Koç Burcunu Tavlamanın Yolları

tarihinde

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Koç Burcunu Tavlamanın Yolları

Koç burcu insanı hemen harekete geçmeyi sever. Çok aktiftir, canlı hissetmek için harekete ve adrenaline ihtiyaç duyur. Enerjik ve otoriterdirler. Genellikle kendilerini iş veya aile ortamlarına empoze ederler. Kendini göstermeyi sevdiği için onu fark etmemek imkansızdır. İşte Koç burcunu tavlamanın yolları!


Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin
Koç burcunu etkilemek için neler yapmalı?

Koç erkeği ve kadını dürüstlüğü sever. Onları etkilemek istiyorsanız samimi olmalısınız. Karışık mesajlardan ve dolambaçlı yollardan kesinlikle anlamazlar. Dolayısıyla onları net ve coşku dolu aşk aşk ilanları veya tekliflerle etkilemeye çalışın. Koçlar kalplerini fetheden, başkaları tarafından yönetilmeyen kişilerden etkilenirler. Koçlar kendileri gibi otoriter yönü güçlü insanlardan hoşlanırlar.

Koçlar maceracı yöne sahip kadınlardan / erkeklerden hoşlanırlar. Maceracı insanların yanında hiç sıkılmazlar!

Aşk hayatında Koç burcu

Koç burcu erkekleri ve kadınları sevdiklerinin peşinden koşup kalplerini fethetmesini bilir. Baştan çıkarma ve tavlama aşaması onları heyecanlandırır ve görev onlara ne kadar zor görünürse, karşılarındaki kişiyi ağlarına çekmek için o kadar fazla hayal gücüyle dolup taşarlar. Büyük macera severler, genellikle tek gecelik ilişkilerden zevk alırlar. Koleksiyoncu gibidirler!

Koç burcunun olumlu ve olumsuz özellikleri

Cesur, coşkulu ve enerjik olan Koç burçları hiçbir şeyden korkmayan yiğit insanlardır. Hayatlarının her alanında nasıl risk alacaklarını bilirler. Onlar için durmak söz konusu bile değildir!

Çoğu zaman olduğu gibi, bir nitelik hızla bir kusura dönüşebilir. Koç'un coşkusu da hızla saldırganlığa ve aceleciliğe evrilerek onlara zarar verebilir.


Koç burcunun aşk uyumu

Yay ve Aslan burçlarıyla uyumludurlar. Aslan burcunun tutkusundan, Yay burcununsa hırsından etkilenirler. Bu i


Koç burcu neleri yapmaktan hoşlanır?

Koç burcu erkekleri ve kadınları her şeyden önce hareketi sever! Her zaman hareket halinde olmaktan hoşlanırlar. Ateşli bir mizaca sahip oldukları için, girişecekleri eylemlere, savunacakları yeni projelere ya da yürütecekleri mücadelelere ihtiyaç duyarlar.

Öylece boş boş durmaya katlanamazlar! Günlük yaşamlarında, spontane ve yaratıcıdırlar. Koçlar doğrudan konuya girmeyi severler, boş laflara katlanamazlar. Doğuştan iş bitiricidirler. En çok da fethetmekten hoşlanırlar. 

Koç burcu nelerden nefret eder?

Koç burcu kadınları ve erkekleri beklemekten ya da zamanlarını boşa harcadıklarını hissetmekten nefret ederler. Sabırsızlıkları sınır tanımaz ve çok uzun süre beklerlerse öfkelenebilirler. Bu yüzden onları, fazla sakin ve yavaş buldukları yoga derslerine davet etmeyi aklınızdan bile geçirmeyin...

Alay edilmekten veya dalga geçilmekten pek hoşlanmazlar, egoları oldukça büyüktür. ve kolayca kırılırlar... Koçlar çok hassastır...

Koç burcunun en etkileyici özellikleri

Coşkulu ve kendilerinden emin olan Koç, özgüven ve enerji doludur. Tahmin edilemezler. Sevgilerini göstermek ve karşısındakini baştan çıkarmak için her şeyi yapmaya hazırdırlar. Onların yanında asla canınız sıkılmaz. Tutkulu yanları da oldukça etkileyicidir. Gereksiz gevezeliklerden kaçınırlar. En çılgın arzularını kulağımıza fısıldamak anlamına gelse bile doğrudan konuya giriyorlar.

Kısacası insanları etkilemeyi çok iyi bilirler ama dikkat edin! Sizi hemencecik baştan çıkarmalarına izin vermeyin...

Koç burcunun boş zaman aktiviteleri

Koç burcu, ne kadar tehlikeli olursa olsun, enerjilerini hareketli sporlarda harcamaya, aksiyona ve güçlü hissetmeye ihtiyaç duyarlar. Yumuşak ve sessiz sporlar onlara göre değildir. Acele etmeye ve heyecanlanmaya ihtiyaçları vardır.

Hız ve kayak sporları kesinlikle onları cezbeder. Motosikletleri, araba yarışlarını, sörf yapmayı, yokuş aşağı kayak yapmayı (pist dışına çıkmak anlamına gelse bile!) ve yamaç paraşütünü severler.


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey