Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Yay Burcu 2021 Burç Yorumları: Size Değer Kazandıran Eğlenceli Bir Yıl!

Bu yıl sıkı çalışıyorsunuz ve çabalarınızın sonuçlarını kısa sürede elde ediyorsunuz. Kafanızdan iş değiştirme fikri geçse de gerçekten de bunun sizi iyi gelip gelmeyeceğini düşünmeniz şart! Bu yıl vereceğiniz önemli kararlarda uzman astrologlarımızın hazırladığı 2021 burç yorumları size yardımcı olabilir!


2021 Yay: Sıkı çalışıyorsunuz ve karşılığını alıyorsunuz!

2021 yılında finansal durumunuzu yakından takip ediyorsunuz ama genel olarak bu bağlamda destek görüyorsunuz. Başarı kapınızı çalıyor! Sıkı çalışmaktan çekinmiyorsunuz çünkü çabalarınızın karşılığında hayli etkileyici sonuçlar elde ediyorsunuz. Bazen kendinizi kaybedip nefes almayı unutabiliyorsunuz, ki bu sinirlerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Eğer hoşunuza giden bir teklif alırsanız, işinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Aşk hayatınız, evlenmeye düşünme seviyesine gelecek kadar tutkuyla dolu. Eğer bekarsanız, ilk görüşte aşka hazır olun!2021'e Genel Bir Bakış

Aktivitelerinizde gelişme ve başarı göstereceğiniz bir yıl sizi beklese de işinizde çoğu zaman yenilik, yaratıcılık ve özgürlük ihtiyacı ile mevcut statünüzün verdiği güvence arasında bocalıyorsunuz. Bu durum özellikle ocak, şubat, haziran ve temmuz aylarında gerilimlere sebep olup bir tür ortam değiştirme ihtiyacı doğurabilir. Kalbiniz bu yıl tutku ve baştan çıkarıcılığın tadına varacak. İlk görüşte aşk ya da resmiyet kazanan bir birliktelik sizi bekliyor olabilir. Mayıs, haziran ve aralık ayının sonunda, duygularınıza karşı biraz mesafe alıyorsunuz.
2021 ve Arkadaşlıklar 

Bu yıl yalnız olmaktan hayli uzak olmakla beraber “arkadaşlar” ve “tanıdıkları” birbirinden ayırmayı da beceriyorsunuz. Böylece samimi ilişkilerinizi korumayı başarıyorsunuz. Meraklılığınız sayesinde insanlarla görüşmek söz konusu olduğunda kolayca ortama uyum sağlıyorsunuz. Çekingen insanlarla iletişim kurmak için ilk adımı atmaktan da çekinmiyorsunuz. Yurtdışına dair tanışıklıklar ilginizi çekiyor. Dolayısıyla şubat, nisan, temmuz ya da ağustos aylarında başka ülkeden gelen biriyle tanışabilirsiniz. Ekim ayında ise arkadaşlarınızla ortak bir projeniz sizi daha da yakınlaştırıyor.


2021 Hedefleriniz

2021 yılında insanlara verdiğiniz izlenime ve hedeflerinize daha çok önem veriyorsunuz. İnsanların size daha fazla sorumluluk vermesini sağlamak adına, onlarda saygı uyandırmayı amaçlıyorsunuz.


le mois le plus chanceux pour les Lion en 2019


Güzel bir yıl geçirmek için tavsiyelerimiz 

2021 yılında gündelik hayatınızı değiştirme ihtiyacı kafanızı kurcalıyor. Gerçekleşmesi mümkün olan hedefleri göz ardı etmenize yol açacak imkansız hayallerin peşinden koşmamaya gayret edin. Hakiki fırsatlar ile tuzakları ayırt etmesini bilin!


Peki ya 2022? 

Satürn işlerinizde uzun soluklu bir destek sağlayacak. Yılın ilk yarısı boyunca Jüpiter’e ve Neptün’e karşı dikkatli olun zira sizi aşkla ilgili konularda ayartabilir ya da profesyonel bağlamda imkansız hayallerin peşine takabilirler. Sonrasında ise şaşırtıcı bir yükseliş sizi bekliyor.

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.