Boğa Burcunu etkilemenin yolları

tarihinde

Birinden hoşlanıyorsunuz ama ona yakınlaşma fırsatı bile bulamıyor musunuz? Burcunu biliyorsanız bu ipucu yeterli! İşte Boğa burcunu etkilemenin yolları!


Boğa burcunu etkilemenin yolları

Hoşlandığınız biri var ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmenin sırlarını sizle paylaşıyor. Hoşlandığınız kişinin burcuna göre onun nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek artık çok kolay!


Eğer hayalinizde ki insanı etkilemek istiyorsanız, size özel hazırladığımız bu dosyayı kaçırmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu yazımızda.
Boğa burcunun genel özellikleri

Boğalar çok gerçekçidir, ayakları yere sağlam basar, çok faydacılardır. Hayatlarında ilerlemek için somut şeylere ihtiyaç duyarlar. Başarılı olmaktan ve hayallerini gerçekleştirmekten mutlu olurlar. İşlerini çok iyi şekilde yaparlar, doğaya meraklıdırlar. Güvenlik ve konfor vazgeçilmezleridir, evlerinde huzurlu hissetmek isterler. Çok çılgın olmasalar da kendilerini koyvermeye de eğilimleri vardır.


Boğa burcunu nasıl etkilersiniz ?

Boğa burcu erkeği anaç kadınlardan hoşlanır. Boğa kadının ilgisini ise aile babası olabilecek erkekler çeker. Boğalar aile kurmayı ve huzurlu bir şekilde yaşamayı hayal ederler. Eğlenceli taraflarını taraflarını tatmin etmek için güzel şeylerin tadını çıkarır ve partnerinin de bu güzel anları onla paylaşmasını ister. Eğer Boğa burcunu etkilemek istiyorsanız, ona rahat ve huzurlu bir hayat sunun. Doğaya aşıktır.. Onu ormanda yürüyüşe götürebilirsiniz.

 

Aşık olduğunda Boğa burcu...

Boğa burcu aşık olduğu zaman işleri aceleye getirmek istemez. Hoşlandığı kişiye vakit ayırmayı ve olayların kendiliğinden gelişmesini tercih eder. Ayarlanmış randevulardan nefret eder. Aşıkken sahiplenici ve kıskanç olabilir. İlişkisine güven duygusuna önem verir. 

  

Boğanın olumlu özellikleri

Boğalar bir ilişkiye başladıklarında oldukça sadıklardır ve sakin bir ilişki yaşamak isterler. Güvenilir bir burçtur ve desteğini sevdiklerinden asla esirgemez. Tuttuğunu koparan inatçı bir kişiliğe sahiptir.


Boğaların olumsuz özellikleri

Boğa burcu konforuna çok düşkündür. Bu konfor düşkünlüğü yüzünden aşırı materyalist olarak algılanabilir. Kararlı bir burçtur ve bu yüzden bazı durumlarda kararlılığı inatçılığa dönüşebilir. Fikirlerini değiştirmek imkansızdır, boşuna uğraşmayın!

  

Boğa burcunun aşk uyumu

Boğa burcu Başak ve Oğlakla çok iyi anlaşır, Bu burçlarla sakinliği paylaşır. Oğlak burcunun temkinli hallerine bayılır. Başak burcunun ciddiyeti hoşuna gider. Eğer bu iki burçtan biriyle bir ilişki yaşamaya başlarsa ilişkileri uzun süreli olur.

 

Boğa burcu nelerden hoşlanır?

Boğa burcu sakin bir burçtur ve o yüzden huzur arar hayatında. Yeni bir şeyler üretmek hoşuna gider. Hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Konfor onun için vazgeçilmezdir ve nerde olursa olsun rahatlığından taviz vermez. 

    

Boğaların en etkileyici özellikleri

Boğa, zodyakta aşık olmaya en müsait olan burçtur ve bunu göstermekten çekinmez. Yumuşak başlıdır, uyumludur ve çok duygusaldır. Fakat aldatılırsa ve hayal kırıklığına uğrarsa korkun ondan! 


Boğa ne tür aktivitelerden hoşlanır?

Boğa burcu adrenalinden pek hoşlanmaz. Bu yüzden ormanda hafif yürüyüş ona uygundur. Kendini yoracak aktivitelerden uzak durur. Golf, uzun yürüyüşler, bahçe işleri onun favori aktiviteleri arasındadır.Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

GELECEK YORUMLAMA- 📞01 75 75 91 05

Tüm dünya çalkantılı bir dönemden geçiyor, gelecekle ilgili hiç olmadığı kadar kaygılıyız. Tüm sorularınıza ışık tutması için uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçmek ister misiniz?

Diğer uzmanlarımızı keşfedin

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Cevap : BOĞA

Hayatta izleyecekleri ve başka yöne sapmayacakları doğru yolu bulmak Boğalar için büyük önem taşır.

Boğa burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Boğa'nın Uyumlu Olduğu Burçlar

Boğa, en duygusal ve hassas burçlardan biridir. Ancak herkes Boğa burcuyla başa çıkamaz. Örneğin Boğa'nın materyalist kişiliği gösterişten uzak yaşamayı seven Yay ve Kova burçları için bir sorun teşkil edebilir. Boğa burcuyla uyumlu musunuz? Burç uyumunuzu görmek için yazımızı okuyun!