Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

At Burcu için 2021: Yenilenmeye hazır olun!

Öküz yılı size çok iyi gelecek Saygıdeğer At! Becerileriniz sayesinde oldukça umut vadeden bu yılda harika deneyimler yaşayıp başarıdan başarıya koşacaksınız. Uzman astrologlarımızın 2021 Metal Öküz yılı için hazırladığı yazıda At burcunu neler beklediğini keşfedin!

2020 Fare yılı sizin için pek kolay geçmedi ama merak etmeyin bu sene her şey yolunda gidecek. Öküz burcunu iyi tanıyorsunuz. Bu yıl ciddi bir şekilde emek vererek çalışırsanız bu 12 ay sizin için başarıdan başarıya koştuğunuz bir sürece dönüşecek. En azından profesyonel anlamda...  2021 Çin burç yorumlarınızı keşfedin!

Öküz yılı: At burcu için gelgitli bir yıl

Bu yıl inişli çıkışlı bir yıl geçirmeye hazır olun. İyi haber ise bu yıl deli gibi çalışıp çabalarınızın sayısız alanda karşılığını alacaksınız. Buna karşın, elinize geçen para beklentilerinizi karşılamayacak ve duygusal yaşamınız hareketsiz geçecek. O halde uzak yolculuklara ve adrenalin bombası sportif aktivitelere hücum!

Ateşli kişiliği ve benzersiz bir cazibeye sahip At burcunu hiç kimse görmezden gelemez. Duygusal, tutkulu bu burç duygularının peşinden gider ve uzun süre yalnız kalamaz. Aşk hayatındaysa, sevdiklerinin yanında mutlulukla keyif çatabileceği bir yaşamdan keyif alır. 
2021'de en yakın olduğunuz burçlar

Güzel bir yıl geçirmek istiyorsanız etrafınızda Kaplan, Köpek ve Keçi burçlarını bulundurun.

  • Sizi koruyacak ve dinleyecek görkemli Kaplan sihirli bir ikili oluşturabilirsiniz. 
  • Bir Köpek burcu ve sizin aranızda filizlenecek aşka hazır olun.
  • Romantik bir Keçiyle herkesin kıskandığı örnek bir çift olabilirsiniz. 


Bu yazı hoşunuza mı gitti ? Diğer yazılarımıza da göz atın!

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.