Hoşlandığınız Kişiyi Burcuna Göre Nasıl Etkilersiniz?

tarihinde

Birinden hoşlandınız ama ona nasıl yaklaşmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Endişelenmenize gerek yok. Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişiyi burcuna göre etkilemenin yollarını sizlerle paylaşıyor. Kalbinizi çalan kişiyi baştan çıkarmak için gerekli tüm tüyolar bu yazımızda!

Hoşlandığınız Kişiyi Burcuna Göre Nasıl Etkilersiniz?

Koç burcuna sahip biriyle Akrep burcundan birini tavlamak için bambaşka yolları tercih etmek gerekir. Zira bu iki burç birbirinden tamamen farklıdır. Koç hareketli bir burçtur, yaşadığını hissetmek için adrenaline ihtiyaç duyar. Akrep burcu ise daha içine kapanıktır. Gizemler ve zorluklar onun başını döndürür. 


Hayalinizdeki erkeği ya da kadını baştan çıkarmak istiyorsanız bu özel dosyamızı kaçırmayın: Burçların özellikleri, ilişkilerdeki yaklaşımları, aşk uyumlarını; kısacası aşk ilişkilerine dair her şeyi burada bulabilirsiniz. 


Burcuna göre bir kadını veya erkeği nasıl etkilersiniz?


Hoşunuza giden kişinin burcuna tıklayın ve onu nasıl etkileyebileceğinizi keşfedin. Burcunu bilmiyor musunuz? Doğum tarihine göre hangi burçtan olduğunu öğrenmek için buraya tıklayın. 


(21/03 - 19/04)
(20/04 - 20/05)

(21/05 - 20/06)


(21/06 - 22/07)


(23/07 - 23/08)


(24/08 - 22/09)


(23/09 - 22/10)


(23/10 - 21/11)


(22/11 - 21/12)


(22/12 - 19/01)


(20/01 - 19/02)


(20/02 - 20/03)




Gelecekten endişe mi duyuyorsunuz? Sorularınıza cevap mı arıyorsunuz? 
Falcılarımızla iletişime geçin!



Kişilerin aşık olduklarındaki tavırlarını ele almak söz konusu olduğunda astroloji bize harika bilgiler verir. Burçlarımız davranışlarımızı ve aşıkken sergilediğimiz tavırları etkiler. En sadık burcu mu merak ediyorsunuz? Yoksa hangi burcun yatakta daha iyi olduğunu mu bilmek istiyorsunuz? Sorularınızın cevapları bizde!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey