Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Koç Burcu 2020 Yorumları: Değişimler Sizi Bekliyor

2020 yılı Koç burcu için neler mi hazırlıyor? Yeni ilişkiler, kariyer olanakları, mükemmel bir sağlık… Siz yeni yıla doğru adım adım ilerlerken yıldızlar huzurlu bir hayatın anahtarını ellerinde tutuyor.


Koç burcunun hayatında değişim rüzgarlarının estiği kesin, ancak bu rüzgarların olumlu mu yoksa olumsuz mu etkilere sahip olduğu henüz belli değil. Aşk ve şefkat içinizi ısıtmak için yola çıktılar; peki siz hayatınıza yeni bir soluk getirmeye hazır mısınız?

 

2020 Koç: Yoğun değişimlerle dolu bir yılHoroscope Bélier 2019

Sevgili Koç, 2019 yılında seni durdurmak adeta imkansızdı! Bu enerjiyi 2020 yılında, çok yüksek bir bedel ödeme pahasına da olsa yeni bir sayfa açmak için kullanmalısınız. Bu yüzden, yaşamın içinde aktif olman oldukça önemli ancak enerjiniz sınırsız değil ve önümüzdeki yıl da oldukça inişli çıkışlı geçecek.


2020 yılında aşk ve ilişkiler: Tutku ve şehvete açsınız!

2020 yılında ilişki arayışlarınınızın hedefinde tek bir şey olacak : Sürprizler. Can sıkıntısından uzaklaşmak ve size rutini hatırlatan en küçük şeyden bile kaçmak için her şeyi yaparsınız. Özel ve içten biriyle tanışmanın heyecanını yaşayıp sonrasında gerçekliğin zeminine toslayacaksınız. Duygusal anlamdaki bu inişli çıkışlı gidişata rağmen, yine de yolunuza devam edeceksiniz. “Emek olmadan yemek olmaz” diye boşuna dememişler. Ne olursa olsun bu süreçte arkadaşlarınız hep yanınızda olacak.Sağlık : Kişisel bakımınızı ihmal etmeyin!

Sevgili Koç, doğuştan enerjik ve dürtülerine göre hareket eden bir insansınız. 2020 yılında kendinizi tam anlamıyla ortaya koyup yeni mücadelelere atılacaksınız. Ama dikkatli olun, dayanma gücünüz çok sayıda engel karşısında test edilecek. Ocak ayından ta Aralık’a kadar bir aşağı bir yukarı savrulup duruyorsunuz. Yıldızların tavsiyelerini dinleyin ve eğer bu yüksek tempoda devam etmeyi düşünüyorsanız vitamin hapları kullanın!
2021'e Kısa Bir Bakış


Merak etmeyin, inişli çıkışlı bir 2020 yılından sonra 2021’de muradınıza ereceksiniz. Daha önceki girişimlerinizin kazançlarını elde etmeye devam edeceğiniz gibi yeni projelere de başlayacaksınız. Sevdiklerinizin desteğini yaratıcılığınızla birleştirince hak ettiğiniz başarıya ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.