Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Terazi Burcu 2020 Yorumları: Gücünüzü Koruyun!

Eğer sıkı çalışıp çevrenizdekilere ne kadar etkili olduğunuzu göstermek istiyorsanız, 2020 yılı bunun için ideal. Ancak hiç şüphesiz müdürlerinize zaman zaman baş kaldırmak zorunda kalacaksınız ve bazen sahip olduğunuz yetenekler yetersiz kalacak. Eğer 2020 yılında hayallerinizi gerçekleştirmeye cesaret ederseniz kesinlikle ödüllendirileceksiniz. Hiç korkmayıni çünkü zaman özgüveninizi yerine getiriyor – başarıya doğru bir adım atmaya hazır mısınız?


2020 yılında gezegenler başarıyı çok da kolay kılmıyor. Mars, Jüpiter, Satürn ve Plüton azminizi ve sabrınızı denemeye çalışıyor, zaman zaman yolunuza taş koyuyor. Ancak inancınızı kaybetmeyin, başarıya ancak zorluklarla yüzleşerek ulaşabilirsiniz. Aşk söz konusu olduğunda bazı git-geller yaşayabilirsiniz. Ne de olsa gerçek aşk öyle kolay kolay bulunmuyor. 


2020 Yılında İş Hayatı: Sınırlarınızı Görmek Niyetindesiniz

Çalışkan ve hırslısınız, kendinize meydan okumak hoşunuza gidiyor. Çoğu insan çatışmadan ve rekabetten kaçarken, siz tam ortasına atlıyorsunuz. Birine başkaldırmak ve bu sayede kendinizi geliştirmek hedefindesiniz. Buna karşın, işler planına uymadığı zaman tavsiyeler alıyor, başkalarının sözünü dinliyorsunuz. 2020 yılında zaman zaman kendinizi baştan kaybedilmiş bir savaşın içinde hissedebilirsiniz. Ancak güçlü olun sevgili Terazi burçları, önünüze çıkan engelleri üst üste koyup zirveye giden bir merdiven yapacaksınız!


 


2020 Yılında İlişkiler: Gözlemcisiniz

Bu yıl arkadaşlıklarınız ön planda. Boş zamanlarınız sevdiğiniz insanları dinlemek, daha yakından tanımak ve teselli etmekle geçiyor. Çabalarınız sonuç verecek ve arkadaşlarınızla daha taze samimiyetler kuracaksınız.


Bazılarının aksine aşk gözünüzü kör etmiyor. Birlikte olduğunuz kişinin her özelliğinizi mercek altına alıyor, inceliyor, karşınızdaki insanı tüm boyutlarıyla anlayıncaya dek irdeliyorsunuz. Zor güveniyorsunuz, kendinizi başkalarına açmanız vakit alıyor. Kendinizi duygulara teslim etmeniz biraz zor olduğundan, zaman zaman yalnız hissedebilirsiniz.


2020 Yılında Sağlık: Duygusal Olmak Her Zaman İyi Değil!

2020 yılında sağlığınız iniş çıkışlar yaşayacak. Başkalarının hislerine karşı hassassınız, ancak bu durum onların ruh halinden fazlaca etkilenmeniz anlamına geliyor. Çevrenizdekilerin acılarının farkında olmak size yorucu geliyor, özellikle de kendinizi stresli ya da sinirli hissettiğiniz zamanlarda. Kendinizi duygusal anlamda yorgun hissettiğinizde spor yapmaya çalışın. Kazanmak sizin için çok mühim değil, ancak sosyal ve ailevi hayatınızdaki rekabetler size ciddi anlamda yoruyor.  


2021 Yılına Genel Bir Bakış

Ateşli bir 2020 yılının ardından biraz araya ihtiyacınız olduğunu düşüneceksiniz ve bu konuda  haklısınız. 2021 yılında birçok imkan ve başarı yolunuza kendiliğinden serilecek. Sanki her iş çok basitmiş gibi hissedeceksiniz ve her şey kendiliğinden yerli yerine oturacak. 2020 biraz fırtınalı bir yıl sevgili Terazi, ancak merak etme, zira her fırtına er ya da geç dinginliğini bulur.


meilleur mois pour les Vierge en 2019

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.