Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Terazi Burcu 2022 Burç Yorumları: Başarıyla Randevunuz Var!

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!Aylara göre 2022 nasıl geçecek?

Ocak:
Merkür retrosuna dikkat
Şubat:
Huzurlu bir şekilde ilerliyorsunuz
Mart:
Yeniden doğuyorsunuz
Nisan:
Çok mutlusunuz
Mayıs:
Yoksa ufukta evlilik mi var?
Haziran:
Önünüzde bir iş fırsatı var!
Temmuz:
Hiçbir şey sizi durduramıyor!
Ağustos:
Öfkeniz tırmanıyor!
Eylül:
Tempoyu ikiye katlıyorsunuz.
Ekim:
Ufukta romantizm var
Kasım:
Hayal kırıklıklarına dikkat!
Aralık:
Kendinize daha iyi bakın


Terazi burcu için 2022'nin en güzel ayı: Nisan

2022 yılının Nisan ayı Terazi burçlarını güzel haberler yağmuruna tutacak. İlişkilerinizde huzura kavuşacaksınız. İletişim becerileriniz öne çıkacak ve duygularınızın sizi alıp götürmesine izin vereceksiniz. Aşk sayesinde mutluluğa kavuşuyorsunuz, yeniden doğuyorsunuz ya da yeni bir başlangıç yapıyorsunuz. Dengeli ve mutlu bir ruh hali içinde yeni girişimlerde bulunabilir ya da yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. İnsanları şaşırtmaya hazır olun!

meilleur mois de 2019 pour les Balance

Mutluluğa kavuşuyorsunuz, bedeninizi denge kuşatıyor. Ruhunuz pozitif enerjiyle dolup taşarken zihninizde sadece olumlu düşünceler bulunuyor. 

 

2022 yılında gezegenleriniz

2022 yılında Terazi burcunun yaşamında özellikle iki gezegen önemli bir rol oynayacak. 

  • Kova burcunda konumlanan Satürn en sadık rehberiniz. Olgun tavırlar sergilemeniz, doğru yolu bulmanız ve ne pahasına olursa olsun bu yolda ilerlemeniz konusunda size yardımcı olacak.
  • Jüpiter ise Mayıs ortasından Ekim sonuna kadar bir işbirliğinin resmiyet kazanmasını ya da bir sözleşmeye imza atmanızı sağlayacak. 


▸▸▸▸▸

 2022 ve Arkadaşlıklar

Çevrenize hakim olan karmaşadan dolayı gerilimle dolu olduğunuzu hissediyorsunuz. Mart ayında bu gerilimler kayboluyor ve birlikte yaşamanın tadına tekrar varıyorsunuz. Nisan ayından Haziran'a kadar aileniz ve arkadaşlarınızla aranızdan su sızmıyor. Temmuz başında yakınlarınızla girdiğiniz bazı tartışmalar kötü sonuçlanabilir. Bu meseleleri çözseniz de tatil dönüşüyle sorunlar tekrar baş gösteriyor. Herkes olaylara karşı farklı bir bakış açısına sahip olması işleri kolaylaştırmıyor. Kasım ayında sizi hayal kırıklığına uğratan birine sırtınızı dönebilirsiniz.


▸▸▸▸▸

2022 ve Aşk Hayatı

2022'ye kafanız birçok soruyla adım atıyorsunuz ve bu durum Şubat ayında bir ayrılıkla sonuçlanabilir. Eğer beraberliğiniz sağlamsa ilişkinizin geleceği için bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bekarsanız yeni bir yola adım atmak geçmiş defterleri tamamen kapatmayı seçebilirsiniz. Mart ayında ihtiyaç duyduğunuz rahatlığa kavuşacaksınız. Aşk hayatınız Nisan ayından Ağustos'a kadar yükselişe geçecek. Bu aylarda evlilik fikrini ciddi ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz. Duygusal anlamda bazı konularda taviz vermeniz gerektiği Eylül ayı dışında yıl sonuna kadar duygusal yaşamınız sizi oldukça tatmin edecek.  

▸▸▸▸▸


2022 ve İş Hayatı

Doğru kararlar alma konusunda muhakeme yeteneğinize güvenebilirsiniz. Jüpiter'in etkisi altında içgüdüleriniz ve coşkunuz size ihanet etmiyor ve en iyi fırsatları değerlendirmenizi sağlıyor. Bu sene kariyerinizin farklı bir yola sapması ya da yeni bir projeye başlamanız mümkün. Meydan okumalar sizi korkutmuyor. Yıldızlar soğukkanlılığınızı korumanızı sağlayacak cesareti bahşediyor. Eğer iş arayışındaysanız sizi bereketli bir dönemin beklediği kesin. Gözünüzü ve zihninizi açık tutun! 


▸▸▸▸▸

2022 ve Formunuz

Bu yıl duygusal gelgitler, hayatın beklenmedik sürprizleri, yoğun iş yükü ve özverili kişiliğiniz yüzünden epey bir stresle mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Neyse ki moraliniz ve enerjiniz nadiren azalıyor. Yıla formda bir başlangıç yapsanız da özellikle Mart ayında sakatlanmalara ve sinir boşalmalarına karşı dikkatli olun. Sonrasında Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında harika bir dengeye kavuşuyorsunuz. Yazın çok efor sarfetseniz bile tatil dönüşünü de hayli dinamik geçiriyorsunuz. Sonrasında dinlenme vaktinin geldiğini siz de fark ediyorsunuz.


▸▸▸▸▸

Horoscope Balance 2022

2022'de geçen yılki temponuzu devam ettiriyorsunuz. Takdire şayan bir ilerleme kaydediyorsunuz. Doğru yolda ilerlemeye devam etmek istiyorsanız dikkatli, cesur ve net olun. 
Peki 2023'te neler olacak?

Önümüzdeki yıl 2022'de belirlediğiniz çizgide ilerlemeye devam edeceksiniz ve ilk üç ay boyunca birçok başarı elde etmeye devam edeceksiniz. Sonrasında Balık burcunda konumlanan Satürn profesyonel yaşamınızdaki sorumluluklarınızı artıracak. Eğer disiplininizi korursanız Mars ve Jüpiter sayesinde bu ritme ayak uydurmayı başaracaksınız. 


Daha fazlası için...


Bu yıl sizi nelerin beklediğini keşfetmek için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Tam isabet yorumları takip ediyorum

Umarım hayal ettiğim gibi bir yıl olur.

SEVCAN Aygün

Terazi

Terazi burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Terazi Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!

Terazi burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Terazi Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Terazi burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.