Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Köpek Burcu için 2021: Sakin, fazla sakin bir yıl!

Sadık Köpek burcunu güzel bir yıl bekliyor! Tabi sizin zevkinize göre fazla sakin bir olacak ve iş hayatınızdan beklediğinizden çok daha az tatmin olacaksınız. Neyse ki evinizde neşeniz yerinde zira aileniz sizi rahatlatmasını biliyor! Uzman astrologlarımızın 2021 Metal Öküz yılı için hazırladığı yazıda Köpek burcunu neler beklediğini keşfedin!

Önümüzdeki on iki boyunca Öküz burcu sizin için çok çok sakin bir yıl hazırlıyor. Sık sık boş yere çaba sarf ettiğinizi hissedeceksiniz ve daha güzel günlerin gelmesini sabırsızlıkla bekleyeceksiniz. Neyse ki evinizde güzel günler geçiriyorsunuz ve mutluluk sizi rahatlatıyor.  2021 Çin burç yorumlarınızı keşfedin!

Öküz yılı: Köpek burcu için renksiz bir yıl

Ne kadar da tatsız bir yIl! Saygıdeğer Köpek dağlarında, vadilerinde, tepelerinde sıkılıp duruyor. İşlerinizin bir kaplumbağa kadar yavaş ilerlediğinizi düşünüyorsunuz ve finansal durumunuz beklentilerinizi karşılamıyor. Neyse ki sosyal yaşamınız zirvede olacak ve dostlarınız yanınızdan ayrılmayacak. Aşk hayatınızda da mutluluğu bulacaksınız.

Köpek, duygusal, sadık ve insanların isteklerine önem veren bir burçtur. Sakin, huzurlu, küçük mutluluklar ve çocuklarının kahkahalarıyla dolu bir aile yaşamı inşa etmeye çabalar. Buna karşın aşkını ilan etmek söz konusu olduğunda hassas ve kaygılı doğası ona ihanet eder.  Aşk hayatında tam bir duygusaldır. 




2021'de en yakın olduğunuz burçlar

Domuz, At ve Kaplan bu yıl sizin için harika yoldaşlar olacak.

  • Size birçok şey vaat edebilecek Domuz burcuyla güzel bir aşk hikayesi yaşamaya hazır olun. 
  • At burcu her duruma uyum sağlayan ideal bir yol arkadaşı olabilir.
  • Ortaklık için cesur ve cömert Kaplan burcunu tercih edin.

Bu yazı hoşunuza mı gitti ? Diğer yazılarımıza da göz atın!

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.