Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Balık Burcu 2022 Burç Yorumları: Harika Bir Yıl!

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!


Aylara göre 2022 nasıl geçecek?

Ocak:
Yıla iyi bir başlangıç yapıyorsunuz!
Şubat:
Karmaşık bir ay…
Mart:
İçiniz aşktan kıpır kıpır!
Nisan:
Harika günler sizi bekliyor…
Mayıs:
Yaşama sevinciyle dolusunuz!
Haziran:
De l’amour à profusion !
Temmuz:
Kendinize çekidüzen verin!
Ağustos:
Yakınlarınız size yardımcı oluyor
Eylül:
Yoğun tempolu bir ay!
Ekim:
Ufak pürüzler ortaya çıkabilir…
Kasım:
Sürprizlere hazır olun!
Aralık:
Heyecan dolusunuz!


Balık burcu için 2022'nin en güzel ayı: Nisan

Balık burçları için 2022 Nisan ayı oldukça rahat geçecek. Venüs çekiciliğinizi artıracak ve ilişki durumunuz ne olursa olsun kimse cazibelerinize karşı koyamayacak. Bekarsanız karşınıza yeni kısmetler çıkabilir. Profesyonel yaşamınızda kendinizi geliştirme fırsatı elde edeceksiniz. Karşınıza çıkan fırsatları tereddütsüz değerlendirin! Ayrıca yıldızlar girişimlerinizde daima arkanızda olacak.Meilleur mois de 2019 pour les Poissons2022'de Balık burcu: Sezgileriniz sizi harekete geçiriyor

2022 yılında burcunuzda konumlanan Neptün ve ona Ocak ayından Mayıs ortasına, sonrasında da Kasım ayı ve Aralık ortasına kadar eşlik eden Jüpiter sayesinde öngörü yeteneklerinizden epey faydalanacaksınız. Gelişmiş sezgi gücünüz sayesinde harikalar yaratıyorsunuz. Hassasiyetiniz, insancıl yönünüz ve yaratıcılığınız da takdirleri topluyor. Uranüs profesyonel yaşamanızda karşınıza yeni fırsatlar çıkarıyor. Satürn bazen yolunuzu kesip daha temkinli davranmanızı hatırlatsa da bu yıl daha cesur davranıyorsunuz. 

horoscope 2022

2022 yılında karşınıza birçok fırsat çıkacak! Bu yılı önem verdiğiniz dileklerinizi gerçekleştirerek değerlendirmeye çalışın. Hayallerinizi gerçeğe döndürün.  

▸▸▸▸▸2022 yılındaki gezegenleriniz

2022 yılında Balık burcunun yaşamında çok sayıda gezegen önemli rol oynayacak. 

  • Jüpiter, Uranüs, Plüton zirveye ulaşmanız için size kestirme yolları işaret ediyor.  
  • Satürn ölçülü davranmanız konusunda yardımcı oluyor. 
  • Mars kimi zaman dostunuz kimi zaman da düşmanınız gibi davranıyor


▸▸▸▸▸

2022 ve Arkadaşlıklar

Yılın ilk aylarında seçici davranıyorsunuz. Bazı tanıdıklarınız sinirinize dokunuyor. Bu yüzden de Şubat ayında daha çok yakın arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçirmeye çalışıyorsunuz. Mart ayından Ağustos'a kadar yaşamınıza yardımlaşma ve dayanışma hakim olmaya devam ediyor. Hoşgörünüz ve uyum beceriniz çevrenizdeki insanları sarıp sarmalıyor. Eylül ayında bazı para meseleleri tüm bu atmosferi bozabilir ve dikkatli olmazsanız Ekim ayında her şey kontrolden çıkabilir. Neyse ki Aralık ayında sağduyunuz sayesinde sağlıklı ve dengeli lişkiler kurmayı başarıyorsunuz.

▸▸▸▸▸

2022 ve Aşk Hayatı

Ocak ayında aşka öncelik verdiğiniz söylenemez ama özellikle Şubat ayında Sevgililer Günü'nden sonra yaşamınızda büyük değişimler yaşanacak. Mart ayında hazlarınıza kulak vermeye başlayacaksınız. İlkbaharın gelişini Nisan ayında dolu dolu kutlarken, Mayıs ayında yolunuz nikah dairesine düşebilir. Bekarsanız Haziran ayında beklenmedik şekilde aşk kapınızı çalabilir. Yaz mevsimi romantizm ve yeni tanışıklıklarla dopdolu ama Eylül ayından sonra aşk oyunlarına ayıracak zamanınız yok. Kasım ve Aralık ayında ise beraberliğinizde partnerinizle daha çok yakınlaşıyorsunuz.


▸▸▸▸▸

2022 ve İş Hayatı

Burcunuzda konumlanan Neptün ve ona Ocak ayından Mayıs ortasına kadar, Kasım ayında ve Aralık ortasına kadar eşlik eden Jüpiter sezgilerinizi, enerjinizi, yaratıcılığınızı ve sağduyunuzu ön plana çıkarıyor. Hayal gücünüzün dile gelmesine izin verin ve iç sesinize kulak verin. Uranüs karşınıza yeni fırsatlar çıkartacak. Satürn kimi zaman cesaretinizi sınırlandırsa da bu yıl harekete geçmekten çekinmiyorsunuz. Karşınızda değerlendirebileceğiniz birçok fırsat var ve potansiyeliniz zirveye ulaşmış durumda.

▸▸▸▸▸

2022 ve Formunuz 

2022 yılına sağlam bir moralle başlıyorsunuz ama sinirsel ve fiziksel anlamda biraz fazla hassassınız. Şubat ayından Ağustos sonuna kadar herkesi kıskandıracak bir enerjinin tadını çıkarıyorsunuz. Eylül ayında ise tatil dönüşü ritmine uyum sağlamakta zorluk çekiyorsunuz. Yeterince cesur değilsiniz. Bu da Ekim ayında aşırı stres ve hassasiyet olarak dışa yansıyor. Kasım ayından itibaren moraliniz ve formunuz düzelse de yıl sonuna kadar ölçülü hareket etmenizde fayda var. Ne de olsa iyi kondisyonlu bir sporcu olduğunuz da söylenemez. ▸▸▸▸▸

Peki 2023'te neler olacak? 

2023 yılında aşk hayatınızdan çok profesyonel hedeflerinize odaklanacaksınız. Maddi anlamdaki konumunuzu sağlamlaştırmak adına doğru hamleler yapıp kazanımlarınızı artırma şansınız yüksek.


Daha fazlası için...


Bu yıl sizi nelerin beklediğini keşfetmek için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Ìnşellsh dediģiniz olur

Umarım dediğiniz olur ki şimdiye kadar olmuş 🤗

Balık burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Balık Burcunu Etkilemenin Yolları  Onun kalbini çalmak aslında çok kolay!
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

Balık burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Balık Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Balık burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.