Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aslan Burcu 2022 Yorumları: Hiçbir Şeyi Şansa Bırakmıyorsunuz!

2022 mücadeleci yönünüzü harekete geçiriyor ve hırslarınızı kamçılıyor! Değişim istekleriniz ve karşınıza çıkan fırsatlar arasında bocalıyorsunuz. İnsanlar size umut vadetse de sözlerini her zaman tutmuyorlar... İlginç bir yıl olacağı kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!Aylara göre 2022 nasıl geçecek?

Ocak: ⭐⭐
Harika ilerlemeler kaydediyorsunuz!
Şubat: ⭐
Birçok gelişme sizi harekete geçiriyor!
Mart: ⭐⭐
Tam olarak ne istediğinizi biliyorsunuz!
Nisan: ⭐⭐
İyi iş çıkarıyorsunuz!
Mayıs: ⭐⭐
Mutluluk çok yakınınızda!
Haziran:
Fırsat dolu yapıcı bir ay
Temmuz:
Hareketli bir ay
Ağustos: ⭐⭐
İşinizde stresli aşkta şanslısınız
Eylül:
Kendinizden eminsiniz 
Ekim:
Sizin için yaz mevsimi hâlâ devam ediyor
Kasım: ⭐ 
Daha her şey bitmiş sayılmaz.
Aralık: ⭐⭐
Yılı gülümseyerek tamamlıyorsunuz


Aslan burcu için 2022'nin en güzel ayı: Mayıs 

Mayıs ayında ışık saçıyorsunuz. Ayın 3'ünden itibaren Ateş burcunda konumlanan Venüs aşk hayatınıza renk katıyor. İçiniz tutku dolu ve sizi harekete geçirecek ilişkilerin peşindesiniz. Bekarsanız ayın 11'inden itibaren Jüpiter'den ek bir destek görebilirsiniz. 

le mois le plus chanceux pour les Lion en 2019

Sizin için ayın 11'inde Jüpiter'in Koç burcuna girişi yaşamınızı pozitif enerji dalgalarıyla kuşatıyor. Moraliniz çok sağlam. Her şeye olumlu bakıyorsunuz ve tabloda hiçbir olumsuzluk bulunmuyor. 

2022'de Aslan burcu: Hiçbir şeyi şansa bırakmıyorsunuz!

2022 yılınsa Satürn ve Uranüs hırslarınızı etkilemeye devam ediyor. Satürn bir yandan yaşamınızı biçimlendirse de, değişim istekleriniz ve fırsatlar karşınızda hevesinizi kırıyor. Uranüs ise size umut vadetse de sözlerini her zaman tutmuyor. Neyse ki 11 Mayıs'tan 28 Ekim'e kadar Koç burcunda konumlanan Jüpiter sayesinde ne pahasına olursa olsun projelerinizde ilerlemeye devam ediyorsunuz ve pozitif bakışınızı kaybetmiyorsunuz. 

2022 yılında kazanımlarınıza, deneyimlerinize ve potansiyelinize güvenmeli ve karşınıza çıkan fırsatların kaçmasına müsaade etmemelisiniz. ▸▸▸▸▸

2022 yılında gezegenleriniz

2022 yılında Aslan burcunun yaşamında özellikle dört gezegen önemli bir rol oynayacak. Yaşamınızda bazı şeyleri değiştirmeniz adına size cesaret ve güç bahşedecek. 

  • Plüton sayesinde gerçeklere sırtınızı dönmüyorsunuz ve yaşam kalitenizi artırmaya çalışıyorsunuz. 
  • Satürn ve Uranüs kimi zaman heveslerinizi frenliyor. 
  • Jüpiter Mayıs ortasından Ekim sonuna kadar şansı ve başarıyı garanti ediyor.


▸▸▸▸▸

2022 ve Arkadaşlıklar

Bu yıla yakınlarınızı korumaya yönelik yoğun bir istekle başlıyorsunuz ve özellikle Şubat ayında insanları rahatlatmak adına arabuluculuk görevi üstleniyorsunuz. Nisan ayında arkadaşlıklarınıza önem verseniz de aile içindeki sorumluluklarınız fazlasıyla zamanınızı alıyor. Biraz sabırlı olun! Temmuz ayında hem arkadaşlarınız hem de ailenizden aldığınız destekler sizi rahatlatıyor ve cesaretlendiriyor. Ağustos ayında yaşamın tadını şefkatle ve dayanışmayla çıkarıyorsunuz. Eylül, Ekim ve Aralık ayında siz de desteklere karşılık veriyorsunuz. Çocuklarınız ve yakınlarınızın en iyisini hak ettiğini düşünüyorsunuz.


▸▸▸▸▸

2022 ve Aşk Hayatı

2021 yılından kalma tereddütler etkilerini sürdürse de bu yıl belli bir yolda ilerlemekle ilgili şüpheleriniz varsa bu yıl sonunda bir karara varıyorsunuz. Ocak, Haziran ayları, Temmuz sonu ve Kasım başında profesyonel yaşamınız fazlasıyla zamanınızı aldığı için özel hayatınızı biraz ihmal ediyorsunuz. Ama genel anlamda kalbinizden neşe de eksik olmuyor. Özellikle Mart, Mayıs, Ağustos ve Ekim ayları tutkuyla dolup taşacaksınız. Bekarsanız güvenilir ve umut vadeden bir tanışıklık yaşayabilirsiniz. İlişkiniz varsa aranızdaki bağları ve mutluluğunuzu sağlamlaştırmak adına gerekli değişimleri yavaş yavaş gerçekleştiriyorsunuz.


▸▸▸▸▸

2022 ve İş Hayatı

Uranüs hırslarınızı kamçılıyor ve size umut vadediyor ama Satürn karşınıza çıkan bu fırsatları sınırlandırıyor. Dolayısıyla geçen yıla kıyasla daha az belirgin olan bu çelişkili durumlarla mücadele etmeye devam etmek zorunda kalacaksınız. Ayrıca 11 Mayıs'tan 28 Ekim'e kadar Koç burcunda konumlanan ve burcunuza pozitif bir açıyla bağlanan Jüpiter başarı şansınızı artırıyor. Gelişim gösterme fırsatlarınızı kaçırmamak adına potansiyelinize güvenmeniz şart. Eğer hayatınızda başarılı işbirlikleri ve değişimlerin yaşanmasını istiyorsanız, sabırlı ve stratejik davranmalısınız. 


▸▸▸▸▸

2022 ve Formunuz

Neptün ve Jüpiter size şaşkınlık uyandıran bir sezgi gücü bahşediyor. Bu sezgi gücü analiz becerilerinizle birleşince Ocak ayından Mayıs ortasına kadar ve Kasım ayı boyunca her türlü engelin üstesinden geliyorsunuz. Satürn ve Uranüs yıl boyunca içinizdeki istekleriniz karşısında ikileme düşmenize sebep oluyor. Bu durum kimi zaman cesaretinizi kırsa da kıskanılacak bir forma sahip olduğunuz söylenebilir. Yine de Nisan ve Temmuz aylarında, Ekim sonunda ve Kasım ayında yeterince enerjiniz olmasa da Jüpiter yılın ikinci yarısında moralinizi yüksek tutmaya devam ediyor.▸▸▸▸▸

Peki 2023'te neler olacak?

2023 yılında hedeflerinize ulaşmak için dağları bile hareket ettirecek kapasiteye sahip olacaksınız. Esas amacınız bazı hedeflerinizi gerçekleştirip biraz dinlenmek. Daha sonra eyleme geçerken kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Satürn'ün üzerinizdeki hakimiyeti sona erecek ve yepyeni bir özgürlüğün tadına varacaksınız.  


Daha fazlası için...


Bu yıl sizi nelerin beklediğini keşfetmek için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

ASLANI KEDİYE BOĞDURDULAR YILLARDIR.NE ZAMAN YÜZÜMÜZ GÜLECEK HALA MUAMMA..

Bu ne beee, yemin ederim son 5 senedir aslan burcu özellikle dert tasa çekmek için yaratmış gibi, ya bizde insanız niye mutluluk kapımızı çalmıyor artık :(

Aslan burcu kadar kadersiz biri yok hiçmi yüzümüz gülmeyecek bizim ya

Aslan burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Aslan Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!

Aslan burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Aslan Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Aslan burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.