Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Yay Burcu 2020 Yorumları: Elinizden geleni yapıyorsunuz!

Bu yıl başarı elde etmek adına ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınız. Parayla ilgili meselelerle daha çok ilgileneceksiniz, tabi daha çok çalışarak mı yoksa doğru yatırımlar yaparak mı kazancınızı artıracağınız size kalmış. Aşkla ilgili ise büyük düşünüyorsunuz. Bir düğün, ikinci bir balayı yahut da büyük bir evlilik yıldönümü partisi söz konusu olabilir. Neye karar verirseniz verin, hissettiklerinizi insanlara duyurmanın tam zamanı!


Yay burcu 2020 yorumları: Elinizden geleni yapıyorsunuz

Eğer bu yılı iyi bir şekilde geçirmek istiyorsanız, verimli çalışmanız, zihninizi berrak tutmanız ve boyunuzdan büyük işlere kalkışmamanız gerek. 2020’de başarılı olmanın anahtarı tek bir nihai hedefe ulaşmak için aceleci hareket etmek yerine adım adım ilerlemek olacak. Enerjiniz ve hevesiniz oldukça yüksek ancak sabırlı olmanız gerekiyor. Bu tarz değişimler zaman alır, ama Roma’nın da bir günde inşa edilmediğini de unutmamak gerek!
2020'de yay burcunun ilişki ve aşk hayatı

Kendinize yeni bir yol çizmeniz gerektiğini düşünmenizin etkisiyle 2020 yılında sosyal çevrenizi genişletme kararı alıyorsunuz. Büyük oranda bu yeni ilişkileri sağlamlaştırmaya çaba harcayacaksınız ve yeni maceralar ya da orijinal insanlarla tanışma fikri sizi heyecanlandırmaya devam edecek. Yeni arkadaşlıklarınıza kendinizi tam anlamıyla adamak gibi talihsiz bir huyunuz var çünkü onlara güvenilirliğinizi kanıtlamak istiyorsunuz. Ancak bu tavır insanlara fazla gelebilir. Bu yeni arkadaşlıkların uzun soluklu olmasını istiyorsan mesafe ve samimiyet arasındaki orta yolu bulmanız gerekecek.

Yaylar 2020 yılında ciddi bağlar kurmaya yöneliyor, evlilik arzusu yükseliyor. Bekar yaylar, hazır olun! Bu yıl aşk kapınızı çalacak! 


▸▸▸▸▸


İş: Harekete geçmeden önce iyice düşünün!

2020 yılında işlerinize canla başla sarılacağınız aşikar. İçten gelen cazibeniz ve enerjiniz sayesinde etrafınızdakilerin kalplerini kazanmakta ustasınız. Ve bunun sayesinde harika sunumlar yapıp doğru argümanlar dile getirmeyi başarıyorsunuz. Ancak harekete geçmeden önce plan yapmak konusunda eksikleriniz var. Sizin için gelecekle ilgili meselelere kafa yormak zaman kaybından başka bir şey değil. Bir an önce sonuç elde etmek istiyorsunuz ve bunun yalnızca içgüdülerinize güvenerek mümkün olduğunu düşünüyorsunuz. Ne yazık ki bu doğru değil; doğru yolda yürümenizi garanti edecek bir haritaya ihtiyacınız var.Sağlık: Duygusal gelgitlerle dolu bir yaşam

Bu yıl için planınız, yılbaşında aldığınız kararlara sadık kalıp bedeninize kulak vermek. Yıl boyunca sağlıklı ve fit kalmayı hedefliyorsunuz. Fiziksel olarak iyi durumda olsanız da duygusal anlamda daha çok çaba sarf etmeniz gerekecek. Duygusal konularda gelgitli bir deniz gibisiniz. Huzurlu bir ruh halinden saniyeler içinde stres çukuruna düşebiliyorsunuz. Bu durumları öngörememeniz ise sizin gibi bir enerji bombası için bile yorucu olabiliyor. Yorgun hissettiğiniz zamanlarda kendinizi geri çekmek yerinde olabilir. Ne de olsa bu duygusal karmaşanın er ya da çözülmesi gerekecek.2021’e kısa bir bakış

2021 yılında hayallerinizin nasıl ortaya çıktığı ve onları nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda daha bilinçli olacaksınız. Çevrenizdekiler sizi takdir edecek ve birçok yeni sorumluluk üstleneceksiniz. Karşınıza çıkan bu yeni zorluklarla yüzleşme gücüne kesinlikle sahipsiniz. Meydan okumayı kabul edip etmeyeceğiniz ise ayrı bir mesele.


janvier, meilleur mois de 2019 pour les SagittaireBize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.