Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Oğlak Burcu 2021 Burç Yorumları: Değişime Devam!

2021 yılında, 2020'de sarf ettiğiniz çabaların meyvelerini toplayacaksınız. Bu da demek oluyor ki sizi harika bir yıl bekliyor. Ayrıca bu sene kişisel yönlerden değişiminiz de devam ediyor. Geleceğinizi huzurlu bir şekilde planlamak istiyorsanız uzman astrologlarımızın hazırladığı burç yorumlarından faydanalabilirsiniz!


 2021 Oğlak: Bu Yılın Ustası Sizsiniz!

Bu yıl yapmanız gereken birçok iş var ve neyse ki cesaretiniz de hırsınız da yerinde. Harekete geçme kapasiteniz insanları kıskandıracak seviyede. Geçen seneki çalışmalarınız daha somut bir hâl alıyor ve umut vadeden bir şekilde sonuçlanıyor. Geçmişte sarf ettiğiniz çabaların meyvelerini topladığınızı söylesek yeridir. Uzun süredir sahip olduğunuz bazı alışkanlarınızı değiştirmek konusunda zorluk çekseniz de kişisel yönden de kendinizi geliştirmeye devam ediyorsunuz.2021'e Genel Bir Bakış

Bu yıl yaşamınızın her alanında hayli tempolu bir başlangıç yapıyorsunuz. Şubat ayı finansal anlamda da ruhsal anlamda da stresli geçse de mart ve mayıs ayları arasında neşeniz yerine gelecek. Aşk hayatınız haziran ve temmuz aylarında hareketlense de profesyonel konularda bazı sorunlar ve karmaşık durumlar ortaya çıkabilir. Ağustos ve kasım ayları yaşamınızın her alanında sizi mutlu etse de eylül ve ekim ayında işler biraz daha karmaşık bir hâl alacak. Aralık ayında yoğun bir stres altında kalsanız da ama sonrasında yoğun bir dönem yaşamanın tatminini hissedeceksiniz. 2021 ve Arkadaşlıklar 

Şubat ve ekim aylarında yaşayacağınız bazı gerilimlerin dışında Neptün ve Uranüs sayesinde farklı çevrelerden insanlarla tanışmak ve yakınlaşmak istiyorsunuz. İnsanlara karşı daha toleranslı ve esnek tavırlar sergiliyorsunuz. Arkadaşlarınızı oldukları gibi kabul ediyorsunuz ve onları belli prensipler dahilinde değerlendirmekten vazgeçiyorsunuz. Karşılığında onlar da size özellikle mart, nisan, ağustos, eylül ve kasım aylarında sevgilerini ve desteklerini göstermekten çekinmiyor. Mayıs ortasından temmuz sonuna kadar Jüpiter sayesinde hayatınıza yepyeni yüzler dahil olabilir ve güzel bir arkadaşlık filizlenebilir!


2021 Hedefleriniz

2021'de, geçen sene hayalini kurduğunuz birçok hayali gerçekleştirmek için gereken tüm araçlara sahipsiniz. Muhteşem çalışma ve mücadele becerileriniz ise parmak ısırtacak cinsten! 


Güzel bir yıl geçirmek için tavsiyelerimiz 

2021 yılında mutluluğa kavuşacaksınız dolayısıyla bu güzel zamanların mutlaka tadını çıkarın! Ancak finansal anlamda kimi zaman bir ileri iki geri gittiğiniz izlenimine kapılıyorsunuz. Durumunuzu düzeltmek için stratejik düşünme becerilerinizden faydalanın.


mois le plus chanceux de 2019 pour les Capricorne


Peki ya 2022? 

2022 yılında finansal konularda önünüze kimi zaman engeller çıksa da kendinizi geliştirmek adına bol bol yaratıcı fikre sahip olacaksınız. Jüpiter sayesinde yılın ilk yarısında yaşamınıza eğlenceli ve neşeli tatlar katmak için çaba sarf edeceksiniz. Sonrasında aile yaşamınız öncelikleriniz arasında en üste yerleşecek. 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Yorumlarınız çok güzel teşekkürederim kızlarımında yorumlarına baktım inşallah dediğiniz gibi olur

Bir iyi bir kötü, bir ileri bir geri,her güzel seyin bir "ama" sı var.Klasik oglak gidisati.

Tebrik ederim Hayırlı Geceler diliyorum

Oğlak burcu için burç yorumları

Oğlak Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!
Balık Burcu 2021 Burç Yorumları  Balık burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
Boğa Burcu 2021 Yorumları  Boğa burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Oğlak Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!

Oğlak burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Oğlak burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Oğlak burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.