Sizi Gerçekten Seviyor Mu Yoksa Sizi Kullanıyor Mu?

tarihinde

Size çok yakın davranıyor, fiziksel ve ruhsal olarak ona iyi geldiğinizi hissettiriyor. Ama sonra ilişkide gelişme görülmüyor mu?

Sizi Gerçekten Seviyor Mu Yoksa Sizi Kullanıyor Mu?

Onunla güzel vakit geçiriyorsunuz, onunla buluşmak için can atıyorsunuz, ona sevgi sözcükleri kullanıyorsunuz. Fakat bazen onun size yeteri kadar değer vermediğini mi düşünüyorsunuz? Belki de sevgiliyiz diye düşünürken onun yalnızca maddi ya da manevi (bu parasal ya da fiziksel tatmin olabilir) anlamda yardımcısı haline düşmüş olabilirsiniz.

<<<< Aşk Hayatını Kahve Falından Öğren >>>>>

Sevdiğiniz kişiyle yakınlaşmak ya da onunla en samimi anları paylaşmak tabiki de çok normal. Ama 2 taraf da aynı şekilde ilişkiye bakıyorsa. Siz onunla bir gelecek planlıyor, onu seviyorsunuz oysa sizi yalnızca o günün zevki için kullanıyor olabilir.

Bunu keşfetmek için bilmelisiniz ki:

  • Hiç arkadaşları ya da ailesiyle sizi tanıştırmadıysa

Hızlı gitmek ve direkt diğer kişinin hayatının bütünüyle tanışmak elbette çok zor. Ama haftalar sonra onun özel hayatından kimseyi tanımıyorsanız bir şeylerden şüphe etmelisiniz. Bu belki de onun evli olduğunun göstergesi bile olabilir. Bir süredir görüştüğünüz ve yatakta zaman geçirdiğiniz kişinin arkadaşları ya da ailesinden kişilerle tanışmak sizin de hakkınız. En yakın zamanda bu konuyu masaya taşıyın.

<<<< Aradığın aşkı ne zaman, nerede bulacaksın? >>>>

  • Tanıştırıldığınızda Sevgilim olarak bahsedilmiyorsanız

Bazen birileriyle tanışıyorsunuz ama sizden kesinlikle sevgili diye bahsedilmiyorsa bu da bir sorun… Ya da birisiyle karşılaşınca ismen tanıştırılıyor sonra da unutuluyorsanız… Sevgiliniz size “kusura bakma, sohbete dalmışım, hem ne var ismini söyledim sonuçta” diyebilir. Siz bunun sorgulamaya değer bir konu olduğunu unutmayın.

  • Evlilikle İlgili daima kötü konuşuyorsa

Denk gelir konusu açılır, evlilik ya da çocuktan bahsedilir. Eğer yalnızca negatif şeyler söylüyorsa bilin ki size bir mesaj veriyor. Bu ilişkinin sonu kesinlikle evliliğe çıkmayacak, şimdiden umutlanma demek istiyor. Siz de ilişki biterken üzülünce gerçekten cevabı ben sana ümit vermedim olabilir. Haklı da. Demem o ki evliliği kötülediği anda sorular sorun ve ondan net cevaplar isteyin.

<<<< İlk 10dksı 4tlden Fal Baktır, İçini Ferahlat >>>>>

  • Sizle İlgili Çok Şey Sormuyorsa

Siz ona en iyi şekilde arkadaş olurken ve onu dinlerken onun sizin sorunlarınızla pek ilgilenmediğini düşünüyorsanız, bu büyük bir sorun. Sizi dinlemesi yeterli değil. Sizden haberler alması, daha önce bahsi geçen bir sorunun çözüme kavuşup kavuşmadığını merak etmesi çok önemli. Eğer bunları yapmıyorsa büyük kötü sürprizlerin habercisi olabilir.

  • Sosyal Medya Hesaplarında Birlikteliğinize Dair Bir Şey Yoksa

Sosyal medya her ne kadar ona gereksiz gelse de, kesin Facebook ya da Instagram hesabı vardır. Başkalarını takip etmek için kullanıyor da olsa, beraber fotoğraflarınızı koymak, size mesajlar göndermek ya da etiketlemek gibi davranışlarda kesinlikle bulunmuyorsa ve bu onun kırmızı çizgisiyse siz de kırmızı çizgiyi çekin derim.

Bunları da Seveceksiniz

 En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Çin Astrolojisine Göre Burcunuz ve Özellikleri 

 Meleklerle Yaşayın : Size Yardıma Geldiler

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!