Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hoşlandığınız başak burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Aşık olduğunuz kişi bir başak burcu ve onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? Bu yazı tam da sizin için yazılmış!

Hoşlandığınız başak burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Uzmanımız hoşlandığınız kişiyi nasıl fethedeceğiğinin sırlarını sizle paylaşıyor. Burcuna göre,hoşlandığınız kişi nelerden hoşlanır,neleri sevmez uzmanımız gerekli bilgileri sizinle paylaşıyor.

Eğer hayalinizde ki insanı etkilemek istiyorsanız, size özel hazırladığımız bu dosyayı kaçırmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu yazımızda.

 <<<< Astrocenter Online Astroloji ve Fal Danışmanlık Sitesi >>>>

   Başak burcunun özellikleri

Başak burcu burçların arasında en mükemmeliyetçi olanları arasındadır. Hiçbirşeyi kadere bırakmaz.Görevlerini yerine getirmeyi sever ve eğer diğer yarısını bulduğunu düşünürse elinden geleni yapar. Dürüst ve samimidir, mükemmeliği arar ve bulursa da kesinlikle bırakmaz. Aile kurma hayali vardır.

 

   Başak burcunu nasıl etkilersiniz ?

İyi yapılmış her şeye bayılır, düzenli ve tertiplidir. Hayalindeki insan etkili ve mütevazi olan insandır. Onu tamamlayan bir insanla mutlu olur. Eğer başak burcunu etkilemek istiyorsanız, onu iyi tanıdığınızı hissettirin ve onla birlikte mutluluğu bulur. Eğer başak burcuna onun yanında olduğunu kanıtlarsınız ve onu sıkmazsanız mutlu bir ilişki yürütebilirler.

 

   Aşıkken başak burcu

Başak burcu herşeyden şüphe duyabilir kendinden bile şüphe duyar. Aşık olduğu zaman, yerinde duramaz ve elinden geleni yapar. Kendini çok eleştirir, kendini suçlamaktan alamaz, en ufak şeyi bile dert eder.

 

   Başak burcunun özellikleri

Dinlemeyi bilen burçlardandır, karşısındakini önyargısız dinlemesini bilir. Etrafındaki ve sevdiklerine çok önem verir.

<<<< Yıldıznamenizi çıkartmak çok kolay! Astrologlarımız sizi bekliyor! >>>>

 

   Başak burcunun olumsuz özellikleri

Çok fazla detaycıdır ve işini yaparken fazla detaycı olması etrafındakileri biraz rahatsız eder. İnatçı olması da bazen etrafındakileri rahatsız eder.

 

   Başak burcunun aşkta uyumlu olduğu burçlar

Yengeç veya boğa burcuyla uyumlu bir ilişki yaşayabilir. Yengeç burcunun akılcılığına takdir eder. Boğa burcunun duyarlılığı hoşuna gider.

 

Başak burcunun sevdikleri

Mükemmeliyetçi ve titizdir. Çok küçük detaylara bile çok önem verir ve herşey çok düzenli olmalıdır. Düzen takıntısı vardır ve bu durum çoğu zaman çevresindekileri rahatsız eder.

 

 

Başak burcunun sevmedileri

Kontrol kaybetmeyi sevmez başaklar.etrafında ondan habersiz birşeyler olmasından hoşlanmazlar.Aşkta duygularını pek göstermez,aşık olmaktan korkar,gücünü kaybedeceğini düşünür. Eğer karşısındaki insan düzensizse ondan hemen soğur, düzen onun vazgeçilmezidir.

 

 

   Başak burcunda beğendiğimiz özellikler

Aşkta çok temkinlidir, çok hassatır ve adım adım ilerlemeyi sever. Eğer kararından eminse, sonuna kadar gider ama bu emin olmak biraz zaman alır. Eğer emin olursada romantik bir aşık olur.

 <<<< Doğum haritanıza göre aşk uyumunuz nasıl? Hemen Öğrenin! >>>>

   En sevdikleri etkinlikler

Spor aktivitelerinden çok beynini geliştiren aktivitelerden hoşlanır. Puzzle yapmayı, satranç oynamayı, bulmaca çözmeyi sever. Kafasında sürekli tilkiler dolaşır ve bu özelliği onu ayakta tutar.

Bunları da Seveceksiniz

 Hoşlandığınız yay burcu birini nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız Aslan burcu kişiyi nasıl etkilersiniz? 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.