Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hoşlandığınız aslan burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Aslan burcu birine aşık oldunuz ve onu nasıl etkileyeceğinizi bilemiyor musunuz? Bu yazı tam da sizin için! Sakın kaçırmayın.

Hoşlandığınız aslan burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Uzmanımız hoşlandığınız kişiyi nasıl fethedeceğiğinin sırlarını sizle paylaşıyor. Burcuna göre,hoşlandığınız kişi nelerden hoşlanır,neleri sevmez uzmanımız gerekli bilgileri sizinle paylaşıyor.

Eğer hayalinizde ki insanı etkilemek istiyorsanız, size özel hazırladığımız bu dosyayı kaçırmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu yazımızda.

 <<<< Yıldıznamenizi Çıkartmak İstemez Misiniz? >>>>

   Aslan burcunun genel özellikleri

Aslan burcu dominantdır, başkaları tarafndan beğenilmekten ve takdir görmek hoşlarına gider hatta bazen kendilerini fazla beğendiklerini düşünebilir çevresindekiler ama o bu dengeyi korumayı çok iyi becerir. Sevdiğine sadıktır ama bazen sevgisini göstermekte problem çeker.

 

   Aslan burcunu nasıl etkilersiniz ?

Aslan burcu yıldız gibi parlamaya ve gözlerin hep onun üzerinde olmasına bayılır ve bu  yüzden bir aslanı tavlamak istiyorsanız onu hediyelerle ve güzel sözlerle şımartınız. Onu sıradan olmayan, unutamayacağı anlar yaşatınız böylece size daha da bağlanacaktır.

 

   Aslan burcu aşık olduğunda

Aslan burcunun altın gibi bir kalbi vardır ve çok bonkördür. Aşık olduğunda sizi hediyelere boğar. Sadık bir aşıktır aslan burcu fakat bazen yeterince duygusal olmadığından yakınılınır.

 

   Aslan burcunun özellikleri

Şef olarak doğmuştur, ekip çalışmasında üstüne yoktur. Etrafındakileri etkilemeye bayılır, cömertliği onu aranılan br insan yapar.

 <<<< Doğum haritanızda hangi tarihler öne çıkıyor? Astrologlarımıza sorun! >>>>

   Aslanın kötü özellikleri

Bazen kendine fazla güvenmesi onu ukala bir insana çevirebilir ve maalesef bu durum çevresindekileri rahatsız eder.

 

   Aşkta uyumlu olduğu kişiler

Koç  ya da yengeç burcuyla muhteşem bir uyum yakalayabilir.

 

   Aslan burcunun sevdikleri

Hırslı ve dominant olduğu için yönetmeyi sever,herşeyin en iyisin en klasını sever ve bir işi yaparken de öyle olmasına dikkat eder. Sevilmeyi sever, bazen de kıskandırmak hoşuna gider.

 

   Aslan burcunda hoşumua giden özellikler

O kadar kendine güvenir ki bu yüzden hemen tüm dikkatleri üzerine çeker. Lider ruhlu olasıda onu girdiği ortamlarda vazgeçlmez kılar.

<<<< Aşk uyumunuzu astrologlar ölçsün, size doğru tarifi versin! >>>> 

   En sevdikleri etkinlikler

Güneş, aslan burcu üzerinde büyük etkisi vardır, aslan burcu güneşe bayılır ve bu yüzden açık hava aktiviteleri aslan burcunun en sevdiği aktivitelerdir.

 

Bunları da Seveceksiniz

 Hoşlandığınız yay burcu birini nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız Başak burcu kişiyi nasıl etkilersiniz?

İkizler burcunu nasıl etkilersiniz?

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.