2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

tarihinde

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!🌑 Oğlak Burcunda Yeniay: Hedeflerinizin peşinden gidin

Carte du ciel du 4 décembre


2 Ocak Pazar günü, Yeniay Türkiye'de 21:35 saatinde 12,20 derecelik açıyla Oğlak burcunda meydana gelecek.  


Yeniay sırasında Güneş yan yana hizalanarak aynı açıda konumlanırlar. Dolayısıyıla bu bir Güneş-Ay Kavuşumu meydana gelir. 


Yeniaylar daima yaşamımızdaki yeni bir soluğu temsil eder. Bu süreçte harekete geçip yeni girişimlere adım atarız. Oğlak burcunda meydana gelen Yeniaylar, olgunluğumuzu, sorumluluk bilincimizi, organizasyon kabiliyetimizi, hedeflerimizi ve onlara erişmek için sahip olduklarımızı öne çıkarır. Oğlak Yeniayı bizi, isteklerimizi bağımsız ve özgür bir şekilde gerçek kılmak için ihtiyaç duyduğumuz araçların peşine düşmeye yönlendirir.


Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!nouvelle lune en Capricorne

Oğlak burcundaki Yeniaylar profesyonel hayatımızı etkiler. Dolayısıyla bir hayalinizi gerçekleştirmek için harekete geçmek yerinde olacaktır. 

2 Ocak 2022 Yeniayında Neler Olacak?

  • 2 Ocak günü gerçekleşen Yeniay Boğa burcundaki Uranüs'le pozitif bir açı yapıyor. Bu açı içimizdeki harekete geçme isteğini artırıyor. Somut ve kendimizden emin bir şekilde yeni bir girişimde bulunmanın, yaratıcılığımızı ve özgünlüğümüzü ortaya koymanın tam zamanı! Ayrıca özgürlüğümüzü daha rahatça ifade edebileceğiz. Yeniay'a ayrıca Kova burcundaki Satürn'e pozitif açıyla bağlanan Yay burcundaki Mars eşlik edecek. Ayrıca Merkür de Kova burcuna giriş yapıyor ve düşünme biçimlerimizi etkileyerek daha şaşırtıcı ve öngörülemez şekilde hareket etmemizi sağlıyor ve yeni yöntemler denemeye cesaret ediyoruz.
  • Jüpiter Balık burcuna giriş yapıyor empati duygumuzu artırıyor. Bizi daha sosyal ve hoşgörülü kılıyor. Bulunduğumuz ortamın havasını yumuşatmak için çaba sarf etmekten çekinmiyoruz. 
  • Satürn Uranüs'le Kare yapmaya devam ediyor ve bu da harekete geçme ihtiyacımızı sınırlıyor ve hep bildiğimizi okuyoruz. Oğlak burcunda retro hareketine devam eden Venüs ise duygularımızı ifade etmemize engel olup sahip olduğumuz ilişkiler üzerine düşünmeye itiyor. Ama Venüs-Neptün Sekstil yeni bir başlangıcın habercisi olduğu da açık.

Bu Yeniay'ın, yeni bir yılın başlangıcında hissettiğimiz enerjik ruh haliye bağlantılı olacağını söylemek mümkün. Yeniay bizi sosyal ve profesyonel hedeflerimiz üzerine düşünmeye itecek. Gelecekteki kendimizi geliştirme fırsatlarına ve projelerimize farklı bir gözle bakmamızı sağlayacak. Bu süreç yavaş olsa da somut değişimlerin bizi beklediği kesin.


>>> 2022 yıllık burç yorumlarına göz atmaya ne dersiniz?Ocak Yeniayı Burç Yorumları 

Yeniay'dan tüm burçlar etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan en çok Oğlak, Yengeç, Koç, Terazi, Balık, Başak, Akrep ve Boğa burçları etkilenecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.

Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2022 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!

  • Koç

    Hem iş hayatınızda hem de kişisel planlarınızda yeni bir yıla başlamak için kolları sıvamaya hazırsınız ve motivasyonunuz zirvede! 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey