Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Başak Burcu 2021 Burç Yorumları: Değişmeye Devam!

2021 yılında Başak burçları değişmeye ve kanatlanıp uçmaya devam ediyor. Bu bakış açınız sayesinde değişim fikrini kuşku duymaksızın kucaklıyorsunuz. Adımlarınızı düşünerek atıyorsunuz ve bu sayede başarıyı garantiliyorsunuz! Bu yıla hazırlıklı bir başlangıç yapmak için deneyimli astrologlarımızın burç yorumlarını keşfedin!


2021 Başak: Doğru Yoldasınız!

Bu yıl da gelişim süreciniz devam ediyor. Bazı değişiklikleri kabul etmekte güçlük çekseniz de kendinizi olayların akışına bırakmayı kabul ediyorsunuz. Hayatın size sunduğu deneyimlere karşı mesafeli davranmıyorsunuz ve koşar adım ilerliyorsunuz. Buna karşın, gelişigüzel de hareket etmekten de kaçınıyorsunuz. Projelerinizin çerçevesi belli, planlarınızı ustalıkla inşa ediyorsunuz ve fikirlerinizi gerektiği gibi savunuyorsunuz. Hiçbir şeyi şansa bırakmıyorsunuz. Başarınızın sırrı bu!2021'e Genel Bir Bakış

Bu yıla tam gaz ilerleyerek başlasanız da şubat ayında stresle dolusunuz. Neyse ki mart ve nisan ayında aşıkların en mutlusu siz oluyorsunuz! Buna karşın mayıs ve haziran ayında özellikle dikkatli ve istekli olmanız gerek. Eğer temmuz ayı sizin için belirsizlik ve cesaret eksikliğini ifade ediyorsa, onu takip eden dört ay boyunca başarılar ve fırsatlar hayatınızdan eksik olmayacak. Tadını çıkarın! 2021 yılını biraz yorgun ama durumdan hoşnut bir şekilde tamamlıyorsunuz.


2021 ve Arkadaşlıklar 

Uranüs’ün etkisi altında, alışık olduğunuz çevreden hayli farklı insanlarla, yeni arkadaşlık bağları kurmak istiyorsunuz. Sürprizler yaşamak istiyorsunuz. Özellikle nisan ve ağustos aylarındaki seyahatleriniz ve tatilleriniz sırasında yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Genel olarak, şubat ve temmuz aylarındaki bazı gerilimlere rağmen arkadaşlık anlamında huzurlu bir yıl geçireceksiniz. Mayıs ayında bir arkadaşınız uzaklara taşınabilir. Ama endişelenmeyin! Aranız açılmayacak.2021 Hedefleriniz

Eğer 2021 yılında derin arzularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız mücadele etmeniz gerekecek zira onlara yönelik doğru yöntemlere ne yazık ki sahip değilsiniz.


Güzel bir yıl geçirmek için tavsiyelerimiz 

2021 yılında önünüze bir dizi fırsat çıkacak. Mükemmeliyetçi yönünüze bir dur deyin ve herkesi mutlu etmeye çalışmaktan vazgeçin. Odaklanarak size engel olan eski alışkanlıklarınızdan vazgeçerseniz emin olun büyük ilerlemeler kaydedeceksiniz!


Peki ya 2022? 

2022 yılında iş yükünüzün altında ezildiğinizi hissedebilirsiniz ama derinlerde bir yerlerde profesyonel hedeflerinize doğru ilerlediğinizi fark edeceksiniz. Özel yaşamınızda, Jüpiter ve Neptün’ün etkisiyle parmağınıza bir yüzük takmanız olası. Yeni bir kontrat ya da işbirliği ise başarılarınızı pekiştirecek.


meilleur mois pour les Vierge en 2019


Bize yorum bırakın

Yorumlar

Teşekkürler

Ay bucumda ümit veriyor yüreğinize sağlık...

Önümüzdeki yıllarda başak burcunu neler bekliyor

Hmm..

Bizimle iletişime geçin.