İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

tarihinde Marta Denise tarafından güncellendi

Burcunuza göre iş ortamında kurduğunuz ilişkiler de farklılık gösterir. Profesyonel bağlamda hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı bilmek çalışma veriminizi de artırır. Ortağınızı ya da ekip arkadaşınız konusunda doğru bir seçim yapmak istiyorsanız bu yazımızı kaçırmayın!

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

🌌Astrolojik danışmanlık almak için astrologlarımıza göz atın! !

Astrolojik tavsiye ve öngörüler sayesinde yaşamınıza yön verin. Yıldızlarla uyumlu yaşa, Evren'in enerjisini arkana al!

Ayşil Kaya

Ayşil Kaya
Astrolog
#doğumharitası #melekterapi
⭐%98,8 pozitif yorum

🗨️ Hemen görüş
Mehmet Duman

Mehmet Duman
Astrolog
#kuantum #numeroloji
⭐%99,6 pozitif yorum

🗨️ Hemen görüş
Sezgi Akbulut

Sezgi Akbulut
Astrolog
#accessbars #horary
⭐ 97.6 pozitif yorum

🗨️ Hemen görüş
Asrtolog Sahra

Sahra
Astrolog
#kariyer #gelecek
⭐%99,7 pozitif yorum

 🗨️Hemen görüş
Saatlerin Anlamı

Saatler Paketi

Bu paket ile evrenin
mesajlarını kaçırma!

🛍️ Hemen Satın Al!

İşyerinde başarılı ilişkiler için astrolojiyi kullanın! 

Profesyonel alanda uyum her burç için farklılık gösterir. Bu uyumu yakalayabilmek için her burcun 10. Evine dikkat edilmesi gerekmektedir. Genel zodyak kuşağı ve 10. Ev, büyük gelişmelerin gerçekleştiği alanları bize anlatır. Her burcun işe bakış açısı, çalışma biçimi ve ekip halinde çalışmaya yaklaşımı farklı olduğundan iş yerinde herkesin herkesle anlaşması çok zordur. Yine de en iyi uyumu yakalamak astrolojiye göre mümkün. Aynı zamanda patronunuzun ya da iş arkadaşlarınızın burcunu okuyarak onlara nasıl davranmanız gerektiğine dair bilgiler alabilirsiniz. İş hayatında hangi burç hangi burçla daha uyumlu? Hepsi yazımızda! 

Burcunuza göre iş hayatında uyumlu olabileceğiniz burçları keşfedin!

KOÇ

Koç burcu Boğa, Başak ve Oğlak, yani Toprak burçlarıyla anlaşmakta zorluk çeker. Koçlar için bu burçlar çok sakin ve yavaştır. Ama onlarla olan işbirliğinizden sağlam temelli işler çıkacaktır. Özellikle zamanında bir işi bitirmek ya da evrak işleri söz konusu olduğunda. 

 • Ateş burcundan olanlarla apayrı bir uyuma sahiptir. Sorumluluk sahibi olacağını hissettiren Aslan ve özellikle insan ilişkilerinde başarılı olan Yay ile iyi bir ekip oluşturabilir. Bu iki burç zorluklara karşı mücadelede ve harekete geçmeniz için gerekli motivasyonda hep size destek çıkarlar. Yalnız bu işbirliğinde herkesin egosunu bir yana bırakması ve güç oyunlarından vazgeçmesi gerekmektedir. Şartlarınızı ve gelecekteki planlarınızı en baştan ve dürüstçe konuşursanız, çalışırken çok rahat edebilirsiniz.
 • Hava burçlarından İkizler ve Kova ile ise iletişim ön plandadır. Bu burçlar çok iyi birer konuşmacı olduklarından ticari işlerde İkizlerle iyi anlaşacağınız kesin. Teknolojik ve yeniliklerle ilgili konularda ise Kova'nın fikirlerine ve değişik bakış açısına ihtiyacınız olacak.
 • Su grubuyla iş ilişkilerine dikkat! Yengeç, Akrep ve Balık burçlarıyla arkadaş olarak anlaşsanız da profesyonel olarak onların çok hassas olduklarını ve duygularını işlerine karıştırdıklarını düşünebilirsiniz. Uzun süreli iş hayatında ise Koçların Yengeç ve Akreplerle uyum sağladıkları söylenebilir. Onlara bir şans verin!
 • Koçlara uygun meslekler: Lider, asker, bankacı, yazar, şair, yönetmen, reklamcı

BOĞA

Su grubuyla mükemmel bir partnerlik kurabilirler. Yengeç ve Balıklarla iyi anlaşacağınız ve grup içi çalışmalarda iyi bir partner olacağınız kesin. Akrep ise yaratıcılık yönünü konuşturarak sizinle verimli ve iyi bir işbirliği kuracaktır.

 • Ateş burçlarıyla ise gerilimli bir durum söz konusudur. Koç, Aslan ve Yay burçlarıyla geçirdiğiniz günlerde ya sabır çekebilirsiniz. Fakat farklı görüşlerden çıkan fikirlere de ihtiyacınız varsa Ateş grubu biriyle çalışmanızı öneririz.
 • Hava grubuyla iyi bir ritim yakalayacağınız kesin ama onların bazen çok konuşmaması ve düşündüklerini söylememesi sizi deli edebilir.  Özellikle Kovaların yenilikçi fikirleri size pek uygun değildir. Siz daha sağlam yapılısınız, her dakika yeniliğe ve marjinal fikirlere açık değilsiniz.
 • Boğalara uygun meslekler: Psikanalist, şarkıcı, zanaatkar, kasap, fotoğrafçı, doğa ile ilgili meslekler, mimar

İKİZLER

İkizler, Ateş grubuyla sağlam bir bağ kurabilir. Koç, Aslan, Yay burçları sizin dinamik yapınızı anlayacak ve kariyerinizdeki gelişiminiz için sizi motive edecek kişilerdir.

 • Hava grubu burçları yeni konseptler geliştirmenizde size yardımcı olacaktır. Kova ve Terazi burçlarıyla yeni projelere başlamak mantıklı ve eğlenceli olacaktır.
 • Toprak grubuyla ise çok iyi anlaştığınız söylenebilir. Boğa, Başak ve Oğlaklarla ciddi bir şekilde çalışmak ve işleri vaktinde teslim etmek çok kolay olacaktır.
 • Su burçlarıyla ise ilişkiler biraz karmaşık bir durum söz konusu.  Yani Yengeç, Akrep ve Balıklar ile iş yerinde çok uyumlu olduğunuz söylenemez.
 • İkizlere uygun meslekler: Gazeteci, diplomat, heykeltraş, müzisyen, iletişim meslekleri

YENGEÇ

 Su grubu burçlarıyla iyi anlaşabilirsiniz. Akrep ve Balıklarla iş yerinde harika ikili olacağınız bir sır değil. Bu burçlarla ortak özelliğiniz iş ahlakınızın aynı oluşu ve başkalarını da düşünmeniz.

 • Toprak burçları Boğa, Başak ve Akrep sizinle iyi anlaşırlar ve sağlam iş birlikleri içerisine girebilirler.
 • Hava grubu burçları İkizler, Terazi ve Kova burçlarıyla iş yerinde beraber olmak hassas bir durumu beraberinde getirir. Sizi anlamak için fazla aklı havada kaldıklarını düşünürsünüz.
 • Ateş grubu burçları ile ilişkilerinizde de çok fazla anlaşma görülmemekte, çünkü onların anlık çıkışlarını ve sonradan unuttukları olayları siz unutamıyorsunuz. Ve uzun süreler boyunca motivasyonunuz düşüyor. 
 • Yengeçlere uygun meslekler: Filozof, öğretmen, tarihçi, ticaret, modacı, edebiyatçı

ASLAN

Ateş burçlarıyla çok iyi anlaşır. Koçlarla harekete geçmek ve işleri halledebilmek için, Yay burcuyla ise metot ve muhasebe konularında çok iyi anlaşırlar.

 • En zor uyumu su burçlarıyla sağlarlar. Balık, Akrep ve Yengeç ile anlaşması biraz zordur.
 • Hava burcu ile iyi bir uyum yakalayabilirler. İkizler ve Terazi iyi bir partner adayıdır. Kova için ise aynı şeyleri söylemek biraz zor. Çok fazla görüş ayrılığına düşebilirsiniz.
 • Toprak grubu ile karmaşık bir ilişki söz konusudur. Aslanlar Oğlak ve Başaklarla iyi anlaşır. Onların çalışma disiplinini sever ve saygı gösterirler. Boğalarla ise durum biraz daha farklıdır, aralarında kesin güç çatışmaları yaşanacaktır.
 • Aslanlara uygun meslekler: Yönetici, politikacı, turizm rehberi, oyuncu

BAŞAK

Su grubu burçlarıyla iyi bir uyum inşa ederler. Yengeç ve Akrep ile çok iyi bir uyum yakalayabilirken, karşıt burcunuz Balık ile iş yaşamı biraz karmaşık hale gelebilir.

 • Toprak burçlarıyla uyumları fena değildir. Boğa ve Oğlaklarla anlaşabilirsiniz. Tabii eğer iş yerinde herkes yerini biliyor, oturmuş bir hiyerarşiyle çalışıyorsa!
 • En zor Hava grubuyla anlaşırlar. İkizler, Terazi ve Kova sizin iş yaşamınızdaki en büyük sorunlarınız. Onlarla ne kadar uğraşsanız da aynı fikirde ve ritimde olamıyorsunuz.
 • Ateş grubu ile araları iyidir. Koçlar ve Yaylarla çalışmanın eğlenceli olduğunu düşünürler. Onların enerjisine ihtiyaç duyarlar. Aslanların da kendilerine olan saygı ve özgüvenine hayranlar.
 • Başaklara uygun meslekler: Öğretmen, dedektif, araştırmacı, akademisyen, bilim insanı, emlakçı 

TERAZİ

 Teraziler etraflarında sağlam yapılı, çabucak her şeyden etkilenmeyen kişilere ihtiyaç duyarlar. Terazi burcunun gezegeni Venüstür.

 • Genel olarak ateş grubu burçlarıyla iyi anlaşırlar. Özellikle Aslan burcuyla olmak üzere, Koç ve Yay burçlarıyla da iyi iş arkadaşları olabilirler.
  Toprak burçlarıyla zorlu bir durum söz konusudur. Boğa, Başak ve Oğlak burçları en iyi iş arkadaşları olmasa da ekibinizde güven duyabileceğiniz kişilerdir.
 • Hava burçlarıyla iyi ikili olabilirler. En yakın iş arkadaşlarının Hava burcundan, yani İkizler ya da Kova olması çok normaldir. Onlarla çok iyi anlaşır, iş paylaşımını çok iyi bir şekilde yaparlar.
 • Terazilere uygun meslekler: Estetik cerrah, psikolog, hakim, avukat, bilgi işlem

AKREP

Toprak grubu burçlarıyla iyi anlaşırlar. Boğa, Başak ve Oğlak sizin departmanınızı yüceltecek ve sizinle aynı ekipte olmaktan keyif alacak kişilerdir.

 • Ateş burçlarıyla onları zorlu bir süreç beklemektedir. Koç, Aslan ve Yay sizin için bir sonraki adımları belli olmayan, ne zaman ne yapacakları bilinmeyen ve size tam anlamıyla güven veremeyen burçlardır.
 • Hava burçları ile her şeyin karşılıklı olduğunu düşünürler. İkizler, Terazi ve Kova ile karşılıklı olarak iyi anlaştığınızı ve iş yerinde objektiflerinizin ve çalışma prensiplerinizin benzediğini göreceksiniz.
 • Su burçları ise en yakın dostlarınız. Balık ve Yengeç burçları iş yerinde profesyonel anlamda sizi en iyi şekilde taşıyacak kişiler değilseler bile sizi en iyi anlayan, grup çalışmalarını kolaylaştıran kişilerdir. Akreplerle de iyi anlaşmanıza rağmen durum kendi burcunuzdakilerle biraz daha karmaşıktır. Aynı ekipte sizden bir tane daha olmasını istemezsiniz.
 • Akreplere uygun meslekler. Yazar, kaşif, uzun yol gemi kaptanı, senarist, asker, filozof

YAY

Diğer ateş burçlarıyla çok iyi anlaşırlar. Koç ve Aslan sizin iş yaşamınızdaki en iyi arkadaşlarınız denebilir. Onlarla çalışırken en verimli günlerinizi geçiriyor olursunuz. Başladığınız projenin vaktinde bitmemesi imkansızdır.

 • Hava burçlarıyla da oldukça iyisiniz. İkizler, Terazi ve Kovanın rekabetçi ruhlarını ve harekete geçmekte zorlanmamalarını seviyorsunuz. Size göre onlardan her ekibe lazım.
 • Toprak burçlarıyla ortalama düzeyde ilişkiler kurabilirsiniz. Boğa, Başak ve Oğlak sizin en tercih ettiğiniz iş arkadaşlarınız değillerdir.
 • Su burçlarıyla aynı ekipte olmamaya dikkat edin. Yengeç, Akrep ve Balık sizin için fazla duygusaldır. Özellikle hızla bitmesini istediğiniz projeleri yavaşlatan kişiler de onlar.
 • Yaylara uygun meslekler: Yazar, kaşif, uzun yol gemi kaptanı, senarist, asker, filozof

OĞLAK

 Toprak grubu burçlarıyla en iyi uyumu yakalarlar. Boğa ve Başak arkadaşlıklarından emin olabileceğiniz, sırtınızı onlara verebileceğiniz güvenilir kişilerdir. Yalnız dikkat, eğer yaratıcılık gerektiren bir işteyseniz bütün ekip Toprak grubundan oluşmamalı.

 • Ateş grubu ile iyi anlaşırsınız. Koç, Aslan, Yay size enerji veren, iş yerinde iyi vakit geçirmenizi sağlayan kişilerdir.
 • Su grubuyla ilişkiler ortalama düzeydedir. Yengeç, Akrep ya da Balık, ekibinizde varlığı ile yokluğu bir olan kişilerdir.
 • Hava grubu ile fena değilsiniz. İkizler, Terazi ve Kova burçlarıyla genel olarak anlaşırsınız. Fakat sizin üstünüz olmaları durumunda biraz sıkıntı çekebilirsiniz.
 • Oğlaklara uygun meslekler : Dil bilimci, heykeltraş, cerrah, mimar, tasarımcı, öğretmen, yazar

KOVA

Diğer hava burçlarıyla iyi bir uyuma sahipsiniz. İkizler ve Terazi burçlarındaki iş arkadaşlarınızla uyum içinde çalışmamanız için hiçbir sebep yok.

 • Su grubu ile harika iş çıkartırsınız. Yengeç, Akrep ve Balık burçlarıyla fikir alışverişleriniz hep çok verimli geçiyor. Onların anlayışlı yapılarını ve iyi bir dinleyici olmalarını takdir ediyorsunuz.
 • Toprak burçlarıyla işiniz biraz zor. Boğa, Başak ve Oğlaklarla çalışırken hep bir tedirginlik hissediyorsunuz. Onlar çok hırslı. Sizin tarafınızda olduklarına eminseniz, inanın ellerinden geleni işlerini geliştirmek için yapacaklardır.
 • Ateş burçlarıyla farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Koç, Aslan ve Yay burçlarıyla çok iyi anlaştığınız söylenmese de beraber harika işler çıkartabiliyorsunuz. Onlarla tarif edilmez bir tamamlayıcılık içindesiniz.
 • Kovalara uygun meslekler: İnsan kaynakları, gazeteci, serbest meslek, arkeolog, avukat

BALIK

Toprak grubu burçları ile iyi bir uyumları vardır. Aralarında uyum olsa da onu bulup çıkartmak gerek. Çünkü Boğa, Başak ve Oğlak burçlarıyla ilk bakışta anlaşamanız çok doğal. Onlara vakit tanımalısınız.

 • Ateş grubu ile ilişkileriniz iyidir. İş alanında dinamizme bağlı olarak çok iyi anlaşabilirsiniz. Onların özgür yapısı size özgü hayallerinizi ön plana çıkarmaya yarayacaktır.
 • Hava grubu burçlarıyla da anlaşabilirsiniz. İletişim üzerine olan konularda Hava grubu burçlarıyla iyi anlaşırsınız. Fakat ekibinizdeki kişiler sizinle aynı kabiliyetlerde değil, farklı alanlarda olmalı.
 • Su grubu ile aranızda bazen sorun çıkabilir. Yaratıcılık ve hassaslık üzerine aynı şeyleri düşünüyorsunuz. Fakat Su grubundan kişilerle etrafınız çevriliyse çok verimli bir ortamda değilsiniz demektir.
 • Balıklara uygun meslekler: Müzisyen, doktor, sosyolog, proje yönetimi, psikolog

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: 

Find similar articles on this topic :

Kaleme alan Marta Denise

Yengeç, yükselen Kova. Astrolojiye olan tutkumu herkesle paylaşmak ve yıldızların diliyle yaşamın gizemli detaylarında kaybolmak en sevdiğim şeydir.

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kişisel gelişim ve bilinçli yaşam için mükemmel bir araç... Astrolojik ürünlere göz atın yaşamı ve benliğinizi zenginleştirecek paketlerden faydalananın! sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcunuzu öğrenin

Doğum tarihinizi girerek burcunuzu öğrenin.

Reading

🔮 Yeni Kullanıcılara Özel Hoşgeldin Hediyesi 🔮

Astrocenter'da ilk danışmanlık hizmetinizde geçerli 10 dakika hediye! Tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak!

10 DK Ücretsiz Danışmanlık

Hemen Keşfet! ✨

🌕 Ay döngüsünü kaçırma!

Güneş Tutulmasının Astrolojideki Yeri

Güneş tutulması, gökyüzünde görülebilecek en büyülü olay olabilir; adeta evrenin bize gizli bir mesaj gönderdiği mistik bir zaman dilimi. Bu olay, Ay'ın, Dünya ile Güneş arasına girerek Güneş'i kısmen veya tamamen kapattığı nadir anlardan biri. Astrolojide ise Güneş tutulması, bireysel ve kolektif anlamda derin değişimlere işaret etmektedir. Bugün, bu etkileyici gökyüzü olayının bize neler fısıldadığını keşfetmek için bir yolculuğa çıkacağız. Ben astrolog Marta Denise.

21 Temmuz Oğlak Dolunayı: En çok hangi burç etkilenecek?

21 Temmuz 2024'te saat 13:18'de (Türkiye saati) gerçekleşecek Oğlak Dolunayı'na hazır mısınız? Bu yaz Oğlak burcundaki ikinci Dolunay olan bu astrolojik olay bizlere benzersiz bir düşünme ve harekete geçme fırsatı sunuyor. Bu Dolunay'ın hayatınızı nasıl etkileyebileceğini ve bu dönemi nasıl en iyi şekilde değerlendirebileceğinizi keşfedin.

Saçınızı Kestirmeden Önce Ay Takvimine Bakın!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

19 Kasım'da Dolunay ve Parçalı Ay Tutulması

Bu Kasım ayında Boğa burcunda gerçekleşen Dolunay'a aynı zamanda parçalı ay tutulması da eşlik edecek. Peki bu ne anlama geliyor? Dolunay'ın tüm burçlar üzerindeki etkisinin daha fazla olması demek! Yoğun duygular hissedeceğimiz bu dönemde yaşamımızda bir aydınlanma da yaşayacağız. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'da sizi bekleyen sürprizleri ele alıyor.

31 Ekim Boğa Dolunayı: Özgürleştirici Bir Mavi Ay

Bu Ekim ayında iki Dolunay meydana geliyor. İki ya da üç yılda bir karşılaştığımız bu nadir görülen olaya ise Mavi Ay adını veriyoruz. Bundan önce 31 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen Mavi Ay önümüzdeki yıllarda 31 Ağustos 2023'te karşımıza çıkacak. Bu ender rastlanan astrolojik olayı sakın kaçırmayın!

Ay Suyu Nedir? Nasıl Yapılır?

Ay gündelik yaşamımızda önemli bir rol oynar. Döngüsü bizi ve hayatımızı etkiler. Özellikle de Dolunay zamanlarında! Dolunaylar, Ay suyu yapmak için ideal zamanlardır. İnsanı rahatlatan, arındıran ve ona enerji veren Ay suyuna dair her şey bu yazıda!

Ay burcun ne? Ay Burcunu Hesapla, Etkilerini Öğren!

Biliyor musunuz, güneş burcunuzun ve yükseleninizin yanı sıra, hayatınızdaki etkisi bir o kadar önemli olan bir ay burcunuz da var! Güneş burcumuzu hepimiz biliyoruz, ama pek çok kişi ay burcunu bilmiyor. Doğum haritamızda Ay'ın konumu, özellikle kadınlar için, kişiliğimiz hakkında çok şey anlatıyor. Astrologumuz Marta Denise, ay burcunun gizemlerini sizin için açıklıyor. İç dünyanızın derinlerine bir dalış yapmaya hazır mısınız?

Ay burçları uyumluluk haritası | Ay burcuna göre aşk!

Ay burcuna göre aşk ve ilişkilerden bahsedeceğim. Hangi ay burçları uyumlu? Partner seçiminde ay burçlarına göre bilmen gereken şeyler neler? Ay burcu, aşk ve ilişkiler açısından etkili ve önemli bir faktör astrolojide kabul görür. Ay burcumuz duygusal yapılarımızı, iç güzelliklerimizi ve en kuytu köşelerimizde gizlenenleri yansıtır. Birisiyle duygusal olarak nasıl bir bağ kuracağımızı ve o derin sularda nasıl yüzeceğimizi söyler.

Dolunayda Dileklerinizi Gerçekleştiren Ritüeller

Dolunaylar dilek dilemek için ideal zamanlardır. Yaşamınızın bereketli olmasını istiyorsanız ya da gerçekleşmesini umduğunuz bir isteğiniz varsa buna uygun ve oldukça basit bir ritüel mevcuttur! Dolunay'a özel bereket dilekleri ritüelinin yanı sıra dilekler ve niyetler ritüelini de sizlere sunduğumuz bu yazı sayesinde hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Epilasyonunuzu Ay’a Göre Ayarlayın !

Ay döngüsü, tırnaklarımızın ya da saçlarımızın uzaması kadar vücudumuzdaki kılları da etkiler. Dolayısıyla Ay'ın hareketlerine göre epilasyon için yıl içinde diğerlerinden daha uygun dönemler olduğu söylenebilir. Peki 2022 yılında hangi tarihler bu dönemlere karşılık gelir? Kıllarınızın daha yavaş uzamasını istiyorsanız epilasyon takvimini sakın kaçırmayın!

6 Temmuz Yeniayı - Nasıl bir enerji?

6 Temmuz 2024 01:57’de Yengeç burcunun 14° derece Sirius yıldızı üzerinde, mucizeleri çağıran bir yeniay meydana gelecek. Yengeç burcunda meydana gelen Yeniay, bizi duygularımızla ve sevdiklerimizle yeniden bağlantı kurmaya davet ediyor. Venüs'le Kavuşum yapan Yeniay aşk ve aile ilişkilerimizi ön plana çıkarıyor ve bize bağlarımızı güçlendirme ve duygularımızı samimiyetle ifade etme fırsatı sunuyor. Bu güçlü enerjiden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi keşfedin. 🌑

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

🌌 Doğum haritanızı çözümleyin

Kırk Yaş Sendromu ve Astroloji

Mutlaka kırk yaş sendromundan bahsedildiğini duymuşsunuzdur. Hatta bunu daha önce deneyimlemiş bile olabilirsiniz! Her şeyden kaçıp gitme isteği, yeni bir soluk arayışı... Bu sorgulamalar erkekler kadar kadınların da yaşamında büyük değişimlere sebep olur. Peki bunun sebebinin astrolojiyle bağlantı olduğunu biliyor muydunuz?

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

2024'te Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2024 yılında on iki burç arasından hangisiyle harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

Koç Burcu: Yükselenizin Etkilerini Keşfedin!

Güneş burcunuz kişiliğinizin ana hatlarının belirlenmesinde etkilidir. Peki Yükselen burcunuzun üzerinizdeki etkilerini biliyor musunuz? Yükselen burcunuz kişiliğinizin en derin yönlerini ortaya koyabileceği gibi diğer insanlarla kurduğunuz ilişkiler ve dışarıya sunduğunuz imaj hakkında da bilgi verir. Uzman astrologlarımız Koç burcunun Yükselenlerini sizler için hazırladı.

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.

Cadılar Bayramı: Hangi burç hangi kostümü seçmeli?

Cadılar Bayramı, hem çocuklar hem de yetişkinler için önemli bir eğlence. Bu özel bayramda yaptığımız kostüm seçimi, günü unutulmaz kılmak için olmazsa olmazlardan. Peki burçlara göre ideal cadılar bayramı kostümleri hangileri?

Astrolojide Yönetici Gezegenler | Burcunuzun gezegenini öğrenin!

Astroloji, yıldızların ötesindeki gizemli bir yolculuktur. Her burcu yöneten bir gezegen vardır ve bu gezegenler, kişilik özelliklerimiz ve hayatımızdaki olaylara olan yaklaşımımız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu kapsamlı rehber sayesinde, her bir burcun yönetici gezegenini detaylandırarak, bu gizemli bağların sizi nasıl etkilediğini ve günlük hayatınızı nasıl şekillendirebileceğini keşfedeceğiz. Ben Astrolog Marta Denise.

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Burçlar ve Elementleri

Zodyakın 12 burcu, dört element tarafından kontrol edilir: Ateş, Toprak, Hava ve Su. Burcunuzla ilişkilenen bu elementler de kişiliğiniz üzerinde önemli etkilere sahiptir. Siz de Ateş elementi gibi dinamik misiniz yoksa Su burçların olduğunuz için hassas yapılı mısınız? Kişiliğiniz, öne çıkan nitelikleriniz ve aşk hayatınızla ilgili birçok şeyi 4 element sayesinde öğrenebilirsiniz.

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Doğum Haritası Analizi Nedir?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

🤔 Danışmanlık almak için ne yapmalıyım?

Hesap oluştur

💻 Hesap Oluştur

Güvenli görüşme
için üyelik

Schedule a reading

🔍 Uzman Seç

Doğru profil
için müşteri yorumları

Get a reading

💬 Görüşme Başlat

Telefon, chat, görüntülü,
veya e-posta

Aklınıza takılan soruları uzmanlarla paylaşın !

🔭 Gökyüzünde neler oluyor?

Hava Burçlarının Özellikleri

Son derece zeki olan ve yalnızca akıllarının sesini dinleyen Hava burçları, diğer burçların aksine duygularının, maddi kısıtlamaların ya da iradelerinin kendilerini engellemesine asla izin vermezler. Rüzgar tarafından sürüklenmeyi severler. Eğer İkizler, Terazi ya da Kova burcuysanız, siz de bu zihin odaklı, dışa dönük ve özgür burçlar ailesine aitsiniz demektir... Kişiliğiniz ve aşk hayatınıza dair tüm detaylar burada!

Astrolojide Gezegenlerin Rolü ve Hayatımız Üzerindeki Etkileri

Bu başlıkta, Güneş sistemimizdeki 10 gezegenin nasıl her birimizin kişiliğini, tercihlerini ve geleceğini şekillendirdiğini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Astrolojiye giriş yaparak, her gezegenin karakteristik özelliklerini ve bu büyük evrensel dansın nasıl her birimizi etkilediğini anlatıyor olacağım. Gezegenlerin etkileşimleri, hangi gezegenin hangi burcu yönettiği, retro hareketler ve daha pek çok konuda bilgi sahibi olacaksınız.

15 Temmuz 2024 Boğa'da Mars Uranüs Kavuşumu: Dinamizm ve Değişim!

Temmuz 2024’te Mars ve Uranüs’ün Boğa burcunda buluşmasının hayatınız üzerindeki etkileyici değişimleri keşfedin! Bu olağanüstü astrolojik olayın, kişisel ve ruhsal büyümenizi nasıl teşvik edebileceğini öğrenin. Burcunuz üzerindeki etkileri inceleyin ve dönüştürücü enerjileri benimseyin. Bu dinamik döneme dair ayrıntılı içgörüler için bizi takipte kalın!

2024'teki Gezegen Retroları: Önemli Tarihler!

Eğer siz de bizim gibi bir astroloji tutkunuysanız, gezegen retrolarının yaşamımız üzerinde ne kadar büyük etkileri olduğunu bilirsiniz. Aksilikler, gecikmeler, bozulan teknolojik aygıtlar... Gezegen retrolarının genelde negatif etkilere sahip olduğu söylenir. Ama bu ne ölçüde doğrudur? Bu durum tüm gezegenler için mi geçerlidir? İşte gezegen retrolarına dair tüm merak edilenler!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"

Hangi Gezegen Neyi Temsil Eder?

Hangi gezegen neyi temsil eder, bizi nasıl etkiler? Güneş'ten Ay'a, Venüs'ten Merkür'e tüm gezegenlerin astrolojik anlamlarını sizler için kaleme aldık!

💌 Burçlar arası uyum

Terazi Burcunun Aşk Uyumu

Terazi burcunun herkesi kendine çeken bir cazibesi vardır. Etrafındakiler nazik ve anlayışlı Terazi'nin iyiliğine ve merhametine aşık olur. Terazi burçları çatışmalardan nefret eder ve karar almakta çok ama çok zorlanır. Bu durum bazı burçların canını sıkabilir. Bakalım burcunuz Terazi burcu ile uyumlu mu...

Akrep Burcunun Aşk Uyumu

Akrep burcu oldukça gizemli ve şehvetli bir karakter yapısını sahiptir; bir Akrep'i tamamen tanımak ciddi bir ayrıcalıktır. Bu burç özellikle kıskanç ve sahiplenici tavırlarıyla ön plana çıkar. Akrep'in kıskanç yapısı bazı burçların ondan kaçmasına sebep olabilir. Peki ya siz Akrep burcuyla uyumlu musunuz? Hangi burçkllar Akrep burcunun güçlü kişiliğine uyum sağlar?

Burcunuza göre ruh ikiziniz nasıl biri?

Biliyoruz ki iki evlilikten bir tanesi boşanmayla bitiyor ve bu yüzden aynı insanla bir ömür boyu mutlu yaşamaya inanmak zor geliyor. Astrologlarımız burcunuza göre mutlu olabileceğiniz ve iyi anlaşacağınız ruh ikizinizin profilini oluşturdu.

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Boğa'nın Uyumlu Olduğu Burçlar

Boğa, en duygusal ve hassas burçlardan biridir. Ancak herkes Boğa burcuyla başa çıkamaz. Örneğin Boğa'nın materyalist kişiliği gösterişten uzak yaşamayı seven Yay ve Kova burçları için bir sorun teşkil edebilir. Boğa burcuyla uyumlu musunuz? Burç uyumunuzu görmek için yazımızı okuyun!

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Yay Burcunun Aşk Uyumu

Yay burcu macerayı sever. Onun için evde oturup dışarıda akan hayatı seyretmek söz konusu bile değildir! Yay, tıpkı Koç ve Aslan gibi harekete ve bol bol seyahat etmeye ihtiyaç duyar. Yay burcunun hızına ve enerjisine herkes yetişemez! Burcunuz Yay burcu ile uyumlu mu? Yay burcunun en uyumlu olduğu burçları açıklıyoruz!

Balık Burcunun Aşk Uyumu

Balık burcu hayalperest ve düşünceli bir kişiliğe sahiptir. Onun adeta rüyalar aleminde yaşadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Balık burçları diğer insanlarının duygularına karşın epey hassastırlar. Bu yüzden bu duyguların ağırlığı altında ezilebilirler. Peki bu özellik Balık burcunun aşk uyumunu nasıl etkiler? Bu duygusal burç için ideal partner olup olmadığını öğrenmenin tam zamanı!

Oğlak burcunun Aşk Uyumu

Oğlaklar hassas, bilge, sorumluluk sahibi ve düzen sahibi kişilikleriyle öne çıkar. Ailelerine ve yakın çevrelerindeki insanlar onlar için büyük anlam ifade eder. Eğer bir Başak ya da Boğa burcuysanız, Oğlak burcunun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz! Yine de Oğlakların yanındayken can sıkıntısını uzakta tutmaya gayret edin. Peki sizin burcunuz ne? Oğlak burcuyla aşk uyumunuzu keşfetmek için tıklayın!

Yengeç Burcunun Aşk Uyumu

Yengeç aşırı hassas ve bir o kadar sempatik bir burçtur. Ancak kolaylıkla kendi kabuğuna çekilmeye meyillidir. Bir ilişkide korunduğunu ve sevildiğini hissetmek ister. Bu durum bazı burçlar için can sıkıcı olsa da, Akrep ve Balık gibi burçların tam istediği şeydir. Yengeç burcu ile uyumlu musunuz? Cevaplar için yazımızı okuyun!

Kova Burcunun Aşk Uyumu

Kova burçları devamlı özgürlük ve bağımsızlık arayışındadır. Uğraşlarında bir yere bağlı kalmaya kalmaya katlanamazlar. İradelerini kontrol altında tutmak ve içlerinden geçeni yapmak isterler. Özellikle Akrep ve Yengeç gibi burçlar, Kovaların uçarı davranışları yüzünden onlara uyum sağlamakta zorlanır. Kova burcu aşk ilişkilerinde en çok hangi burçlarla uyumlu? Öğrenmek için okumaya devam edin!

Başak Burcunun Aşk Uyumu

Başak, Zodyak'ın en mükemmelliyetçi burcudur. Başak burcu dürüst, samimi ve açık fikirli yapılarıyla ön plana çıkar ve ruh eşini de bu kriterlere göre arar. Bir Başak burcunun öncelikli hedefi sakin, çatışmalardan uzak bir hayattır. Ancak mükemmeliyetçi yapısı diğer insanları itebilir. Boğa ve Oğlak ile mükemmel bir uyum yakalayabilir. Peki sizin burcunuz Başak ile uyumlu mu? Başak burcuyla olan uyumunuzu test edin!

Koç Burcunun Diğerleriyle Uyumu

Koç, tutkulu aşk ve arkadaş ilişkilerinin burcudur. Koç burcu ile uyumlu musunuz? Her burcun diğer burçlarla olan uyum derecesi farklıdır. Eğer Koç burcu ile uyumlu olup olmadığınızı merak ediyorsanız, cevaplar bizde! Kim bilir, belki de hayallerinizdeki ilişki ancak bir Koç burcuyla mümkündür!

Aslan Burcunun Aşk Uyumu

Aslan en hırslı burçlardan biridir. Bu, onun neden dominant bir karaktere sahip olduğunu açıklar. Aslan'ın çalışkan ve kontrolcü yapısı onu anlaşılması zor bir burç kılar. Ancak Aslan burcunun sadakati ve cömertliği Boğa ve Balık burçlarını baştan çıkarmaya yeter. Aslan burcu hangi burçlarla anlaşır? Cevaplar için okumaya devam edin!

🗺️ Farklı kültürlerde astroloji

Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?

"Bebeğim kız mı erkek mi?" Tüm hamile kadınlar bu sorunun cevabını merak eder. Sabırsızlıkla ilk ultrason görüntülerini beklemeden evvel bebeğinizin cinsiyetini tahmin eden Çin Takvimi'ni denemeye ne dersiniz? Yalnızca hamile kaldığınız aya ve o dönemdeki yaşınıza dayanan bu kadim yöntemi keşfetmeye hazır olun!

Öküz Burcu için 2023 Burç Yorumları

Su Tavşanı yılı Öküz burcu açısından oldukça güzel geçecek. Aşkta şansı yakalayacak ve profesyonel yaşamınızda ilerleme kaydedeceksiniz. Ama kazancınız sizi yeterince tatmin etmeyecek. Bunun gibi bazı ufak sorunlara rağmen her şeyin yolunda gittiğini göreceksiniz.

Maymun için 2024 Çin Burcu Yorumları: Fazla sakin bir yıl...

Maymun burçlarını son derece coşkulu bir yıl bekliyor. Oldukça sıkıcı geçen 2023'üm ardından artık bunu hak ettiğiniz söylenebilir. Yenilikler ve sürpriz değişimler gündelik yaşamınızı baştan aşağı değiştirecek. Uzman astrologlarımızın size özel hazırladığı Çin astrolojisi yorumlarını keşfedin!

At için 2023 Çin Burcu Yorumları: Yoğun bir Gündelik Yaşam

Saygıdeğer At için Odun Ejderha Yılı oldukça yoğun ve aktif geçecek. İlişkilerinizin ritmi hızlanıyor ve sosyal yaşamınız giderek hareketli bir hal alıyor. At burcuna özel 2024 Çin burcu yorumlarını keşfedin ve bu yıla hazır olun.,

Fare için 2024 Çin Burcu Yorumları: Biraz Sabır...

Odun Ejderha yılında, günlük yaşamınızda dikkat çekmemeniz ve sabırlı olmanız gerekecek. Her şey plana göre gitmeyebilir ve bu sizi rahatsız edebilir. Sakin olun, sabırlı olun, çatışmalardan kaçının ve güze bir yıl geçirmeye bakın!

Domuz için 2024 Burç Yorumları: Paylaşım dolu bir yıl

Sevgili Domuz için Odun Ejderha yılı büyük ölçüde güzel geçecek. Samimi ilişkilerin ve paylaşımların damga vuracağı bu dönem sizi hem kişisel hem de profrsyonel anlamda tatmin edecek. Uzman astrologlarımızın 2024 Odun Ejderha yılı için hazırladığı yazıda Domuz burcunu neler beklediğini keşfedin!

Horoz için 2024 Çin Burç Yorumları: Canınız sıkılıyor

Saygıdeğer Horoz, 2024 Odun Ejderha yılı kesinlikle beklentilerinizi karşılayacak. Sevgiyle ve güzel projelerle dolu bir yıl sizi bekliyor olacak. Uzman astrologlarımızın 2024 Odun Ejderha yılı için hazırladığı yazıda Horoz burcunu neler beklediğini keşfedin!

Kaplan için 2024 Çin Burcu Yorumları: Şans ve aşk

Görkemli Kaplan burcu, Odun Ejderha'nın kanatları altında harika bir yıl geçirecek. Şans, bolluk ve sevgi tüm yıl boyunca sizi sarıp sarmalayacak. ve buna bayılacaksınız. Bu yılda sizi neler beklediğini merak ediyorsanız, detaylar aşağıda!

Tavşan için 2024 Çin Burcu Yorumları: Fazla hareketli bir yıl!

Ejderha yılını keyif içinde geçireceğinizi söylemek mümkün. Bu yıl başarılı olacağınız kesin. Bazen sizin açınızdan fazla gelse bile etrafınızı saran enerji dolu atmosferin tadını çıkarmaya bakacaksınız. Siz daha sakin ve huzurlu olan iç dünyanıza çekilmeyi tercih eden birisiniz. 2024 yılında sizi nelerin beklediğine dair tüm detaylar aşağıda!

Çin Astrolojisinde Yükselen Burçlar

Yükselen burçlar en az burcun kendisi kadar kişiliğimizin şekillenmesinde etkilidir. Yükselen burcu, doğum anınızda yükselmekte olan burcun açısı belirler. Merak etmeyin! Yükseleni hesaplamak çok ama çok kolaydır. Tek ihtiyacımız olan doğum tarihiniz. Hazırsanız Çin astrolojisindeki Yükselen'inizi keşfetmeye başlayalım!

Köpek için 2024 Burç Yorumları: İçgüdülerinize güvenin!

Tahta Ejderha yılı sizi endişelendiriyor ve bazı korkularınızı ortaya çıkarıyor. Pek kendiniz gibi hissetmeseniz de panik yapmanıza gerek yok. Kendi iç sesinize kulak verin, içgüdülerinizi takip edin ve yuvanıza odaklanın. Ejderha yılını en iyi şekilde geçirmek istiyorsanız bu yazımızdaki tavsiyelerimize kulak verin!

2024 Çin Astrolojisi Burç Yorumlarınız

10 Şubat 2024 tarihinde Odun Ejderha yılına geçiş yapıyoruz. 2023'te sakin ve huzurlu geçen Tavşan yılının aksine bizi bu yıl çok daha dinamik, sosyal ve enerjik bir yıl bekliyor olacak. Çin astroloji uzmanlarının hazırladığı burç yorumlarını keşfetmeye hazır olun!

Keçi için 2024 Çin Burcu Yorumları: Başarılı Bir Yıl

Su Tavşanı yılı, nazik Keçi burcu için çok hoş bir yıl olacak. Bu güzel yılın gündeminde başarının yanı sıra hoş sürprizler de var. Çin astrolojisi uzmanımız tarafından yazılan 2024 yılı Keçi burcu yorumlarını okumaya hazır olun.

Yılan için 2024 Çin Burcu Yorumları: Fırsat yağmuru!

Yılan burçları Ejderha yılını oldukça güzel geçirecek. Geleceğe yönelik yaptıkları planlar olumlu sonuçlar verecek Yılan burçlarının karşısına çok sayıda fırsat da çıkacak. Yılan burçlarının bu yılı nasıl geçireceğinizi merak ediyorsanız, detaylar aşağıda!