Boğa Burcu 2022 Burç Yorumları: Onurunuz En Büyük Destekçiniz!

tarihinde

Bu yıl Boğa burçları çok daha cesur davranacak ve mutlu olmak adına harekete geçecek. Bazı beklenmedik gelişmeler ve engeller sizi yavaşlatıyor. Neyse ki yılın ilk yarısında Jüpiter hayatınızda cesaret verici bir rüzgâr estirecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Boğa Burcu 2022 Burç Yorumları: Onurunuz En Büyük Destekçiniz!


Aylara göre 2022 nasıl geçecek?

Ocak: ⭐⭐
Sıkı bir başlangıç!
Şubat: ⭐
Aşk dolu bir ay!
Mart: ⭐⭐
Hiçbir şey sizi durduramıyor!
Nisan: ⭐⭐
Yükseliştesiniz!
Mayıs: ⭐⭐
Tadını çıkarın!
Haziran: ⭐ 
Sıkı çalışıyorsunuz!
Temmuz:
Zevklerin tadına varıyorsunuz!
Ağustos: ⭐⭐
Arkanıza bakmadan harekete geçiyorsunuz!
Eylül:
Oldukça iyi niyetlisiniz 
Ekim:
Güzel bir sonbahar
Kasım: ⭐ 
İlişkilerinizde biraz temizlik yapıyorsunuz.
Aralık: ⭐⭐ 
Yakınlarınız en değerli destekçileriniz


Boğa burcu için 2022'nin en güzel ayı: Nisan

Bu yıl Nisan ayı sizin için özellikle çok güzel geçecek. Balık burcunda konumlanan Jüpiter ve Neptün ile onlara ayın 6'sında katılacak Venüs sayesinde mutluluk içinde yüzeceksiniz. Uğraşlarınız söz konusu olduğunda ise ayın ikinci yarısında Balık burcunda konumlanan Mars girişimlerinizde size destek olacak. Ayın 15'inden sonra her türlü hayali kurup sizi motive eden projelerin peşine düşebilirsiniz.

meilleur mois de 2019 pour les Taureau

Ayın ilk yarısı daha yorucu geçeceği için aynı anda bir sürü şey yapmamaya çalışın.  2022'de Boğa Burcu: Onurunuz en büyük destekçiniz! 

2022'de Uranüs cesaretinizi artırmaya devam etse de Satürn karşınıza çıkardığı engeller ve beklenmedik gelişmelerle ilerlemenizi engelliyor. Tabii buna kendi korkularınız da sebep olabilir. Neyse ki yılın ilk yarısında Jüpiter hayatınızda cesaret verici bir rüzgâr estirecek ve şansınızdan çok mücadele becerinize güven duyacaksınız. İyi niyetli ve neşeli bir insan olduğunuz için de iş hayatınız çok boğucu olduğunda özel yaşamınızdaki mutlu anların tadını çıkaracaksınız.  

.

 2022 yılında kendinize güveniyorsunuz ve dirayetlisiniz. İnsanlara yaşamınızda bazı şeyleri değiştirerek doğru kararı verdiğinizi göstermek istiyorsunuz.

▸▸▸▸▸ 2022 yılında gezegenleriniz

2022 yılında Boğa burcunun yaşamında özellikle dört gezegen önemli bir rol oynayacak. 

  • Satürn sizi yavaşlatsa da Plüton veUranüs sayesinde oldukça sağlam olan iradenizi korumaya devam edeceksiniz ve size doğru gelen biçimde çabalamaya devam edeceksiniz. 
  • Jüpiter Mayıs ortasına kadar projelerinize destek olacak. Çevrenizden yardım almanızı kolaylaştıracak. 

▸▸▸▸▸


 2022 ve Arkadaşlıklar

Özellikle bu yıl kendinizi zayıf hissettiğinizde ya da tavsiyeye ihtiyaç duyduğunuzda yakın dostlarınızın, aile üyelerinizin sınırsız desteklerine güvenebilirsiniz. Nisan, Ekim ve Aralık aylarında birlikte paylaştığınız şeyler ve ortak girişimleriniz size tam anlamıyla bir mutluluk bahşedecek. Temmuz başında, Eylül ayında ve Kasım başında bazı anlaşmazlıklar bu tabloyu bozsa da fazla uzun sürmeyecekler. Oldukça cana yakın olsanız da özel yaşamınızda kimsenin sizi sınırlandırmasına ya da size emir vermesine müsaade etmiyorsunuz! 

▸▸▸▸▸


2022 ve Aşk Hayatı

Neredeyse hiç kriz yaşamayacağınız aşk hayatınız açısından güzel bir yıl geçireceğiniz söylenebilir. Yalnızca Ocak ve Mayıs aylarında gerekli gördüğünüz bir düşünme sürecinden dolayı içinize kapandığınız bazı günler olacak. Yılın geri kalanında bazı küçük engeller dışında aşk hayatına dair korkacak bir şey yok. Aşk hayatınız açısından yılın. en güzel zamanları Şubat, mart, Nisan, Haziran, Ağustos, Ekim, Kasım ayının ikinici yarısı ve Aralık ayı olacak. Eğer bekarsanız bu yıl kendinize göre birini bulmak için önemli fırsatlar sunacak. İlişkiniz varsa partnerinize ortak projelerinizde duyduğunuz güven artıyor ve beraberliğiniz sağlamlaşıyor. 

▸▸▸▸▸


2022 ve İş Hayatı

Uranüs ve Satürn'ün etkisi altında cesur istekleriniz ve onları geçirmenizi geciktiren engeller arasında kalmış durumdasınız. Yine de bu arada kalmışlık hissini 2021 yılına kıyasla daha az hissediyorsunuz. Yılın ilk yarısı boyunca Jüpiter'in desteğine ve girişimlerinizde başarı elde etme şansınıza güvenebilirsiniz. Sonrasında hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız daha sabırlı ve dirayetli davranmanız gerekecek. Her halükârda 2022 yılında kendi fikirlerinizin peşinden gidecek ve doğru seçimleri yaptığınızı kanıtlayacak kadar yüreklisiniz. 

▸▸▸▸▸


2022 ve Formunuz

Bu yıl sağlam duruşunuza güvenebilirsiniz. Hedefinize kilitlenmiş durumdasınız ve dikkatiniz neredeyse hiç dağılmıyor. Genel anlamda formunuzun iyi olduğu söylenebilir ve kimi zaman her türlü zorlukla karşılaşmak için çabaladığınız bile söylenebilir. Meydan okumalar hoşunuza gidiyor ve kendinizi aşmaktan zevk alıyorsunuz. Bazı aylar çok gergin hissetseniz de kısa sürede sizi rahatlatacak aktiviteler buluyorsunuz. Yılın son üç ayı oldukça yorucu geçecek. Eklemlerinize iyi bakın ve fazla endişelenmemeye çalışın.

▸▸▸▸▸
Peki 2023'te neler olacak?

2023'te geçmişte sarf ettiğiniz eforların meyvelerini toplamakta gecikmeyeceksiniz. Yılın ikinci yarısında yaşadıklarınızın sizi alıp götürdüğünü hissedeceksiniz. Girişimlerinizde her şey ve rahat ve doğal bir şekilde yoluna girecek. Geçmişteki girişimleriniz somut bir noktaya gelecek. Bu güzel gelişmelerin tadını çıkarın ve gereksiz riskler almaktan kaçının.


Daha fazlası için...


Bu yıl sizi nelerin beklediğini keşfetmek için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Boğa Burcunu etkilemenin yolları

Birinden hoşlanıyorsunuz ama ona yakınlaşma fırsatı bile bulamıyor musunuz? Burcunu biliyorsanız bu ipucu yeterli! İşte Boğa burcunu etkilemenin yolları!

Cevap : BOĞA

Hayatta izleyecekleri ve başka yöne sapmayacakları doğru yolu bulmak Boğalar için büyük önem taşır.

Boğa burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Boğa'nın Uyumlu Olduğu Burçlar

Boğa, en duygusal ve hassas burçlardan biridir. Ancak herkes Boğa burcuyla başa çıkamaz. Örneğin Boğa'nın materyalist kişiliği gösterişten uzak yaşamayı seven Yay ve Kova burçları için bir sorun teşkil edebilir. Boğa burcuyla uyumlu musunuz? Burç uyumunuzu görmek için yazımızı okuyun!