Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kova Burcunu Etkilemenin Yolları

Kova burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onu nasıl etkileyeceğiniz hakkında bir fikriniz yok mu? Merak ettiğiniz her şey bu yazıda!

Hoşlandığınız kova burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl konuşmaya başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmek için gerekli tüyoları sizle paylaşıyor. Burcuna göre hoşlandığınız kişinin nelerden hoşlandığını  neleri sevmediğini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğreninKova burcunun özellikleri

Kova burcu dinamik, çalışkan ve yeni maceralara gözü kapalı hazır bir burçtur. Bazen bazı konularda aşırıya kaçabilir. Keşfetmesi zor bir burçtur. Duyguların yoğun olduğu bir aşk arar ama partneriyle birbirlerinin özgürlüğüne saygı duymaları gerektiğini düşünür. Aşk hayatında olduğu gibi sosyal hayatında da yeniliklere açıktır. Özgürlüğüne çok düşkündür ve yaşamına kimsenin karışmasını istemez. Enerjiktir ve onunla birlikteyken kesinlikle sıkılmazsınız. Her zaman yeni bir şeyler keşfetmek için fikri vardır.

 

Kova burcunu nasıl etkilersiniz?

Kova yeniliklere açıktır ve karşısındaki de geleneksel biri olamaz. Mantığıyla hareket eden bir burçtur. Önce meselenin aklına yatması gerekir. Duyguları sonra devreye girer. Onların esiri olmaz. Bağlanmaktan korkar ama bağlanınca da tüm duygularını gösterir ve sadık bir âşık olur.

   

Kova burcunun olumlu özellikleri

Kova burcu özgür oluşu ve orijinal olmasından dolayı ilgi çeker. İnsanlarla iletişimi iyidir. Yeni şeyler keşfetme ateşi Kova burcunu vazgeçilmez kılar.


Kova burcunun olumsuz özellikleri

Kova burcu ayrıntılara çok takılır. Gereksiz şeyleri kafasına takar. Bu da bazen etrafındakileri rahatsız eder.

  

Kova burcunun aşkta uyumlu olduğu burçlar

İkizler ve Terazi burçlarıyla mutluluğu bulabilirler. İkizler burcunun de yeniliklere açık olması iyi anlaşmalarını sağlar. Terazi burcunun da sakin, dengeli ve sempatik oluşu bir Kova'nın ilgisini çeker.

 

Kova burcunun sevdikleri

Kova orijinal bir burçtur. Konuşmayı ve sosyal olmayı sever. Yeni insanlarala tanışmayı sever. Meraklıdır ve yeni deneyimler kazanmaya hazırdır.

  

Kova burcunun sevmedikleri

Rutinden ve bağlanmaktan korkar. O yüzden rutin bir ilişki ona göre değildir. Kova burcu özgür ruhludur ve özgürlüğüne kimseyi karıştırmaz. Kendini beğenmiş insanlardan hoşlanmaz.

 


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir. 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

cok dogru

Kova burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Kova Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!

Kova burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Kova Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Kova burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.