Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Koç Burcu 2021 Yorumları: Yaşadığınızı Hissedeceksiniz!

Sevgili Koç! 2021'e hazırlıklı ol çünkü seni epey hareketli bir yıl bekliyor! Yıldızlar geçireceğiniz keyifli zamanların yanı sıra kontrolünüzü kaybedebileceğiniz stres anların da habercisi. Aşk, iş, aile ve özellikle de sağlığınızla ilgili 2021'de sizleri nelerin beklediğini öğrenmek için okumaya devam edin!


Bu yıl konumunuzu, hedeflerinizi ve kazanımlarınızı savunmak söz konusu olduğunda kendinizi tehlikeye atmaktan çekinmeyeceksiniz. Tam anlamıyla tatmin olduğunuzu hissettiğiniz zamanların ardından stres dolu aylar gelse de Satürn sayesinde her şeyin üstesinden geleceksiniz. 

 


2021 Koç: Yaşamın Tadını Çıkaracaksınız!Horoscope Bélier 2019

. Bu yıl kendinizi olduğunuzdan daha büyük görmeye meyillisiniz. Aşk hayatınızda ise, şubat ya da nisan aylarında evlilik ve yakınlaşma fikirlerine sıcak baksanız da yıl sonuna doğru ayrılık düşünceleri kafanızdan geçecek. Huyunuz bu: “sert tutkuları”, “nazik duygulara” tercih ediyorsunuz.


Ocak ayına harika bir başlangıç yaptıktan ve ilkbaharda tatmin edici bir dönem geçirdikten sonra haziran ayında her alanda mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Neyse ki temmuz ve ağustosta biraz sakinleşeceksiniz ve tatil dönüşü formunuza tekrar kavuşacaksınız. Ekim ayı size gelişme kaydetmeniz için bir dolu fırsat sunacak. Buna karşılık, kasım ve aralık ayında yaptığınız bazı stratejik hatalar, anlaşmazlıklar ve huzursuzlukların üzerinize çöktüğünü hissedeceksiniz. Neyse ki, şansınız sayesinde bu sorunları fazla zarar görmeden halledeceksiniz.


2021 ve Arkadaşlıklar

Bu yıl dostluklarınızda bazı değişikliklere gitmek istiyorsunuz. Bazı kişilerle yakınlaşırken, diğerlerinden uzaklaşıyorsunuz ve yeni insanlar tanıyorsunuz. Soğuk insanlardan uzak duruyorsunuz. Hareketli bir yaşama sahip ve sizi olduğunuz gibi kabul eden dostları tercih ediyorsunuz. Zira insanların suyuna gitmek gibi bir huyunuz yok ve kafanızdan geçen her şeyi söylemeye eğiliminiz var. Neyse ki, insanları kimi zaman rahatsız eden bu samimi tavırlarınız sayesinde hakiki dostluklar inşa ediyorsunuz.


2021 Hedefleriniz

2021’de projelerinizi gerçekleştirmek, özellikle de finansal durumunuzu sağlama almak istiyorsanız mücadele etmeniz gerekecek. Merak etmeyin, çabalarınız karşılıksız kalmayacak.Güzel bir yıl geçirmek için tavsiyelerimiz

2021 yılında kısa sürede öfkelenmeye eğiliminiz var. Olumlu yönden bakıldığında karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için çabalıyorsunuz ama buna karşılık bazı insanlar net bir şekilde size karşı çıkabilir. Davranışlarınızın sorumluluklarınızı üstlenmeli ve mümkün oldukça kendinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. ‚


Meilleur mois de l'année 2019


Peki ya 2022?


2022 yılında Satürn projelerinizi desteklemeye devam edecek. Ayrıca daha verimli çalışmanız adına yaşamınıza çeki düzen vermenize ve ruh durumlarınızı kontrol etmenize yardımcı olacak. Ayrıca, mayıs ayının sonunda burcunuza giriş yapacak Jüpiter sayesinde, ilerleyen aylarda takdir ve başarı elde edeceğiniz konusunda emin olabilirsiniz.

Bize yorum bırakın

Yorumlar

2020 gibi bir yılı atlattıktan sonra bu ıyi geldi:) Tesk.

ayyy şuan olucakları görmüşler çünkü benim hedefim bu aşamalardan geçicek buna eminim

güzel yorumlar var ve gördüm ki bazı adımları atmışım bile kötü arkadaşlıkları mı desem yalancıları mı desem neyse öyle insanları tak tak silmeye başladım bile ve yeni dostluklara da başladım ve evet çok açık sözlüyüm bu bazen başıma belada olsa böyleyim böyleyiz .

Tesekkurler

Yukselenim iyiymiş geriye kaldı güneş ve ay burcum umarım onlarda bunun gibi gayret verici olur ziraa yorulduk artik

Bizimle iletişime geçin.