Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hoşlandığınız yay burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Yay burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onun ilgisini nasıl çekeceğinizi bilmiyor musunuz? Bilmeniz gereken tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Hoşlandığınız yay burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Uzmanımız hoşlandığınız kişiyi nasıl fethedeceğiğinin sırlarını sizle paylaşıyor. Burcuna göre,hoşlandığınız kişi nelerden hoşlanır,neleri sevmez uzmanımız gerekli bilgileri sizinle paylaşıyor.

Eğer hayalinizde ki insanı etkilemek istiyorsanız, size özel hazırladığımız bu dosyayı kaçırmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu yazımızda.

 <<<< Kısmetinizde neler var? Evlilikte neler olacak? Online Falcılar 4tlye cevaplasın >>>

   Yay burcunun özellikleri

Yay burcu konforuna düşkün bir burçtur ama kesinlikle tembel değildir her aktivitenin içinde olmaya çalışır. Çevresinde ona ihtiyaç duyulduğunu görmek hoşuna gider ve işe yaradığını düşünüp mutlu olur. İyi niyetli, etrafına pozitif enerji gönderen çok olumlu bir burçtur, umutsuzluk kelimesi onun sözlüğnde yer almaz. İmkansız başarmaktan hoşlanır.

   Yay burcunu nasıl etkilersiniz

Yya sıcakkanlı bir burçtur o yüzden onu tavlamak istiyorsanız sizde sıcakkanlı olmalısınız. Dürüst, karşılıklı güven üzerine dayalı bir ilişki arar,bazen macera arayabilir ama partnerine sadık bir burçtur.

   Yay burcunun Özellikleri

Sıcakkaknlı, optimist ve dinamiktir, yerinde duramaz. Uyumlu bir burçtur, yaşamayı sever.

   Kötü özellikleri

Aşırı hevesli olması bazen etrafındakileri rahatsız eder, çok ısrarcı olabilir bazen o da onun hırslı yapısndan kaynaklanır.

<<< Katina aşk falı ile mutluluğu yakalayın >>>>

   Aşkta uyumlu olduğu burçlar

Koç ve aslan ile uyumludur. Aslanın sakin tavırları onu çeker. Koçunda kararlı olaması onu çok etkiler.

Yay burcunun sevdikleri

Hyatı basit yaşamayı sever,arakadaşlarıyla dısarı çıkmak, partneriyle evde film izlemek gibi basit şeyler hoşuna gider. Eğer onu mutlu etmek istiyorsanız küçük eylerlede mutlu edebilirsiniz. Doğayı çok sever ve enerjisini atmak için doğa yürüşlerini, kamp yapmayı sever.

 

 

Yay burcunun sevmedikleri

Emredilmesinden ve zorla birşeyler yaptırılmaya çalışılmasından hiç hoşlanmaz. Düzeni çok sevmez gelip biri yaşadığı alanı toplamasından hoşlanmaz yani hayatını kendi düzenlemeyi sever.

 

 

   Yay burcunda hoşlandığımız şeyler

Sıcakkanlı, fedekar olması bunlar yay burcunu vazgeçilmezleridir. Gönüllü projelrde yer almaya bayılır elinden gelse herkese yardım etmeye çalışır, çevresindekini mutsuz görmek onuda mutsuz eder.

<<< Aşk uyumunuz, yıldıznameniz, hepsini en uygun fiiyata öğrenin >>>

   En sevdikleri etkinlikler

Ormanda yürümeyi ve biskletle dolaşmak ona çok iyi gelir. Açık hava sporlarına bayılır. Arkadaş canlısı olduğu için ekip ile yapılan sporlarda ona göredir; futbol,basketbol gibi. Gezmeyi sever ve gezi kitapları vazgeçilmezidir.

Bunları da Seveceksiniz

Hoşlandığınız koç burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz? 

Hoşlandığınız akrep burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız aslan burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.