Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Oğlak Burcu 2020 Yorumları: Değişimin Yılı

Sevgili Oğlak, cesaretin bu yıl hayatında için belirleyici bir rol oynayacak. Şüpheye yahut korkuya yer yok. Değişmeye kararlısın. Ve yapacağın büyük hamleye oldukça yakınsın; tek ihtiyacın olan şey sıkı çalışma, kararlılık ve bir tutam da hırs! İşlerin akıl almaz ölçüde gelişme gösterecek ve önündeki tüm engeller sanki hiç olmamışlar gibi ortadan kaybolacak. Değişim için gerekli olan her şeye sahipsin. Onları gerektiği gibi kullanırsan hem kendi hem de etrafındaki insanların yaşamını dönüştürmen mümkün!


Oğlak Burcu 2020 Yorumları: Sizin için Büyük Bir Yıl!

Gezegenler değişim yolunda sana eşlik edecek. Satürn ve Plüton yaşamına taze bir enerji bahşedecek, Venüs ve Uranüs ise bir miktar romantizmle bu yıla tat katacak. Karşında birçok fırsat kapısının açıldığını fark edeceksin. O yüzden Sevgili Oğlak, korkularını bir kenara bırak zira dolu dolu bir yıl seni bekliyor!
Oğlak burcu: 2020'de aşk ve ilişkiler

2020 yılında mevcut arkadaşlıklarınızı ön planda tutuyorsunuz ve sosyal çevrenizi güçlü tutmak için her şeyi yapmaya hazırsınız. En güzel günlerde, en iyi ve en yakınlarınızın hep sizle olmasını istiyorsunuz ve birçok belirsizliğin ve değişimin sizi beklediği bu yılda onların sağlam desteğine ihtiyaç duyacağınız kesin. Gelecek sizi çokça endişelendiriyor, bu yüzden sevdiklerinizin yaşamınıza düzen getirmesi adına onlara güvenmeniz oldukça önemli. Buna rağmen, bazı ilişkiler istemediğiniz şekilde değişim geçiriyorsa endişelenmemeye çalışın. Sevgili Oğlak, bizzat sen değişim içindesin, dolayısıyla ilişkilerinin değişmesi de oldukça normal. Söz konusu ilişkilerin solması ya da yeniden çiçek açması tamamen sana bağlı olacak.İş : Mücadele etmekten korkmayın!

Eğer yeni ve cesur bir projeye başlamak istiyorsanız fazla beklemenize gerek yok. 2020 harekete geçip hayallerinizi gerçekleştireceğiniz yıl olacak. Gezegenler size nasıl bir insan olmak için doğdunuzu gösterecek, dolayısıyla onların izinden gidip gerçek potansiyelinizi keşfetmek sizin göreviniz! Bu on iki ay içinde birçok zorlukla karşılaşacaksınız ama korkmanıza gerek yok Sevgili Oğlak. Zira ancak bu anlarda kendinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz.

 Rekabet karşısında duruma uyum sağlama beceriniz bu yıl oldukça önemli bir yere sahip. Dolayısıyla mücadeleyi kabul et, yıl içinde ne kadar geliştiğini sen de fark edeceksiniz.Sağlık : Değişim o kadar da kolay sayılmaz!

Ocak ayının sonuna doğru hem kendine hem de çevrendekilere yönelik davranışlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğine karar vereceksiniz. Bazı şeyleri tazelemenin zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Zamanla değişmek iyi bir fikir olabilir ama bir an geldiğinde artık kendinizi tanıyamamınız da mümkün. Gündelik rutin içerisinde bu değişimi sırtlanmak kimi zaman yorucu olabilir, dolayısıyla eski alışkanlıklarınıza geri dönme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ama güçlü kalmaya çalışın. Çünkü 2021’e geldiğinizde fiziksel ve zihinsel formunuzun zirvesinde olacaksınız.

▸▸▸▸▸


2021’e kısa bir bakış:

2021 yılına geldiğinizde, geçen yıl geliştirme fırsatı bulduğunuz ve hayallerinizi gerçek kılmanızda size yardımcı olacak birçok beceriye sahip olacaksınız. Bu becerilerinize rağmen, size engel olmaya çalışan birkaç insanla karşı karşıya kalacaksınız. 2021’deki hedefiniz onların negatif etkisinden kurtulup kendi yolunuzu çizmek olacak.


mois le plus chanceux de 2019 pour les Capricorne

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.