Başak Burcunu Etkilemenin Yolları

tarihinde

Aşık olduğunuz kişi bir başak burcu ve onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? Bu yazı tam da size göre!

Başak Burcunu Etkilemenin Yolları

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Hoşlandığınız başak burcu bir kişiyi nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız biri var ama nasıl konuşmaya başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzman astrologlarımız hoşlandığınız kişinin kalbini fethetmek için gerekli tüyoları sizle paylaşıyor. Burcuna göre hoşlandığınız kişinin nelerden hoşlandığını  neleri sevmediğini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin

   


Başak burcunun özellikleri

Başak burcu burçların arasında en mükemmeliyetçi olanlardan biridir. Hiçbir şeyi şansa bırakmaz. Görevlerini yerine getirmeyi sever ve eğer kalbinin gerçek sahibini bulduğunu düşünürse onu korumak için elinden geleni yapar. Dürüst ve samimidir, mükemmelliği arar ve bulursa da kesinlikle bırakmaz. Aile kurma hayalleri vardır.

 

Başak burcunu nasıl etkilersiniz?

İyi yapılmış her şeye bayılır, düzenli ve tertiplidir. Hayalindeki insan etkili ve mütevazı biri olmalıdır. Onu tamamlayan bir insanla mutlu olur. Eğer Başak burcunu etkilemek istiyorsanız, onu iyi tanıdığınızı hissettirin. Eğer Başak burcuna onun yanında olduğunu kanıtlarsanız ve onu sıkmazsanız sizinle birlikte mutlu bir ilişki yürütebilir. 


Başak burcu aşık olduğunda

Başak burcu her şeyden şüphe duyabilir. Hatta kendinden bile şüphe duyar. Aşık olduğu zaman yerinde duramaz ve elinden geleni yapar. Kendini çok eleştirir. Kendini suçlamadan duramaz. En ufak şeyi bile dert eder.

 

Başak burcunun olumlu özellikleri

Dinlemeyi bilen burçlardandır. Karşısındakini önyargısız bir şekilde dinlemesini bilir. Etrafındaki ve sevdiklerine çok önem verir.

 

Başak burcunun olumsuz özellikleri

Detaylara çok önem verir ve işini yaparken fazla detaycı olması etrafındakileri biraz rahatsız eder. İnatçı olması da bazen insanların siniri bozabilir.

 

Başak burcunun aşkta uyumlu olduğu burçlar

Yengeç veya Boğa burcuyla uyumlu bir ilişki yaşayabilir. Yengeç burcunun akılcılığını takdir eder. Boğa burcunun duyarlılığı hoşuna gider.

 

Başak burcunun sevdikleri

Mükemmeliyetçi ve titizdir. Çok küçük detaylara bile önem verir. Onun için her şey çok düzenli olmalıdır. Düzen takıntısı vardır ve bu durum çoğu zaman çevresindekileri rahatsız eder.

 

 

Başak burcunun sevmedileri

Başaklar kontrollerini kaybetmekten nefret eder. Etraflarında onlardan habersiz bir şeyler olmasından hoşlanmazlar. Aşkta duygularını pek gösteremezler. Aşık olmaktan korkarlar ve iradelerini kaybedeceklerini düşünürler. Eğer karşısındaki insan düzensizse ondan hemen soğurlar. Düzen onlaronn vazgeçilmezidir.

 

 

Başak burcunun en etkileyici özellikleri

Aşkta çok temkinlidir. Oldukça hassastır ve adım adım ilerlemeyi sever. Eğer kararından eminse, sonuna kadar gider ama bu kararı vermek biraz zaman alır. 


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!