Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Terazi Burcunu Etkilemenin Yolları

Terazi burcu birine aşık olduysanız ve onu elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken her şey bu yazıda!

Hoşlandığınız terazi burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl konuşmaya başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmek için gerekli tüyoları sizle paylaşıyor. Burcuna göre hoşlandığınız kişinin nelerden hoşlandığını  neleri sevmediğini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğreninTerazi burcunun özellikleri

Terazi burcunun karşı konulmaz bir cazibesi vardır. Duygularından pek emin değildir. Eğer birinden bugün hoşlanıyorsa ertesi gün onu sevmekten vazgeçebilir. İlişkide aradığı ilk şey uyumdur. Adaletsizlikten hoşlanmaz ve korunmaya ihtiyacı olan birini görürse hemen onu savunur. Samimi ve kibardır. Hemen başkalarının yardımına koşar. Çok romantiktir ve partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar.

 

Terazi burcunu nasıl etkilersiniz?

Terazi burcu hayatında huzuru ve eşitliği ilke edinmiştir. Hayalindeki insan çekici, onu dinleyen, şefkatli biridir. Kavgayı uzatan insanlardan hoşlanmaz. Onun hayalindeki insan alttan alabilen, anlayışlı biri olmalıdır. Eğer Terazi burcunu kendinize bağlamak istiyorsanız anlayışlı ve arzulu biri olmalısınız.

 

Terazi burcunun olumlu özellikleri

Terazi burcunun hayatında denge çok önemlidir. Beklenmedik olaylardan hoşlanmaz. Aşık olduğunda bunu çok güzel bir şekilde kelimelere döker, aşkını çok naif bir şekilde hissettir.


Terazi burcunun olumsuz özellikleri

Terazi de karar vermekte zorlanan burçlardan bir tanesidir. İş hayatında bu kararsızlık onu olumsuz yönde etkiler. Onun için başına gelebilecek en kötü şey iki şey arasında kararsız kalmaktır.

 

Terazi burcunun aşkta uyumlu olduğu burçlar

Terazi burcu İkizler veya Kova ile uyumludur. Kova'nın orijinalliğine vurulur, İkizler burcunun da komik olması onun ilgisini çeker.

 

Terazi burcunun sevdikleri

Terazi burcu için uyum çok önemlidir. Hem iş hayatında hem özel hayatında uyumu arar. Mesela iş ortamında uyumu yakalayamazsa istifa edebilir. Herkese adil davranmayı tercih eder. Estetik açıdan güzel olan her şeyi sever ve güzel sanatlara ilgisi vardır.

    

Terazi burcunun sevmedikleri

Karar vermekte çok zorlanır. Terazi burcu kavgacı değildir ama haksızlığa tahammül edeceği anlamına da gelmez. Aksine haklarını sonuna kadar savunur! Terazi burcu giyimine ve temizliğe özen gösteren bir burçtur. O yüzden ilk bakışta temiz, zarif, titiz insanlardan etkilenir. Onun içim ilk izlenim çok önemlidir. 

    

Terazi burcunun en etkileyici özellikleri

Terazi burcu hem duygusal hem de fiziksel olarak insanları etkilemeyi seven bir burçtur. Karşı konulmaz bir cazibesi vardır. Adeta aşka aşık bir burçtur. Bu yüzden de duygularını tüm samimiyetiyle ve sonuna kadar yaşar.

 

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir. 


Bize yorum bırakın

Terazi burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Terazi Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!

Terazi burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Terazi Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Terazi burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.