Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Yengeç 2020 Yorumları: Özgürlüğün Yılı

Sevgili Yengeç burçları, bu yıl kaderinizin efendisi sizsiniz! Yıldızlar bile hareketlerinizi takip etmekte zorlanıyor. Heyecan dolu bir yıl size bekliyor! Böylesine özgür ruhlu olmanız çok güzel, ancak siz yine de bu yıl size nelerin beklediğini 2020 burç yorumlarınıza danışın.


2020 Yengeç Burç Yorumları

2020 yılında anahtar kelimeniz “bağımsızlık”. Aklınızın ve eylemlerinizin özgür olmasını arzuluyor ve bunun için var gücünüzle çabalıyorsunuz. Ancak özgürlüğün bir bedeli var: Bağımsızlık tutkunuz iş yaşamınızı, ilişkilerinizi ve sağlığınızı etkileyebilir. Özünüzde utangaç olsanız da bağımsızlığınız kendinize güvenmenizi sağlayacak ve hayatla ilgili yeni ufuklar açacak. Ancak kendinize şu soruyu sormalısınız: Bu “yeni ben” gerçek bir dönüşümün sonucu mu, yoksa geçici bir heves mi?
2020 Yılında İlişkileriniz: Özgürlük Herkesi Cezbetmez!

Hayatınızdaki temel ihtiyaçları göz ardı ederseniz sağlığınızı ve var olan ilişkilerinizi de tehlikeye atmış olursunuz. Ancak müsterih olun sevgili Yengeç burcu, bu yılı başarılı kılmak için azmi ve çabayı harmanlayacaksınız.
Özgürlük ne güzel şey, değil mi? Alınmayın ama, sevdikleriniz sizinle aynı fikirde olmayabilir. Zira birçoğu sizin dürtüsel ve bağımsız hareketlerinizi anlamakta zorlanıyor. Partnerinizle aranızda bir mesafe doğuyor. Gelecekle ilgili hedeflerinizde uyuşmazlık yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizin güçlü ve sağlıklı kalmasını istiyorsanız kendinizi partnerinize açmalı ve sevdiklerinizi kaybetmemek için tavizler vermelisiniz.


Sosyal hayatınız 2020 yılında sarsıntıya uğruyor. Zira fazla tembel ya da azimsiz gördüğünüz insanlarla iletişiminizi kesmekten çekinmiyorsunuz. Yeni arkadaşlar edinmeniz hiç de zor değil.
Bekar Yengeçler, kararsızlığınız bu yıl size en iyiyi bulmanızda yardımcı olabilir. Sizin için ideal olan insanları görmekte zorlanabilirsiniz. Bu yüzden doğru insanı bulduğunuzdan emin olana dek dürtülerinizi kontrol altında tutmaya çalışın.2020 Yılında İş Hayatınız: Çalışmak Başarmaktır

Yeni yılda yeni başlangıçlar yapmak istemeniz çok normal. 2020 yılında bu arzunuz hat safhada. Kendinize yeni hedefler koyuyor, yeni fırsatları es geçmiyorsunuz. İş arkadaşlarınızı etkileme arzunuz var. Yerinde sayma düşüncesi uykularınızı kaçırıyor, bu yüzden iş arkadaşlarınızın sizin temponuza ayak uyduramaması sinirinizi bozabilir. Hayal kırıklıklarınızı kimseye söylememeye gayret edin, zira sabrınızı kaybetmeniz kimseye yardımcı olmayacaktır!
2020 Yılında Sağlık: Kendinizi Fazla Hırpalamayın

2020 yılında enerji dolusunuz, ancak yine de bir noktada kendinize gelip dinlenmeniz gerekiyor. “Ara vermek” sizin lügatınızda yer almıyor ve başarıya ulaşmak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Yıla büyük bir enerji patlamasıyla başlasanız da, ışık hızına yetişemeyeceğinizi zamanla anlayacaksınız. Yılı sağlıklı bir şekilde kapatmak istiyorsanız beklentilerinizi biraz düşürüp dinlenmeye vakit ayırmanız lazım.2021 Yılına Genel Bir Bakış

2021 yılında dürtülerinize ve tutkularınıza yoğunlaşmakta güçlük çekeceksiniz. Duygularınızı kontrol altında tutmak için elinizden geleni yapacaksınız. Bu sırada önünüze çıkan fırsatları görmekte zorlanabilirsiniz. 2020 yılında ulaştığınız bağımsızlığı gelecek yıl da devam ettirmeye çabalayın. Zira hayat ufak tefek çılgınlıklar yapmadan çekilmez!


mois le plus chanceux de 2019Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.