Yengeç Burcu 2022 Burç Yorumları: Hoşgörülü ve İlham Dolusunuz!

tarihinde

Yengeç burçlarını oldukça güzel bir yıl bekliyor. Gezegenler başarılı olmanız adına var güçleriyle çalışıyor. 2022 yılında harikalar yaratacağınızı söyleyebiliriz. Deneyimli astrologlarımızın analizleri sayesinde 2022 yılında Yengeç burcunu neler beklediğini keşfedin. Böylece önümüzdeki yıla hazırlıklı bir giriş yapın.

Yengeç Burcu 2022 Burç Yorumları: Hoşgörülü ve İlham Dolusunuz!


Aylara göre 2022 nasıl geçecek?

Ocak:  ⭐ ⭐ ⭐ 
Güzel bir başlangıç!
Şubat: ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 
Her şey yolunda gidiyor!
Mart: ⭐ 
Yaşadığınızı hissediyorsunuz! 
Nisan: ⭐ ⭐ ⭐ 
Işık saçıyorsunuz!
Mayıs:
Finansal durumunuzu gözden geçirin… 
Haziran: ⭐ 
Ufak bir yorgunluk!
Temmuz: ⭐ ⭐ 
Mücadeleci bir ruh halindesiniz!
Ağustos: ⭐ 
İçiniz aşkla dolup taşıyor!
Eylül: ⭐ 
Beklenmedik gelişmeler
Ekim:
İşler karmaşıklaşıyor… 
Kasım: ⭐ 
Aşka sığınıyorsunuz.
Aralık: ⭐ 
Zor bir durumun üstesinden geliyorsunuz!


Yengeç burcu için 2022'nin en güzel ayı: Nisan 

Nisan ayında adeta ışık saçıyorsunuz! Biraz şımartıldığınız bile söylenebilir. Jüpiter ve Neptün Balık burcunda konumlanıyor ve ayın 6'sından sonra onlara Venüs de katılıyor. Bu sayede empati duygunuz daha belirgin hale geliyor ve diğer insanlara daha anlayışlı davranıyorsunuz. İnsan ne ekerse onu biçtiği için bu ayın oldukça bereketli geçeceği kesin. Profesyonel yaşamınızda ise Güneş ve Merkür size güzel bir haber bahşedecek. Eğer bu ay bir teklif alırsanız harekete geçmenin tam zamanı olduğunu unutmayın!  2022'de Yengeç Burcu: Hoşgörülü ve ilham dolusunuz!

2022 yılında Jüpiter ve Neptün başarılı olmanız için çaba sarf ediyor ve yılın ilk yarısında yaratıcılığınızı artırıyor. Bu sayede yıla harika bir başlangıç yapabilirsiniz. Uranüs size yeni uğraş alanları sunuyor. Zihniniz fikirler ve projelerle dolup taşıyor. Haziran ayında gelişim süreciniz biraz yavaşlasa ve karmaşık hâle gelse de duygusal yaşamınızdaki mutluluk moralinizi yüksek tutuyor. Finansal durumunuzu düzenli aralıklarla kontrol altında tutmanız şart. 

 2022 yılında özel yaşamınızda mutluluğu hedefliyorsunuz. Kariyerinizde ise insanları etkilemek için muhteşem yaratıcılığınıza başvuruyorsunuz.

2022 yılında yıldızlar size yeteneklerinizi geliştirme ve kendinizi aşma konusunda yardımcı oluyor ancak bazı engeller karşısında kafanız karışıyor ve kimi durumlarda gerçeklik algınızı yitirebiliyorsunuz. Doğru zamanda ve doğru biçimde hareket etmek için çaba sarf edin!▸▸▸▸▸

 2022 yılında gezegenleriniz

2022 yılında Koç burcunun yaşamında özellikle üç gezegen önemli bir rol oynayacak. Ruh haliniz ve gelecekte yaşayacağınız olaylar üzerinde doğrudan etkileri olacak. 

  • Satürn fazla hızlı gitmenize engel olurken Uranüs karşınıza gelişme göstermenize imkan sağlayacak sayısız fırsat çıkarıyor. 
  • Jüpiter Mayıs ayında ve yıl sonunda moralinizi zirveye taşıyor. 

 

▸▸▸▸▸

2022 ve Arkadaşlıklar

Ocak ayına biraz benmerkezci bir tutumla başlasanız da Şubat ayında herkes birbirine yardım eli uzatıyor. Mart ayında duygusal meselelerle ilgili arkadaşlarınızın ya da ailenizden birilerinin tavsiyelerine ihtiyacınız var. Nisan, Haziran, Ağustos aylarında karşılıklı olarak cömertlik duygusu hakim. İnsanlara karşı daha dikkatlisiniz ve çevrenizdekiler de sizin beklentilerinizin farkında. Temmuz ayının ilk, Eylül ayının ise ikinci yarısında dikkatli olun. Yanlış anlaşılmalar kontrolünüzü yitirdiğiniz bir kaos ortamına sebep olabilir. Bu sebeple de Ekim ayında boş zamanlarınızı yakınlarınıza adayıp ilişkilerinize bir denge getirmeye çalışıyorsunuz. 

▸▸▸▸▸

2022 ve Aşk Hayatı

Yılbaşında çok temkinli hareket ediyorsunuz çünkü şüpheleriniz var. Sonrasında Şubat ayında aşkın tadına varıyorsunuz. Mart ayında önemli bir eşiği atlıyorsunuz. Bu geçiş sizi sarssa da içinizin tutkuyla dolduğu kesin. Beraberliğinizde büyük değişimler, yeni bir ilişki mi ya da bekarlar için önemli bir tanışıklık söz konusu olabilir. Özellikle Mayıs, Haziran, Ağustos, Kasım ve Aralık ayları beraberlikleriniz açısından mutluluk dolu geçecek. Yılın bazı dönemleri daha yorgun hissetseniz de etrafınıza sevginizi ve şefkatinizi paylaşmak söz konusu olduğunda daima enerji bulabiliyorsunuz!


▸▸▸▸▸

2022 ve İş Hayatı

Jüpiter ve Neptün'ün kanatları altında yılın ilk yarısında yaratıcılık ve ilham konusunda en ufak bir eksiklik çekmiyorsunuz. Ayrıca Uranüs sayesinde yenilikler sizi korkutmuyor ve normalde olduğunuzdan daha yumuşak başlı davranıyorsunuz. Başarı çaba sarf ederek kazanılsa da sizin bu süreçte pek yorulduğunuz söylenemez. Bu durumun tadını çıkarın çünkü Haziran ayından itibaren ilerleme kaydetmekte zorlanacaksınız. Şartlar giderek karmaşıklaşacak ve siz de ne istediğiniz konusunda pek emin olamayacaksınız.Parasal meselelerde fazla açgözlü davranmamaya gayret edin.  


▸▸▸▸▸

2022 ve Formunuz 

Mayıs sonuna kadar formunuz harika bir seviyede olsa da birikmiş ya da göz ardı ettiğiniz yorgunluğunuz yüzünden Haziran ayında epey zayıf düşüyorsunuz. Neyse ki yaz mevsimi size enerjisini bahşediyor. Tüm yaşama sevincinize tekrardan kavuşuyorsunuz. Buna rağmen gündelik rutininizin epey yoğun geçtiği Eylül ayı dinamizminizi kısa sürede tüketiyor. Doğal olarak da Ekim ayında rahatlatmak adına biraz lüks zevklerin peşine düşüyorsunuz. Yıl sonunda hayata pozitif baksanız da yeterince güçlü olduğunuz söylenemez. Peki 2023'te neler olacak?

Yılın ilk üç ayı epey yorucu geçse de Satürn 2023 sonuna kadar konumunuzu sağlamlaştıracak ve projelerinizde size destek olacak. Jüpiter ve Uranüs'ün desteği sayesinde yılın ikinci yarısında hayata geçirdiğiniz harika planlarınızın keyfini çıkaracaksınız. Çabalarınız başarılarla ödüllendirilecek. Hem profesyonel hem de özel yaşamınızdaki kazanımlarınızı artırmak için ideal bir yıl sizi bekliyor olacak. 


Daha fazlası için...


Bu yıl sizi nelerin beklediğini keşfetmek için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 


Yorumlar

Kötü deil

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Yengeçlerin Katlanamadığı Şeyler

<p>Yengeçler çok duygusal, onlara ne yaparsan yap kızmazlar diye düşünmeyin. Onların da damarına basan durumlar var.</p> <p>Özellikle 3 şey vardır ki, eğer bunları yaparsanız sizin yanınızda bile durmak istemezler. Öğrenmek için buyrun..</p>

Yengeç burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Yengeç Burcunun Aşk Uyumu

Yengeç aşırı hassas ve bir o kadar sempatik bir burçtur. Ancak kolaylıkla kendi kabuğuna çekilmeye meyillidir. Bir ilişkide korunduğunu ve sevildiğini hissetmek ister. Bu durum bazı burçlar için can sıkıcı olsa da, Akrep ve Balık gibi burçların tam istediği şeydir. Yengeç burcu ile uyumlu musunuz? Cevaplar için yazımızı okuyun!