Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Oğlak Burcunu Etkilemenin Yolları

Oğlak burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? Cevabı hatta daha fazlası bu yazımızda!

Hoşlandığınız oğlak burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl konuşmaya başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmek için gerekli tüyoları sizle paylaşıyor. Burcuna göre hoşlandığınız kişinin nelerden hoşlandığını  neleri sevmediğini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğreninOğlak burcunun genel özellikleri

Oğlak burcu hırslı ve kendisiyle gurur duyan bir burçtur. Aşk hayatında sevdiği insana oldukça bağlıdır. Duygularını ifade etmekte zorlansa da ilişkilerde istikrar arar. Duygularını kendine saklar. Kendine olan güveni eksik olduğu için kıskanç bir yapısı vardır. İnatçıdır ve inadı tuttu mu ve kırıldı mı, ilgili kişiyle yıllarca konuşmayabilir. Hafızası çok kuvvetlidir ve ona yapılanları kesinlikle unutmaz.

 

Oğlak burcunu nasıl etkilersiniz ? 

Oğlak burcu istikrarı sever. Bir ilişkiye başlamak için önce kendini güvende hissetmeli ve karşı tarafa güvenebileceğinden emin olmalıdır. Dışarıdan bakıldığında soğuktur ama onu tanıdıkça çok sevilen, cana yakın biri olduğunu anlarsınız. Eğer Oğlak burcunu tavlamak istiyorsanız ona samimiyetinizi gösterin. Ayrıca bu burç özgürlüğüne düşkündür. Dolayısıyla onun özgürlüğünü kısıtlamazsanız mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

 

Oğlak burcu âşık olduğunda

Âşık olduğunda Oğlak burcu bu hislerini üm hayatı boyunca sürdürür ve günübirlik ilişkilerden hoşlanmaz. Duygularını belli etmeyen bir burç olduğu için kesinlikle ilişkisini duygularıyla yönetmez. Kontrolü elinde tutmayı sever.


Oğlak burcunun olumlu özellikleri

İlk bakışta çok sert bir havaya sahipmiş gibi gelse de aslında bunun arkasında yumuşacık bir kalbi vardır. Azimlidir, hedeflerine ulaşmak için çok çalışır ve istediklerini çoğu zaman başarır. Yalnızlığı seven burçlardandır. Tek başına gezmek ve vakit geçirmek ona göredir.

 

Oğlak burcunun olumsuz özellikleri

Oğlak burcu değişimden hoşlanmaz. Alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemez. Yeniliklere çok açık olduğunu söyleyemeyiz. Bu yüzden de girdiği ortamlarda ama özellikle iş ortamına kolayca adapte olamaz.

 

Aşkta uyumlu olduğu burçlar

Boğa ve Yay burcuyla iyi anlaşır. Boğa burcunun sadeliği onu çeker. Yay burcunun ise insana güven vermesi hoşuna gider.

 

Oğlak burcunun sevdikleri

Kararlı bir burçtur ve kafasında planladığı şeyler vardır ve onları hayata geçirir. Hayatı çok koşturmacalı geçer. Sürekli halletmEsi gereken işler vardır, hiçbir şeyi oluruna bırakamaz.

  

Oğlak burcunun sevmedikleri

Çok heyecanlı ve macera düşkünü, uçlarda yaşayan insanları sevmez. Onun için düzen önemlidir. Kendinden emin, durağan, duygulu insanlardan hoşlanır. Onu tavlamak istiyorsanız ne kadar olgun olduğunuzu gösterin.

 

Oğlak burcunun en etkileyici özellikleri

Hırslı ve başarılı olması herkesin dikkatini çeker. Aynı zamanda duygularını göstermeyip çok güçlü durması Oğlak burcunun imrenilecek özelliklerindendir.


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir. 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Tam olarak beni anlatmış

Tam beni kastetmisiniz ama beni çabuk yutamazlar Tesekurler

Benim elifim inşallah beni sever ben Boğa o oğlak burda anlatılanlar onu anlatıyor ama bakalım zaman göstericek herşeyi ciddiyete fayda vardır derler artık ciddi olucam

Insalah bu ara da ben oglak burcuyum sevdiğin oğlaga her zaman onu sevdiğini soyle ama simart masadaki ve samimi bir sekilde soyle iyi olur

Oğlak burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Oğlak Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!

Oğlak burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Oğlak burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Oğlak burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.