Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Terazi Burcu 2021 Burç Yorumları: Gelişim Yılı!

2021 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'ün desteğine güvenebilirler. Onlar sayesinde farklı alanlarda başarınızı garantileyeceksiniz. Uzman astrologlarımız 2021 yılı burç yorumlarını sizler için hazırladı.


Terazi 2021: İsteklerinize uygun olarak yaşıyorsunuz

Bu sene 2020'den daha verimli geçecek. 2021'i arzularınıza uygun şekilde yaşayacaksınız! Satürn ve Jüpiter size destek olarak girişimlerinizin başarılarınızı garantiliyor, moralinizi yüksek tutuyor. Her şeye rağmen Plüton, kenarlarda bir yerde boyut acı çektirmekten keyif alıyor ve sizi ilişkilerinizde kayıpları kabul edilerek zorluyor. Yine bireysel özgürlüğünüzü daha iyi yaşamak adına duygularınızın boyunduruğundan kurtulma becerileriniz çevrenizi şaşkınlığa uğratıyor.2021'e Genel Bir Bakış

Her alanda gelişme halindesiniz! Kariyerinizde ve projelerinizde emin adımlarla ilerlemeniz mümkün. Ancak ocak, mayıs, haziran, ağustos ve eylül başına dikkat. Bu dönemlerde fazla ümitsizliğe kapılmadan, alışık olmadığınız durumlarla yüzleşmeniz gerekecek. Aşk hayatınızda sarsıntılı bir başlangıç yaptığınız ocak ayının ardından haziranda da ayrılık riskiyle karşı kalacaksınız. Sonrasında ise evlilik ya da birliktelik projeleri, ilk görüşte aşk problemi ve tutkularınız yaşamınızı hareketlendirecek.2021 ve Arkadaşlıklar 

Jüpiter'in etkileri de eklenince hedonist yaşam tarzınıza aynı anda birçok insanla yakınlaşıyorsunuz. Partiler ve gezintiler sırasında ortama uyum sağlamayı gayet iyi beceriyorsunuz ama daha yakın ve samimi ilişkilerinizde Plüton'un etkisiyle daha yüksek beklentilere meraklısınız. İnsanların dostluğunuzu kazanmak için çaba sarf etmekten bir yana sizi fazla sıkmamaları da gerekiyor! Ayrıca Uranüs'ün etkisi altında boyut alışılmadık yaşam tarzları, hobiler ve aktivitelerle tanıştıran yeni insanlarla yakınlaşmaya meyillisiniz.


2021 Hedefleriniz

Tereddüt etmekten vazgeçin! 2021 yılında şansınız ve başarılarınız tüm girişimlerinize vuracak. Her şey sizin çok daha açık ve kolay bir hal alacak. Bazı hayallerinizi gerçekleştireceğiniz kesin!


Güzel bir yıl geçirmek için tavsiyelerimiz 

2021 sizin için mutluluğa kavuştuğunuz bir yıl makine gelecek. Tek yapmanız gereken kaderin yol açtığı değişimleri kabullenmek ve yoluna kucak açmak. Kaderin sorumlu karşı tetikte olun ve mesafeli davranmaktan vazgeçin!


2019'da Başak için en iyi ay


Peki ya 2022? 

2022 yılında da Satürn ebatlı cesaretini, para kazanmak ve sürdürmek aşılamaya devam edecek. Mayıs ayına kadar Jüpiter yaşam enerjinizi koruyacak ve günlük rutininize renk katacak. Eğer 2021 yılında birileri parmağınıza yüzüğü takmayı başaramadıysa, Jüpiter 2022'nin ikinci yarısında bu konuyla ilgili ısrarlarını sizden esirgemeyecek!

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Tam isabet yorumları takip ediyorum

Umarım hayal ettiğim gibi bir yıl olur.

SEVCAN Aygün

Terazi

Bizimle iletişime geçin.