Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Akrep Burcunu Etkilemenin Yolları

Akrep burcu birine aşık oldunuz ve onun sizi fark etmesini istiyorsunuz. Peki nasıl yapmalı? Yazımızda tüm cevapları bulacaksınız!

Hoşlandığınız aslan burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl konuşmaya başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmek için gerekli tüyoları sizle paylaşıyor. Burcuna göre hoşlandığınız kişinin nelerden hoşlandığını  neleri sevmediğini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğreninAkrep burcunun genel özellikleri

Akrep burçlar arasında en gizemli olanıdır. Kendini deşifre etmeyi sevmez ve gizemli kalmak ister. Duygularını saklamakta üstüne yoktur. Başarısızlığa tahammül edemez ve duyguların kendi içinde yaşamayı tercih eder.

 

Akrep burcunu nasıl etkilersiniz?

Akrep burcu sevdiği zaman çok tutkulu bir aşık olur. Onu tavlamak istiyorsanız gizemli olmanız ve çok konuşmayıp bir şeyler saklıyormuş edası bırakmanız önemlidir. Sekse düşkün bir burçtur. Onu etkilemek için bakımlı ve güzel görünmelisiniz. Akrep burcu aynı zamanda zekaya da çok önem verir. Zeki olan insanlar ona oldukça çekici gelir.

 

Akrep burcu aşık olduğunda...

Akrep burcu sevdiği zaman tam sever ve gözü başka hiçbir şey görmez. İlişkilerinde çok mantık aramaz ve içgüdüleriyle hareket eder. Akrep burcu için duygular ve dürtüler çok önemlidir. Akrep tutkulu bir burçtur. Bu yüzden tutkulu olursanız onu kendinize aşık edebilirsiniz. Aşık olduğunda oldukça kıskançtır. Bu anlamda dikkat etmekte fayda vardır!

 

Akrep burcunun olumlu özellikleri

Çalışkan ve tuttuğunu koparan bir burçtur. Hayatında belli hedefleri vardır ve bunlara ulaşmak için elinden geleni yapar. Aynı zamanda samimi bir aşıktır.  Güvenilir bir burçtur. Bir kere sırrınızı ona verdiniz mi mezara kadar götürür.


Akrebin olumsuz özellikleri

Gizemli havası onun bazen yanlış anlaşılmasına sebep olabilir. Çünkü etrafındakiler tarafından bir şeyler sakladığı ve yanlış bir şeyler yaptığı düşünebilir. Halbuki hi bir kötü niyeti yoktur ve duygularını içinde yaşamayı tercih eder.

 

Aşkta uyumlu olduğu burçlar

Yengeç ve Balıkla mutlu bir birliktelik sürdürebilir. Yengeç burcunun ketum olma özelliği Akrep burcunu çeker.

 

Akrep burcunun sevdikleri

Yazı yazmayı çok sever çünkü içindekileri bu şekilde ifade eder. Açık görüşlüdür ve yeniliklere açık olmayanlarla pek anlaşamaz. Doğruları söylemeyi tercih eder. Her zaman eşitlikten yanadır.

 

Akrep burcunun sevmedikleri

Hayatına karışılmasından hoşlanmaz. Özgürlüğüne düşkündür ve partnerinin de hayatına karışmaz. Samimi olmayan insanları sevmez ve onlardan uzak durmaya çalışır.

  

Akrep burcunun en etkileyici özellikleri

Dürüstlüğü, sır tutması, arkadaş canlısı oluşundan dolayı insanları kendilerine çekerler. Mıknatıs gibi herkesi kendi etraflarına toplarlar. Konuşmayı, yazmasını çok iyi bilirler. Partnerleriyle hem sevgili hem dost olabilirler. 


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir. 

Bize yorum bırakın

Akrep burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Akrep Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!

Akrep burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Akrep Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Akrep burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.