Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.

Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!🌑 Oğlak Burcunda Yeniay: Hedeflerinizin peşinden gidin

Carte du ciel du 4 décembre


2 Ocak Pazar günü, Yeniay Türkiye'de 21:35 saatinde 12,20 derecelik açıyla Oğlak burcunda meydana gelecek.  


Yeniay sırasında Güneş yan yana hizalanarak aynı açıda konumlanırlar. Dolayısıyıla bu bir Güneş-Ay Kavuşumu meydana gelir. 


Yeniaylar daima yaşamımızdaki yeni bir soluğu temsil eder. Bu süreçte harekete geçip yeni girişimlere adım atarız. Oğlak burcunda meydana gelen Yeniaylar, olgunluğumuzu, sorumluluk bilincimizi, organizasyon kabiliyetimizi, hedeflerimizi ve onlara erişmek için sahip olduklarımızı öne çıkarır. Oğlak Yeniayı bizi, isteklerimizi bağımsız ve özgür bir şekilde gerçek kılmak için ihtiyaç duyduğumuz araçların peşine düşmeye yönlendirir.


Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!nouvelle lune en Capricorne

Oğlak burcundaki Yeniaylar profesyonel hayatımızı etkiler. Dolayısıyla bir hayalinizi gerçekleştirmek için harekete geçmek yerinde olacaktır. 

2 Ocak 2022 Yeniayında Neler Olacak?

  • 2 Ocak günü gerçekleşen Yeniay Boğa burcundaki Uranüs'le pozitif bir açı yapıyor. Bu açı içimizdeki harekete geçme isteğini artırıyor. Somut ve kendimizden emin bir şekilde yeni bir girişimde bulunmanın, yaratıcılığımızı ve özgünlüğümüzü ortaya koymanın tam zamanı! Ayrıca özgürlüğümüzü daha rahatça ifade edebileceğiz. Yeniay'a ayrıca Kova burcundaki Satürn'e pozitif açıyla bağlanan Yay burcundaki Mars eşlik edecek. Ayrıca Merkür de Kova burcuna giriş yapıyor ve düşünme biçimlerimizi etkileyerek daha şaşırtıcı ve öngörülemez şekilde hareket etmemizi sağlıyor ve yeni yöntemler denemeye cesaret ediyoruz.
  • Jüpiter Balık burcuna giriş yapıyor empati duygumuzu artırıyor. Bizi daha sosyal ve hoşgörülü kılıyor. Bulunduğumuz ortamın havasını yumuşatmak için çaba sarf etmekten çekinmiyoruz. 
  • Satürn Uranüs'le Kare yapmaya devam ediyor ve bu da harekete geçme ihtiyacımızı sınırlıyor ve hep bildiğimizi okuyoruz. Oğlak burcunda retro hareketine devam eden Venüs ise duygularımızı ifade etmemize engel olup sahip olduğumuz ilişkiler üzerine düşünmeye itiyor. Ama Venüs-Neptün Sekstil yeni bir başlangıcın habercisi olduğu da açık.

Bu Yeniay'ın, yeni bir yılın başlangıcında hissettiğimiz enerjik ruh haliye bağlantılı olacağını söylemek mümkün. Yeniay bizi sosyal ve profesyonel hedeflerimiz üzerine düşünmeye itecek. Gelecekteki kendimizi geliştirme fırsatlarına ve projelerimize farklı bir gözle bakmamızı sağlayacak. Bu süreç yavaş olsa da somut değişimlerin bizi beklediği kesin.


>>> 2022 yıllık burç yorumlarına göz atmaya ne dersiniz?Ocak Yeniayı Burç Yorumları 

Yeniay'dan tüm burçlar etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan en çok Oğlak, Yengeç, Koç, Terazi, Balık, Başak, Akrep ve Boğa burçları etkilenecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.

Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2022 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!

Koç

Hem iş hayatınızda hem de kişisel planlarınızda yeni bir yıla başlamak için kolları sıvamaya hazırsınız ve motivasyonunuz zirvede! 

Boğa

Yeni bir uğraş alanına atılmaya, yeni bir boş zaman aktivitesi öğrenmeye ya da seyahata çıkmaya tahmin ettiğinizden çok daha fazla isteklisiniz. 

İkizler

Alacağınız bir haber finansal durumunuz konusunda içinize su serpiyor. Ya da kendinizde şimdiye kadar ertelediğiniz bir meseleyle yüzleşme cesaretini buluyorsunuz. 

Yengeç

Meslektaşlarınızla işbirliği yapmaya, profesyonel hayatınızda bir sözleşme imzalamaya ya da bekarsanız yeni bir ilişkiye atılmaya gitgide daha hazır hissediyorsunuz. 

Aslan

Gündelik yaşamınızda bir şeyleri değiştirmek istiyorsunuz. Mesela işe giderken farklı yolları deneyebilir, alışveriş yaptığınız yeri değiştirebilir ya da ilginç yerleri gezebilirsiniz!

Başak

Çocuklarınızı, torunlarınızı ya da yeğenlerinizi ilgilendiren bir konu sizi çok heyecanlandırıyor olabilir. Yoksa ailenizi büyütmek mi istiyorsunuz? Bu karar için doğru bir zaman!

Terazi

Emlak, alım-satım, tamir gibi işlerde insanlardan yardım ve destek görebilirsiniz ya da hiç beklemediğiniz anda güzel bir haber alabilirsiniz…

Akrep

Duygusal yaşamınız oldukça hareketli. Yeni bir arkadaş edindiğiniz ya da meslektaşlarınızla ortak hareket ettiğiniz bu haftanın sizi mutlu edeceği kesin.

Yay

Finansal anlamda yaşayacağınız bir farkındalık yıla pozitif bir başlangıç yapmanızı sağlayacak. Ayrıca parayla ilgili meselelerde uzmanlara danışmak faydalı olabilir. 

Oğlak

Ne istediğinizi ve bunun için de nasıl bir yolda ilerlemek istediğinizi biliyorsunuz. Kararlılığınız takdire şayan. İnsanları idare etmesini biliyorsunuz!

Kova

Size çözümsüz görünen bir probleme Yeniay sayesinde bir çıkar yol buluyorsunuz. İç sesinize kulak verin, her şeyin anahtarı sizin elinizde!

Balık

Güvendiğiniz arkadaşlarınızla ortak bir projeye adım atabilirsiniz. Sizi motive eden bir grup içinde zorluk çekmeden başarıya ulaşacağınız kesin! 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.