Oğlak Burcunu Etkilemenin Yolları

tarihinde

Oğlak burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? Cevabı hatta daha fazlası bu yazımızda!

Oğlak Burcunu Etkilemenin Yolları

Hoşlandığınız oğlak burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl konuşmaya başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmek için gerekli tüyoları sizle paylaşıyor. Burcuna göre hoşlandığınız kişinin nelerden hoşlandığını  neleri sevmediğini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğreninOğlak burcunun genel özellikleri

Oğlak burcu hırslı ve kendisiyle gurur duyan bir burçtur. Aşk hayatında sevdiği insana oldukça bağlıdır. Duygularını ifade etmekte zorlansa da ilişkilerde istikrar arar. Duygularını kendine saklar. Kendine olan güveni eksik olduğu için kıskanç bir yapısı vardır. İnatçıdır ve inadı tuttu mu ve kırıldı mı, ilgili kişiyle yıllarca konuşmayabilir. Hafızası çok kuvvetlidir ve ona yapılanları kesinlikle unutmaz.

 

Oğlak burcunu nasıl etkilersiniz ? 

Oğlak burcu istikrarı sever. Bir ilişkiye başlamak için önce kendini güvende hissetmeli ve karşı tarafa güvenebileceğinden emin olmalıdır. Dışarıdan bakıldığında soğuktur ama onu tanıdıkça çok sevilen, cana yakın biri olduğunu anlarsınız. Eğer Oğlak burcunu tavlamak istiyorsanız ona samimiyetinizi gösterin. Ayrıca bu burç özgürlüğüne düşkündür. Dolayısıyla onun özgürlüğünü kısıtlamazsanız mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

 

Oğlak burcu âşık olduğunda

Âşık olduğunda Oğlak burcu bu hislerini üm hayatı boyunca sürdürür ve günübirlik ilişkilerden hoşlanmaz. Duygularını belli etmeyen bir burç olduğu için kesinlikle ilişkisini duygularıyla yönetmez. Kontrolü elinde tutmayı sever.


Oğlak burcunun olumlu özellikleri

İlk bakışta çok sert bir havaya sahipmiş gibi gelse de aslında bunun arkasında yumuşacık bir kalbi vardır. Azimlidir, hedeflerine ulaşmak için çok çalışır ve istediklerini çoğu zaman başarır. Yalnızlığı seven burçlardandır. Tek başına gezmek ve vakit geçirmek ona göredir.

 

Oğlak burcunun olumsuz özellikleri

Oğlak burcu değişimden hoşlanmaz. Alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemez. Yeniliklere çok açık olduğunu söyleyemeyiz. Bu yüzden de girdiği ortamlarda ama özellikle iş ortamına kolayca adapte olamaz.

 

Aşkta uyumlu olduğu burçlar

Boğa ve Yay burcuyla iyi anlaşır. Boğa burcunun sadeliği onu çeker. Yay burcunun ise insana güven vermesi hoşuna gider.

 

Oğlak burcunun sevdikleri

Kararlı bir burçtur ve kafasında planladığı şeyler vardır ve onları hayata geçirir. Hayatı çok koşturmacalı geçer. Sürekli halletmEsi gereken işler vardır, hiçbir şeyi oluruna bırakamaz.

  

Oğlak burcunun sevmedikleri

Çok heyecanlı ve macera düşkünü, uçlarda yaşayan insanları sevmez. Onun için düzen önemlidir. Kendinden emin, durağan, duygulu insanlardan hoşlanır. Onu tavlamak istiyorsanız ne kadar olgun olduğunuzu gösterin.

 

Oğlak burcunun en etkileyici özellikleri

Hırslı ve başarılı olması herkesin dikkatini çeker. Aynı zamanda duygularını göstermeyip çok güçlü durması Oğlak burcunun imrenilecek özelliklerindendir.


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir. 

Find similar articles on this topic :

Tam olarak beni anlatmış

Suna 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey