Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hoşlandığınız kova burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Kova burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onu nasıl etkileyeceğiniz hakkında bir fikriniz yok mu? Başucu eseri gibi cevaplar yazımızda!

Hoşlandığınız kova burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Uzmanımız hoşlandığınız kişiyi nasıl fethedeceğiğinin sırlarını sizle paylaşıyor. Burcuna göre,hoşlandığınız kişi nelerden hoşlanır,neleri sevmez uzmanımız gerekli bilgileri sizinle paylaşıyor.

Eğer hayalinizde ki insanı etkilemek istiyorsanız, size özel hazırladığımız bu dosyayı kaçırmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu yazımızda.

 <<<< Astrocenter Online Danışmanlık Sitesi >>>>

   Kova burcu özellikleri

Kova burcu dinamik, çalışkan ve yeni maceralara gözü kapalı hazır bir burçtur. Bazen bazı şeyleri aşırı yapabilir. Keşefetmesi zor bir burçtur. Aşkta duyguların yoğun olduğu bir aşk arar ama yalnız zamanda partnerlerin birbirlerinin özgürlüğüne saygı duymaları gerektiğini düşünür. Aşk da olduğu gibi sosyal hayatındada yeniliklere açıktır. Özgürlüğne çok düşkündür ve kimsenin karışmasını istemez.

Hayatı yaşamayı sever kova, enerjiktir ve onunla birlikteyken kesinlikle sıkılmazsınız. Her zaman yeni birşeyler keşfetmek için fikri vardır.

 

   Kovayı nasıl etkilersiniz

Kova yeniliklere açıktır ve karşısında ki de geleneksel biri olamaz .Mantık egemen bir burçtur, önce aklına yatması gerekir, sonra duygular devreye girer, duygularının esiri olmaz. Bağlanmaktan korkar ama bağlanıncada tüm duygularını gösterir ve sadık bir aşık olur.

 <<< Astrocenter Uzmanları : ilk 10dksı 4tlden Astrolojik Danışmanlık >>>>

   Kötü özellikleri

Ayrıntılara fazla takılır kova burcu, gereksiz şeyleri kafasına takar, bu da bazen etrafındakileri rahatsız eder.

 

   Kova burcunun aşkta uyumlu olduğu burçlar

İkzler ve terazi burçlarıyla mutluluğu bulabilirler. İkizlerin de yeniliklere açık olması iyi anlaşmasına sebeb olur, terazininde sakin, dengeli  ve sempatik oluşu bir kovanın ilgisini çeker.

 

Kova burcunun sevdikleri

Kova orjinal bir burçtur, konuşmayı ve sosyal olmayı sever. Yeni insanlarala tanışmayı sever. Meraklıdır ve yeni deneyimler kazanmaya hazırdır.

 

 

Kova burcunun sevmedikleri

Rutinden ve bağlanmaktan korkar. O yüzden rutin bir ilişki ona göre değildir ve özgür ruhludur kova burcu, özgürlüğüne kimseyi karıştırmaz. Kendini beğenmiş insanlardan hoşlanmaz.

 

   

   Kova burcunda beğendiğimiz özellikler

Kova burcu özgür oluşu ve orjinal olmasından dolayı ilgi çeker. İnsanlarla iletişimi iyidir. Yeni şeyler keşfetme ateşi  kovayı vazgeçilmez kılar.

 

   En sevdikleri etkinlikler

Yeni teknolojiye çok meraklı bir burçtur ve saatlerce onlar üzerine kafa yorabilir. Teknolojiye meraklı olduğu için 3D film izlemeye bayılır, daha çok düşünmesini geliştirecek oyunları sever; kelime oyunları gibi.

Bunları da Seveceksiniz

Hoşlandığınız Yay Burcu Birini Nasıl Etkilersiniz? 

Hoşlandığınız Oğlak burcu birini nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız Akrep burcu birini nasıl etkilersiniz?

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.