Akrep Burcunu Etkilemenin Yolları

tarihinde

Akrep burcu birine aşık oldunuz ve onun sizi fark etmesini istiyorsunuz. Peki nasıl yapmalı? Yazımızda tüm cevapları bulacaksınız!

Hoşlandığınız aslan burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl konuşmaya başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmek için gerekli tüyoları sizle paylaşıyor. Burcuna göre hoşlandığınız kişinin nelerden hoşlandığını  neleri sevmediğini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğreninAkrep burcunun genel özellikleri

Akrep burçlar arasında en gizemli olanıdır. Kendini deşifre etmeyi sevmez ve gizemli kalmak ister. Duygularını saklamakta üstüne yoktur. Başarısızlığa tahammül edemez ve duyguların kendi içinde yaşamayı tercih eder.

 

Akrep burcunu nasıl etkilersiniz?

Akrep burcu sevdiği zaman çok tutkulu bir aşık olur. Onu tavlamak istiyorsanız gizemli olmanız ve çok konuşmayıp bir şeyler saklıyormuş edası bırakmanız önemlidir. Sekse düşkün bir burçtur. Onu etkilemek için bakımlı ve güzel görünmelisiniz. Akrep burcu aynı zamanda zekaya da çok önem verir. Zeki olan insanlar ona oldukça çekici gelir.

 

Akrep burcu aşık olduğunda...

Akrep burcu sevdiği zaman tam sever ve gözü başka hiçbir şey görmez. İlişkilerinde çok mantık aramaz ve içgüdüleriyle hareket eder. Akrep burcu için duygular ve dürtüler çok önemlidir. Akrep tutkulu bir burçtur. Bu yüzden tutkulu olursanız onu kendinize aşık edebilirsiniz. Aşık olduğunda oldukça kıskançtır. Bu anlamda dikkat etmekte fayda vardır!

 

Akrep burcunun olumlu özellikleri

Çalışkan ve tuttuğunu koparan bir burçtur. Hayatında belli hedefleri vardır ve bunlara ulaşmak için elinden geleni yapar. Aynı zamanda samimi bir aşıktır.  Güvenilir bir burçtur. Bir kere sırrınızı ona verdiniz mi mezara kadar götürür.


Akrebin olumsuz özellikleri

Gizemli havası onun bazen yanlış anlaşılmasına sebep olabilir. Çünkü etrafındakiler tarafından bir şeyler sakladığı ve yanlış bir şeyler yaptığı düşünebilir. Halbuki hi bir kötü niyeti yoktur ve duygularını içinde yaşamayı tercih eder.

 

Aşkta uyumlu olduğu burçlar

Yengeç ve Balıkla mutlu bir birliktelik sürdürebilir. Yengeç burcunun ketum olma özelliği Akrep burcunu çeker.

 

Akrep burcunun sevdikleri

Yazı yazmayı çok sever çünkü içindekileri bu şekilde ifade eder. Açık görüşlüdür ve yeniliklere açık olmayanlarla pek anlaşamaz. Doğruları söylemeyi tercih eder. Her zaman eşitlikten yanadır.

 

Akrep burcunun sevmedikleri

Hayatına karışılmasından hoşlanmaz. Özgürlüğüne düşkündür ve partnerinin de hayatına karışmaz. Samimi olmayan insanları sevmez ve onlardan uzak durmaya çalışır.

  

Akrep burcunun en etkileyici özellikleri

Dürüstlüğü, sır tutması, arkadaş canlısı oluşundan dolayı insanları kendilerine çekerler. Mıknatıs gibi herkesi kendi etraflarına toplarlar. Konuşmayı, yazmasını çok iyi bilirler. Partnerleriyle hem sevgili hem dost olabilirler. 


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin