Başak Burcu 2022 Burç Yorumları: Kendi Yolunuzda İlerliyorsunuz!

tarihinde

Başak burçları 2022 yılında epey bir efor sarf edecek. Kimi zaman sırtınızdaki yükün ağır olduğunu hissetseniz de bu durum sizi rahatsız etmeyecek. Çünkü ilerlediğinizi görmekten mutluluk duyacaksınız. Güzel bir yıl sizi bekliyor. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Başak Burcu 2022 Burç Yorumları: Kendi Yolunuzda İlerliyorsunuz!


Aylara göre 2022 nasıl geçecek?

Ocak:   
Sıkı bir başlangıç yapıyorsunuz!
Şubat:
Huzurlu bir Sevgililer Günü geçiriyorsunuz 
Mart:
Yıldızlar sizi şımartıyor!
Nisan:
Aşk yaşamınızı kuşatıyor!
Mayıs:
Durumlara uyum sağlamaya çalışın
Haziran:
Yine ve daima aşk!
Temmuz:
Tembellik etmiyorsunuz
Ağustos:
Yaşamınıza denge katıyorsunuz. 
Eylül:
dönüşü yorgunluğu
Ekim:
İlişkinize romantizm işinize yorgunluk hakim…
Kasım:
Canınız hiç sıkılmıyor!
Aralık:
Ne kadar yeteneklisiniz!▸▸▸▸▸

Başak burcu için 2022'nin en güzel ayı: Mart

Başak burçları çok özel bir Mart ayı geçirecek. Ayın 6'sına kadar Venüs, Mars ve Plüton aşk hayatınıza hareket katmak adına güçlerini birleştirecek. Eğer cesaretiniz yoksa ilk adımı karşınızdaki kişi atacak. Her şey çok daha somut ve sağlam bir hâl alacak. Sonrasında Güneş ve Jüpiter duygusal yaşamınızı aydınlatmaya devam edecek. İş hayatınızda ise ayın 3'ü ve 6'sı arasında Mars ve Plüton size konfor alanınızın dışına çıkaracak ve bunun kariyerinize faydasının dokunduğunu fark edeceksiniz. Kapasitelerinizi gösterin! Sonrasında 26 Mart'a kadar profesyonel yaşamınızı etkileri altına alan gezegenler uzun süredir beklediğiniz bir sözleşmeye ya da anlaşmaya imza atmanızı sağlayacak. 2022'de Başak burcu: Kendi Yolunuzda İlerliyorsunuz!  

2022 yılında bariz bir iş yüküyle karşı karşıyasınız ve bu durumun formunuz üzerinde etkileri olabilir ama derinlerde bir yerde profesyonel yaşamınızda ilerleme kaydettiğinizi hissediyorsunuz. Gerçekten de kendi yöntemlerinizi uygulamaktan çekinmiyorsunuz ve dar kafalı insanların huzurunu bozmaktan da çekinmiyorsunuz. İmzaladığınız bir sözleşme ya da bir işbirliği başarınızı daha da artırabilir. Önemli olan sizi heyecanlandıran sayısız girişim karşısında yolunu şaşırmamak!   

Hem karakter hem de irade sahibisiniz! Ama yine de bazı sorumluluklardan kurtulup gülük rutinizi hafifletmelisiniz. Ütopyalarla zaman kaybetmemek ve daha çok kar elde etmek için de karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeniz gerek.


2022'de yorgunluktan, karşınıza çıkan zorluklar ve tuzaklardan hiç korkmuyorsunuz. İlerde sizi bekleyen geleceği yürekli ve cesur bir şekilde kucaklıyorsunuz. ▸▸▸▸▸

2022 yılında gezegenleriniz

2022 yılında Boğa burcunun yaşamında özellikle dört gezegen önemli bir rol oynayacak. Sırasıyla kabuğunuzdan çıkmanızı, kendinizi kanıtlamanızı ve dizginleri elinize almanızı sağlayacaklar. 

  • Satürn sorumluluk yükünüzü artırsa da Plüton ve Uranüs sayesinde özgür iradenizi ve bağımsız hareket etme kabiliyetinizi koruyorsunuz. 
  • Jüpiter Mayıs ortasına kadar anlaşma imzalama fırsatlarını artırıyor. 


▸▸▸▸▸

2022 ve Arkadaşlıklar

Mayıs ortasına kadar yakınlarınızla beraber vakit geçirme isteğinizi yoğun bir şekilde hissediyorsunuz ve onlara sadece pozitif yönünüzü göstermeye gayret ediyorsunuz. Sonra, Temmuz başı gibi yakınlarınız çatışmaları durumlarla yüzleşirken sizin yanınızda yer alıyor. Etrafınız sevdiklerinizle çevrilmiş durumda. Ağustos ayında yakın çevrenizdeki birinin arkadaşlığınıza dair niyetini sorguluyorsunuz. Durumu açıklığa kavuşturun! Eylül ayında aile içindeki yanlış anlaşılmalardan ortaya çıkabilecek tartışmalara karşı dikkatli olun. Kasım ve Aralık aylarının başında ise herkes susarken siz lafınızı esirgemeden kendinizi ifade ediyorsunuz .


▸▸▸▸▸

2022 ve Aşk Hayatı

İlişkiniz olsa da olmasada gönül meseleleri açısından bereketli bir yıl geçireceğiniz kesin. Yıla sakin bir başlangıç yapıyorsunuz ama Şubat, Mart ve Nisan aylarında baştan çıkarıcı cazibenizi ortaya koyuyorsunuz. Böyle bir tutku içinde özellikle Mayıs ayında partnerinizle birlikte yaşama, evlilik ve çeşitli ortak projelere dair fikirler aklınızı çeliyor. Yaz mevsimi Aşk meleğininin koruyucu kanatları altında geçse de Ağustos ayında derinde bir yerlerde yalnızlığın ve şüphelerin içinizi kemirdiğini hissedeceksiniz. Tekrar aşk sarhoşu olmak içinse 20 Eylül'ü beklemeniz gerekecek. Kasım başında yeni bir başlangıç yapmak için önemli bir karar vermek durumunda kalacaksınız. 


▸▸▸▸▸

2022 ve İş Hayatı

Sağlam irade, karakter ve sağduyu konusunda en ufak bir eksiğiniz yok. Oldukça verimli ve kimi zaman da yorucu bir çalışma temposuna rağmen gelişme gösterdiğinizi ve hedeflerinize yaklaştığınızı hissediyorsunuz. Bazı mesafeli insanları rahatsız etmek pahasına kendi yöntemlerinizi kullanmaktan geri durmuyorsunuz. Özellikle Mayıs ortasına kadar imzalayacağınız bir kontrat da yapayacağınız işbirliği sosyal konumunuzu sağlamlaştırabilir. 2022 yılında motivasyonunuz o kadar yüksek ki bazen kendinizi kaybediyor ve aynı anda birok şey yapmaya çalışıyor gibisiniz. Gerçekçi fırsatların peşinden gidin!


▸▸▸▸▸

2022 ve Formunuz

Özellike Ocak ayında kendinize aşırı yüklenmemeniz gerek. Yılbaşı tatilinde biraz fazla kaçırmış olmayasınız? Yıla zorlu bir başlangıç yapacaksınız. Sonrasında eski formunuza yavaş yavaş kavuşuyorsunuz. Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında enerjinizi boşuna harcamanıza sebep olan strese karşı dikkatli olun. Gerektiğinde bir adım geri çekilip nefes alın. Temmuz ayında maraton koşucularına taş çıkartacak formunuzla herkesi şaşırtacaksınız. Yine de tatil dönüşüne 20 Ağustos'tan itibaren hazırlanmaya başlamalı, iyice gücünüzü toplamalısınız.▸▸▸▸▸

Peki 2023'te neler olacak?

2023'te Satürn'ün Balık burcuna Mart ayında da Plüton'un da Kova burcuna girişi duygusal ilişkilerinizde ya da iş hayatınızda önemli bir eşiği atlamanıza vesile olacak. Bir ilişki ya sona erecek ya da daha çok sağlamlaşacak. Gündelik yaşamınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Mayıs ayından itibaren Jüpiter karşınıza mümkün olan tüm fırsatları çıkaracak. Yaşamınızda belirleyici bir dönemin içine gireceksiniz. Kendinize güvenin!   


meilleur mois pour les Vierge en 2019


Daha fazlası için...Bu yıl sizi nelerin beklediğini keşfetmek için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 


Yorumlar

Bn başak burcuyumtskrler

Teşekkür ederim inşallah dediğiniz olur

Teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi olur

Teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi olur a

Teşekkürler

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Cevap : BAŞAK

Toplumdaki düzene verdiği önemden ve sorumluluk duygusu gelişmiş olduğundan doğru cevap Başak burcu olmalıdır.

12 Mart Başak Burcunda Dolunay

Dolunay her şeyi aydınlatarak tüm gündemimizi değiştiriyor. Hayatımızın nasıl değiştiğini ve netleştiğini bilmek için yazımızı kaçırmayın.

Başak burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Başak Burcunun Aşk Uyumu

Başak, Zodyak'ın en mükemmelliyetçi burcudur. Başak burcu dürüst, samimi ve açık fikirli yapılarıyla ön plana çıkar ve ruh eşini de bu kriterlere göre arar. Bir Başak burcunun öncelikli hedefi sakin, çatışmalardan uzak bir hayattır. Ancak mükemmeliyetçi yapısı diğer insanları itebilir. Boğa ve Oğlak ile mükemmel bir uyum yakalayabilir. Peki sizin burcunuz Başak ile uyumlu mu? Başak burcuyla olan uyumunuzu test edin!