Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hoşlandığınız oğlak burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Oğlak burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? Cevabı hatta daha fazlası başucu yapılacak yazımızda!

Hoşlandığınız oğlak burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Uzmanımız hoşlandığınız kişiyi nasıl fethedeceğiğinin sırlarını sizle paylaşıyor. Burcuna göre,hoşlandığınız kişi nelerden hoşlanır,neleri sevmez uzmanımız gerekli bilgileri sizinle paylaşıyor.

Eğer hayalinizde ki insanı etkilemek istiyorsanız, size özel hazırladığımız bu dosyayı kaçırmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu yazımızda.

 <<<< Astrocenrter Online Fal ve Astroloji Sitesi >>>>

   Oğlak burcunun genel özellikleri

Oğlak burcu hırslı ve kendisiyle guru duyan bir burçtur. Aşk hayatında oldukça sevdiğine bağlıdır ve duygularına ifade etmekte zorlansada ilikilerinde istikrar arar. Duygularını kendine saklar. Kendine olan güveni eksik olduğu için kıskanç bir yapısı vardır. İnatçıdır ve inadı tuttu mu ve kırıldı mı, o kişiyle yıllarca konuşmayabilir. Hafızası çok kuvvetlidir ve ona yapılanları kesinlikle unutmaz.

 

   Oğlak burcunu nasıl etkilersiniz ? 

Oğlak burcu istikarı sever, bir ilişkiye başlamak önce kendini güvende hissetmeli ve karşı tarafa güvenebileceğini hissetmelidir. Dıştan bakıldığında soğuktur oğlak burcu ama tanıdıkça çok sevilen, cana yakın biri olduğunu anlarsınız. Eğer oğlak burcunu tavlamak istiyorsanız ona samimiyetinizi gösterin, oğlak burcu özgürlüğüne düşkündür ve onun özgürlüğünü kısıtlamzsanız mutlu bir ilşiki yaşayabilirsiniz.

 

   Aşıkken oğlak burcu

Aşık olduğunda oğlak burcu tüm hayatı boyunca sürdürür ve günübirlik ilişkilerden hoşlanmaz ama duygularını belli etmeyen bir burç olduğu için kesinlikle ilişkisini duygularıyla yönetmez. Kontrolü elinde tutmayı sever.

 <<<< Aşk Hayatınızdaki Sıkıntıları Uzmanlarımız Çözsün >>>>

   Oğlak burcunun özellikleri

Görünüşte çok sert bir görünümü vardır ama aslında bunun arkasında yumuşacık bir kalbi vardır. Azimlidir hedeflerine ulaşmak için çok çalışır ve istediklerini çoğu zaman başarırı. Yalnızlığı seven burçlardandır, tek başına gezmek ona göredir.

 

   Kötü özellikleri

Değişimi sevmez oğlak burcu,alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemez. Yeniliklere çok açık diyemeyiz bu yüzden bazen girdiği ortamalarda özellikle iş ortamında kolayca adapte olmamaz.

 

   Aşkta uyumlu olduğu burçlar

Boğa ve yay burcuyla iyi anlaşır. Boğanın sadeliği onu çeker, yay burcununda güven vermesi.

 

Oğlak burcunun sevdikleri

Kararlı bir burçtur ve kafasında planladığı şeyler vardır ve onları hayata geçirir. Hayatı çok koşturmacalı geçer sürekli  haklletemsi gereken işler vardır, hiç bir şeyi oluruna bırakamaz.

 

 

Oğlak burcunun sevmedikleri

Çok heyecanlı ve macera  düşkünü, uçlarda yaşayan insanlari sevmez onun için düzen önemlidir. Kendinden emin, durağan, duygulu insanlardan hoşlanır. Onu tavlamak istiyorsanız ne kadar olgun olduğunuzu gösterin ona.

 

 

   Oğlak burcunda hoşumuza gidenler

Hırslı ve başarılı olması herkesin diikatini çeker, aynı zamanda duygularını göstermeyip çok güçlü durması oğlak burcunun imrenilecek özelliklerindendir.

 <<<< İlk 10dksı 4tlye Hemen Danışmanlık Alın >>>>

   Sevdiği aktiviteler

Ciddiyeti ve sakinliğiyle herkesi şaşırtır. Güçlü olmadı ve sakinliği onu en iyi tanımlayan iki sözcüktür. Salon sporlarından hoşlanmaz spor yapıcaksa açık havayı tercih eder. Okumak en büyük tutkususr, kendi dünyasıyla başbaşa kalabileceği aktiviteleri tercih eder, bahçeyle uğraşmak gibi, yüzmek gibi.

Bunları da Seveceksiniz

Hoşlandığınız Balık Burcu Bir Kişiyi Nasıl Etkilersiniz? 

Hoşlandığınız Yay Burcu Kişiyi Nasıl Etkilersiniz?

Hoşlandığınız Kova Burcu Birini Nasıl Etkilersiniz?

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.