Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hoşlandığınız balık burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Balık burcu birine tutuldunuz ama onu etkilemek için ne yapmalı, nereden başlamalı bilmiyor musunuz? Cevapların hepsi yazımızda!

Hoşlandığınız balık burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Uzmanımız hoşlandığınız kişiyi nasıl fethedeceğiğinin sırlarını sizle paylaşıyor. Burcuna göre,hoşlandığınız kişi nelerden hoşlanır,neleri sevmez uzmanımız gerekli bilgileri sizinle paylaşıyor.

Eğer hayalinizde ki insanı etkilemek istiyorsanız, size özel hazırladığımız bu dosyayı kaçırmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu yazımızda.

 <<< Aşk Hayatınızda Sizi Neler Bekliyor Bilmek İster Misiniz? >>>>

   Balık burcunun genel özellikleri

Balık burcu en duygusal burçlardan bir tanesidir, çevresinde yaşananlara çok duyarlıdır, etrafında olanlarada üzülen bir burçtur. Aşkta idealiste bir burçtur, gercek aşkı ve samimiyeti arar ve hayatının anlamını bulmak ister. Çok romantik ve hisli bir burçtur. Sevdiği zaman onu mutlu etmek için elinden geleni yapar. Duyguları hayatına yön verir.

 

   Balık burcunu nasıl etkilersiniz

Kendi içine kapanık ve hassas bir burçtur ama aynı zamanda aşta idealist olduğu için en iyisini arar. Sevilidiği hissetmek ve hayatta bir işe yaradığını hissetmek ister. Yaratıcı, duygusal insanlardan hoşlanır. Eğer onu etkilemek istiyorsanız aşkatan bahsedin. Onun yanında olduğunuzu hissetirmeyi de unutmayın.

 

   Balık burcu aşık olduğunda

Aşık olduğunda tüm varlığıyla yaşar ve çok büyük romantiktir. Aşık olduğunda gözü sadece sevdiğini görür, başka alternatiflere bakmaz. Bağlandığı zaman ayrılmakta zorluk çeker, ayrılık ona göre değildir.

 

   Olumlu özellikleri

Uyumlu, sabırlı bir burçtur, humanisttir herkesle iyi anlaşmaya çalışır. Çevresindeki bir üzüldü mü en az o da onun kadar etkilenir. Yardım severdir kendinde olmasa bile yardım etmek için yapamayacağı bir şey yoktur. Aşık olduğunda da partnerini mutlu etmek için onun gözünun içine bakar.

<<<< İlk görüşmende 10dkn 4tl! >>>>

 

   Olumsuz özellikleri

Aşırı duygusal olması bazen hayatını frenlemesine neden olur, olaylardan çok çabuk etkilenir ve hemen kendi kabuğuna çekilir, bu da bazen yanlış anlaşılmalara sebeb olabilir. Kendini bazen kolayca ifade edememesi fırsatları kaçırmasına da sebep olabilir.

 

   Aşkta uyumlu olduğu burclar

Bir balık, balık burcuyla çok mutlu olabilir, ikisi de birbirini anlayacağı için mükemmel bir uyum diyebiliriz. Aynı zamanda bir balık yengeç bucuylada anlaşır. Yengeç duygusal tarafı balığı çeker.

 

Balık burcunun sevdikleri

Bilimle uğraşmayı sever bunun özünde hayatta yaralı birşeyler yapabilme arzusu yatar, kendini işe yarar hissetmesi çok hoşuna gider. Birilerine karşılıksız yardım edebilir. Duygusal bir burç olduğu için sanata ve edebiyata ilgisi vardır.

 

 

Balık burcunun sevmedikleri

Duygularıyla hareket eden bir burçtur o yüzden samimiyet arar girdiği her ortamda, yüzeysel ve samimi olmayan şeyleri beğenmez. Sevdiklerinden ayrılmayı sevmez kısa süreli ayrılıklar bile onu mutsuz eder.

 

   

   Balık burcunda hoşlandığımız şeyler

Çok fedekar bir burçtur, arkadaşlarının zor zamanlarında hemen yerini alır ve onları mutlu etmek için elinen geleni yapar. Romantiktir görüp görebileceğimiz en romantik burçtur, partnerine şiirler yazmak, aşkını itiraf etmekten kaçınmaz, ideal aşıktır balık burcu ve onla mutsuz olmazsınız.

 <<<< Aşk Uyumunu Öğrenmek için hemen tıkla! >>>>

   En sevdikleri etkinlikler

Duygularını ortaya koyabileceği herşyi sever, müzikle uğraşır, enstrüman çalmaya kabiliyetli ve isteklidir. Hayal etmeyi sever bu yüzden tiyarto, edebiyatla uğraşmak tam ona göredir ve bu alanlarda oldukça da başarılıdır bir balık burcu. Sanatı ve duygularını çok  güzel birleştirir. Sakin sporlar ona göredir, çok şiddet içeren sporlardan hoşlanmaz.

Bunları da Seveceksiniz

 Hoşlandığınız yay burcu birini nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız Aslan burcu kişiyi nasıl etkilersiniz? 

Hoşlandığınız Başak burcu kişiyi nasıl etkilersiniz?

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.