Kova Burcu 2022 Burç Yorumları: Başarılı Olmak O Kadar Kolay Ki!

tarihinde

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu 2022 Burç Yorumları: Başarılı Olmak O Kadar Kolay Ki!


Aylara göre 2022 nasıl geçecek? 

Ocak:
Hızlı bir başlangıç yapıyorsunuz!
Şubat:
Aşk hayatınız keyifli ama iş hayatı zor!
Mart:
Her şey yolunda!
Nisan:
Hayatınızda hareket var!
Mayıs:
Refleksleriniz kuvvetli!
Haziran: ⭐ 
Değişim zamanı…
Temmuz: ⭐ 
Zorlu bir ay!
Ağustos: ⭐ 
Rahatlığa zaman yok!
Eylül:
Esas önceliğiniz aşk!
Ekim:
 Her şey derinlik kazanıyor
Kasım:
Hareket dolu günler…
Aralık:
Aşkı paranteze alıyorsunuz…


Kova burcu için 2022'nin en güzel ayı: Nisan

Kova burçları için 2022'nin Nisan ayı muhteşem geçecek. Eğer mevcut bir ilişkiniz varsa yıldızlar sayesinde mutluluktan göklere uçacaksınız. Bekarsanız, yeni bir tanışıklıkla güzel bir aşk hikâyesine ilk adımı atacaksınız. İş hayatınızda yetenekleriniz takdir edilecek. Mevcut işinizde yükselme ya da başka bir yerden teklif alma şansınız yüksek.  2022'de Kova burcu: Zamana hükmediyorsunuz

2022 yılında Kova burcu olmak gibisi yok! Gerçekten duygusal anlamda sizi çok pozitif ve huzurlu bir dönem bekliyor olacak. Kova burçları bu yıl aileleri ya da ilişkileri sayesinde hayalini kurdukları mutluluğa kavuşabilir. Profesyonel yaşamlarıyla ilgili ise kesin olan tek bir şey var: O da epey hareketli bir yıl geçirecekleri. Geçtiğimiz yıl bazı Kovaların hevesleri kursaklarında kaldıysa bu yıl belirledikleri hedeflere ulaşacaklar. Hedeflerinizi yüksek tutmaktan ve içgüdülerinizi dinlemekten çekinmeyin. Ne zaman düşünüp ne zaman harekete geçmeniz gerektiğini ancak siz bilebilirsiniz. Uranüs'ün etkisiyle işlerinizi aceleye getirmeyin. İç sesinize kulak verin ve fikirlerinizi somutlaştırın. 


Bu yıl engellerin varlığını daha az hissedeceksiniz. Gerekli çabayı sarf ettiğiniz takdirde harika sonuçlar elde edip kendinizi geliştirebilirsiniz.


 

▸▸▸▸▸

2022 yılında gezegenleriniz

2022 yılında Kova burcunun yaşamında iki gezegen önemli bir rol oynayacak. 

  • Satürn sizin dayanak noktanız. Onun sayesinde sağlam ve kararlı bir duruş sergiliyorsunuz.  
  • Jüpiter önce Mayıs ortasından Ekim sonuna kadar sonra da Aralık sonunda profesyonel ve finansal fırsatlar vadediyor.


▸▸▸▸▸

2022 ve Arkadaşlıklar

Uranüs ve Merkür kimi zaman sizi derin bir huzursuzluk duyduğunuz ruh hallerine sokuyor ve böyle anlarda herkesten uzaklaşmak istiyorsunuz. Buna karşılık çok sayıda insanla bir araya geleceğiniz yaz mevsimi ve epey enerji sarf etmeniz gereken tatil dönüşü ilişkiler konusunda taviz vermenizi zorunlu kılacak. Mayıs, Haziran, Ekim ve Kasım aylarında daha huzurlu, anlayışlı hissedecek ve yakınlarınız güzel şeyler paylaşacaksınız. Arkadaşlarınızla daha da yakınlaşacaksınız ve ev yaşamınıza da sabır ve cömertlik duygusu hâkim olacak. 


▸▸▸▸▸

2022 ve Aşk Hayatı

Ocak ayında pek dışarıyla ilgilenmiyorsunuz. Aşk meşk işlerinden uzak duruyorsunuz. Şubat ayında duygusal olarak nerede olduğunuzu bilmeseniz de Mart ayında duygularınıza yeniden temas ediyorsunuz. Nisan ve Mayıs ayları genel anlamda güzel geçiyor. 11 Haziran civarı görür görmez birilerine aşık olabilirsiniz. İnişli çıkışlı Temmuz ayı ve Ağustos başının ardından ayın kalan kısmında yaşamınız adeta bir peri masalına dönüyor ve kendinizi bir yıldız gibi hissediyorsunuz. Eylül ayında biraz içinize kapanıyorsunuz ama esas kriz Kasım ayında patlıyor. Acaba Aralık ayında aranız düzelecek mi?


▸▸▸▸▸

2022 ve İş Hayatı

Neptün sizi yoldan çıkarmaya çalışıp Uranüs de huzurunuzu bozmaya çalışsa da Satürn olgun, temkinli ve bilgece hareket etmenize yardımcı oluyor. Kimi zaman işinizde yerinizde sayıyor gibi gözükseniz de harekete geçmek için doğru zamanı bekliyorsunuz. Dolayısıyla eyleme geçtiğinizde de çok daha dişli bir rakibe dönüşüyorsunuz. 11 Mayıs'tan 28 Ekim'e kadar ve sonrasında da Aralık sonunda Koç burcunda konumlanan Jüpiter finansal ve profesyonel başarınızı garantiliyor. Yine de mütevazı ve temkinli hareket etmeye çalışın ve ayaklarınızın yerden kesilmesine izin vermeyin! 


▸▸▸▸▸

2022 ve Formunuz

Ocak ayında pek formda olmadığınızı hissediyorsunuz. Şubat ayında fiziksel yorgunluğunuz devam etse de zihniniz capcanlı. Mart, Nisan ve Mayıs ayları ruh ve beden sağlığınıza çok iyi gelecek ama Mayıs ayında stresin tırmandığını fark edeceksiniz. Haziran ayında birçok şey başarabilirsiniz ama Temmuz ayı dinlenmeniz gerektiğini hatırlatacak. Ağustos ayı da aynı şekilde geçse de ayın 20'sinden sonra adeta ebedi gençliğe kavuşacaksınız. Eylül ayında hissettiğiniz gerilimlere rağmen Ekim ayında zirveye ulaşacaksınız. İnişli çıkışlı Kasım ve Aralık aylarından sonra yılı kafanız dik bir şekilde noktalıyorsunuz. ▸▸▸▸▸

Peki 2023'te ne olacak?

2023'te umut vadeden ilk üç ayın ardından ilkbaharda yaşamınızda büyük değişimler olduğunu göreceksiniz. Satürn burcunuzdan ayrılacak ve bu sayede daha az endişe etmeye başlayacaksınız. Burcunuzda üç boyunca konumlanacak Plüton derinlere gömülü arzularınızı yüzeye çıkaracak. İç sesinize kulak vermeli ve bazı projelerinizde değişiklikler yapmalısınız.


Daha fazlası için...


Bu yıl sizi nelerin beklediğini keşfetmek için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 

 

Yorumlar

2011 mayıs ayından beri hiç iyi değilim

Güzelmiş

Insallah 🙏

Tam anlatıyor

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Kova Burcunu Etkilemenin Yolları

Kova burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onu nasıl etkileyeceğiniz hakkında bir fikriniz yok mu? Merak ettiğiniz her şey bu yazıda!

Kova burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Kova Burcunun Aşk Uyumu

Kova burçları devamlı özgürlük ve bağımsızlık arayışındadır. Uğraşlarında bir yere bağlı kalmaya kalmaya katlanamazlar. İradelerini kontrol altında tutmak ve içlerinden geçeni yapmak isterler. Özellikle Akrep ve Yengeç gibi burçlar, Kovaların uçarı davranışları yüzünden onlara uyum sağlamakta zorlanır. Kova burcu aşk ilişkilerinde en çok hangi burçlarla uyumlu? Öğrenmek için okumaya devam edin!