Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hoşlandığınız boğa burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Birinden hoşlanıyorsunuz ama ona yakınlaşma fırsatı bile bulamıyor musunuz? Burcunu biliyorsanız bu ipucu yeterli! İşte boğa burcunu elde etme yazısı!

Hoşlandığınız boğa burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Uzmanımız hoşlandığınız kişiyi nasıl fethedeceğiğinin sırlarını sizle paylaşıyor. Burcuna göre, hoşlandığınız kişi nelerden hoşlanır, neleri sevmez uzmanımız gerekli bilgileri sizinle paylaşıyor.

Eğer hayalinizde ki insanı etkilemek istiyorsanız, size özel hazırladığımız bu dosyayı kaçırmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu yazımızda.

<<< Aşk uyumunuz, yıdıznameniz size kısmetinizi anlatsın >>> 

   Boğanın genel özellikleri

Boğalar çok gerçekçidir, ayakları yere sağlam basar, çok faydacılardır, hayatlarında ilerlemek için somut şeylere ihtiyaç duyarlar. Onları başarı ve hayallerini gerçekleştirmiş olmak mest eder. İşlerini çok iyi şekilde yapar, doğaya meraklıdırlar. Güvenlik ve konfor vazgeçilmezleridir, evlerinde konforda hissetmek isterler. Çok çılgın olmasalarda deli yanları vardır.

   Boğa burcunu nasıl etkilersiniz ?

Boğa burcu erkeği anaç kadınlardan hoşlanır, kadınıda aile babası olabilecek erkekler ilgisini çeker.

Boğalar aile kurmayı ve huzurlu bir şekilde yaşamayı hayal ederler. Eğlenceli taraflarını taraflarını tatmin etmek için güzel şeylerden faydalanır ve partnerininde bu güzel anları onla paylaşmasını ister. Eğer boğa burcunu etkilemek istiyorsanız, ona rahat ve huzurlu bir hayat sunun. Doğaya aşıktır, onu ormanda yürüyüşe götürebilirsiniz.

   Aşıkken boğa burcu...

Boğa burcu aşıkken onu aceleye getirmek istemez, vakit ayırmayı ve olayların kendiliğinden gelişmesini tercih eder. Ayarlanmış randevulardan nefret eder. Aşıkken sahiplenici ve kıskanc olabilir ve ilişkide güvende hissetmeyi sever.

   Boğanın olumlu özellikleri

Boğalar bir ilişkiye başladıklarında oldukça sadıklardır ve sakin bir ilişki yaşamak isterler. Güvenilir bir burçtur ve her konuda ona güvenebilirsiniz. İnatçıdır istediğini elde etmeden bırakmaz.

<<< Aşk hayatınızda sizi neler bekliyor? Falcılar hemen söylesin >>>

   Boğaların olumsuz özellikleri

Boğa burcu konforuna çok düşkündür o yüzden bazen bu konfor düşkünlüğü yüzünden materyalist konumuna düşebilir.Kararlı bir burçtur ve bu yüzden kararlılığı inatçılığa dönüşebilir bazı durumlarda, kesinlikle fikirlerini değiştiremezsiniz, uğraşmayın.

   Boğanın aşkta uyumlu olduğu burçlar

Boğa burcu başak ve oğlakla çok iyi anlaşır, buburçlarla sakinliği paylaşır. Oğlağın temkinli hallerine bayılır, başağın da ciddiyeti onu çeker. Eğer bu iki burçtan biriyle bir ilişki yaşamaya başlarsa ilişkileri uzun süreli olur.

 

Boğa burcunun Sevdikleri

Boğa burcu sakin bir burçtur ve o yüzden huzur arar hayatında.Yeni birşeyler üretmek hoşuna gider.Hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi yapar.Konfor onun için vazgeçilmezdir nerde olursa olsun konforuna düşkündür.

 

 

Boğa burcunun Sevmedikleri

Boğa burcu güzel şeyler yemeyi ve içmeyi sever bu yüzden hafif yemekler ona göre değildir,tabağın dolu olmasını sever.Doğallıktan holanır abartılı şeyler ona göre değildir bu yüzden dıkkatli olun ve olabildiğince sade olun onunla birlikteyken.

   

 

   Boğaların etkileyen özellikleri

Boğa burcu, burçlar arasında ki en aşık burçtur ve aşık oluna bunu göstermekten çekinmez. Yumuşaktır,uyumludur ve çok duygusaldır. Fakat aldatılırsa ve hayal kırıklığına uğrarsa korkun ondan, çok sinirlenir.

<<< Maddi durumunuzda hangi değişiklikler görülecek? Falcılar kart çeksin >>>>

   En sevdikeri etkinlikler

Adrenalinden hoşlanmaz o yüzden ormanda hafif yürüyüş ona uygundur. Kendini yorucak aktivitelerden uzak durur. Golf, uzun yürüyüşler, bahçeyle ilgilenmek onun favori aktiviteleri arasındadır.

Bunları da Seveceksiniz

Hoşlandığınız koç burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz? 

Hoşlandığınız akrep burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız aslan burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Tama Akın'dan Yazı Dizisi: Haftalık Melek Rehberliği 

Burçlara göre giyim tarzları nelerdir, nasıl olmalıdır?

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.