Oğlak Burcu 2022 Burç Yorumları: Dönüşüm Geçiriyorsunuz

tarihinde

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu 2022 Burç Yorumları: Dönüşüm Geçiriyorsunuz


Aylara göre 2022 nasıl geçecek?

Ocak:
İnanılmaz bir irade
Şubat:
Adeta aşk tarafından kuşatılıyorsunuz.
Mart:
Coşkuyla dolusunuz!
Nisan:
Kendinize güvenin!
Mayıs:
Her şeyden önce zevk!
Haziran:
Parasal durumunuzu garantiye alıyorsunuz
Temmuz:
Gerilim tırmanıyor
Ağustos:
Aşk her yerde!
Eylül:
Finansal durumunuz sizi endişelendiriyor
Ekim:
Kalbiniz dolu dolu!
Kasım:
Yoğun geçen bir ay
Aralık:
Pes etmiyorsunuz!

Oğlak burcu için 2022'nin en güzel ayı: Şubat

Genel hatlarıyla güzel geçen bir yıl içerisinde Şubat ayı sizin için zirve noktası gibi olacak. Aşkı yoğun bir şekilde yaşıyorsunuz ve sizi yükseltiyor. Formunuzun zirvesinde, dinamik, cesur ve kendinizden eminsiniz. Gittiğiniz her yerde farkınızı ortaya koyuyorsunuz.


mois le plus chanceux de 2019 pour les Capricorne

Bu ay sizin ayınız. Formunuz, enerjiniz, cesaretiniz ve moraliniz kıskanılacak seviyede! Tüm bu nitelikler dış görünüşünüze yansıdığı için cazibeniz de zirveye ulaşıyor. 2022'de Oğlak Burcu: Sizi durdurmalarına müsaade etmeyin

2022 yılında Oğlak burçları kariyerlerinde harika başarılar elde edecek. Hayatları için bir dönüm noktası niteliğindeki bu yıl gelecek başarıların da önünü açacak. Yine de meslektaşlarınızla çatışmalara sebep olacak ya da sizi hayal kırıklığına uğratacak ölçüsüz hırslara karşı dikkatli olun. Kimi zaman para sıkıntısı çektiğiniz için umduğunuz kadar ilerleyemeyeceksiniz ama dirayetli davranıyorsunuz ve moralinizi ne rakiplerinizin ne de maddi sorunların bozmasına izin veriyorsunuz.

2022 yılında Jüpiter'in etkisi altında yaşamınız neşeli bir boyut kazanıyor. Yaşamın tadını çıkarıyorsunuz ve yakınlarınızla birlikte geçirdiğiniz her anın tadına varıyorsunuz. Bu tablodaki tek olumsuz nokta, yüksek enerjinizin yakınlarınıza fazla yorucu gelme riski. Hoşunuza gitmeyen yorumları reddediyorsunuz ve alttan almayı kabul etmiyorsunuz. İlişkilerinizi daha dengeli ve uyumlu kılmak için çaba sarf edin.
 

2022 fırsat buldukça eğlenmek, yakınlarınızla daha sık görüşmek ve mümkünse ailenizi genişletmek istiyorsunuz. ▸▸▸▸▸

2022 yılındaki gezegenleriniz

2022 yılında Oğlak burcunun yaşamında çok sayıda gezegen önemli rol oynayacak. 

  • Uranüs cesaretinizi artıracak
  • Satürn yıl boyunca finansal durumunuzu kontrol altında tutmanızı gerektirecek.
  • Jüpiter sizi Mayıs ortasına kadar neşeli ve rahat kılacak.
  • Plüton ve Neptün sezgi yeteneğinizi besleyecek.


▸▸▸▸▸

2022 ve Arkadaşlıklar

Aşk hayatınız Mayıs ortasına kadar yaşamınızın önemli bir kısmını kaplıyor ve bu yüzden de diğer insanlara pek zaman ayıramıyorsunuz. Yine de Şubat ayı sevdiklerinizle bir şeyler paylaşmak için ideal bir zaman. Mart ayında yakınlarınızın yardımına ihtiyaç duyuyorsunuz ve onlar da bunu sizden esirgemiyor. Nisan ayında onlara cömert bir şekilde teşekkür ediyorsunuz. Mutlu mesut geçen bir Haziran ayının ardından Temmuz ayında yaşanacak bir hesaplaşma birileriyle aranızı bozabilir. Neyse ki bazı arkadaşlarınız durumu kontrol altına alıyor ve Ağustos ayında sizi bir hayli şımartıyor. Eylül ayından itibaren sevdikleriniz sizinle daha çok ilgileniyor ve Kasım başında bir dostluğunuza dair karar vermeniz gerekse de yıl sonuna kadar her şey yolunda gidiyor.

▸▸▸▸▸

2022 ve Aşk Hayatı

Aşk konusunda bu yıl epey hareketli geçecek. İlişkilerinizde kendinizi çok daha rahat hissediyorsunuz ve herkesi etkiliyorsunuz. İlişki durumunuz ne olursa olsun unutulmaz bir Şubat ayı geçireceksiniz. Aşk hayatınız büyüleyici bir değişim geçirecek. Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında keyif için duygularınızın peşine düşmeye devam edeceksiniz. Şüphe içinde geçen Temmuz ayının ardından Ağustos ayındaki zorlukların üstesinden gelip tatil dönüşüne güzel bir başlangıç yapacaksınız. Ekim ve Kasım ayında mutluluğunuz öyle bir seviyeye ulaşıyor ki Aralık ayında evlenmeyi ya da ikinci bir balayına çıkmayı düşünüyorsunuz. Güzel bir yıl sizi bekliyor...


▸▸▸▸▸

2022 ve İş Hayatı

Profesyonel yaşamınız ve projeleriniz açısından 2022 yılı bir dönüm noktası niteliğinde olabilir. Yine de pozitif bir geleceğe sahip olmak istiyorsanız bazı şeyleri ölçüp tartmanız gerek. Hırslı olmak güzel ama çok hırslı olmak bir dezavantaja dönüşebilir. Başarılı olmak için fazla sabırsızlanmayın. İlkbahar size hak ettiğiniz başarıyı getirecek, Neptün de yeni projelerinize ilham verecek. Yine de ayağınız yere sağlam basmalı ve bazı dişli rakiplere hazırlıklı olmalısınız.  


▸▸▸▸▸

2022 ve Formunuz

Aşk, yaşama sevinciniz ve zevkleriniz size enerji veriyor. Bir de bunlara zihinsel esneklik ve uyum sağlama becerisi eklenince fiziksel anlamda formunuz gelgitlerle dolu olsa da tempoyu düşürmüyorsunuz. Ocak ayının sonunda, Şubat ve Temmuz aylarında formunuzun zirvesindesiniz. Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Ağustos ve Aralık aylarında kondisyonunuzu korumak için disiplinli olmaya ihtiyacınız var. Eylül, Ekim ve Kasım aylarında kalbiniz enerjiyle dolsa da performansınız düşüyor. Birilerinden yardım istemeyi düşünebilirsiniz.▸▸▸▸▸

Peki 2023'te neler olacak?

2023 Mart ayından itibaren Satürn'ün Balık burcundaki Transit'i uzun vadeli girişimler öngörmenizi kolaylaştıracak. Geleceğe yönelik planlar yapabilmek içinizi rahatlacak. Mart ayından itibaren Kova burcunda konumlanan Plüton sayesinde hayatınızdaki fazla yüklerden kurtulmak için harekete geçeceksiniz.  


Daha fazlası için...


Bu yıl sizi nelerin beklediğini keşfetmek için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 

Yorumlar

Yorumlarınız çok güzel teşekkürederim kızlarımında yorumlarına baktım inşallah dediğiniz gibi olur

Bir iyi bir kötü, bir ileri bir geri,her güzel seyin bir "ama" sı var.Klasik oglak gidisati.

Tebrik ederim Hayırlı Geceler diliyorum

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Cevap : OĞLAK

Başarıya giden yolda ısrarcı olmaları ve yapmak istediklerini hayata geçirmek için zamanla yarıştıkları için doğru cevabımız Oğlaktır.

Oğlak Burcunu Etkilemenin Yolları

Oğlak burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? Cevabı hatta daha fazlası bu yazımızda!

Oğlak burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Oğlak burcunun Aşk Uyumu

Oğlaklar hassas, bilge, sorumluluk sahibi ve düzen sahibi kişilikleriyle öne çıkar. Ailelerine ve yakın çevrelerindeki insanlar onlar için büyük anlam ifade eder. Eğer bir Başak ya da Boğa burcuysanız, Oğlak burcunun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz! Yine de Oğlakların yanındayken can sıkıntısını uzakta tutmaya gayret edin. Peki sizin burcunuz ne? Oğlak burcuyla aşk uyumunuzu keşfetmek için tıklayın!