Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hoşlandığınız koç burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Birine tutuluverdiniz ama onu nasıl etkileyeceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok mu? Burcunu biliyorsanız bu yeterli! Koç burcunu etkileme yazımız sizinle!

Hoşlandığınız koç burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Uzmanımız hoşlandığınız kişiyi nasıl fethedeceğiğinin sırlarını sizle paylaşıyor. Burcuna göre,hoşlandığınız kişi nelerden hoşlanır,neleri sevmez uzmanımız gerekli bilgileri sizinle paylaşıyor.

Tabi ki bir koçu bir akrep  gibi tavlayamazsınız, bu ikisi tamamen farklıdır. Koç, yaşadığını hissetmek istediği için adrenalin sever, akrep ise daha gizemlidir, gizem ve zorluk akrebi etkiler. Eğer hayalinizde ki insanı etkilemek istiyorsanız, size özel hazırladığımız bu dosyayı kaçırmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu yazımızda.

 <<< Astrocenter ile kısmetin nerede hemen öğren >>>

   Koçların genel özellikleri :

Koç burcu çok dinamiktir ve bu yüzden yaşadığnı hissetmek için adrenaline ihtiyaç duyar, otoriterdir, etrafındakileri hemen etkiler.

   Koç burcunu nasıl etkilersiniz ?

Koç erkeği ve kadını dürüstlüğü sever.Onları etkilemek samimi olmalısınız,karışık mesajlardan ve dolambaçlı işşlerden kesinlikle anlamazlar.Koçlar kendilerini fetheden,başkaları tarafından yönetilmeyen kişilerden hoşlanırlar.Koçlar bir tarafı biraz otoriter olan inanları severler çünkü onlarla kesinlikle sıkılmazlar.

   Koçlar aşıkken...

Koçlar aşklarını yaşarken en büyük fatihlerdir. Etkilemeyi her şeyden çok severler. Etkilemek ve fatih kelimeleri onları tam anlamıyla tanımlar, onları heyecanlandırır. Macerayı çok severler onlar için koleksiyoncuda diyebiliriz, her anın tadını çıkarıp her güzellikten yararlanırlar.

   Koçların olumlu  özellikleri

Koçlar cesur, hayat dolu ve enerjiklerdir. Kanları kaynar, onları durudrmak imkansızdır.Hayatta hiçbirşeyi kaybetmekten korkmazlar ve risk almayı iyi bilirler.

<<<< Aşk uyumunuz, yıldıznamenizdeki önemli tarihler.. Hepsi burada >>>>

   Koçların olumsuz özellikleri

Bazen iyi özellikler  olumsuza  dönüşebilir maalesef bu koçlarda da böyle olabiliyor o içlerinde ki tutulamayan enerji onların bazı durumlarda çok çabuk sinirlenmesine sebeb olabiliyor ve bu durum da bazen onları haksız duruma düşürebiliyor.

   Aşkta uyumlu olduğu burçlar

Koçun aşkta en uyumlu olduğu burç ise aslan ve yay burcudur. Aslanın tutkusuna vurulur, yayın ise hırslı olması çeker. Bu iki ateş grubu burçla sıkılmayacağı kesindir.

 

Koç burcunun sevdikleri

Koç kadını ve erkeği haerket eden herşeyi severler, onların hayatlarında ki insanlar hareketi seven insanlar olmalı, kolunu bağlayıp oturan insanları sevmezler. Günlük hayatlarında sponatane yaşarlar ve yenilikçilerdir. Koçlar kafalarına koydukları şeyi yaparlar ve sonuna kadar giderler.

 

   Koç burcunun sevmedikleri

Koç kadını ve erkeği beklemekten ve zaman kaybı hissinden hoşlanmazlar, onlar için aksiyon çok önemlidir bu yüzden yoga gibi yavaş sporlara ilgi duymazlar. Koçlar dalga geçilmesinden hoşlanmazlar, çok çabuk alınırlar.

   

   

   Koçların etkileyen özellileri

Yapıcı ve hevesli olmaları karşısında ki insanı etkiler,koç burcunun en beğenilen özelliği budur. Koçların ne yapacağını tahmin edemeyiz ve sevdikleri zaman her türlü deliliği yapabilirler. Koçların yanında kendinizi kaybedebilirsiniz ve istediklerini elde etmeden sizi bırakmazlar ve eğer sizi elde etmek istiyorsa sonuna kadar gider hemen pes etmez.

<<<< Evlilik Geleceğinizde Neler Gözüküyor? Falcılar Anlatsın >>>>

   En sevdikleri etkinlikler

Koç kadını ve erkeği hareketli spor yapmayı severler. Bazen bu hareketli sporlar onların hayatlarını tehlikeye atar. Yavaş sporlar onlara göre değildir. Hız sporlarını ve kış sporlarını severler. Sörf, motor ve araba yarışlarına baylırlar.

Bunları da Seveceksiniz

Hoşlandığınız akrep burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz? 

Hoşlandığınız başak burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız aslan burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.