Çin Takvimine Göre Bebeğinizin Cinsiyetini Belirleyin

tarihinde

Çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyetini önceden bilmenin, hatta önceden planlamanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Detayları için yazımıza göz atın!

 

Bebek Cinsiyeti Belirleme - Çin Takvimi

Çin Takvimi 700 yıllık bir geçmişi olan, Çin astrolojisinin temelindeki prensiplere dayanan ve %70 ve %90 arasında doğruluk payıyla bebeklerin cinsiyetini belirlemeye yardımcı bir takvimdir.

<<< İlişkiniz Hakkında Bilinmeyenleri Falcılar Size Anlatsın >>>

Çin Takvimiyle Bebek Cinsiyeti Nasıl Belirlenir ?

Çin takvimi iki kutupludur. Bunlar Güneş ve Ayın temsilcileri Ying ve Yangdır ve aynı zamanda erkek ve dişi gücü de temsil ederler. Çin astrolojisi bizimkinden farklı olarak yılları ve ayları hayvanlara ve elementlere tekabül ettirirler. Buna göre hamile kaldığınız yaş ve aya göre çocuğunuzun cinsiyetini önceden tahmin etmek mümkün.

 

<<< Yıldız Haritanızı Çıkartın ya da Aşk Uyumunuzu Ölçün >>>>

Örneğin: Hamile kaldığınızda yaşınız 23 ise ve nisan ayında hamile kaldıysanız çocuğunuzun cinsiyeti Çin Takvimine göre kız!

Bu takvime göre bazı çıkarımlarda bulunabiliriz.

Mesela:
- En çok erkek çocuğa sahip olma şansı 18 ve 30 yaşlarında.

- Kız çoçuğuna sahip olabileceğiniz ideal yaş 21.

Bunları da Seveceksiniz

 Meleklerle Yaşayın - Size Yardıma Geldiler

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri

Burçlara göre Gelin Saçı Modelleri

Çoçuk

Seda 4 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey