Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Balık Burcu 2021 Burç Yorumları: Harika Bir Yıl!

2021 yılı Balık burçları için hem özel hem de profesyonel yaşamlarında büyük değişimler yaşayacakları bir yıl olacak. Uzman astrologlarımızın kaleme aldığı yıllık burç yorumları sizleri bekliyor!

2021 Balık: Yolunuzda emin adımlarla ilerliyorsunuz

Gelişme göstermekte zorluk çekseniz ve değişim isteklerinizin önüne sürekli engeller çıksa da, 2021 yılında hayli sıkı bir mücadelenin içinde olduğunuz söylenebilir! Yolunuzda emin adımlarla ilerliyorsunuz ve geçen yıl başladığınız işlerde takdire şayan bir devamlılık sağlıyorsunuz. Yaratıcılığınızın yanı sıra düzenli ve metodik çalışmanın prensiplerinden de besleniyorsunuz. Kendinizi tıkanmış hissettiğiniz zamanlarda da çevrenizdeki insanlar sizden desteklerini esirgemiyor. 2021'e Genel Bir Bakış

2021'e verimli, yaratıcılıkla ve ilhamla dolu bir başlangıç yapıyorsunuz. Şubat ve kasım aylarında kafanızdan özellikle de işinizle ilgili değişim fikirleri geçse de bu planlarınızı gerçekleştirdiğiniz söylenemez. Nisan, mayıs, ağustos, eylül ve aralık ayları size çok iyi gelecek. Diğer aylarda ise kendinizi bezdirici bir rekabetin içinde bulacaksınız. Bu dönemlerde karşınıza bazı finansal fırsatlar çıkabilir. Aşk hayatınız ise yıldızlar sayesinde pek bir hareketli: İlk görüşte aşk, tutku ve hatta evlilik bu yılın anahtar kelimeleri arasında!

2021 ve Arkadaşlıklar 

Burcunuzda konumlanan Neptün ve ona mayıs ortası ile temmuz sonu arasında eşlik edecek Jüpiter sayesinde arkadaşlarınızı mutlu etme ve neşelendirme becerilerinin tadını çıkarıyorsunuz. İnsanlar cömertliğinizi ve anlayışlı tavırlarınızı fark ediyor. Bazen aşk hayatınızın arkadaşlarınızı geri plana ittiğini hissetseniz de en nihayetinde her zaman dostlarınızın yanına geri dönüyorsunuz. Mart, nisan ve kasım aylarında yeni bir arkadaş edinebilirsiniz. Buna karşılık şubat ve ekim aylarında yaşanabilecek gerginliklere dikkat edin ve sorunları çözmeyi hedefleyin!2021 Hedefleriniz

2021 yılında sosyal ve profesyonel alanlarda kendinizi kanıtlıyorsunuz. Yolunuzu net bir şekilde çiziyorsunuz ve duygusal ilişkilerinizde de bağlarınızı güçlendiriyorsunuz. 


Meilleur mois de 2019 pour les Poissons


Güzel bir yıl geçirmek için tavsiyelerimiz 

2021'de yoğun tempolu günler sizi bekliyor olacak ve bazı sorumluluklarının size çok ağır geldiğini hissedip birazcık da olsa huzur peşinde koşacaksınız. Yaratıcılığınıza güvenin, insanlardan destek istemekten çekinmeyin, önceliklerinizi belirleyin ve daima meselelerin özünü hedefleyin!


Peki ya 2022? 

2022 yılında, burcunuzda konumlanan Jüpiter ve Neptün önsezilerinizi besleyecek. Harika sezgi yetenekleriniz sayesinde güzel bir yıl sizi bekliyor olacak. İnsancıl yönünüz, sağduyunuz, anlayışlılığınız ve yaratıcı düşünceleriniz de sizi besleyecek. Uranüs size yepyeni kapılar açacak ve bu fırsatları denemekten de geri durmayacaksınız. 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Umarım dediğiniz olur ki şimdiye kadar olmuş 🤗

Balık burcu için burç yorumları

Balık Burcunu Etkilemenin Yolları  Onun kalbini çalmak aslında çok kolay!
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Balık Burcu 2021 Burç Yorumları  Balık burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Balık Burcunu Etkilemenin Yolları  Onun kalbini çalmak aslında çok kolay!
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

Balık burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Balık Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Balık burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.