Öküz Burcu için 2023 Yılı: Pozitif Bakmaya Çalışın!

tarihinde

Su Tavşanı yılı Öküz burcu açısından oldukça güzel geçecek. Aşkta şansı yakalayacak ve profesyonel yaşamınızda ilerleme kaydedeceksiniz. Ama kazancınız sizi yeterince tatmin etmeyecek. Bunun gibi bazı ufak sorunlara rağmen her şeyin yolunda gittiğini göreceksiniz.

2022'de yıl boyunca küçük zorluklar ve gecikmelerle karşı karşıya kalacaksınız. Bu can sıkıcı bir durum olsa da pozitif düşünmekten asla vazgeçmeyip yolun sonuna kadar gitmeyi başaracaksınız. Kendinize güvenin ve sağlam durmaya çalışın. 2023 Çin burç yorunlarını keşfedin!

Aşkta kazanıyorsunuz!

Bu yıl şans yüzünüze gülecek, saygıdeğer Öküz! Özellikle de duygusal yaşamınızda. Bu nedenle odanızda, aşkı kendine çeken ve romantizmi dolu dolu yaşamada çok etkili olan şeftali çiçeklerinden (prunus persica) oluşan muhteşem bir buket yerleştirebilirsiniz. Tavşan Yılı'ndaki uğurlu tarihlerinize gelince, Çin Sevgililer Günü'nde (22/8), Bekarlar Günü'nde (11/11) veya Yeniay esnasında (13/12) bir dilek tutabilirsiniz.

Azim ve sıkı çalışmayla, çabalarınızın ödüllendirildiğini ve profesyonel hayatınızda ilerleme kaydettiğinizi göreceksiniz. Bu yıl elinize para geçecek ama sizi güvence altına alacak ya da umduğunuz gibi birikim yapmanızı sağlayacak bir miktarda olmayacak. Fiziksel anlamda formunuzda olduğunuz gibi hastalıklara karşı da iyi bir direnciniz var. Ancak, Yin yılında kendinizi daha fazla şımartarak vücudunuza ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
Öküz burcunun kişilik özellikleri

Ciddi, ketum, sağlam iradeli ve çalışkan Öküz burçları, başarıya ulaşmaya ve hedeflerine oldukça önem verir. Bunu gerçekleştirmek içinse organizasyon becerilerine, sabrına ve metanetlerine güvenebilirler. Arkadaş canlısı olan ve sır tutmasını bilen Öküz burçlarına insanlar rahatça güvenebilir. Sağduyulu, zarif ve kendinden emin bir insansınız ve insanlardan da sizin gibi olmasını bekliyorsunuz. Ancak aşırı sahiplenici yönünüz sık sık sorunlara yol açabiliyor. 

Peki ya duygusal yaşam?

Sadakata ve güvene önem verdiğiniz için, size güvence ve rahatlık sağlayacak bir yaşam sürdürerek mutlu oluyorsunuz. Şehvetli ve keyfine düşkün bir tabiata sahip olduğunuzdan, bedenin ve sofranın zevklerini birleştirmekte üstünüze yok. Tavşan yılında gündeminizde aşk olacak. Aşkınızı ilan etmek, evlenmek veya ailenizi genişletmek için bu fırsatı değerlendirin. Kalbinizi açın ve mutluluğun içeri girmesine izin verin!

2023'te en yakın olduğunuz burçlar 

Bu yıl hangi burçlarla aranızdan su sızmayacak? Kazananlar: Horoz, Fare ve Maymun!

  • 2023 yılında Fare burcuyla aranızdan su sızmayacak.
  • Maymun özgün kişiliği Horoz ise düzenli yaşamı sayesinde dikkatinizi çekecek!

Öküz yılı ne zaman?

Bir sonraki Öküz yılı: 2033

Bu yazı hoşunuza mı gitti ? Diğer yazılarımıza da göz atın!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

Boğa'nın Uyumlu Olduğu Burçlar

Boğa, en duygusal ve hassas burçlardan biridir. Ancak herkes Boğa burcuyla başa çıkamaz. Örneğin Boğa'nın materyalist kişiliği gösterişten uzak yaşamayı seven Yay ve Kova burçları için bir sorun teşkil edebilir. Boğa burcuyla uyumlu musunuz? Burç uyumunuzu görmek için yazımızı okuyun!

Horoz için 2024 Çin Burç Yorumları: Canınız sıkılıyor

Saygıdeğer Horoz, 2024 Odun Ejderha yılı kesinlikle beklentilerinizi karşılayacak. Sevgiyle ve güzel projelerle dolu bir yıl sizi bekliyor olacak. Uzman astrologlarımızın 2024 Odun Ejderha yılı için hazırladığı yazıda Horoz burcunu neler beklediğini keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

2024 Burç Yorumlarınız

Uzman astrologlarımız tarafından hazırlanan yıllık burç yorumları, 2024 yılına dair tüm detayları açığa çıkarıyor. Duygular, aşk ilişkileri, iş hayatınız ve maddi durumunuzla ilgili merak ettiğiniz her şey 2024 burç yorumlarınızda!

Başak: 2024 Burç Yorumları

Hayatınızdaki her şeyi yeniden düşünmenizi talep eden Kova burcundaki Plüton'un etkisiyle bu yıl günlük yaşamınız ve alışkanlıklarınız değişecek. Büyük değişimlere ve sarsıntılara hazırlıklı olun. Cesaretiniz ve kararlılığınız bu yıl sizi bile şaşırtacak. Tüm detaylar Başak 2024 burç yorumlarında!

Burcunuza Dair Her Şey