Koç Burcu 2022 Yorumları: Şans Sizden Yana!

tarihinde

Sevgili Koç, bu yıl kişisel ya kolektif projelerinizde sonuç elde etmek adına güvenilir ve sağlam desteklerle karşılaşacaksınız. Yaşamınızdaki her şeyde hareketlenmeler var! Uzman astrologlarımız 2022 yılında aşk, iş, aile ve sağlık alanında sizi nelerin beklediğini ele alıyor.

Koç Burcu 2022 Yorumları: Şans Sizden Yana!Aylara göre 2022 nasıl geçecek?

Ocak : ⭐ 
Yıla tatsız bir başlangıç...
Şubat:
Geçici zorluklarla karşılaşacaksınız
Mart: ⭐⭐
Aşkın tadını çıkarın!
Nisan: ⭐⭐
İyi bir motivasyona sahipsiniz
Mayıs: ⭐⭐
Karşınıza inanılmaz bir şans çıkacak
Haziran:
Muhteşem bir ay!
Temmuz: ⭐⭐
Bir isyan rüzgârı esiyor
Ağustos:
Rengarenk ve canlı bir ay!
Eylül : ⭐ 
Kötü gelişmelere hazır olun
Ekim : ⭐⭐
Formunuzun zirvesindesiniz!
Kasım: ⭐⭐
Durumlar epey karmaşık
Aralık: ⭐⭐ 
Tatile ihtiyacınız var


▸▸▸▸▸

Koç burcu için 2022'nin en güzel ayı: Mayıs

Etrafınıza ışık saçıyorsunuz ve yakınlarınız da bunun farkında. Bekarsanız ayın ilk haftası yeni biriyle tanışma şansınız yüksek. Ayın 4'ü gibi Güneş ve Uranüs daha çok para kazanmanıza yardımcı olabilir ya da finansal durumunuzla ilgili size güzel bir haber getirebilir. Ayın 10'unda başlayan Merkür retrosu yüzünden seyahatlerinizde ya da randevularınızda beklenmedik sorunlar yaşanabilir. Öngörülü hareket etmeye çalışın!

Meilleur mois de l'année 2019

 Önce ayın 11'i sonra da 25'inden itibaren Jüpiter ve Mars burcunuza giriş yapıyor. Bu sayıda moralinizi ve yaşam enerjinizi zirveye taşıyorlar.

 


2022'de Koç Burcu: Şans yıldızınızı takip edin!

2022 yılında olayların sizin kontrolünüzde olduğunu hissediyorsunuz. Satürn projelerinize destek oluyor ve doğru yolda ilerleyip daha da verimli çalışabilmek adına yaşamınıza bir düzen getirmenize yardımcı oluyor. Hedefinizde girişimlerinizde sonuç elde etmek ve finansal durumunuza denge getirmek var. Mayıs ayında burcunuza giriş yapan Jüpiter sayesinde şans sizden yana olacak. Onu fark etmesini ve değerlendirmesini bilin. Başarının çok yakınınızda olduğunu unutmayın!


Bu yıl kişisel ya kolektif projelerinizde sonuç elde etmek adına güvenilir ve sağlam desteklerle karşılaşacaksınız. Yaşamınızdaki her şeyde hareketlenmeler var!


Daha açık bir şekilde ifade etmek gerekirse Ocak ayında yaptığınız harika başlangıç ve mutluluk dolu bir dönemin ardından Haziran ayında yaşamınızın her alanında mücadele ediyorsunuz. Neyse ki Temmuz ve Ağustos ayları sizi sakinleştiriyor ve tatil dönüşüne sağlam bir moralle adım atıyorsunuz. Ekim ayı gelişim göstermeniz adına karşınıza birçok fırsat çıkarmaya devam ediyor. Buna karşın, yaptığınız stratejik hatalar yüzünden Kasım ve Aralık aylarında anlaşmazlıklar ve bir tür huzursuzluk üzerinize çöküyor. Neyse ki şansınız sizi koruyor! 

Tavsiyeye mi ihtiyacınız var? 2022 yılında Jüpiter Mayıs ayında burcunuza çok önemli bir ziyarette bulunacak: Kapasitelerinize güvenin: Girişimci zihniyetiniz, harekete geçme ihtiyacınız, doğal otoriteniz kendinizi kanıtlamınız adına faydalanmanız gereken en önemli kozlar! ▸▸▸▸▸

2022 yılında gezegenleriniz

2022 yılında Koç burcunun yaşamında özellikle iki gezegen önemli bir rol oynayacak. 

  • Satürn duygu durumunuzu kontrol etmenizde yardımcı olacak. Özellikle de Merkür sizi gereksiz yere kışkırttığında! 
  • Jüpiter 11 Mayıs'tan Ekim sonuna kadar sizi zodyakın tahtına oturtuyor. Başınız dik bir şekilde ilerliyorsunuz.

.


2022 ve Arkadaşlıklar

Ocak ayında arkadaşlarınızla ve ailenizle sağlam güven ilişkileri inşa etmeyi başarıyorsunuz. Sonrasında karşılıklı olarak birbirinizle yakınlaştığınız Mayıs ayına kadar ilişkileriniz biraz sallantıda kalıyor. Çocuklarınızla iyi ve içten ilişkiler kuruyorsunuz. Ağustos başında bir yakınınız adına çaba sarf etmeniz olası. Bir arkadaşınız ya da ailenizden birisinin sizin ilginize ihtiyacı var. Eylül ayına ve Kasım başına gergin bir atmosfer hakim olsa da evinizde ve çevrenizde uyumlu bir ortam oluşturmasını biliyorsunuz. Genel anlamda mutlu ve anlayışlı bir ruh hali içindesiniz! 

▸▸▸▸▸

2022 ve Aşk Hayatı

Bu yılın başında yaptığınız bir durum değerlendirmesi ilerisi için kendinizi daha iyi bir noktada konumlandırmanıza yardımcı oluyor. Şubat ve Mart aylarında yoğun, hareketli ve mutluluk dolu günler yaşayacaksınız. Nisan ayında bazı tereddütleriniz olsa da aşk sizi Mayıs ve Haziran aylarında bir kez daha kuşatacak. Yıldızların etkisi altında yaz boyunca beraberliğinizi resmileştirmeyi düşüneceksiniz. Hareketli bir Ekim ayının dışında yılın kalan kısmı daha karmaşık geçecek. Dengenizi ve huzurunuzu korumak adına devamlı olarak meseleleri yoluna koymak durumunda kalacaksınız. 

▸▸▸▸▸


2022 ve İş Hayatı

Oldukça aktif ve iradeli olduğunuz için profesyonel yaşamınızın iplerinin sizin elinizde olduğunu ve yaşadıklarınızı kontrol edebildiğinizi hissediyorsunuz. Satürn fazla çaba sarf etmeden projelerinizi sonuçlandırmanıza yardımcı oluyor. Oldukça verimlisiniz ve girişimlerinizi yarı yolda bırakmamayı hedeflerken finansal durumunuza denge getirmeye de uğraşıyorsunuz. 11 Mayıs'ta burcunuza giriş yapan ve Ekim sonuna kadar orada kalan Jüpiter sayesinde işleriniz daha da kolaylaşıyor. Bu dönemde ayrıca güvenilir desteklerden de faydalanabilirsiniz. 

▸▸▸▸▸


2022 ve Formunuz

Genel anlamda 2022 yılında oldukça enerjiksiniz ama yılın ilk üç ayında yaşayabileceğiniz zihinsel yorgunluk ve ruhsal gelgitlere karşı dikkatli olun. Sonrasında yavaş yavaş güzel bir iç huzura kavuşuyorsunuz. Ayrıca Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında moraliniz zirveye ulaşıyor ve enerjiniz etrafınızdakileri bile kıskandırıyor. Buna karşın Ağustos ayında soğukkanlılığınızı yitiriyorsunuz. Eylül ve Ekim aylarında belirgin bir dinamizme rağmen Kasım ayında daha hassas, Aralık ayında ise daha güçsüz hissediyorsunuz. 


Kendinize zaman ayırın ve tam anlamıyla hiçbir şey yapmadığınız zaman boşlukları yaratmaya çalışın. Bir Koç için hiçbir şey yapmamak pek kolay olmasa da bedeniniz emin olun size teşekkür edecek! 
Peki 2023'te neler olacak?

2023 yılında umut vadeden ilk ayları değerlendirin ve fırsatınız varken harekete geçin. Mümkün olduğu sürece ritminizi artırın ki sonrasında çalışma temponuzu azaltma şansınız olsun.


Daha fazlası için...


Bu yıl sizi nelerin beklediğini keşfetmek için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 


Yorumlar

2020 gibi bir yılı atlattıktan sonra bu ıyi geldi:) Tesk.

ayyy şuan olucakları görmüşler çünkü benim hedefim bu aşamalardan geçicek buna eminim

güzel yorumlar var ve gördüm ki bazı adımları atmışım bile kötü arkadaşlıkları mı desem yalancıları mı desem neyse öyle insanları tak tak silmeye başladım bile ve yeni dostluklara da başladım ve evet çok açık sözlüyüm bu bazen başıma belada olsa böyleyim böyleyiz .

Tesekkurler

Yukselenim iyiymiş geriye kaldı güneş ve ay burcum umarım onlarda bunun gibi gayret verici olur ziraa yorulduk artik

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Koç Burcunu Etkilemenin Yolları

Birine tutuluverdiniz ama onu nasıl etkileyeceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok mu? Burcunu biliyorsanız bu yeterli! Koç burcunu etkileme yazımız sizinle!

Koç burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Koç Burcunun Diğerleriyle Uyumu

Koç, tutkulu aşk ve arkadaş ilişkilerinin burcudur. Koç burcu ile uyumlu musunuz? Her burcun diğer burçlarla olan uyum derecesi farklıdır. Eğer Koç burcu ile uyumlu olup olmadığınızı merak ediyorsanız, cevaplar bizde! Kim bilir, belki de hayallerinizdeki ilişki ancak bir Koç burcuyla mümkündür!