Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

İş Yerinde Burçların Uyumu Nasıldır?

İş hayatında hangi burçlar hangi burçlarla anlaşır? Burçların çalışma şekilleri ve iş arkadaşlarından beklentileri neler? Burçların iş hayatına dair her şey yazımızda!

 

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır? 

Profesyonel alanda uyum her burç için ayrıdır. Bu uyumu yakalayabilmek için her burcun 10. Evine dikkat edilmesi gerekmektedir. Genel zodyak kuşağı ve 10. Ev, büyük gelişmelerin gerçekleştiği alanları bize anlatır. Her burcun işe bakış açısı, çalışma biçimi ve ekip halinde çalışmaya yaklaşımı farklı olduğundan iş yerinde herkesin herkesle anlaşması çok zordur. Yine de en iyi uyumu yakalamak astrolojiye göre mümkün. Aynı zamanda patronunuzun ya da iş arkadaşlarınızın burcunu okuyarak onlara nasıl davranmanız gerektiğine dair bilgiler alabilirsiniz. İş hayatında hangi burç hangi burçla daha uyumlu? Hepsi yazımızda! 

 

KOÇ

BOĞA

 İKİZLER

 YENGEÇ

 ASLAN

 BAŞAK

 TERAZİ

 AKREP

 YAY

 OĞLAK

 KOVA

BALIK

  

KOÇ

Koçların anlaşmakta zorluk çektikleri toprak burçları : Boğa, Başak ve Oğlak. Koçlar için bu burçlar çok sakin ve yavaştır. Ama onlarla olan işbirliğinizden sağlam temelli işler çıkacaktır. Özellikle zamanında bir işi bitirmek ya da dosya işleri gibi durumlar gibi.

Ateş burcundan olanlarla bambaşka bir uyum : Sorumluluk sahibi olacağını hissettiren Aslan ve özellikle insan ilişkilerinde sizin en büyük yardımcınız Yaylar. Bu iki burç zorluklara karşı mücadelede ve harekete geçmeniz için gerekli motivasyonda hep size destek çıkarlar. Yalnız bu işbirliğinde herkesin egosunu bir yana bırakması ve güç oyunlarından vazgeçmesi gerekmektedir. Şartlarınızı ve gelecekteki planlarınızı en baştan ve dürüstçe konuşursanız, çalışırken çok rahat edebilirsiniz.

Hava burçlarıyla iletişim ön planda : İkizler veya Kova. Bu burçlar çok iyi konuşmacı olduklarından ticari işlerde ikizlerle iyi anlaşacağınız kesin. Teknolojik ve yeniliklerle ilgili konularda ise kovanın fikirlerine ve değişik bakış açısına ihtiyacınız olacak.

Su gurubuyla iş ilişkilerinde dikkat :Yengeç, akrep ve balık, arkadaş olarak anlaşsanız da profesyonel olarak onları çok hassas olduklarını ve duygularını işlerine karıştırdıklarını düşünebilrisiniz. Uzun süreli iş hayatında ise koçların yengeç ve akreplerle uyum sağladıkları söylenebilir. Onlara bir şans verin.

>>> Koçlara uygun meslekler : Lider, asker, bankacı, yazar, şair, yönetmen, reklamcı

Başa Dön 


Türkiye'nin en iyi fal sitesi Astrocenter >


 

 

BOĞA

Su grubuyla mükemmel partnerlik : Yengeç ve Balıklarla iyi anlaşacağınız ve grup içi çalışmalarda iyi bir partner olacağınız kesin. Akrep ise yaratıcılık yönünü konuşturarak sizi verimli ve iyi bir iş birliği yaratacaktır.

Ateş grubu burçlarıyla karşıtlık dolu ilişkiler :
Koç, Aslan ve Yay. Onlarla geçirdiğiniz günlerde ya sabır çekebilirsiniz. Fakat farklı görüşlerden çıkan fikirlere de ihtiyacınız var ise ateş grubu biriyle çalışmanızı öneririz.

Hava gurubuyla iş yerinde iyi bir ritim yakalayacağınız kesin ama onların bazen çok konuşmaması ve düşündüklerini söylememesi sizi deli edebillir.  Özellikle Kovaların yenilikçi fikirleri size başkın olmamalı. Siz daha sağlam yapılısınız, her dakika yeniliğe ve marjinal fikirlere açık değilsiniz.

>>> Boğalara uygun meslekler : Psikanalist, şarkıcı, zanaatkar, kasap, fotoğrafçı, doğa ile ilgili meslekler, mimar

Başa Dön 


En iyi falcılarla fal için tıkla >


 

 

İKİZLER

 Ateş grubu burçlarıyla iyi bir bağ : Koç, Aslan, Yay burçları sizin dinamik yapınızı anlayacak ve kariyerinizdeki gelişiminiz için sizi motive edecek kişilerdir.

Hava burcu ile yeni konseptler geliştirmeye yatkınsınız. Kova ve Terazi burçlarıyla yeni projelere başlamak mantıklı ve eğlenceli olacaktır.

Toprak grubuyla ise çok iyi anlaştığınız söylenebilir. Boğa, Başak ve Oğlaklarla ciddi bir şekilde çalışmak ve işleri vaktinde teslim etmek çok kolay olacaktır.

Su burçlarıyla ise ilişkiler biraz karmaşık, yani yengeç, akrep ve balıklar ile iş yerinde çok uyumlu olduğunuz söylenemez.

>>> İkizlere uygun meslekler : Gazeteci, diplomat, heykeltraş, müzisyen, iletişim meslekleri

Başa Dön 


Falınızın 10dksı 1 Euro! >


 

 

YENGEÇ

 

Su grubu burçlarıyla iyi anlaşır : Akrep ve Balıklarla iş yerinde harika ikili olacağınız bir sır değil. Bu burçlarla ortak özelliğiniz iş ahlakınızın aynı oluşu ve başkalarını da düşünmeniz.

Toprak burçları ile :  Boğa, Başak ve Akrep sizinle iyi anlaşırlar ve sağlam iş birlikleri içerisine girebileceğiniz kişilerdir.

Hava grubu burçları : İkizler, Terazi ve Kova burçlarıyla iş yerinde beraber olmak hassas bir durumu beraberinde getirir. Sizi anlamak için fazla aklı havada kaldıklarını düşünürsünüz.

Ateş grubu burçları ile ilişkileriniz de çok fazla anlaşma görülmemekte, çünkü onların anlık çıkışları ve sonradan unuttuklarını siz unutamıyorsunuz. Ve uzun süreler boyunca motivasyonunuz düşüyor. ,

>>> Yengeçlere uygun meslekler : Filozof, öğretmen, tarihçi, ticaret, modacı, edebiyatçı

Başa Dön 


Falın en doğru adresi >


 

 

 

ASLAN

 

Ateş burçlarıyla çok iyi anlaşır: Koçlarla harekete geçmek ve işleri halledebilmek için, Yaylarla ise metot ve muhasebe konularında çok iyi anlaşırlar.

En zor uyum su burçlarıyla: balık, akrep ve yengeç ile anlaşması biraz zordur.

Hava burcu ile iyi bir uyum: İkizler ve Terazi iyi bir partner olabilirler. Kova için ise aynı şeyleri söylemek biraz zor. Çok fazla görüş ayrılığına düşebilirsiniz.

Toprak grubu ile karmaşık : Aslanlar oğlak ve başaklarla iyi anlaşırlar. Onların çalışma disiplinini sever ve saygı gösterirler. Boğalarla ise durum biraz daha farklıdır, aralarında güç sürtüşmeleri kesin yaşanacaktır.

>>> Aslanlara uygun meslekler : Yönetici, politikacı, turizm rehberi, oyuncu

Başa Dön 


En iyi fal, en uygun fiyatlara >

 

 

 

 

BAŞAK

 

Su grubu burçlarıyla iyi bir uyum : Yengeç ve Akrep ile çok iyi bir uyum yakalayabilirken, karşıt burcunuz Balık ile iş yaşamı biraz karmaşık hale gelebilir.

Toprak burçlarıyla fena değil : Boğa ve Oğlaklarla anlaşabilirsiniz eğer iş yerinde herkes yerini biliyor, oturmuş bir hiyerarşiyle çalışıyorsa.

En zor anlaştığınız hava grubu : İkizler, terazi ve Kova sizin iş yaşamınızdaki en büyük sorunlarınız. Onlarla ne kadar uğraşşanız da aynı fikirde ve ritimde olamıyorsunuz.

Ateş grubu ile aranız iyi : Koçlar ve yaylarla çalışmak eğlenceli. Onların enerjisine ihtiyacınız var. Aslanların da kendilerine olan saygı ve özgüvenine bayılıyorsunuz.

>>> Başaklara uygun meslekler : Öğretmen, dedektif, araştırmacı, akademisyen, bilim insanı, emlakçı

Başa Dön 


Türkiye'nin en iyi falcıları şu anda online! >


 

TERAZİ

 

Teraziler etraflarında sağlam yapılı, çabucak her şeyden etkilenmeyen kişilere ihtiyaç duyarlar. Terazi burcunun gezegeni Venüstür.

Genel olarak ateş grubu burçlarıyla iyi anlaşırsınız: Özellikle Aslan burcuyla olmak üzere, Koç ve Yay burçlarıyla da iyi iş arkadaşları olabilirsiniz.

Toprak burçlarıyla zorlu bir durum söz konusu : Boğa, Başak ve Oğlak burçları sizin için en iyi iş arkadaşları olmasa da ekibinizde güven duyabileceğiniz kişilerdir.

Hava burçlarıyla iyi ikili olunabilir : En yakın iş arkadaşınızın hava burcundan yani İkizler ya da Kova olması çok normaldir. Onlarla çok iyi anlaşır, iş paylaşımını çok iyi yaparsınız. 

>>> Terazilere uygun meslekler : Estetik cerrah, psikolog, hakim, avukat, bilgi işlem

Başa Dön 


Chat'ten Falın ilk 5dksı bedava! >


 

AKREP

Toprak grubu burçlarıyla iyi anlaşırsınız : Boğa, Başak ve Oplak sizin departmanınızı yüceltecek ve sizinle ekip olmaktan keyif alacak kişilerdir.

Ateş burçlarıyla zorlu bir süreç : Koç, Aslan ve Yay sizin için bir sonraki adımları belli olmayan, ne zaman ne yapacakları bilinmeyen ve size tam anlamıyla güven veremeyen burçlardır.

Hava burçları ile her şey karşılıklı : İkizler, Terazi ve Kova ile karşılıklı olarak iyi anlaştığınızı ve iş yerinde objektifleirnizin ve çalışma prensiplerinizin benzediğini göreceksiniz.

Su burçları en yakın dostlarınız : Balık ve yengeç burçları iş yerinde profesyonel anlamda sizi en iyi şekilde taşıyacak kişiler değilseler bile sizi en iyi anlayan, grup çalışmalarını kolaylaştıran kişilerdir. Akreplerle de iyi anlaşmanıza rağmen durum kendi burçlarınızla biraz daha karmaşıktır. Aynı ekşipte sizden bir tane daha olmasını istemezsiniz.

>>> Akreplere uygun meslekler : Yazar, kaşif, uzun yol gemi kaptanı, senarist, asker, filozof

Başa Dön 


En iyi tarot falının adresi Astrocenter >


 

YAY

Diğer ateş burçlarıyla harika anlaşma :Koç ve Aslan sizin iş yaşamınızdaki en iyi arkadaşlarınız. Onlarla çalışırken en verimli günlerinizi geçiriyor olursunuz. Başladığınız projenin vaktinde bitmemesi imkansız.

Hava burçlarıyla oldukça iyisiniz : İkizler, Terazi ve Kovanın rekabetçi ruhlarını ve harekete geçmekte zorlanmamalarını seviyorsunuz. Onlardan her ekibe lazım.

Toprak burçlarıyla ortalama ilişkiler : Boğa, Başak ve Oğlak sizin en tercih ettiğiniz iş arkadaşlarınız değillerdir.

Su burçlarıyla aynı ekipte olmaktan çekinin : Yengeç, Akrep ve Balık sizin için fazla duygusal. Özellikle hızla bitmesini istediğiniz projeleri yavaşlatan kişiler de onlar.

>>> Yaylara uygun meslekler : Yazar, kaşif, uzun yol gemi kaptanı, senarist, asker, filozof

Başa Dön 


Kafanıza takılan her türlü soruya cevap buluyoruz >


 

 

OĞLAK

 

Toprak grubu burçlarıyla en iyi uyum: Boğa ve Başak arkadaşlıklarından emin olabileceğiniz, sırtınızı onlara verebileceğiniz güvenilir kişilerdir. Yalnız dikkat, eğer yaratıcılık gerektiren bir işteyseniz bütün ekip toprak grubundan oluşmamalı.

Ateş grubu ile iyi anlaşırsınız: Koç, Aslan, Yay size enerji veren, iş yerinde iyi vakit geçirmenizi sağlayan kişilerdir.

Su grubuyla ilişkiler ortalama: Yengeç, akrep ya da balık, ekibinizde varlığı ile yokluğu bir olan kişiler.

Hava grubu ile fena değilsiniz: İkizler, terazi ve kova burçlarıyla genel olarak anlaşırsınız. Fakat sizin üssünüz olmaları durumunda biraz sıkıntı çekebilirsiniz.

>>> Oğlaklara uygun meslekler : Dil bilimci, heykeltraş, cerrah, mimar, tasarımcı, öğretmen, yazar

Başa Dön 


Yazılı soruyla fal baktırdınız mı? >


 

 

KOVA

Diğer hava burçlarıyla iyi bir uyum : İkizler ve terazi burçlarındaki iş arkadaşlarınızla uyum içinde çalışmamanız için hiçbir sebep yok.

Su grubu ile harika iş çıkartırsınız: Yengeç, Akrep ve Balık burçlarıyla fikir alışverişleriniz hep çok verimli geçiyor. Onların anlayışlı yapılarını ve iyi bir dinleyici olmalarını takdir ediyorsunuz.

Toprak burçlarıyla işiniz biraz zor: Boğa, Başak be Oğlaklarla çalışırken hep bir tedirginlik hissediyorsunuz. Onlar çok hırslı. Sizin tarafınızda olduklarına eminseniz, inanın ellerinden geleni işlerini geliştirmek için yapacaklardır.

Ateş burçlarıyla farklı bir deneyim: Koç, aslan ve yay burçlarıyla çok iyi anlaştığınız söylenmese de beraber harika işler çıkartabiliyorsunuz. Onlarla tarif edilmez bir tamamlayıcılık içindesiniz.

>>> Kovalara uygun meslekler : İnsan kaynakları, gazeteci, serbest meslek, arkeolog, avukat

Başa Dön 


Türkiye'nin en kaliteli fal sitesine giriş >


 

BALIK

Toprak grubu burçları ile uyum var : Uyum var fakat o uyumu bulup çıkartmak gerek.. Çünkü boğa, başak ve oğlak burçlarıyla ilk bakışta anlaşamanız çok doğal. Onlara vakir tanımalısınız.

Ateş grubu ile ilişkiler iyi : İş alanında dinamizme bağlı çok iyi anlaşabilirsiniz. Onların özgür yapısı sizin de size özgü hayallerinizi ön plana çıkarmaya yarayacaktır.

Hava grubu burçlarıyla anlaşabilirsiniz : İletişim üzerine olan konularda hava grubu burçlarıyla iyi anlaşırsınız. Fakat ekibinizdeki kişiler sizinle aynı kabiliyetlerde değil, farklı alanlarda olmalı.

Su grubu ile bazen zorluk çıkabilir : Yaratıcılık ve hassaslık üzerine aynı şeyleri düşünüyorsunuz. Fakat su grubundan kişilerle etrafınız çevriliyse çok verimli bir ortamda değilsiniz demektir. 

>>> Balıklara uygun meslekler :
Müzisyen, doktor, sosyolog, proje yönetimi, psikolog

Başa Dön 


En iyi falcılarla gelecek falı >


 

Seveceğinizi düşündüğümüz diğer yazılar: 

 

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.