını ne yazık pek de güzel anılarla hatırlamayacaksınız. Keçi ve Öküz burçlarının arası pek iyi değildir ve hoş olmayan bir atmosferin etkisinde kaldığınızı kısa sürede hissedeceksiniz. Ama sakın pes etmeyin, ufak bir motivasyon ve pozitif düşünceyle her şeye rağmen zorlukların üstesinden gelme şansına sahipsiniz !  2021 Çin burç yorumlarınızı keşfedin!

Öküz yılı: Keçiler için gelişme yılı

Stratejinizi değiştirmeyi başarırsanız bu yılı kendi lehinize çevirebilirsiniz. İşinizde takdir görmek için adeta "turbo" modunda çalışıyorsunuz. Finansal anlamda şansınıza güveniyorsunuz ve bir piyango bilet alma fikri bile kafanızdan geçiyor. İlişkileriniz söz kounusu olduğunda kendinizi öne çıkarmak adına utangaç yönünüze elveda diyorsunuz. Daha ne olsun! Kalpleri fethetmeye hazırsınız!

Nazik, sevimli ve hassas Keçi burçları kalplerini açmak ve insanlara güvenmekte zorlanır. Duygusal anlamda rahatlatılmak ve finansal anlamda da güvende olma ihtiyacı hisseder. Kötü ağırlanmaktansa yalnız kalmayı tercih etseler de sabırlı, nazik, kibar ve deli gibi aşık bir partnerle mesut olacaklardır. 
2021'de en yakın olduğunuz burçlar 

Güzel bir Öküz yılı geçirmek için çevrenizde Domuz, At ve Tavşan burçlarının olduğundan emin olun! 

  • Harika bir uyum yakalayıp güzel günler geçirmek için Domuz burcundan iyisini bulamazsınız.
  • At burcuyla sağlam ve uzun soluklu duygusal bağlar kurabilirsiniz.
  • Tavşan burçları size ihtiyaç duyduğunuz duygusal güveni ve finansal rahatlığı sağlayabilir. 


Bu yazı hoşunuza mı gitti ? Diğer yazılarımıza da göz atın!

Bizimle iletişime geçin.