Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kova Burcu 2020 Yorumları: Belirsizliklerle dolu bir yıl

Bazı konular hakkında karar verme yetkiniz elinizden alınacak. Bu durum .oldukça zorlayıcı olabilir zira kontrolün hep sizde olmasını tercih ediyorsunuz. Buna rağmen, fazla endişelenmenize gerek yok Sevgili Kova. Sonunda işler bir şekilde yoluna girecek. Olayların gelişine göre davranmak size iyi gelecektir. Bu yüzden işinizde ya da sosyal hayatınızda karşınıza çıkabilecek ani değişimleri kucaklayın. 2020’de her şey olabilir. Hazırlıklı olun!


Kova Burcu 2020 Yorumları

Bu yıl burcunuz üzerinde birçok gezegen etkili olacak. Mars sizi enerji ve güçle doldururken, Uranüs ve Plüto yaşamınızda bazı belirsizliklerin ortaya çıkmasına yol açacak. Jüpiter ve Satürn ise sıkı çalışmalarınızı yıl sonunda ödüllendirecek. Dolayısıyla değişim fikrini kabul edin, sürprizler yaşamınızı pozitif yönde etkileyebilir!
Kova burcu 2020 yılı: Aşk ve ilişkiler

Bu yıl sonunda sizi olumsuz yönde etkileyen insanları hayatınızdan çıkarmaya karar veriyorsunuz. 2020 özgür hissetmeniz yeni bir fırsat, ve bunun için sosyal çevrenizdeki bazı kişilerden uzaklaşmanız mı gerekiyor? Uzaklaşın gitsin! Kovalar kalplerinden çok zihinlerinin sesini dinlemeye meyillidir. Bu durum uzun vaadeli bağları koparmak söz konusu olduğunda sorun teşkil edebilir. Sizden uzaklaşmamakta ısrarcı birkaç kişi olacaktır ancak sezgilerinizi takip edin ve kararınızın arkasında durun.İş : Fırtına sonrasında gelen sükunet

Bu yıl kariyerinizle ilgili değişiklik yapma fikri hoşunuza gidiyor. Ancak tam olarak nasıl bir yol çizeceğininizi bilmediğiniz için ciddi bir belirsizlik içerisindeymiş gibi hissediyorsunuz. Ancak fırtına elbet dinecek. Hırsınız, enerjiniz ve olumlu düşünme gücünüz sayesinde zamanla önünüzü görmeye başlayacaksınız.Sağlık: Her şey olacağına varır

Bir yandan 2020’nin beklenmedik sürprizleriyle uğraşırken bir yandan da aşırı bir baskı altında hissedeceksiniz. Neredeyse uykularınızı kaçıracak ölçüde gelecekten endişe duyuyorsunuz ve kontrolü kaybetme düşüncesi bile daha kötü hissetmenize yetiyor. Zor durumda kaldığınız zaman sinirlerinize hakim olmanız çok önemli. Olayları kafanıza takmayıp akışına bırakmayı başarırsanız hem fiziksel hem de zihinsel sağlığınız olumlu yönde etkileneceğini göreceksiniz.


2021'e kısa bir bakış

2021’de hayallerinizin gerçekleşmesini istiyorsanız kan ter içinde kalmanız pahasına elinizden gelen her şeyi ortaya koymanız gerekiyor. Sakin ve sabırlı kalmanız çok önemli zira işler her zaman yolunda gitmeyecek. 2021 için hedefiniz olayları akışına bırakıp gerçekliği olduğu gibi kabullenmeyi öğrenmek olmalı. Sonuçta henüz gerçekleşmemiş olayları kontrol etmeye çalışmanın size ne faydası var ki?


Le meilleur mois de 2019 pour les VerseauBize yorum bırakın

Yorumlar

Tam anlatıyor

Bizimle iletişime geçin.