Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

En İyi Sevişen Burç Hangisi? Hangi burçlar yatakta daha iyi?

Burcunuza göre ideal seks partnerinizi bulabilmeniz için harika bir yazı! Hangi burçlar yatakta ne ister, hangi burç daha iyi sevişir? Hemen öğrenin!

Burçların yatak odası sırları neler? Astroloji yatak odanızı nasıl etkiliyor, hiç düşündünüz mü? İster inanın ister inanmayın ama birlikte olacağınız insanın burç özellikleri sizinkiyle tutmuyorsa o özel anların tadı kaçıveriyor!


En iyisi yazımıza bir göz atın ve daha iyi bir performans için ipuçlarını yakalayın… Hangi burç yatakta nasıl? Cevaplar için burcunuza tıklamanız yeterli!Koç

Yorulmak nedir bilmez!Koç kadını

İlişki sırasında aktif rol oynamaktan hoşlanan koç kadını için cinsellik spor yapmak gibi. Kendi enerjisini ortaya çıkaracak bir fırsat olarak gördüğü seks sırasında aşk oyunlarıyla fazla vakit kaybetmez. Loş ışık, mumlar ve romantizm mi arıyorsunuz? Onun için bunlar gereksiz detaylardır, önemli olan erkeğiyle müthiş anlar yaşamaktır.


Koç erkeği

Doğru zaman ve doğru mekân gibi şartlandırmalar bu adamın kitabında yazmıyor. Hemen sonuca ulaşmak isteyen ateşli koç yorulmak nedir bilmez, yorulsa da çaktırmaz. Platonik sevdaların yumuşak prensesiyseniz arkanıza bakmadan kaçın ondan. İlişki sırasında daha çok kendini düşünse de eşini hayal kırıklığına uğratmaz. Farklı giysiler ve kimliklerle ilişkiyi renklendirmek iyi fikir.


>> Aşk hayatınızın geleceğini falcılarımıza danışın


 

   

Boğa

Keyfine düşkün ve klasikçi!Boğa kadını

Ambians! Keyif düşkünü olan bu kadını heyecanlandıracak sihirli kelime. Mum ışığı, iyi yemek, romantik müzik, pahalı hediyeler hayal gücünü harekete geçirir. Hiç aceleci değildir, size de tavsiye etmez. Sürprizlerden, alışkın olmadığı her şeyden nefret eder ancak zamanla alışabilir. Sahiplenildiğinde hem gurur duyar hem de rahatlar.

Boğa erkeği

Klasik zevkleriniz varsa bu adam biçilmiş kaftan. Kısa süren seksten nefret eder, ön sevişmeye ise önem verir. Gecelik ilişkiler onu açmaz. Seksin onun için anlamı üremektir ama keyif almayı da göz ardı etmez. Diğerlerinden farklı olan bu adam ondan çocuk istediğinizi söylerseniz daha iyi performans gösterecektir. 


>> Online falınız yalnızca 1€!

 

İkizler

Ne yapacağı asla bilinmez!İkizler kadını

Parlak zekâlı bu kadın rahatlamak ve sinirlerini gevşetmek için sizinle her türlü oyuna var. Romantizmden nefret eder, her türlü fanteziye özellikle sözlü olanlarına bayılır. Kışkırtılmayı sever ve onu baştan çıkaramadıysanız muhtemelen tekrar göremezsiniz. Ne yapacağını asla kestiremezsiniz, en ateşli anda birden politikadan ya da sosyal haklardan söz açabilir. Aynı dalda fazla durmaz ama onu böyle kabul etmiştiniz zaten...

İkizler erkeği

Sekste reform bir slogan olsaydı pankartı taşıyan bu adam olurdu. Sürekli yenilik ve değişiklik peşinde koşan ikizler erkeği yatakta hiperaktif bir performans sergiler. Her türlü aşk oyununu ve kimi nasıl tavlayacağını iyi bilir. Ondan sadık bir partner yaratmak imkansıza yakındır, size aşık olup uslu dursa bile aklından geçenleri bilmek istemezsiniz.


>> Türkiye'nin en iyi falcılarını tanımak için tıklayınYengeç

Onun için seks su içmek gibidir!Yengeç kadını

Bu kadın için seks su içmek kadar doğal. Her cinsel deneyim ona doğurganlığı anımsatır. Yatakta ruh hali değişkendir. Kimi zaman anaç, kimi zaman çocuksu, kimi zaman kadınsıdır. Marifet ona kendini rahat hissedeceği ortam yaratmakta. Dışarıdan ne kadar güçlü gözükse de koruyucu erkek figüründen ve kucaklanmaktan hoşlanır.

Yengeç erkeği

Onun için doğru mekân kendini en güvende hissedeceği yer yani kendi evinin yatak odası, sıcak yuvası. Duygusal yengeç burcu erkeği âşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır. Onun için pişirdiğiniz herhangi bir yemek afrodizyak etkisi yaratır ve size muhteşem bir performans olarak geri döner.


>> Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabı burada


 

Aslan

İhtişamlı sözlere bayılırAslan kadını

Aman dikkat, bu kadın yatakta yangın çıkarabilir! İnisyatif almaya bayılan ve her pozisyonda mutlu olan bayan aslanın tek ihtiyacı, kulağına mükemmel olduğunu fısıldamanız. Her fanteziye açıktır. Hakkındaki ihtişamlı sözlere bayılır ve hemen inanır. Onu uzaklaştırmak için yatakta kötü olduğunu söyleyin. Geri çekilecektir ve bir sonraki partnerinin sizin kadar kafasız olmaması için dua edecektir.

Aslan erkeği

Yatakta kendisinden daha sakin ve pasif bir eşi tercih eden bu avcı adam seksi sonradan hava atacağı bir güç gösterisi olarak yaşamaya meyilli. İşleri yolunda gidiyorsa ve başarılıysa bu durum performansına da olumlu yansır. Başarısız bir dönemdeyse diğer burçlardan daha fazla etkilenir ve bol bol pohpohlanmayı bekler. 


>> Online falınız yalnızca 1€!Başak

Mükemmeliyetçi ve detaycı

Başak kadını

Tertemiz değilseniz ve mis gibi kokmuyorsanız bu kadına yaklaşmak hiç de iyi sonuç vermeyebilir. Titizlik ve hijyen seks yaşamının vazgeçilmezleridir. Öyle ki temizlik onun için başlı başına uyarılma sebebidir. Yeni şeyler denemekten keyif almaz ve detaylar yüzünden bir anda soğuyabilir. Tüm bunlara katlanabilirseniz iyi haber geliyor nelerden hoşlanacağınızı bir bakışta sezer ve ateşli geçinen pek çok burçtan daha beceriklidir.


Başak erkeği

İyi performans sergilemek için bazen kendini tekniğe o kadar kaptırır ki bir robotla birlikte olduğunuzu zannedebilirsiniz. Mükemmeliyetçiliği ve detaycılığı yüzünden bir anda sizi acımasızca eleştirebilir. Seks konusunda kendisini de içten içe eleştirip mutsuz olmaya meyillidir. İhtiyacı olan şey düşünmeyi bir kenara bırakıp anın tadını çıkarmak. Bunu başarabilirse onunla birlikte harikalar yaratabilirsiniz. 


>> Telefondan fal baktırmayı denediniz mi?

 

Terazi

Uyum ve güzellik önemli!Terazi kadını

Kafa yapısına uyan bir partnerle birlikteyken bu dengesini arayan kadının tüm yaratıcılığı ortaya çıkar ve karşısındakini büyüler. Aynı yeteneği karşı cinsten de bekler ama bulamazsa hemen hayal kırıklığına uğramaz. Estetik bir erotizm ilgisini çeker. Estetik beklentilerine cevap veremeyen bir partner terazi kadınının seksten soğumasına ve dengesinin bozulmasına sebep olur.

Terazi erkeği

Bu adam ancak her konuda uyumu yakaladığı kadınlarla birlikte olmayı ister. Üstelik eşi hem uyumlu hem de güzel olmalı! Alçakgönüllü davranmaya çalışsa da aslında kendisini ne kadar beğendiğini hemen hissedersiniz. Bu da onu daha çekici kılar. İlişki sırasında genelde şefkatlidir ancak bazen sizi umursamadığı izlenimine kapılabilirsiniz. Yine de en özel anlarda kulağınıza en güzel sözleri fısıldayacak adam Terazi erkeğidir.


>> Aradığınız aşk ne zaman karşınıza çıkacak?Akrep

Tabu mu, o da ne?


Akrep kadını

Tüm akrep kadınları farkında olmasalar bile müthiş bir cinsel çekim gücüne sahipler. Bu onların yüz, vücut güzelliği ve yaşlarından tamamen bağımsız doğal yetenekleri. Partnerini baştan çıkarmak konusunda üstüne yoktur. Aşk kadar nefret de onu uyaran bir duygudur. Bir akrebin kalbini kırdıysanız ve tekrar beraberseniz başınıza geleceklerden asla emin olmayın. Ona göre seksin yeri ve zamanı yoktur. Tabu mu o da ne?

Akrep erkeği

Vamp kadınlardan hoşlanan bu tutkulu adam aç yaşayabilir ama seks olmadan asla! Ancak âşık olduğunda kafası karışır ve gerçek performansını gösteremez. Aksini iddia etse de âşık olmaktan deli gibi korkar. Yatakta en iddialı burç olan bu adamın hırslı ve gizemli karanlık bir tarafı da vardır ki bu da onu çekici kılar.


>> Online falınız yalnızca 1€!


Yay

Uçar ve kaçar!Yay kadını

Seks onun için bir eğlence fırsatı! Kendini ve partnerini keşfetmek yeni şeyler denemek için daha iyi fırsat olamaz. Hiperaktif ve uçlarda davranışları sizi şaşırtabilir hatta bu kadın bazen tehlikeli bile olabilir. Yatakta risk almayı sever ve istediğini elde ettiğinde hemen sıkılır. Onunla birlikte olmak tam bir macera. Maceraya kalbiniz dayanmayacaksa zaten onunla ne işiniz var?

Yay erkeği

Her türlü fantezi bu adamdan sorulur. Planlı programlı ilişkiden nefret eder ve gayet vasat sonuçlar elde eder. Onu ateşleyen riske girmek ve yakalanma korkusudur. Açık havada ve doğada aşk yapmak tam ona göredir. Bu kadar havalı özelliğe rağmen en iyi performansı ondan beklemeyin çünkü o seksten çok seks yapmafikrine düşkündür.  


>> Online fal ve astrolojik danışmanlık


 

Oğlak

Güvenli seks ondan sorulur!Oğlak kadını

Bu sofistike kadını pek de kolay tavlayamazsınız. Kendisini çeker ve kolay ele vermez. Yatakta dışadönük tavırlarınızla ince ince dalga geçer. Size saygı duymazsa daha da önemlisi güvenmezse asla birlikte olmaz. Ancak güvenirse dünyanın en çekici kadınına dönüşür ve yumuşar. Çekingenliğini üstünden atmış bir oğlak kadınıyla ise hiçbir burcun kadını yarışamaz!

Oğlak erkeği

Tüm oğlak erkeklerinde yetiştiği ortamdan ve fiziksel özelliklerinden bağımsız olarak doğal bir karizma mevcut. Kafaları genelde oldukça karışıktır. Bu da onu daha da çekici kılıyor. Cinsellikte bile belli bir kalite ve seviyeyi korumaya çalışır. Size güvenmesi, onunla birlikte olmaya “layık” olduğunuza ikna olması zaman alır. Seksi ciddiye alır ve partnerine bağlanır. Güvenli seks konusunda uzmandır. 


>> Online falınız yalnızca 1€!

 

 

Kova

Ben özgürüm, ona göre!

 

Kova kadını

Bağımsızlığına düşkün ve kafası karışık kova kadını yatakta ateşli olmaktan çok gizemli ve yaratıcıdır. Sahiplenme duygusu en az burçlardan biridir. Partnerinde merak uyandırır ama onu tam olarak keşfedemezsiniz. Dünyayı kurtarmak peşindeki bu kadın için seks hayatın anlamı değil ama özgürlük demek. Yasak olanı merak eder, monotonluğa dayanamaz, onunla keşif bir ömür sürer.

Kova erkeği

Bu orijinal adam ancak fikirlerine değer verdiği ya da ilginç bulduğu kadınlarla birlikte olur. Bağlanmak ve romantizm ona komik gelir. Arkadaş olabileceği insanlarla birlikte olur. Erotizm ve sanal seks ilgisini çeker. Tabuları yıkmaya bayılır ancak sekse bir araştırma konusu olarak yaklaşır. Tutkusundan çok zekâsıyla eşini mutlu edecek performans sergiler.


>> Telefondan falın doğru adresi için tıkla


 

Balık

Mutlu etmek için her şeyi yaparBalık kadını

Romantizm ve aşk olmadan bu kadınla birlikte olmak imkânsıza yakın. Yatakta sevecen. Oyuncu ve fedakâr. Balık kadını ayaklarını yerden kesmeniz için size her fırsatı sunar. Sizi mutlu etmek için elinden geleni yapar. Kaba davranışlardan nefret eder. İyi niyetli ve safça tavırlarının sizden hoşlandığı sürece geçerli olduğunu hatırlatalım, yoksa uyanık geçinen çoğu kadını cebinden çıkarır.

Balık erkeği

Her an herkese âşık olan romantik balık erkeği hem sık sevgili değiştirir hem de bundan vicdan azabı duyar. Mutlu olmanız için elinden geleni yapar ama aldatmaya meyillidir ve çok çabuk uyarılır. İlgisi başkasına kayana dek partnerini ilgiye boğar. Yatakta oyuncudur ve sizi eğlendirir. İçki onda afrodizyak etkisi yapar ve ondan sonra olacaklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.


>> Aşk, iş ve sosyal hayatınıza dair tüm cevaplar falcılarımızda

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.