Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hoşlandığınız akrep burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Akrep burcu birine aşık oldunuz ve onun sizin farkına varmasını istiyorsunuz. Peki nasıl yapmalı? Yazımızda tüm cevapları bulacaksınız!

Hoşlandığınız akrep burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Uzmanımız hoşlandığınız kişiyi nasıl fethedeceğiğinin sırlarını sizle paylaşıyor. Burcuna göre,hoşlandığınız kişi nelerden hoşlanır,neleri sevmez uzmanımız gerekli bilgileri sizinle paylaşıyor.

Eğer hayalinizde ki insanı etkilemek istiyorsanız, size özel hazırladığımız bu dosyayı kaçırmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu yazımızda.

 <<< Astrocenter online fal ve astroloji danışmanlığı >>>

   Akrep burcunun genel özellikleri

Burçlar arasnda en gizemli olan burçtur. Kendini deşifre etmeyi sevmez ve gizemli kalmak ister, duygularını saklamakda üstüne yoktur. Başarısızlığa tahammül edemez ve duyguların kendi içinde yaşamayı tercih eder.

 

   Akrep burcunu nasıl etkilersiniz 

Sevdiği zaman çok tutkulu bir aşık olur akrep burcu ve yalnız onu tavlamak istiyorsanız gizemli olucaksınız, çok konuşmayıp birşeyler saklıyormus edası bırakmalısnız. Sekse düşkün bir burçtur ve o yüzden bakımlı ve güzel görünmelisiniz onu etkilemek için aynı zamanda zekaya da çok önem verir zeki olan insanlar ona oldukça çekici gelir.

 

   Aşık olduğunda...

Sevdiği zaman tam sever ve gözü görmez ve çok mantık aramaz, içgüdüleriyle hareket eder. Akrep burcu için duygular ve dürtüler çok önemlidir. Tutku burcudur akrep tutkulu olursanız onu kendinize aşık edebilirsiniz. Aşık olduğunda oldukça kıskançtır dikkat etmekte fayda var.

 

   Akrebin özellikleri

Çalışkan ve tuttuğunu koparan bir burçtur,hedefleri vardır hayatında ve elinden geleni yapar. Aynı zamanda gerçek bir aşık olubilir. Güvenilir bir burçtur çok güzel sır tutar, bir kere sırrınızı ona verdiniz mi mezara kadar götürür.

 <<<< Aşk uyumunuz nasıl? Yıldıznamenizde ne gözüküyor? >>>

   Olumsuz özellikleri

Gizemli havası onun bazen yanlış anlaşılmasına sebeb olabilir; çünkü etrafındakiler tarafından birşeyler sakladığı ve yanlış birşeyler yaptığı düşünülür halbuki hiç bir kötü niyeti yoktur ve duygularını içinde yaşamayı tercih eder.

 

   Aşkta uyumlu olduğu kişiler

Yengeç ve balıkla mutlu bir beraberlik sürebilir. Yengeç burcunun da ketum olma özelliği akrebi çeker.

 

Akrep burcunun sevdikleri

Yazı yazmayı çok sever çünkü içindekileri böyle ifade eder. Açık görüşlüdür ve yeniliklere açık olmayanlarla pek anlaşamaz. Doğruları söylemeyi tercih eder, her zaman eşitlikten yanadır.

 

Akrep burcunun sevmedikleri

Hayatına karışılmasından hoşlanmaz, özgürlüğüne düşkündür ve aynı zamanda partnerininde hayatına karışmaz. Samimi olmayan insanları sevmez ve onlardan uzak durmaya çalışır.

   

 

 

   Akrep burcunda hoşumuza gidenler

Dürüstlüğü, sır tutması, arkadaş canlısı oluşundan dolayı insanları kendilerine çekerler, manyetik gibidirler herkesi kendi etraflarına toplarlar. Konuşmayı, yazmasını çok iyi bilirler. Hem sevgili, hem dost olabilirler partnerleriyle.

<<< Kısmetinizde ne var? Gerçek fal keyfiyle hemen öğrenin >>> 

   En sevdikleri etkinlikler

Sportif bir kişilikleri vardır, enerjilerini sporla atarlar. Boks, karate, atletizm gibi güç gerektiren ve enerjiyi dışarı çıkaran sporalar favorileridir. Hafif sporları çok sevmezler.

Bunları da Seveceksiniz

Hoşlandığınız başak burcu birini nasıl etkilersiniz? 

Hoşlandığınız Aslan burcu kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız yay burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.