Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aslan Burcu 2020 Yorumları: Sıkı Çalışmanızın Meyvesini Alacaksınız

Çok çalışmanın size korkutmaması güzel, zira bu yıl giriştiğiniz her işte yoğun çaba göstermeniz gerekecek. 2020 burç yorumlarınıza göre, başarıya ulaşmak için gereken her şeyi yapmaya hazırsınız. Korkmayın sevgili Aslan burçları, gayretiniz yıldızlarca ödüllendirilecek!


Aslan Burcu 2020 Yorumları: Biraz Sabır!

Bu yıl hayat size oldukça nazik davranıyor. Bedeninizi dinlediğiniz sürece başarı sizden kaçamayacak. 2020 yılında sabrınız biraz denenecek, zira hiçbir şey yapmadan öylece oturmak sinirinizi en çok bozan şey. Ancak korkmayın, bu ağır çekim günler uzun sürmeyecek, ufukta daha hareketli ve yenilik dolu günler sizi bekliyor. Bununla birlikte, eğer var olan tüm gücünüzle ilerlemek istiyorsanız, gücünüzü kaybettiğinizi hissettiğinizde çevrenizdekilerden yardım istemeyi unutmamalısınız.
2020 Yılında İlişkiler: Az Ama Öz

2020 yılında sosyal hayatınız bazı darbeler alsa da endişelenmeyin, zira sonunda her şey yoluna girecek. Biraz sivri dillisiniz, yaptığınız espriler ya da iğneleyici sözleriniz sizi yeterince tanımayanlar için rahatsız edici olsa da, sizi sevenler tutkunuza bayılıyor! Aşk söz konusu olduğunda felsefeniz “ya hep ya hiç”. Doğalında gelişen ilişkilere değer veriyor yarım yamalak aşklara prim vermiyorsunuz. Ancak 2020 yılında duygusal açıdan güvende olmak sizin önceliğiniz. Bu, tutkulu yanınızı körelteceğiniz anlamına gelmiyor, ancak biraz daha “sıradan” ilişkiler yaşamaya da açıksınız.2020 Yılında İş Hayatı: Detayları Es Geçmeyin!

İş ahlakınıza diyecek yok! Başarıdan başarıya koşuyor, engelleri bir bir aşıyorsunuz. Ancak her iyi koşucu gibi, bir noktada düşebilirsiniz. Bu denli süratle koşmanız kestirmeden gitmenize, bu sırada önemli olan noktaları kaçırmanıza neden olabilir. Hızlı ilerlemeniz etkileyici, ancak ufak tefek noktaları da kaçırmamalı, bazı önemsiz gibi gözüken görevleri de ihmal etmemelisiniz. Her insan hata yapar, bu yüzden başınızı dik tutun – önemli olan hata yapmamak değil, yapılan hataları avantaja çevirmeye uğraşmaktır!2020 Yılında Sağlık: Biraz Ara Verin

Oldukça yüksek bir hedefler belirlediğiniz kesin. Çalışkan ya da azimli olmakta yanlış bir şey yok, ancak yoğun bir tempoyla sürekli çalışmanız da mümkün değil. Aslan burçları için ne zaman geri adım atıp ara vermek gerektiğini bilmek oldukça önemli. Bu dengeyi bulmanız oldukça önemli, bu yüzden kendinizi baskı altında hissettiğinizde sağlığınıza öncelik vermeniz gerekiyor. Zira eğer bu şekilde çalışmaya devam ederseniz, hiç çalışamayacak duruma gelebilirsiniz!2021 Yılına Genel Bir Bakış

Eğer halihazırda bir iilişkiniz varsa, 2021 yılı evlilik için doğru zaman olabilir. 2021’de tek isteğiniz sevdiğiniz kişiyle birlikte bir gelecek kurmak olacak. 2021’in sizin yılınız olmasını istiyorsanız biraz dişinizi sıkın – rüyalarınız gerçek olacak, ancak elbette ki büyük bir azim ortaya koymanız gerekiyor.


le mois le plus chanceux pour les Lion en 2019

▸▸▸▸▸Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.