Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Başak Burcunu Etkilemenin Yolları

Aşık olduğunuz kişi bir başak burcu ve onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? Bu yazı tam da size göre!

Hoşlandığınız başak burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl konuşmaya başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmek için gerekli tüyoları sizle paylaşıyor. Burcuna göre hoşlandığınız kişinin nelerden hoşlandığını  neleri sevmediğini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin

   


Başak burcunun özellikleri

Başak burcu burçların arasında en mükemmeliyetçi olanlardan biridir. Hiçbir şeyi şansa bırakmaz. Görevlerini yerine getirmeyi sever ve eğer kalbinin gerçek sahibini bulduğunu düşünürse onu korumak için elinden geleni yapar. Dürüst ve samimidir, mükemmelliği arar ve bulursa da kesinlikle bırakmaz. Aile kurma hayalleri vardır.

 

Başak burcunu nasıl etkilersiniz?

İyi yapılmış her şeye bayılır, düzenli ve tertiplidir. Hayalindeki insan etkili ve mütevazı biri olmalıdır. Onu tamamlayan bir insanla mutlu olur. Eğer Başak burcunu etkilemek istiyorsanız, onu iyi tanıdığınızı hissettirin. Eğer Başak burcuna onun yanında olduğunu kanıtlarsanız ve onu sıkmazsanız sizinle birlikte mutlu bir ilişki yürütebilir. 


Başak burcu aşık olduğunda

Başak burcu her şeyden şüphe duyabilir. Hatta kendinden bile şüphe duyar. Aşık olduğu zaman yerinde duramaz ve elinden geleni yapar. Kendini çok eleştirir. Kendini suçlamadan duramaz. En ufak şeyi bile dert eder.

 

Başak burcunun olumlu özellikleri

Dinlemeyi bilen burçlardandır. Karşısındakini önyargısız bir şekilde dinlemesini bilir. Etrafındaki ve sevdiklerine çok önem verir.

 

Başak burcunun olumsuz özellikleri

Detaylara çok önem verir ve işini yaparken fazla detaycı olması etrafındakileri biraz rahatsız eder. İnatçı olması da bazen insanların siniri bozabilir.

 

Başak burcunun aşkta uyumlu olduğu burçlar

Yengeç veya Boğa burcuyla uyumlu bir ilişki yaşayabilir. Yengeç burcunun akılcılığını takdir eder. Boğa burcunun duyarlılığı hoşuna gider.

 

Başak burcunun sevdikleri

Mükemmeliyetçi ve titizdir. Çok küçük detaylara bile önem verir. Onun için her şey çok düzenli olmalıdır. Düzen takıntısı vardır ve bu durum çoğu zaman çevresindekileri rahatsız eder.

 

 

Başak burcunun sevmedileri

Başaklar kontrollerini kaybetmekten nefret eder. Etraflarında onlardan habersiz bir şeyler olmasından hoşlanmazlar. Aşkta duygularını pek gösteremezler. Aşık olmaktan korkarlar ve iradelerini kaybedeceklerini düşünürler. Eğer karşısındaki insan düzensizse ondan hemen soğurlar. Düzen onlaronn vazgeçilmezidir.

 

 

Başak burcunun en etkileyici özellikleri

Aşkta çok temkinlidir. Oldukça hassastır ve adım adım ilerlemeyi sever. Eğer kararından eminse, sonuna kadar gider ama bu kararı vermek biraz zaman alır. 


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir. 

Bize yorum bırakın

Başak burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Başak Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!

Başak burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Başak Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Başak burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.