Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kova Burcu 2021 Burç Yorumları: Kendinize İnancınız Tam!

2021 sizin yılınız! Başarılı olacağınıza inanıyorsunuz ve farklı hedeflerinizi gerçekleştirmek için her türlü çabayı sarf ediyorsunuz. Yine de bazı çıkar çatışmalarına karşı dikkatli olun! Bu yılı huzurlu geçirmek için uzman astrologlarımızın hazırladığı yıllık burç yorumlarından faydalanabilirsiniz.


2021 Kova: Kendinize İnancınız Tam!

Yıl boyunca burcunuzda konumlanacak Jüpiter sayesinde neşeli, optimist ve hırslı bir ruh haline sahipsiniz. Başarılı olacağınıza inancınız tam ve bu sayede de özgüveniniz de artıyor. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi somutlaştırmanıza yardımcı oluyor. Düşünmeden hareket etmiyorsunuz ve işinizde, eğitiminizde ve girişimlerinizde gelişmenizi sağlayacak fırsatları gözlüyorsunuz. Buna karşın bazı beklenmedik durumlar ve çıkar çatışmaları düzeninizi bozabilir. Önemli olan sakin ve iradeli hareket etmeyi başarabilmek! 2021'e Genel Bir Bakış

Ocak, şubat, haziran ve aralık aylarında Uranüs'ün size engel olduğunu hissediyorsunuz: Bazı talihsizlikler planlarınızı bozuyor, rakipleriniz agresif tepkileriyle canınızı sıkıyor ve sinirleriniz geriliyor. Buna karşın mart ayında iş görüşmeleriniz olumlu yönde sonuçlanabilir ve nisan ayında pozisyon değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Yaz boyunca ayrıca ekim ve kasım aylarında başarı şansınız giderek artacak. Finansal alanda mayıs ortası ve temmuz sonu arasında Jüpiter karşınıza harika fırsatlar çıkarabilir. Ne yazık ki sadece aralık ayında ise aşk ve tutkuyla ilgili konularda yüzünüz gülecek. 2021 ve Arkadaşlıklar 

Bu yıl şubat, haziran, kasım ve aralık aylarında yakınlarınızla bazı gerilimler yaşama ihtimaliniz yüksek. Kimileri sizi fazla bireysel davranmakla kimileriyse kabalıkla suçluyor. Bazı durumlarda ortaya çıkan yanlış anlaşılmalar dostluklarınıza zarar verebilir ve siz de hoşnutsuzluğunuzu belirtmekten asla geri duran bir insan değilsiniz! Neyse ki yılın geri kalanında arkadaşlıklarınız daha samimi, içten bir şekle bürünecek ve bağlarınız güç kazanacak. Size göre dostluğa dair her şey çok net. Böylece istemediğiniz insanları da kolaylıkla hayatınızdan çıkarıyorsunuz!


2021 Hedefleriniz

2021 yılında planlarınızı net bir şekilde belirliyorsunuz ama sahip olduğunuz yeteneklere ve şansınıza rağmen diğer insanlarla ve zorlayıcı durumlarla mücadele etmeyi öğrenmeniz gerek. 


Le meilleur mois de 2019 pour les Verseau


Güzel bir yıl geçirmek için tavsiyelerimiz 

Bu yıl omuzlarınıza ağır sorumluluklar yükleniyor ve bunların üstesinden gelmek için gerekli yöntemleri kullanarak sabırlı bir şekilde çalışmanız gerekecek zira olaylar her zaman sizin istediğiniz şekilde sonuçlanmıyor! Bazı insanların davranışlarının sorumluluklarını üstlenmekten vazgeçin ve kendinizi serbest bırakın. 


Peki ya 2022? 

2022 yılında da Satürn sizi desteklemeye devam edecek. Bereket gezegeni olarak bilinen de Jüpiter tüm yıl boyunca kazançlarınızı artırmaya ve yoğun bir tatmin hissiyle dolup taşmanızı sağlayacak. Tabi Neptün'ün etkisinde kalıp büyüklük taslamamanız şartıyla! Mütevazı tavırlarınızı korumaya gayret edin!

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Güzelmiş

Insallah 🙏

Tam anlatıyor

Kova burcu için burç yorumları

Kova Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!
Balık Burcu 2021 Burç Yorumları  Balık burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
Boğa Burcu 2021 Yorumları  Boğa burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Kova Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!

Kova burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Kova Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Kova burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.