Aslan Burcunu Etkilemenin Yolları

tarihinde

Aslan burcu birine aşık oldunuz ve onu nasıl etkileyeceğinizi bilemiyor musunuz? Bu yazı tam da sizin için!

Aslan Burcunu Etkilemenin Yolları

Hoşlandığınız aslan burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl konuşmaya başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmek için gerekli tüyoları sizle paylaşıyor. Burcuna göre hoşlandığınız kişinin nelerden hoşlandığını  neleri sevmediğini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğreninAslan burcunun genel özellikleri

Aslan burcu oldukça baskındır. Başkaları tarafından beğenilmekten ve takdir görmekten hoşlanırlar. Hatta çevresindekiler bazen kendilerini fazla beğendiklerini düşünebilir ama o bu dengeyi korumayı çok iyi becerir. Sevdiğine sadıktır ama bazen sevgisini göstermekte zorlanır. 


Aslan burcunu nasıl etkilersiniz?

Aslan burcu yıldız gibi parlamaya ve gözlerin hep onun üzerinde olmasına bayılır. Bu yüzden bir aslanı tavlamak istiyorsanız onu hediyelerle ve güzel sözlerle şımartmanız gerekir. Ona sıradan olmayan, unutamayacağı anlar yaşatırsanız size daha da bağlanacaktır.

 

Aslan burcu aşık olduğunda

Aslan burcunun altın gibi bir kalbi vardır ve çok bonkördür. Aşık olduğunda sizi hediyelere boğar. Sadık bir aşıktır fakat bazen yakınları yeterince duygusal olmadığından yakınır. 

 

Aslan burcunun olumlu özellikleri

Liderlik yönü çok güçlüdür ve bu anlamda da ekip çalışmasında üstüne yoktur. Etrafındakileri etkilemeye bayılır, cömertliği onu aranılan br insan yapar.


Aslan burcunun olumsuz özellikleri

Bazen kendine fazla güvenmesi onu ukala bir insana çevirebilir ve maalesef bu durum çevresindekileri rahatsız eder.

 

Aşkta uyumlu olduğu burçlar

Koç ya da Yengeç burcuyla muhteşem bir uyum yakalayabilir.

 

Aslan burcunun sevdikleri

Hırslı ve dominant olduğu için insanları yönetmeyi sever. He şeyin en iyisini ve en kalitelisini sever ve bir işi yaparken de öyle olmasına dikkat eder. Sevilmeyi sever. Bazen de kıskandırmak hoşuna gider.

 

Aslan burcunun en etkileyici özellikleri

O kadar kendine güvenir ki bu yüzden hemen tüm dikkatleri üzerine çeker. Lider ruhlu olması da onu girdiği ortamlarda vazgeçilmez kılar.

 

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin