Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Başak Burcu 2020 Burç Yorumları: İstikrarlı Bir Yıl

2020 yılı Başak burçları için tek bir anlama geliyor: Görkem! 2020 yılı hayatınıza yeni başlangıçlar ve düzen getirerek sıkı çalışmanızın meyvelerini toplamanıza yarıyor. Bu yıl ilişkileriniz de tıpkı iş hayatınızdaki gibi istikrar kazanıyor. Tüm çabalarınız karşılık buluyor, bu yüzden arkanıza yaslanın ve başarının tadını çıkarın. Bunu hak ettiniz!


2020 Başak Burç Yorumları

2020 yılında dört gezegen –Uranüs, Jüpiter, Satürn ve Plüton- başarı yolunuzu yapıyor. Uranüs ön plana çıkmanız için gerekli adımları atmanızı sağlarken, diğer üç gezegen size berraklık sağlıyor. Astral güçler size gerekli ilhamı vermeye hazırlar. Peki siz bu büyük sıçrayışı gerçekleştirmeye hazır mısınız?
2020'de Başak burcunun ilişki hayatı: Kimse mükemmel değildir

2020 yılında sosyal hayatınız öncelik kazanıyor. Birçok Başak burcunun asıl enerjisi birini bulmaya ya da var olan ilişkileri sağlamlaştırmaya yoğunlaşacak. Buna karşın, karşınızdakini idealize etme, mükemmeli arama eğilimindesiniz. Mükemmeli arayıp ilişkilerinizin nasıl olması gerektiği üzerine düşünürken, önünüze gelen birçok fırsatı kaçırabilirsiniz. Biraz fazla sabırlısınız; ancak aynı sabır size gelen eleştirilere de hoşgörüyle yaklaşmanızı sağlıyor.


Enerjinizi ve vaktinizi ailenize ve arkadaşlarınıza ayırıyorsunuz ve sevdikleriniz bu durumdan çok hoşnut. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz biraz darbe alabilir ancak müsterih olun, sonunda birbirinize her zamankinden daha sağlam bağlanacaksınız.


2020 Yılında İş Hayatı: Otoriteye Başkaldırıyorsunuz

Bir taşın altına elini koyma, sıkı çalışma düşüncesi sizi rahatsız etmiyor. Aklınızdan geçenleri dile getirebildiğiniz sürece sorun yok. Bu yüzden otoriteyle sık sık ters düşüyorsunuz. Sorun size ne yapacağınızın söylenmesi değil, ancak mükemmeliyetçi yapınız. Her detaya önem veriyor, bu yüzden üzerinize aldığınız görevleri yerine getirmek için daha fazla vakit harcamak istiyorsunuz. Şüphesiz ki bu durum patronlarınızın hoşuna gitmiyor. Ancak eğer başarmak istiyorsanız zaman zaman prensiplerinizden ödün vermeli ve çevrenizdekileri dinlemelisiniz.2020 Yılında Sağlık: Bedeninizi Dinleyin

2020 yılında sağlığınız genel olarak çok iyi. Çevrenizdekilerin size imrenmesine yol açan bir enerjiniz var. Buna karşın, iş arkadaşlarınızla birlikte hareket etmek yerine tek başınıza yol almayı tercih ediyorsunuz. Eğer güçlü bir şekilde savaşmaya devam etmek istiyorsanız vücudunuzu dinlemeye, onu fazla hırpalamamaya özen göstermeniz gerekiyor. Kendiniz için en iyiyi istemenizi anlıyoruz, ancak tadını çıkaramadıktan sonar başarı neye yarar ki?

▸▸▸▸▸

 

2021 Yılına Genel Bir Bakış

2021 hızınızı artırmak için doğru yıl. 2021 yılında bir önceki yılın aksine, hedeflerinize ulaşmanız o kadar da kolay olmayacak. İlerlemek için daha fazla zorluk çekecek, kendinizi geliştirmeye daha çok ihtiyaç duyacaksınız. Eğer kendinizi en baştan kaybedilmiş bir savaşın içinde bulursanız, sevdikleriniz gizli silahınız olacak, bunu bilin!


meilleur mois pour les Vierge en 2019

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.