Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

İkizler Burcunu Etkilemenin Yolları

İkizler burcu zordur. Ama birlikte yaşaması en zevkli burçtur! İkizler burcunu etkilemek için neler yapmalı? Tüm detaylar yazımızda!

Hoşlandığınız ikizler burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl konuşmaya başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmek için gerekli tüyoları sizle paylaşıyor. Burcuna göre hoşlandığınız kişinin nelerden hoşlandığını  neleri sevmediğini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!


Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğreninİkizlerin genel özellikleri

İkizler burcu meraklıdır ve yeni şeyler öğrenmeye bayılır ve bu da onu yeniliklere açık bir insan yapar. Sosyaldir, sempatiktir, zeki ve herkesle kolay bir şekilde iletişime geçen bir burçtur. Girdiği ortama çok çabuk ayak uydurur. Aynı zamanda esprili bir kişiliği vardır ve sevdikleriyle güzel vakit geçirmeye önem verirler. Yeniliklere açık olduğu için onunla sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

 

İkizler burcunu nasıl etkilersiniz ?

İkizler burcu farklı olanı arar, eğlenmeyi sever. Onu etkilemek için neşeli olmalısınız. Birlikte eğlenip daha arkadaşça bir ilişki inşa etmeye çalışarak başlayın. Eğer hemen onun parmağına yüzük takmaya kalkarsanız hata edersiniz. İkizler burcu özgürlüğüne çok önem verir ve düşünmeye ihtiyacı vardır o yüzden onu zorlamayıp önce arkadaş olun.

 

Aşıkken ikizler burcu

İkizler burcu direkt olarak hoşlandığı işiye açılmaz ve onun yerine onu güldürmeye çalışır ve ona şaka yoluyla takılır. Eğer bir İkizler size böyle davranıyorsa bilin ki sizden hoşlanıyor. İkizler burcu duygularıyla hareket etmez. Mantık insanıdır o yüzden ona mantığına uygun gelmeyen hiçbir şeyi yaptıramazsınız.


İkizlerin özellikleri

İkizler burcu çok iyi bir dinleyicidir, sıkılmadan sizinle ilgilenir ve size yardımcı olmaya çalışır. Zeki olmaları ve her ortama uyum sağlamaları takdir edilen özellikleridir.

 

İkizlerin olumsuz özellikleri

İkizler burcu şüpheci bir burçtur ve bu yüzden bir şeye inanmadan önce her şeyi akıl süzgeçlerinden geçirirler. Bu yüzden ağzınızdan çıkanlara dikkat edin zira çok dikkatlidirler.

 

İkizler burcunun aşkta uyumlu olduğu burçlar

İkizler burcu Kova ve Terazi ile çok iyi anlaşır ve kendisini onların yanında çok rahat hisseder. Kova'nın yaratıcılığı çok hoşuna gider. Terazi'nin ise sosyalliği ilgisini çeker. Bu iki burçtan biriyle çok mutlu olabilir. 


İkizler burcunun sevdikleri

İkizler burcu entelektüeldir ve tartışmayı, yeni şeyler öğrenmeye bayılır. İkizler burcu çok konuşur ve kendini ifade etmekte çok başarılıdır. Yeni şeyler keşfetmek İkizler'in işidir.

 

İkizler burcunun sevmedileri

İkizler burcu biri tarafından yönetilmekten kesinlikle hoşlanmaz. Bu yüzden uzun soluklu bir ilişki yaşamak istiyorsanız onun böyle hissetmemesini sağlayın. 

 

İkizlerin en etkileyici özellikleri

Yeni şeylere açık olduğu ve sosyal bir insan olan İkizler burcu hemen etrafındakileri etkiler, onda şeytan tüyü olduğunu söyleyebiliriz.


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir. 


Bize yorum bırakın

İkizler burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

İkizler burcu üzerine makaleler

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

İkizler Erkeğini Baştan Çıkarmanın Yolları  İkizler erkeği neleri sever?
İkizler Burcunu Etkilemenin Yolları  İkizler burcunun kalbini fethedin!
İkizler burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. İkizler burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

İkizler burcunun uyumlu olduğu burçlar...

İkizler'nın Uyumlu Olduğu Burçlar  İkizler'in diğer burçlarla uyumunu keşfedin

Bizimle iletişime geçin.