Sizi gerçekten seviyor mu? İşte burçlara göre cevaplar!

tarihinde Simay Dağıstan tarafından güncellendi

Acaba o da size ilgi duyuyor mu? Soğuk mu davranıyor yoksa utandı mı? Burcunu bilmeniz yeterli! Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri Nelerdir?

Sizi gerçekten seviyor mu? İşte burçlara göre cevaplar!

💕Uyum ve mutluluğu yakalamak için ilişki uzmanı spiritüel danışmanlar ile görüşün!
Medyum Lara

Lara
Medyum
#tarot #aşk
⭐%99,5 pozitif yorum

🗨️ Hemen görüş
Dorean Yıldız

Dorean Yıldız
Medyum
#aşk #evlilik
⭐99.8 pozitif yorum

🗨️ Hemen görüş
Numerolog ve Tarot Uzmanı Adin Bilge

Adin Bilge
Tarot ve Numeroloji
#koçluk #ilişkiler
⭐%98,8 pozitif yorum

🗨️ Hemen görüş
Alya Arkın

Alya
Spiritüel Danışman
#aşkhayatı #koçluk
⭐%99,5 pozitif yorum

🗨️ Hemen görüş
Ayşil Kaya

Ayşil Kaya
Astrolog
#doğumharitası #ilişki
⭐%98,8 pozitif yorum

🗨️ Hemen görüş

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri Nelerdir?

Hoşlandığınız / sevdiğiniz kişi aynı hisleri sizin için de hissediyor mu? Bazen size bakışlarını yakalıyorsunuz ama bir anda bambaşka mı davranıyor? Ya da onunla beraberken bazı davranışlarını anlayamıyorsanız bunlar bile aşk belirtileri olabilir.

Sevdiğiniz kişi...

Koçsa,

Size olan ilgisini herkesin ortasında ve hemen dile getiremez. Aşkını haykırmak hele ki emin olmadan, ona göre değildir. Sizi sevdiğini size aldığı değişik hediyelerden, bazen size verdiği bir çiçekten ya da kahve getirmesinden bile anlayabilirsiniz. Çünkü bunu başka kimseye yapmaz. Sizi çok önemsediğini görüyorsanız ama beraber vakit geçirirken biraz soğuk davranıyorsa bu normal. Çünkü sizi değerli buluyor ama kendisinin size layık olduğunu düşünmüyor. Bu yüzden de heyecanlanıyor.

Boğaysa,

Ses tonu değişiyor, sizin yanınıza gelince bazen size doğru bakmıyor bile olabilir. Çünkü Boğa, kendisi aşık olduğunu bile çok geç anlar. Onun size aşık olup olmadığını test edebilmenin tek yolu sizi kıskanıp kıskanmaması ya da kaybetmekten korkuyor olmasında gizlidir. Size yönelik korumacı tavırlar sergiliyorsa sizi sevdiğinden emin olabilirsiniz. Boğalar aşklarını, tam kaybedecekleri zaman anlarlar.

İkizlerse,

Normalde her zaman farklı şey yapan, bir orada bir burada olan bir İkizler, sizinle vakit geçirmek için birkaç kere aynı yere geliyorsa ilk sinyali kaptınız demektir. Onu sınamak amacıyla normalde sıkıldığı için yapmadığı bir aktiviteyi sırf sizinle baş başa olacak diye yapmasını önerebilirsiniz. Kabul ediyorsa bilin ki İkizler burcu bu kişi size kesinlikle aşık.

Yengeçse,

Yengeç burcu ailesine ve geleneklerine bağlı biridir. Onun sizden hoşlandığını ya da beraberseniz size aşık mı değil mi diye anlamak çok da zor olmayacaktır. Eğer size kimseye bahsetmediği şeyleri anlatıyor, küçücük bir sırrını paylaşmak söz konusu olduğunda sizi seçiyorsa bilin ki size karşı boş değil. Beraberlik içerisindeyseniz de Yengeç size ailesiyle ya da iş hayatındaki problemleriyle ilgili uzun uzun iç döküyorsa bu dünyada aşık olduğu kişi sizsiniz demektir.

Aslansa,

Bu burçtan birinin sizden hoşlandığını anlamak biraz zordur. Çünkü agresif bir yapıları vardır ve karşı cinse yönelik romantik değil de sert bir tavır takınırlar. Sizinle konuşurken gözlerini kaçırıyorsa, görünüşünde değişiklikler yapıp, size fikrinizi soruyorsa güzel sinyaller alıyorsunuz demektir. Aslan burcu partnerinizin size aşık olduğunu da size zayıf noktalarını göstermeye başlamasıyla anlayabilirsiniz. Yapamadıklarından, korkularından size dostça bahsediyorsa bilin ki yeryüzünde teksiniz.

Başaksa,

İşiniz zor… Başaklar karşı tarafın ilgisinden emin olmadan kendi aşklarını belli etmezler. Yine de sizinleyken hem kıyafetine hem de sözlerine 2 kat dikkat ettiğini göreceksiniz. Başarısını paylaşmak ister. Eğer siz hiçbir şey yapmamışsanız ama o yine de size teşekkür ediyorsa, varlığınızla onu mutlu ettiğinizi söylüyordur. Size aşık olduğunu, onun acı çeken halini gördüğünüzde ve sizin kendinizi çirkin ve mutsuz hissettiğiniz bir günde yanınıza gelip size özen göstermesinden anlayabilirsiniz.

Teraziyse,

Normalde ağırbaşlı ve dengeli bir profil çizen bu kişi yanınızda anormalleşiyor olabilir. Mesela hiç durmadan konuşuyor, sizin gününüzü sormadan kendisinden bahsediyor olabilir. Bu sizi şok etmesin, aksine mutlu etsin çünkü Terazi'nin eli ayağına dolanıyor ve sessizlikten korkup hep konuşuyor! Size şarkı ya da şiir göndermesi de sizi her an düşündüğünün ve aklında olduğunuzun kanıtıdır. Maddi olarak fedakarlıklar yapıyorsa Terazi size aşık demektir, çünkü bunu kimse için kolay kolay yapmaz.

Akrepse,

Hisleri çok kuvvetlidir ve birinden hoşlanıyorsa onu elde etmek için tüm çekiciliğini kullanır. Yanınızda biraz abartılı davranışlarda bulunabilir. Çok şık giyinmek, bol bol parfüm sıkmak, hep kocaman kahkahalar atmak gibi. Bunları yaparken sizden onay bekliyor, sizin beğenmediğiniz bir şeyi ilk fırsatta değiştiriyor ise size abayı yakmış demektir. Aynı zamanda Akrep için aşk, cinsel çekim de demektir. Sizi arzuladığını fark ediyorsanız size karşı boş değildir.

Yaysa,

Bilin ki bu ele avuca sığmaz, enerjik kişiyi kendinize bağlamak ilk bakışta zor olacak. Ama eğer sizi seviyorsa zaten ipleri gelip elinize verecektir. Onun aşkta aradığı zaten kendisini sakinleştirecek, kendisine iyi gelecek sakin bir liman. Bu yüzden ilişkiden korkmadığını belirten sözlerini duyuyorsanız bilin ki sizi seviyor. Aynı zamanda arkadaşlarının da size olan davranışlarına dikkat edin, Yaylar aşık olunca arkadaşlarının başının etini yer. Bu yüzden onlardan bir mesaj kapabilirsiniz.

Oğlaksa,

Size olan ilgisini sanki bir arkadaş seçiyormuş gibi ortaya koyar. Size cömert ve romantik sözler etmiyor olabilir ya da sizin güzelliğiniz hakkında yorumlar yapmıyor olabilir. Bu sizi sevmediği anlamına gelmez. Oğlaklar birini sevdiklerinde tüm ömürleri onunla geçecek diye düşünür, sakince adımlar atar ve her planlarına sizi katarlar. Eğer bir organizasyonda size ufak da olsa bir rol veriyorsa bilin ki sizin de onun hayatının bir parçası olmanız konusunda can atıyor. Aynı zamanda size güven duyduğunu görüyorsanız ve inadı sizinle kırılıyorsa size apaçık aşık demektir.

Kovaysa,

Orijinalliği ve sıra dışı tarzıyla ön plandaki bu kişinin sizi sevdiğini söylemesi tabii ki de normal şekilde olmayacaktır. Yine de birçok sinyali kolaylıkla anlayabilir ve sizi sevdiği çıkarımında bulunabilirsiniz. Bunlardan ilki sizi ve sizin hiç de enteresan olmayan fikir ve projelerinizi sonuna kadar desteklemesi ve sizi hep korumasıdır. Aynı zamanda sizle konuşurken gelecekten çok bahsediyor ve normalden çok konuşuyorsa bilin ki size aşık.

Balıksa,

Bazen onları anlamakta zorluk çekersiniz. Bazen başka birisiyle de sizinle olduğu kadar yakın olduğunu görürsünüz. "Acaba ben özel miyim? Aramızda konuşulanlar değerli mi onun için" diye şüpheye düşersiniz. Onun sizi sevdiğini anlamak için sizinle konuşurken yakınınızda olup olmadığına, saçınıza ya da eşyalarınıza dokunup dokunmadığına bakabilirsiniz. Bazen bir eşyanızı hatıra olarak saklayabilir. Sizinle planlar yaparken saatleri hesaplayamıyor ya da farkına bile varmıyorsa sizi seviyor demektir.

Bu yazılarımız ilginizi de çekebilir: 

Find similar articles on this topic :

Kaleme alan Simay Dağıstan

Akrep, yükselen Yay. Günlük hayatımda astrolojiden en iyi şekilde yararlanmayı öğrendim. Keşifler ve diğer astrolojik tavsiyeler... artık bu bilgiyi size aktarma sırası bende.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Reading

🔮 Yeni Kullanıcılara Özel Hoşgeldin Hediyesi 🔮

Astrocenter'da ilk danışmanlık hizmetinizde geçerli 10 dakika hediye! Tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak!

10 DK Ücretsiz Danışmanlık

Hemen Keşfet! ✨

🔮  Neden Astrocenter'ı tercih etmeliyim ?  🔮

Choose your advisor

Güvenlik ve Gizlilik

10.8 milyon kullanıcı

Schedule a reading

Erişilebilirlik ve Esneklik

7/24 danışmanlık

Get a reading

Nitelikli Uzman Profilleri

Seçilmiş profesyoneller

İç sesinize rehberlik etmesi için bir uzmana danışın!

Aşk ve ilişkiler ile ilgili içerikler

Terazi Burcunun Aşk Uyumu

Terazi burcunun herkesi kendine çeken bir cazibesi vardır. Etrafındakiler nazik ve anlayışlı Terazi'nin iyiliğine ve merhametine aşık olur. Terazi burçları çatışmalardan nefret eder ve karar almakta çok ama çok zorlanır. Bu durum bazı burçların canını sıkabilir. Bakalım burcunuz Terazi burcu ile uyumlu mu...

Gerçek Aşkı Yakalamak İçin Tüyolar

Beni gerçekten karşılıksız seven bir sevgili, ruh eşimi nasıl bulabilirim? Gerçek aşk var mı, veya nerede?Evleneceğim erkeği nasıl bulurum? Aşkı nerede arayabilirim? Bu soruların cevapları kendini dinlemeyi bilene şaşırtıcı derecede basit! Hepsi yazımızda...

Aynı Anda İki Kişiye Aşık Olmak Mümkün Müdür?

Aşk bu, hiç ummadığınız anda kapımızı çalabilir. Peki ya mevcut bir ilişkimiz varken başka birine aşık olursak... Birden fazla insana aşık olmak mümkün mü? Mümkünse bu ilişkiler gerçekten yürüyebilir mi? Sorularınızın cevapları yazımızda!

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Yengeç Burcunun Aşk Uyumu

Yengeç aşırı hassas ve bir o kadar sempatik bir burçtur. Ancak kolaylıkla kendi kabuğuna çekilmeye meyillidir. Bir ilişkide korunduğunu ve sevildiğini hissetmek ister. Bu durum bazı burçlar için can sıkıcı olsa da, Akrep ve Balık gibi burçların tam istediği şeydir. Yengeç burcu ile uyumlu musunuz? Cevaplar için yazımızı okuyun!

Başak Burcunun Aşk Uyumu

Başak, Zodyak'ın en mükemmelliyetçi burcudur. Başak burcu dürüst, samimi ve açık fikirli yapılarıyla ön plana çıkar ve ruh eşini de bu kriterlere göre arar. Bir Başak burcunun öncelikli hedefi sakin, çatışmalardan uzak bir hayattır. Ancak mükemmeliyetçi yapısı diğer insanları itebilir. Boğa ve Oğlak ile mükemmel bir uyum yakalayabilir. Peki sizin burcunuz Başak ile uyumlu mu? Başak burcuyla olan uyumunuzu test edin!

Koç Burcunun Diğerleriyle Uyumu

Koç, tutkulu aşk ve arkadaş ilişkilerinin burcudur. Koç burcu ile uyumlu musunuz? Her burcun diğer burçlarla olan uyum derecesi farklıdır. Eğer Koç burcu ile uyumlu olup olmadığınızı merak ediyorsanız, cevaplar bizde! Kim bilir, belki de hayallerinizdeki ilişki ancak bir Koç burcuyla mümkündür!

Aslan Burcunun Aşk Uyumu

Aslan en hırslı burçlardan biridir. Bu, onun neden dominant bir karaktere sahip olduğunu açıklar. Aslan'ın çalışkan ve kontrolcü yapısı onu anlaşılması zor bir burç kılar. Ancak Aslan burcunun sadakati ve cömertliği Boğa ve Balık burçlarını baştan çıkarmaya yeter. Aslan burcu hangi burçlarla anlaşır? Cevaplar için okumaya devam edin!

Burcunuza göre ruh ikiziniz nasıl biri?

Biliyoruz ki iki evlilikten bir tanesi boşanmayla bitiyor ve bu yüzden aynı insanla bir ömür boyu mutlu yaşamaya inanmak zor geliyor. Astrologlarımız burcunuza göre mutlu olabileceğiniz ve iyi anlaşacağınız ruh ikizinizin profilini oluşturdu.

Ay burçları uyumluluk haritası | Ay burcuna göre aşk!

Ay burcuna göre aşk ve ilişkilerden bahsedeceğim. Hangi ay burçları uyumlu? Partner seçiminde ay burçlarına göre bilmen gereken şeyler neler? Ay burcu, aşk ve ilişkiler açısından etkili ve önemli bir faktör astrolojide kabul görür. Ay burcumuz duygusal yapılarımızı, iç güzelliklerimizi ve en kuytu köşelerimizde gizlenenleri yansıtır. Birisiyle duygusal olarak nasıl bir bağ kuracağımızı ve o derin sularda nasıl yüzeceğimizi söyler.

Ruh Eşinizi Bulduğunuza Dair 10 İşaret

Dünya üzerindeki 7 milyar insan arasında bizi bir yerlerde bekleyen bir ruh eşimiz var. Bu düşünce size akıl almaz gibi geliyor olsa da, eğer bu 10 işaretin varlığını fark ettiyseniz ruh eşinizi buldunuz demektir!

Burçların Aşk Uyumu

Akrep Burcunun Aşk Uyumu

Akrep burcu oldukça gizemli ve şehvetli bir karakter yapısını sahiptir; bir Akrep'i tamamen tanımak ciddi bir ayrıcalıktır. Bu burç özellikle kıskanç ve sahiplenici tavırlarıyla ön plana çıkar. Akrep'in kıskanç yapısı bazı burçların ondan kaçmasına sebep olabilir. Peki ya siz Akrep burcuyla uyumlu musunuz? Hangi burçkllar Akrep burcunun güçlü kişiliğine uyum sağlar?

Yay Burcunun Aşk Uyumu

Yay burcu macerayı sever. Onun için evde oturup dışarıda akan hayatı seyretmek söz konusu bile değildir! Yay, tıpkı Koç ve Aslan gibi harekete ve bol bol seyahat etmeye ihtiyaç duyar. Yay burcunun hızına ve enerjisine herkes yetişemez! Burcunuz Yay burcu ile uyumlu mu? Yay burcunun en uyumlu olduğu burçları açıklıyoruz!

Balık Burcunun Aşk Uyumu

Balık burcu hayalperest ve düşünceli bir kişiliğe sahiptir. Onun adeta rüyalar aleminde yaşadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Balık burçları diğer insanlarının duygularına karşın epey hassastırlar. Bu yüzden bu duyguların ağırlığı altında ezilebilirler. Peki bu özellik Balık burcunun aşk uyumunu nasıl etkiler? Bu duygusal burç için ideal partner olup olmadığını öğrenmenin tam zamanı!

Oğlak burcunun Aşk Uyumu

Oğlaklar hassas, bilge, sorumluluk sahibi ve düzen sahibi kişilikleriyle öne çıkar. Ailelerine ve yakın çevrelerindeki insanlar onlar için büyük anlam ifade eder. Eğer bir Başak ya da Boğa burcuysanız, Oğlak burcunun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz! Yine de Oğlakların yanındayken can sıkıntısını uzakta tutmaya gayret edin. Peki sizin burcunuz ne? Oğlak burcuyla aşk uyumunuzu keşfetmek için tıklayın!

Kova Burcunun Aşk Uyumu

Kova burçları devamlı özgürlük ve bağımsızlık arayışındadır. Uğraşlarında bir yere bağlı kalmaya kalmaya katlanamazlar. İradelerini kontrol altında tutmak ve içlerinden geçeni yapmak isterler. Özellikle Akrep ve Yengeç gibi burçlar, Kovaların uçarı davranışları yüzünden onlara uyum sağlamakta zorlanır. Kova burcu aşk ilişkilerinde en çok hangi burçlarla uyumlu? Öğrenmek için okumaya devam edin!

İkizler'nın Uyumlu Olduğu Burçlar

İkizler öylesine eğlenceli ve heyecan uyandıran bir burçtur ki, onunlayken sıkılmak neredeyse imkansız! Akıllı ve açık fikirli İkizler burcu, partnerini nasıl eğlendireceğini bilir ve ilişkiyi sıradanlaştırmaz. İkizler burcunun özgür ruhu onu harika bir ilişki partneri yapar. Peki İkizler'in uyumlu olduğu burçlar hangileri?

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Boğa'nın Uyumlu Olduğu Burçlar

Boğa, en duygusal ve hassas burçlardan biridir. Ancak herkes Boğa burcuyla başa çıkamaz. Örneğin Boğa'nın materyalist kişiliği gösterişten uzak yaşamayı seven Yay ve Kova burçları için bir sorun teşkil edebilir. Boğa burcuyla uyumlu musunuz? Burç uyumunuzu görmek için yazımızı okuyun!

Hava Burçlarının Özellikleri

Son derece zeki olan ve yalnızca akıllarının sesini dinleyen Hava burçları, diğer burçların aksine duygularının, maddi kısıtlamaların ya da iradelerinin kendilerini engellemesine asla izin vermezler. Rüzgar tarafından sürüklenmeyi severler. Eğer İkizler, Terazi ya da Kova burcuysanız, siz de bu zihin odaklı, dışa dönük ve özgür burçlar ailesine aitsiniz demektir... Kişiliğiniz ve aşk hayatınıza dair tüm detaylar burada!

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Tarot Kartları Aşk Hayatınıza Işık Tutsun!

"Âşıklar" Tarot Kartı

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

Tarot Kartlarının Kökeni | Farklı Kültürlerde Tarot Kullanımı

Tarot, 15. yüzyılda Avrupa'da ortaya çıkmış, başlangıçta bir oyun olarak kullanılan ancak zamanla falcılık, kişisel gelişim ve spiritüalite alanlarında kullanılan bir kart destesidir. Tarot destesi, genellikle 78 karttan oluşur ve Büyük Arkana (22 kart) ile Küçuk Arkana (56 kart) olmak üzere iki ana kısımdan oluşur. Büyük Arkana, hayatın daha büyük temalarını ve kişisel gelişimle ilgili dönemleri temsil eden kartlardır; Küçük Arkana ise günlük yaşamın detaylarını ve pratik yönlerini yansıtır. Tarot'un gizemli dünyasının en ayrıntılı ve ilginç detaylarını konuşuyoruz.

Tarot 2019

Tarot kartlarının yüzlerce yıldır geleceğe dair tüm sorulara yanıt verdiği biliniyor, bu sihirli kartlar insanların hayatlarına karşı öngörülerde bulunuyor. Şimdi kartların gücünü görme zamanı: Derin bir nefes alın, sorunuza konsantre olun ve tarot falınıza en iyi medyumlarımızla başlayın.

Tarot Falında Yıldız, Savaş Arabası ve Ay Kartlarının Anlamları

Tarot destesindeki her kart açılıma ve konumuna göre farklı anlamlara sahiptir. Ayrıca kişinin mevcut psikolojik ve bireysel durumuna göre de yorumlar değişiklik gösterebilir. Bu yazımızda Yıldız, Savaş Arabası ve Ay kartlarının ayrıntılı yorumlarını sunuyoruz.

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Lenormand ve Tarot tamamen farklıdırlar ve farklı okuma stilleri gerektirirler. Lenormand, Tarot'un yapamadığı bilgileri verir. Ama bu doğru mu? Lenormand kartları ve tarot arasındaki farklar ve benzerlikler üzerine bir göz atalım.

Tarot Nedir? Tarot Falı Bakmanın İpuçları Nelerdir?

Tarot geçmişimize, bugünümüze ve geleceğimize ışık tutan bir fal pratiğidir. Desteden çektiğimiz kartlarla oluşan kombinasyonlar yorumlanarak kişinin merak ettiği sorulara cevap aranır. Peki tarot falıyla ilgili bilinmesi gereken detaylar nelerdir? Dünyadaki en yaygın fal pratiklerinden birinin püf noktaları bu yazımızda.

Tarot 2024 : Burçlara göre Yıllık Tarot Açılımı | Astrolog Marta Denise

Tarot ve astroloji uzmanımız Marta Denise, 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Elbette burçların tarot yorumları sayesinde! Her burç için seçilen beş kart, yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Sizi bu yıl nelerin beklediğini öğrenmek için hemen burcunuza tıklayın!

Tarotta Aşkla İlgili Kartlar

Aşkla ilgili geleceğinizi mi merak ediyorsunuz? Tarot kartları aşk ilişkileri söz konusu olduğunda ideal bir kaynaktır! Tarot uzmanlarımız destede aşkla ilgili işaretlere sahip kartların anlamlarını sizler için yorumluyor.

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olur, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar!

"Ermiş" Tarot Kartı

Falınızda Ermiş kartı çıktı, peki bu geleceğiniz bağlamında ne anlama geliyor? İçe kapanmayı ve disiplini sembolize eden bu kart yönüne göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilir. Bu kart mevcut yaşamınıza dair derin sorgulamalar ve değişimlere işaret eder. Ermiş yeterli ruhani seviyeye ulaşmıştır ve bunu diğer insanlarla paylaşmaya hazırdır. Seçtiği yola kararlı bir şekilde devam eder ve amacına tam anlamıyla bağıdır. Peki bu Ermiş bize neler söylemek istemektedir?

Tarot kartlarının anlamları

Tarot kartları geçmişi, bugünü ve en çok da geleceği öğrenmek için danıştığımız kartlardır. Falı bakan insanın enerjisiyle ve yorumlamasıyla, yaşadığınız ve yaşayacağınız durumlara ışık tutar. Bu dosyamızda tarot kartlarının anlamlarına eğiliyoruz.

Ruhsal dünyanızı zenginleştirecek içerikler

Kaderin işaretlerini nasıl yorumlamalıyız?

Kaderin işaretlerine inanıyor musunuz? Evren size bir söz, bir film, bir telefon görüşmesi aracılığıyla bir mesaj gönderiyor olabilir mi? Ancak, gördüğünüz tüm bu işaretler gerçekten kaderin bir mesajı mi? Onları tanımanın bir yolu var mı? Ve önemlisi, bu işaretler nasıl yorumlanmalı?

Evreni Yöneten 14 Yasa Nelerdir?

Yoksa siz de her şeyin tesadüf eseri olduğuna ya da kaderinizin baştan belli olduğuna inananlardan mısınız? Unutmayın ki evren ne kadar büyük olursa olsun 14 temel yasayla yönetilir. Karma, çekim yasası ve ilahi birlik yasaları bunlardan yalnızca birkaçıdır. Yaşamınızda uyuma kavuşmak adına bu yasaları keşfedin!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

El Falı Nasıl Bakılır? El Çizgilerinin Anlamlarını Öğrenin!

El çizgileri doğumdan çok önce, hamileliğin ikinci ayında oluşur. Yaşam boyunca bu çizgiler, kişinin seçimlerine göre değişir Hatta ölüm anında, çizgilerin yok olana kadar solacağı bile söylenir... Kaderiniz avucunuzun içinde olduğunu biliyor muydunuz? El falının sırlarını keşfedin!

Rüyada Ölmüş Birini Görmenin 5 Farklı Yorumu

Rüyanızda ölü birini mi gördünüz? Endişelenmeyin. Rüyada ölü birini görmek sizin de yakın gelecekte öleceğiniz anlamına kesinlikle gelmiyor. Kendimizi karmaşık bir durumun içerisinde bulduğumuzda hayaletler bizi rahatlatmak ya da bir çözüm önerisinde bulunmak amacıyla bizleri ziyaret eder. Elbette ki geceleri size görünen kişinin kim olduğuna bağlı olarak farklı yorumlar mevcuttur. Bu ziyaretlerin arkasındaki saklı mesajları keşfetmeye hazır olun!

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Telepati Nedir? Nasıl Yapılır?

Telepati gün içinde fark etmeden yaptığımız bir yöntem. Bunu geliştirerek sevdiğiniz kişiye kendinizi arattırabilirsiniz.

Geleneksel Dilek Ağaçları : Tarihçesi ve Anlamı

Dilek ağacı geleneği bizim kültürümüze Şamanizm’den miras kalmıştır. İlginçtir ki, bu gelenek sadece bizde değil, hemen hemen her toplumda karşımıza çıkar. Peki insanlar neden dilek ağaçlarına ihtiyaç duyar?

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

Tavus Kuşu Tüyü Ne Anlamlara Geliyor?

Tavus kuşu kadim zamanlardan beri insanı büyüleyen ve merakını uyandıran gösterişli bir hayvandır. Ortasında adeta bize bakan bir göz bulunan rengarenk tüyleri ise özellikle ilgi çeker. Peki tavus kuşu tüyü sık sık duyduğumuz üzere mutluluğa mı delalet eder?

Doğum Lekelerinin Anlamları

Çilek ya da şarap lekeleri olarak da bilinen ve derimiz üzerinde bulunan doğum lekeleri genellikle doğum anında fark edilir. Bu lekeler zamanla kaybolabilecekleri, kişinin onlara hayatı boyunca sahip olma ihtimali de vardır. Lekeler insan vücudunda tesadüf eseri ortaya çıkmaz. O halde ne anlama gelirler? Doğum lekelerinizin anlamlarını keşfetmeye hazır olun!

Horus'un Gözü Ne Anlamlara Geliyor?

Horus'un Gözü ayrıca Udjat veya Wedjat olarak da bilinir. Bu koruyucu sembol, efsaneye göre babasının ölümünün intikamını almak isteyen Horus'un verdiği mücadeleye dayanır. Bu koruyucu gözü bir muska ya da tılsım olarak taşımak da mümkündür.

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!