Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Boğa Burcu 2021 Burç Yorumları: İsyan Dolu Bir Yıl!

2021 yılı tıpkı 2020 gibi değişimlerle dolu bir yıl olacak. Tercih ettiğiniz yeni yolda ilerlemeye devam ediyor ve eğer henüz mutluluğu bulamadıysanız başka alternatifler aramaya devam ediyorsunuz. Bu yıla iyi bir hazırlık yapmak için 2021 Boğa Burç Yorumları'nı keşfedin!2021 Boğa: İsyan Dolu Bir Yıl!

Bu yıla, kimi zaman aşırıya kaçacak ölçüde hevesli başlıyorsunuz. Sarsıntılı tavırlarınıza rağmen ne istediğinizi gayet iyi biliyorsunuz. Mart ayında biraz sakinleşiyorsunuz ve böylece nisan ayında önceliklerinizi daha idare ediyorsunuz. Ama haziran ayında tehlike çanları çalıyor. İlişkiniz, fiziksel formunuz ve profesyonel yaşamınız zorlu sınavlardan geçecek. Cesaretinizi sakın kaybetmeyin, tek yapmanız onları düzene sokmak. Ayrıca ağustos ve ekim ayları her anlamda sizi rahatlatacak ve umutlarınızı yeşertecek.2021'e Genel Bir Bakış

Bu yıl emin adımlarla ilerliyorsunuz, 2020 yılında meydana gelen değişimlere uyum sağlamaya devam ediyorsunuz. Eğer mevcut durum sizi yeterince tatmin etmiyorsa da farklı yollara sapmaktan korkmuyorsunuz. Tabi bu adımlar yeterince kolay olmuyor. Önünüze bazı engeller, korkularınız çıksa da derinlerde bir yerlerde ilerlediğinizden eminsiniz. Sağlam karakteriniz sayesinde, gerektiği durumlarda otoritenizi ortaya koyuyorsunuz ve kimi zaman da oldukça fevri bir şekilde fikirlerinizi savunuyorsunuz.


meilleur mois de 2019 pour les Taureau


2021 ve Arkadaşlıklar 

Plüton ve Neptün etkisiyle zihniniz daha berrak ve bu sayede arkadaşlarınızla ilgili daha seçici davranıyorsunuz. Kimi zaman çevrenizdekilerin kalbini kıran öfke patlamalarınıza dikkat edin. Ayrıca Merkür Retro’su şubat ve haziran aylarında, eylül sonunda ve ekim başında arkadaşlık ilişkilerinizi olumsuz etkileyecek. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun ve meseleleri belirsizliğe sürüklemeyin. Mart ve nisan ayları sımsıcak geçecek. Mayıs ayında ise bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Açık olmaya çalışıp bazı insanlara hak ettiklerinden fazla güven duymazsanız her şey yoluna girecektir!Sağlık : 2020 sağlık için harika bir yıl mı? 2021 Hedefleriniz

2021 yılında da zincirlerinizden kurtulmaya devam ediyorsunuz. Özgürlüğe kavuşmak kimi zaman size pahalıya patlasa da gelişiminizde emin adımlarla ilerliyorsunuz.


Güzel bir yıl geçirmek için tavsiyelerimiz 

Bu yıl, ateşli istekleriniz ve hayallerinizi gerçekleştirirken zorluklarla karşılaşma ihtimaliniz var. Eğer başarılı olmak istiyorsanız biraz uzaklaşmaya ve bazı kanılarınızı sorgulamaya ihtiyacınız var. Bakışınızı değiştirin!


Peki ya 2022? 


2022 yılında, Jüpiter projelerinize tüm gücüyle yardımcı olacak. Ayrıca güven verici insanlardan uzun süreli destek görmenizi sağlayacak. Satürn’ün sırtınıza yüklediği ağır sorumluluklara rağmen, uygun gördüğünüz şekilde davranıp özgürlüğünüzü savunmaya devam edeceksiniz.
Bize yorum bırakın

Boğa burcu için burç yorumları

Dokuz Adımda Boğa Burcu Erkeğini Baştan Çıkarmanın Yolları  Boğa erkeğini etkilemenin püf noktaları
Balık Burcu 2021 Burç Yorumları  Balık burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
Boğa Burcu 2021 Yorumları  Boğa burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Dokuz Adımda Boğa Burcu Erkeğini Baştan Çıkarmanın Yolları  Boğa erkeğini etkilemenin püf noktaları

Boğa burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Boğa'nın Uyumlu Olduğu Burçlar  Ruh eşinizi bulmaya hazır mısınız?

Bizimle iletişime geçin.