Boğa Burcunu etkilemenin yolları

tarihinde

Birinden hoşlanıyorsunuz ama ona yakınlaşma fırsatı bile bulamıyor musunuz? Burcunu biliyorsanız bu ipucu yeterli! İşte Boğa burcunu etkilemenin yolları!


Boğa burcunu etkilemenin yolları

Hoşlandığınız biri var ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmenin sırlarını sizle paylaşıyor. Hoşlandığınız kişinin burcuna göre onun nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek artık çok kolay!


Eğer hayalinizde ki insanı etkilemek istiyorsanız, size özel hazırladığımız bu dosyayı kaçırmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu yazımızda.
Boğa burcunun genel özellikleri

Boğalar çok gerçekçidir, ayakları yere sağlam basar, çok faydacılardır. Hayatlarında ilerlemek için somut şeylere ihtiyaç duyarlar. Başarılı olmaktan ve hayallerini gerçekleştirmekten mutlu olurlar. İşlerini çok iyi şekilde yaparlar, doğaya meraklıdırlar. Güvenlik ve konfor vazgeçilmezleridir, evlerinde huzurlu hissetmek isterler. Çok çılgın olmasalar da kendilerini koyvermeye de eğilimleri vardır.


Boğa burcunu nasıl etkilersiniz ?

Boğa burcu erkeği anaç kadınlardan hoşlanır. Boğa kadının ilgisini ise aile babası olabilecek erkekler çeker. Boğalar aile kurmayı ve huzurlu bir şekilde yaşamayı hayal ederler. Eğlenceli taraflarını taraflarını tatmin etmek için güzel şeylerin tadını çıkarır ve partnerinin de bu güzel anları onla paylaşmasını ister. Eğer Boğa burcunu etkilemek istiyorsanız, ona rahat ve huzurlu bir hayat sunun. Doğaya aşıktır.. Onu ormanda yürüyüşe götürebilirsiniz.

 

Aşık olduğunda Boğa burcu...

Boğa burcu aşık olduğu zaman işleri aceleye getirmek istemez. Hoşlandığı kişiye vakit ayırmayı ve olayların kendiliğinden gelişmesini tercih eder. Ayarlanmış randevulardan nefret eder. Aşıkken sahiplenici ve kıskanç olabilir. İlişkisine güven duygusuna önem verir. 

  

Boğanın olumlu özellikleri

Boğalar bir ilişkiye başladıklarında oldukça sadıklardır ve sakin bir ilişki yaşamak isterler. Güvenilir bir burçtur ve desteğini sevdiklerinden asla esirgemez. Tuttuğunu koparan inatçı bir kişiliğe sahiptir.


Boğaların olumsuz özellikleri

Boğa burcu konforuna çok düşkündür. Bu konfor düşkünlüğü yüzünden aşırı materyalist olarak algılanabilir. Kararlı bir burçtur ve bu yüzden bazı durumlarda kararlılığı inatçılığa dönüşebilir. Fikirlerini değiştirmek imkansızdır, boşuna uğraşmayın!

  

Boğa burcunun aşk uyumu

Boğa burcu Başak ve Oğlakla çok iyi anlaşır, Bu burçlarla sakinliği paylaşır. Oğlak burcunun temkinli hallerine bayılır. Başak burcunun ciddiyeti hoşuna gider. Eğer bu iki burçtan biriyle bir ilişki yaşamaya başlarsa ilişkileri uzun süreli olur.

 

Boğa burcu nelerden hoşlanır?

Boğa burcu sakin bir burçtur ve o yüzden huzur arar hayatında. Yeni bir şeyler üretmek hoşuna gider. Hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Konfor onun için vazgeçilmezdir ve nerde olursa olsun rahatlığından taviz vermez. 

    

Boğaların en etkileyici özellikleri

Boğa, zodyakta aşık olmaya en müsait olan burçtur ve bunu göstermekten çekinmez. Yumuşak başlıdır, uyumludur ve çok duygusaldır. Fakat aldatılırsa ve hayal kırıklığına uğrarsa korkun ondan! 


Boğa ne tür aktivitelerden hoşlanır?

Boğa burcu adrenalinden pek hoşlanmaz. Bu yüzden ormanda hafif yürüyüş ona uygundur. Kendini yoracak aktivitelerden uzak durur. Golf, uzun yürüyüşler, bahçe işleri onun favori aktiviteleri arasındadır.Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey