Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Sizi Gerçekten Seviyor Mu Yoksa Sizi Kullanıyor Mu?

Size çok yakın davranıyor, fiziksel ve ruhsal olarak ona iyi geldiğinizi hissettiriyor. Ama sonra ilişkide gelişme görülmüyor mu?

Sizi Gerçekten Seviyor Mu Yoksa Sizi Kullanıyor Mu?

Onunla güzel vakit geçiriyorsunuz, onunla buluşmak için can atıyorsunuz, ona sevgi sözcükleri kullanıyorsunuz. Fakat bazen onun size yeteri kadar değer vermediğini mi düşünüyorsunuz? Belki de sevgiliyiz diye düşünürken onun yalnızca maddi ya da manevi (bu parasal ya da fiziksel tatmin olabilir) anlamda yardımcısı haline düşmüş olabilirsiniz.

<<<< Aşk Hayatını Kahve Falından Öğren >>>>>

Sevdiğiniz kişiyle yakınlaşmak ya da onunla en samimi anları paylaşmak tabiki de çok normal. Ama 2 taraf da aynı şekilde ilişkiye bakıyorsa. Siz onunla bir gelecek planlıyor, onu seviyorsunuz oysa sizi yalnızca o günün zevki için kullanıyor olabilir.

Bunu keşfetmek için bilmelisiniz ki:

  • Hiç arkadaşları ya da ailesiyle sizi tanıştırmadıysa

Hızlı gitmek ve direkt diğer kişinin hayatının bütünüyle tanışmak elbette çok zor. Ama haftalar sonra onun özel hayatından kimseyi tanımıyorsanız bir şeylerden şüphe etmelisiniz. Bu belki de onun evli olduğunun göstergesi bile olabilir. Bir süredir görüştüğünüz ve yatakta zaman geçirdiğiniz kişinin arkadaşları ya da ailesinden kişilerle tanışmak sizin de hakkınız. En yakın zamanda bu konuyu masaya taşıyın.

<<<< Aradığın aşkı ne zaman, nerede bulacaksın? >>>>

  • Tanıştırıldığınızda Sevgilim olarak bahsedilmiyorsanız

Bazen birileriyle tanışıyorsunuz ama sizden kesinlikle sevgili diye bahsedilmiyorsa bu da bir sorun… Ya da birisiyle karşılaşınca ismen tanıştırılıyor sonra da unutuluyorsanız… Sevgiliniz size “kusura bakma, sohbete dalmışım, hem ne var ismini söyledim sonuçta” diyebilir. Siz bunun sorgulamaya değer bir konu olduğunu unutmayın.

  • Evlilikle İlgili daima kötü konuşuyorsa

Denk gelir konusu açılır, evlilik ya da çocuktan bahsedilir. Eğer yalnızca negatif şeyler söylüyorsa bilin ki size bir mesaj veriyor. Bu ilişkinin sonu kesinlikle evliliğe çıkmayacak, şimdiden umutlanma demek istiyor. Siz de ilişki biterken üzülünce gerçekten cevabı ben sana ümit vermedim olabilir. Haklı da. Demem o ki evliliği kötülediği anda sorular sorun ve ondan net cevaplar isteyin.

<<<< İlk 10dksı 4tlden Fal Baktır, İçini Ferahlat >>>>>

  • Sizle İlgili Çok Şey Sormuyorsa

Siz ona en iyi şekilde arkadaş olurken ve onu dinlerken onun sizin sorunlarınızla pek ilgilenmediğini düşünüyorsanız, bu büyük bir sorun. Sizi dinlemesi yeterli değil. Sizden haberler alması, daha önce bahsi geçen bir sorunun çözüme kavuşup kavuşmadığını merak etmesi çok önemli. Eğer bunları yapmıyorsa büyük kötü sürprizlerin habercisi olabilir.

  • Sosyal Medya Hesaplarında Birlikteliğinize Dair Bir Şey Yoksa

Sosyal medya her ne kadar ona gereksiz gelse de, kesin Facebook ya da Instagram hesabı vardır. Başkalarını takip etmek için kullanıyor da olsa, beraber fotoğraflarınızı koymak, size mesajlar göndermek ya da etiketlemek gibi davranışlarda kesinlikle bulunmuyorsa ve bu onun kırmızı çizgisiyse siz de kırmızı çizgiyi çekin derim.

Bunları da Seveceksiniz

 En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Çin Astrolojisine Göre Burcunuz ve Özellikleri 

 Meleklerle Yaşayın : Size Yardıma Geldiler

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.