Terazi Burcunu Etkilemenin Yolları

tarihinde

Terazi burcu birine aşık olduysanız ve onu elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken her şey bu yazıda!

Hoşlandığınız terazi burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl konuşmaya başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmek için gerekli tüyoları sizle paylaşıyor. Burcuna göre hoşlandığınız kişinin nelerden hoşlandığını  neleri sevmediğini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğreninTerazi burcunun özellikleri

Terazi burcunun karşı konulmaz bir cazibesi vardır. Duygularından pek emin değildir. Eğer birinden bugün hoşlanıyorsa ertesi gün onu sevmekten vazgeçebilir. İlişkide aradığı ilk şey uyumdur. Adaletsizlikten hoşlanmaz ve korunmaya ihtiyacı olan birini görürse hemen onu savunur. Samimi ve kibardır. Hemen başkalarının yardımına koşar. Çok romantiktir ve partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar.

 

Terazi burcunu nasıl etkilersiniz?

Terazi burcu hayatında huzuru ve eşitliği ilke edinmiştir. Hayalindeki insan çekici, onu dinleyen, şefkatli biridir. Kavgayı uzatan insanlardan hoşlanmaz. Onun hayalindeki insan alttan alabilen, anlayışlı biri olmalıdır. Eğer Terazi burcunu kendinize bağlamak istiyorsanız anlayışlı ve arzulu biri olmalısınız.

 

Terazi burcunun olumlu özellikleri

Terazi burcunun hayatında denge çok önemlidir. Beklenmedik olaylardan hoşlanmaz. Aşık olduğunda bunu çok güzel bir şekilde kelimelere döker, aşkını çok naif bir şekilde hissettir.


Terazi burcunun olumsuz özellikleri

Terazi de karar vermekte zorlanan burçlardan bir tanesidir. İş hayatında bu kararsızlık onu olumsuz yönde etkiler. Onun için başına gelebilecek en kötü şey iki şey arasında kararsız kalmaktır.

 

Terazi burcunun aşkta uyumlu olduğu burçlar

Terazi burcu İkizler veya Kova ile uyumludur. Kova'nın orijinalliğine vurulur, İkizler burcunun da komik olması onun ilgisini çeker.

 

Terazi burcunun sevdikleri

Terazi burcu için uyum çok önemlidir. Hem iş hayatında hem özel hayatında uyumu arar. Mesela iş ortamında uyumu yakalayamazsa istifa edebilir. Herkese adil davranmayı tercih eder. Estetik açıdan güzel olan her şeyi sever ve güzel sanatlara ilgisi vardır.

    

Terazi burcunun sevmedikleri

Karar vermekte çok zorlanır. Terazi burcu kavgacı değildir ama haksızlığa tahammül edeceği anlamına da gelmez. Aksine haklarını sonuna kadar savunur! Terazi burcu giyimine ve temizliğe özen gösteren bir burçtur. O yüzden ilk bakışta temiz, zarif, titiz insanlardan etkilenir. Onun içim ilk izlenim çok önemlidir. 

    

Terazi burcunun en etkileyici özellikleri

Terazi burcu hem duygusal hem de fiziksel olarak insanları etkilemeyi seven bir burçtur. Karşı konulmaz bir cazibesi vardır. Adeta aşka aşık bir burçtur. Bu yüzden de duygularını tüm samimiyetiyle ve sonuna kadar yaşar.

 

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir. 


Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey