Sizi Gerçekten Seviyor Mu Yoksa Sizi Kullanıyor Mu?

tarihinde

Size çok yakın davranıyor, fiziksel ve ruhsal olarak ona iyi geldiğinizi hissettiriyor. Ama sonra ilişkide gelişme görülmüyor mu?

Sizi Gerçekten Seviyor Mu Yoksa Sizi Kullanıyor Mu?

Onunla güzel vakit geçiriyorsunuz, onunla buluşmak için can atıyorsunuz, ona sevgi sözcükleri kullanıyorsunuz. Fakat bazen onun size yeteri kadar değer vermediğini mi düşünüyorsunuz? Belki de sevgiliyiz diye düşünürken onun yalnızca maddi ya da manevi (bu parasal ya da fiziksel tatmin olabilir) anlamda yardımcısı haline düşmüş olabilirsiniz.

<<<< Aşk Hayatını Kahve Falından Öğren >>>>>

Sevdiğiniz kişiyle yakınlaşmak ya da onunla en samimi anları paylaşmak tabiki de çok normal. Ama 2 taraf da aynı şekilde ilişkiye bakıyorsa. Siz onunla bir gelecek planlıyor, onu seviyorsunuz oysa sizi yalnızca o günün zevki için kullanıyor olabilir.

Bunu keşfetmek için bilmelisiniz ki:

  • Hiç arkadaşları ya da ailesiyle sizi tanıştırmadıysa

Hızlı gitmek ve direkt diğer kişinin hayatının bütünüyle tanışmak elbette çok zor. Ama haftalar sonra onun özel hayatından kimseyi tanımıyorsanız bir şeylerden şüphe etmelisiniz. Bu belki de onun evli olduğunun göstergesi bile olabilir. Bir süredir görüştüğünüz ve yatakta zaman geçirdiğiniz kişinin arkadaşları ya da ailesinden kişilerle tanışmak sizin de hakkınız. En yakın zamanda bu konuyu masaya taşıyın.

<<<< Aradığın aşkı ne zaman, nerede bulacaksın? >>>>

  • Tanıştırıldığınızda Sevgilim olarak bahsedilmiyorsanız

Bazen birileriyle tanışıyorsunuz ama sizden kesinlikle sevgili diye bahsedilmiyorsa bu da bir sorun… Ya da birisiyle karşılaşınca ismen tanıştırılıyor sonra da unutuluyorsanız… Sevgiliniz size “kusura bakma, sohbete dalmışım, hem ne var ismini söyledim sonuçta” diyebilir. Siz bunun sorgulamaya değer bir konu olduğunu unutmayın.

  • Evlilikle İlgili daima kötü konuşuyorsa

Denk gelir konusu açılır, evlilik ya da çocuktan bahsedilir. Eğer yalnızca negatif şeyler söylüyorsa bilin ki size bir mesaj veriyor. Bu ilişkinin sonu kesinlikle evliliğe çıkmayacak, şimdiden umutlanma demek istiyor. Siz de ilişki biterken üzülünce gerçekten cevabı ben sana ümit vermedim olabilir. Haklı da. Demem o ki evliliği kötülediği anda sorular sorun ve ondan net cevaplar isteyin.

<<<< İlk 10dksı 4tlden Fal Baktır, İçini Ferahlat >>>>>

  • Sizle İlgili Çok Şey Sormuyorsa

Siz ona en iyi şekilde arkadaş olurken ve onu dinlerken onun sizin sorunlarınızla pek ilgilenmediğini düşünüyorsanız, bu büyük bir sorun. Sizi dinlemesi yeterli değil. Sizden haberler alması, daha önce bahsi geçen bir sorunun çözüme kavuşup kavuşmadığını merak etmesi çok önemli. Eğer bunları yapmıyorsa büyük kötü sürprizlerin habercisi olabilir.

  • Sosyal Medya Hesaplarında Birlikteliğinize Dair Bir Şey Yoksa

Sosyal medya her ne kadar ona gereksiz gelse de, kesin Facebook ya da Instagram hesabı vardır. Başkalarını takip etmek için kullanıyor da olsa, beraber fotoğraflarınızı koymak, size mesajlar göndermek ya da etiketlemek gibi davranışlarda kesinlikle bulunmuyorsa ve bu onun kırmızı çizgisiyse siz de kırmızı çizgiyi çekin derim.

Bunları da Seveceksiniz

 En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Çin Astrolojisine Göre Burcunuz ve Özellikleri 

 Meleklerle Yaşayın : Size Yardıma Geldiler

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin