Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Balık Burcunu Etkilemenin Yolları

Balık burcu birine tutuldunuz ama onu etkilemek için ne yapmalı, nereden başlamalı bilmiyor musunuz? Cevapların hepsi yazımızda!


Hoşlandığınız biri var ama nasıl başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini kazanmak için yapmanız gerekenleri sizlerle paylaşıyor. Burcuna göre, hoşlandığınız kişinin neleri sevip sevmediğini öğrenmek bu yazımızı sakın kaçırmayın! Eğer hayalinizdeki insanı etkilemek istiyorsanız, hazırladığımız bu özel dosya tam size göre! 


Geleceğe dair sorularınız mı var?
 

Balık burcunun genel özellikleri

Balık burcu en duygusal burçlardan bir tanesidir. Çevresinde yaşananlara çok duyarlıdır ve bu yüzden de duygusal tepkiler vermeye meyillidir. İdeal aşkın peşinde koşar. Gercek aşkı ve samimiyeti arar, hayatının anlamını bulmak ister. Çok romantik ve hisli bir burçtur. Sevdiği zaman karşısındaki insanı mutlu etmek için elinden geleni yapar. Duyguları hayatına yön verir.

 

Balık burcunu nasıl etkilersiniz?

Kendi içine kapanık ve hassas bir burç olan Balık aynı zamanda ideal aşkı aradığı için daima en iyisinin peşinden koşar. Sevildiğini ve hayatta bir işe yaradığını hissetmek ister. Yaratıcı, duygusal insanlardan hoşlanır. Eğer onu etkilemek istiyorsanız aşktan bahsedin. Daima onun yanında olduğunuzu göstermeyi de unutmayın.

 

Balık burcu aşık olduğunda...

Aşık olduğunda bu duyguyu tüm varlığıyla yaşar ve oldukça romantiktir. Aşık olduğunda gözü sadece sevdiğini görür, başka alternatiflere bakmaz. Bağlandığı zaman ayrılmakta zorluk çeker, ayrılık ona göre değildir.

 

Olumlu özellikleri

Balık uyumlu, sabırlı bir burçtur. İnsancıl olduğu için herkesle iyi anlaşmaya çalışır. Çevresindeki bir üzüldü mü en az o da onun kadar etkilenir. Yardımseverliğine bağlı olarak bir problem kendisiyle ilgili olmasa bile yardım etmek için yapamayacağı bir şey yoktur. Aşık olduğunda da partnerini mutlu etmek için onun gözünün içine bakar.

 

Olumsuz özellikleri

Aşırı duygusal olması bazen hayatını frenlemesine neden olur. Olaylardan çok çabuk etkilenir ve hemen kendi kabuğuna çekilir. Bu da bazen yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Kendini bazen kolayca ifade edememesi fırsatları kaçırmasına da sebep olabilir.

 

Aşkta uyumlu olduğu burçlar

Bir Balık, başka bir Balık burcuyla çok mutlu olabilir. İkisi de birbirini anlayacağı için mükemmel bir uyuma sahip olduklarını söylemek mümkündür. Balık aynı zamanda Yengeç burcuyla da iyi anlaşır. Yengeç'in duygusal tarafıı çeker.

 

Balık burcu nelerden hoşlanır?

Balık burcu bilimle uğraşmayı sever. Bunun özünde ise hayatta yaralı bir şeyler yapabilme arzusu yatar. Kendini işe yarar hissetmesi onun çok hoşuna gider. Birilerine karşılıksız yardım etmekten çekinmez. Duygusal bir burç olduğu için sanata ve edebiyata ilgisi vardır. 

 

Balık burcu nelerden hoşlanmaz?

Duygularıyla hareket eden bir burçtur. O yüzden girdiği her ortamda samimiyet arar. Yüzeysel ve samimi olmayan şeyleri beğenmez. Sevdiklerinden ayrılmayı sevmez. Kısa süreli ayrılıklar bile onu mutsuz eder.

    

Balık burcunda hoşlandığımız şeyler

Çok fedakar bir burçtur. Arkadaşlarının zor zamanlarında hep yanlarında olur ve onları mutlu etmek için elinen geleni yapar. Görüp görebileceğimiz en romantik burçtur. Partnerine şiirler yazmak, aşkını itiraf etmekten kaçınmaz.

  

En sevdikleri etkinlikler

Duygularını ortaya koyabileceği her şeyi sever. Müzikle uğraşır, enstrüman çalmaya kabiliyetli ve isteklidir. Hayal gücü gelişmiştir. Bu yüzden tiyatro ve edebiyatla uğraşmak tam ona göredir ve bu alanlarda oldukça da başarılıdır. Sanatı ve duygularını harika bir biçimde bir araya getirir. Sakin sporlar ona göredir, çok şiddet içeren sporlardan hoşlanmaz.


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir: 

Bize yorum bırakın

Balık burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Balık Burcunu Etkilemenin Yolları  Onun kalbini çalmak aslında çok kolay!
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

Balık burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Balık Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Balık burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.