Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

13 Ocak Oğlak Yeniayı: Sağduyu ve Sezgi Arasında

13 Ocak 2021 Çarşamba günü Oğlak burcunda meydana gelen Yeniay'ın gelişimimize katkısı olacak. Yılın ilk Yeniayı bazı aşırılıklara da sebep olabilir. Uzman astrologlarımız bu Yeniay'a dair tüm sırları sizinle paylaşıyor...

Oğlak burcunda Yeniay: Özgünlük ve yaratıcılık

13 Ocak Çarşamba günü, Yeniay Türkiye'de 19:00 ve 20:00 saatleri arasında 23 derecelik açıyla Oğlak burcunda meydana gelecek.  


Yeniay sırasında Güneş yan yana hizalanarak aynı açıda konumlanırlar. Dolayısıyıla bu bir Güneş-Ay Kavuşumu meydana gelir. 


Yeniaylar daima yaşamımızdaki yeni bir soluğu temsil eder. Bu süreçte harekete geçip yeni girişimlere adım atarız. Oğlak burcunda meydana gelen Yeniaylar, olgunluğumuzu, sorumluluk bilincimizi, organizasyon kabiliyetimizi, hedeflerimizi ve onlara erişmek için sahip olduklarımızı öne çıkarır. Oğlak Yeniayı bizi, isteklerimizi bağımsız ve özgür bir şekilde gerçek kılmak için ihtiyaç duyduğumuz araçların peşine düşmeye yönlendirir.


Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!Plüton-Neptün Sekstiline bağlı 13 Ocak Yeniayı

13 Ocak'ta Oğlak burcunda meydana gelen Yeniay Plüton-Neptün Sekstiline bağlanacak. Bu Yeniay gelişimimize katkıda bulunarak bize hem eşsiz bir mantıksal analiz becerisi hem de etkileyici bir sezgisellik bahşedecek. Bu Yeniay boyunca gökyüzünde 17 Ocak tarihinde Kova burcundaki Jüpiter ile Boğa burcundaki Uranüs arasında gerçekleşecek Kare açının biçimlenmeye başladığını da görmek mümkün olacak. Bu konumlanmalar aşırıya kaçma riskinin habercisi olacak. Gezegenler arasındaki bu açı, kendimize aşırı güvenmemize, tehlikeli durumlarla karşılaşmamıza, soğukkanlılığımızı kaybetmemize sebep olabilir. Ayrıca bazı burçlar giderek gaddarlaşabilir. Kendi başarısızlığınıza yol açmak istemiyorsanız işleri aceleye getirmemeniz şart. Bizden söylemesi!

Yeniay'ı gözlemlerken ayrıca Mars'ın giderek Boğa burcundaki Uranüs'e yaklaştığını fark ediyoruz. Tam kavuşum 20 Ocak'ta gerçekleşse bile 13 Ocak'taki Yeniay etkilerinin habercisi olacak. Aktivitelerimizde asi ve ısrarcı davranacağız. Buna karşın özgün bir fikri somut bir şekilde benimsemek konusunda başarılı olacağız.

Kısacası, 13 Ocak'taki Yeniay ve (daha sonra ele alacağımız) 28 Ocak Dolunayı arasında güçlü sezgilerimiz kadar sağduyumuza da başvurmalıyız. Riskli durumlardan, kendimizi bir çatışma içinde bulmaktan ve kendi projelerimize sabırsızlığımız yüzünden zarar vermekten kaçınmalıyız. Bu süreçte şiddetle tepki göstereceğimiz ve isyan edeceğimiz bir haksızlığa da uğramamız olası. Böyle bir durum söz konusu olduğunda tepki göstermek için makul yöntemler bulup kendimizi kaybetmemiz şart! 


Neyse ki Yeniay'a eşlik eden ve Toprak burçlarında meydana gelen Venüs, Mars, Uranüs Üçgeni bize yeni işbirlikleri kuracağımızı, rakiplerimiz ya da sıkıntılı durumlar karşısında yolumuza güvenebileceğimiz insanları bulacağımızı da müjdeliyor.Ocak Yeniayı Burç Yorumları 

Yeniay'dan tüm burçlar etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan en çok Oğlak, Yengeç, Terazi, Balık, Kova ve Boğa burçları etkilenecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.

Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2021 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!

Koç

İş ortamında yaşanabilecek sürtüşmelere dikkat! Eğer aldığınız bir haber sizi huzursuz ettiyse, soğukkanlı davranıp yapıcı bir strateji geliştirmeye gayret edin. 

Boğa

Yurtdışını ya da bir seyahati ilgilendiren projeniz tahmin ettiğinizden daha çok sorun yaratabilir. Kafanıza takmayın! Duygusal anlamda insanlar sizi destekleyecek ve rahatlatacak.

İkizler

Aşırılıklara dikkat! Yoğun bir gerilim altındasınız ve sinirlerinize hakim olmanız gerekiyor. Eğer spor yapmak sizi rahatlatıyorsa başlamadan evvel iyice ısının! 

Yengeç

Bir anlaşmayla ilgili gerilimlere dikkat edin, itirazlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İlişkiniz söz konusu olduğunda eğer partnerinizin arzularını sezmekte zorlanıyorsanız aranıza kara bulutların girmesi mümkün. 

Aslan

Kendinize hakim olun zira işinizdeki gerilimleri sınırlarınızı zorlayabilir. Usulca tepkiler verin: Kapıyı çarpıp çıkmazsanız daha çok ilerleyeceğiniz kesin!

Başak

Çocuklarınızla aranızda çatışmalar yaşanabilir. Ama şefkat sizi birbirinize bağlıyor. Biraz sabır! Aşk hayatınızda ise yaşayacağınız yeni bir tanışıklık mevcut bir ilişkiyi sarsabilir.  

Terazi

Gayrimenkul, yaşam alanınız, eviniz ya da ailenizle ilgili bir meselede yeni gelişmeler olabilir ya da sorunlar çözülebilir. Stres altındaysanız güvenilir insanlardan destek almanız şart!

Akrep

Alacağınız bir teklif sonucunda bir anlaşmayı, bir ortaklığı ya da bir kontratı sorgulamaya başlayabilirsiniz. Karar vermekse oldukça zor. Panik yapmayın, hiçbir şeyi aceleye getirmeyin ve iç sesinize kulak verin! 

Yay

Finansal konularla ilgili alacağınız bir habere dikkat. Beklenmedik bir harcama ya da bir itiraz sınırlarınızı zorlayabilir. Organize, olun ve hesaplarınızı iyice inceleyin. Bu sorunu çözmek için sezgilerinize güvenebilirsiniz. 

Oğlak

Aşk hayatınızı ilgilendiren radikal bir karar alacaksınız. Mesela yeni bir başlangıç için ayrılık kararı alabilirsiniz. Buna karşısın her türlü durumda ilerlemek adına soğukkanlılıkla karar veriyorsun

Kova

Kendinizi bir yakınınızla ya da bir aile üyesiyle çatışma halinde bulabilirsiniz. Kendi istekleriniz ve diğer insanların istekleri arasında dev bir uçurum var. Çözüm bulmak için incelikli analiz yetinize güvenmeniz gerek.

Balık

Kavgacı bir tanıdığınızla aranıza mesafe koyup daha güvenilir ve sakin bir arkadaşınızla yakınlaşabilirsiniz. Seyahatleriniz söz konusu olduğunda soğukkanlı davranın ve işleri aceleye getirmeyin! 

Bizimle iletişime geçin.