Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hoşlandığınız terazi burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Terazi burcu birine aşık olduysanız onu elde etmek için yapmanız gereken her şey bu yazıda. Sakın kaçırmayın!!

Hoşlandığınız terazi burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Uzmanımız hoşlandığınız kişiyi nasıl fethedeceğiğinin sırlarını sizle paylaşıyor. Burcuna göre,hoşlandığınız kişi nelerden hoşlanır,neleri sevmez uzmanımız gerekli bilgileri sizinle paylaşıyor.

Eğer hayalinizde ki insanı etkilemek istiyorsanız, size özel hazırladığımız bu dosyayı kaçırmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu yazımızda.

 <<< Aşk Uyumunuzu Gerçek Astrologlar Ölçsün! >>>>

   Terazi Burcu

Terazi burcunun karşı konulmaz bir cazibesi vardır, duygularından emin değildir, eğer bugün seviyorsa ertesi gün sevmeyebilir. İlişkide aradığı ilk şey uyumdur. Adaletsizlikten hoşlanmaz ve eğer korunmaya ihtiyacı olan birini görürse hemen onu savunur. Samimi ve kibardır, başkalarının yardımına hemen koşar. Çok romantiktir partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar.

 

   Terazi burcunu nasıl etkilersiniz?

Terazi burcu hayatında huzuru, eşitliği ilke edinmiştir. Hayalindeki insan çekici, onu dinleyen, şefkatli biridir. Kavgayı uzatan insanlardan hoşlanmaz onun hayalindeki insan alttan alabilen, anlayışlı biri olmalıdır. Eğer terazi burcunu kendinize bağlamak istiyorsanız anlayışlı, arzulu biri olmalısınız.

 

   Terazi burcunun özellikleri

Terazi burcu hayatında denge çok önemlidir, beklenmedik olaylardan hoşlanmaz. Aşık olduğunda bunu çok güzel bir şekilde kelimelere döker, aşkını çok naif bir şekilde hissettir.

 <<<< Yıldıznameninizi çıkartın ve sizin için önemli tarihleri bilin! >>>>

   Terazi burcunun kötü özellikleri

Karar vermekte zorlanan burçlardan bir tanesidir terazi burcu, iş hayatında bu kararsızlık onu kötü etkiler, onun için en kötü şey iki şey arasında kararsız kalmaktır.

 

   Terazi burcunun aşkta uyumlu olduğu kişiler

Terazi burcu ikizler veya kova ile uyumludur. Kovanın orjinalliğini vurulur, ikizlerinde komik olması onun ilgisini çeker.

 

   Terazi burcunun sevdikleri

Terazi burcu için uyum çok önemlidir,iş hayatında ve özel hayatında da uyumu arar.Mesela iş oratmındaki uyumu beğenmezse istifasını verebilir.Herkese adil olmayı tercih eder.Estetik açıdan güzel olan herşeyi sever ve güzel sanatlara ilgisi vardır.

    

Terazi burcunun sevmedikleri

Karar vermekte çok zorlanır. Kavgavcı değildir terazi burcu ama bu demek değil ki hakkını yedirir aksine haklarını sonuna kadar savunur! Terazi burcu giyimine ve temizliğe önem gösteren bir burçtur o yüzden ilk bakısta temiz, elegan, tizitiz insanlardan etkilenir onun için ilk izlenim çok önemlidir bunu unutmayalım.

 

   

   Terazi burcunda hoşumuza gidenler

Terazi burcu hem duygusal hem de fiziksel olarak insanları etkilemeyi seven bir burçtur. Karşı konulmaz bir cazibesi vardır ve buna kimse karşı koyamaz. Aşka aşık bir burçtur ve o yüzden duyguların tüm samimiyetiyle ve sonuna kadar yaşar ve bu  özellikler birleşince karşı konulmaz bir enerji çıkar ve karşı koymak çok üçtür.

 

   En sevdikleri etkinlikler

Terazi burcu  vens tarafından yönetilen bir burçtur ve bu yüzden hareketli bir yapısı vardır. Enerjisini dışarı çıkarıcak aktiviteler tercih eder, estetiğe de çok önem verdiği için resim, tiyatro gibi alanlardada kendisini gösterir.

Bunları da Seveceksiniz

 Hoşlandığınız yay burcu birini nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız Aslan burcu kişiyi nasıl etkilersiniz? 

Hoşlandığınız Başak burcu kişiyi nasıl etkilersiniz?

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.