Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Boğa Burcu 2020 Yorumları: Başarının Sırrı Sizde!

Sevgili Boğa, 2020 yılı sana kendini aşmana imkan sağlayacak harika fırsatlarla dolu. İş ortamında başarıya giden yol zorluklarla dolu olacak ve eğer en iyi olmak istiyorsan gerçekten de çok çalışman gerekecek.


Sağduyulu bir insansın ve bu özelliğin yıl içinde önemli bir rol oynayacak. Kendi yöntemlerini sorguladığın zamanlar da olacak, ama bu anların kişisel gelişimin için önemli olduğunu unutmamak gerek. Gezegenler bu yıl senin için harika bir şekilde konumlanacak.2020 yılında aşk ve ilişkiler


Bu yıl, tüm ilişkilerini öyle ya da böyle sorgulayacaksın. 2020 boyunca, her tür arkadaşlık yahut aşk ilişkisini, söz konusu ilişkinin sürdürmeye değip değmediğini analiz etme şansınız olacak. Sadece düz bir aşık olduğunu söylersek size hakaret etmiş oluruz : Tutkuyla dolup taşıyorsunuz ve partnerinizden de bu vahşi yönünü dışavurmasını talep ediyorsunuz. Bir Boğa olarak, arada sırada geri adım atıp ilişkinizin belli yönlerini gözden geçirmeniz gerekebilir, ama bu oldukça önemli bir adım ve ilişkinize kesinlikle iyi gelecek.

Bekar Boğaların ise 2020 burç yorumlarını yeni bir ilişkiye başlamadan önce bir ilişkiden ne beklediklerine karar vermek adına kullanmaları oldukça önemli. İlişkinizin olmaması durumunu kendi lehinize çevirin, sizi neyin farklı kıldığına odaklanın ve bu özelliğinizi her yönüyle kucaklayın.

İnsanları bir araya getirme becerinle gurur duyuyorsun ve bu yıl sosyal çevrenden uzaklaştığını düşündüğün bazı insanlarla yeniden bir araya geleceksin. Etrafındakileri anlama kapasiten ve onların sorunlarına daha derinlemesine yaklaşmaya dair istekliliğin seni insanlar için oldukça faydalı biri kılıyor.

▸▸▸▸▸


meilleur mois de 2019 pour les Taureau


2020 yılında iş hayatı: Esas olan grup çalışması


Bir Boğa burcu olarak, herhangi bir işe başlamadan önce durumu analiz etme becerin seni insanlardan ayrı kılıyor. Önümüzdeki yıl geleceğe yönelik öngörülerinin iş arkadaşların tarafından takdir edileceği birçok durum seni bekliyor, ki bu da onların neden çoğu zaman senin tavsiyelerine ihtiyaç duyduklarını açıklar nitelikte. Bir konuda emin olmadığın zaman insanlardan yardım istemekten çekinmiyorsun. İnsanlarla ilişki kurman ve gerektiğinde onlardan yardım isteme becerin tek başına çalışmaya karar verdiğin takdirde daha fazla görevi yerine getirmeni mümkün kılacak. Yine de kendi sınırlarını test etmeyi de unutma, ama tabii ki de fazla abartmadan; zira bu yüzden yolunu kaybedebilirsin!

▸▸▸▸▸


Sağlık : 2020 sağlık için harika bir yıl mı? 


Eğer her şey yolunda giderse, önümüzdeki on iki ayı hiç olmadığın kadar formda tamamlayacaksın. Hastalığı ve yorgunluğu tamamen unut; doktor randevuları geçmişte kaldı! Bunları söylüyoruz ama, bir sabah kalktığında kendini harika hissetmen elbette ki mümkün değil. Bu oldukça yoğun bir disiplin gerektiriyor. Yorgunluk çekmek istemiyorsan çalışmak ve dinlenmek için gereken zamanı ayarlamayı öğrenmen şart. Arada sırada geri çekilip durumunu ve nasıl ilerleme kaydettiğini gözlemlemen oldukça önemli. Sevgili Boğa, 2020 senin için dengenin öne çıktığı bir yıl olacak.

▸▸▸▸▸


2021'e Kısa Bir Bakış 


Böyle güçlü duygu ve inançlarının olması çok güzel, ama 2021 yaklaştıkça kendini çevrendekilerden soyutlama tehlikesiyle karşı karşıyasın. Eğer başarılı olmak istiyorsan, kendinden biraz uzaklaşıp olaylara farklı bir perspektiften bakman gerek. Ancak bu şekilde diğer insanların bakış açılarını anlayabilir ve benliğine tam anlamıyla erişebilirsin.


Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.