Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın!

Hanımlar! Konumuz Koç erkeği! Bir Koç burcu erkeğinden mi hoşlanıyorsunuz? İşte size koç burcu erkeğini tavlamak için birkaç ipucu! Sizler için yazdık.

 

KOÇ BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN YOLLARI

Hanımlar! Konumuz Koç erkeği! Bir Koç burcu erkeğinden mi hoşlanıyorsunuz? Allah kolaylık versin mi desek, yaşadınız mı desek bilemedik! Koç burcu erkeği zordur. Sağı solu belli olmaz. Hemen parlar, hemen söner. Neye sinirleneceği, neye üzüleceği belli olmaz. Duygularını dolu dolu yaşayan bu erkek, çok tutkulu bir aşk adamı olabilir. Ancak onu etkilemek o kadar kolay değildir. Bir koç burcu erkeğini nasıl baştan çıkarırsınız?

 


☎ Telefondan Aşk Falınıza Baktırmanın 10 dksı 1 Euro: 00902129002511 ☎

Hemen Fal Baktır


İşte sizin için birkaç ipucu:

1- Onu dinlediğinizi hissettirin

Diyelim ki bir koç burcu erkeğiyle randevuya çıkıyorsunuz. Dikkatli olun. Koç burcu erkeği baskın bir karaktere sahiptir. Konuşmayı sever, tartışmalarda sizi alt etmeye çalışır ancak hiçbir zaman konuşmuş olmak için konuşmaz. İkna etmeyi ve lafının geçmesini sever. Size düşen onu dikkatle dinlemek ve alıngan olmamaktır. Konuştuğu konu hakkında sorular sorun, söylediklerini jestlerinizle onaylayarak, konuyla ilgilendiğinizi hissettirin. Koç erkeğinin patavatsızlığa kaçan açık sözlülüğüne alışın. Düşündüğünü pat diye söyler. Ancak olumsuz özelliklerinizi belirtmekten kaçınmadığı gibi, beğendiği şeyleri söylemekten de imtina etmeyecektir.

2- Zekanızı göstermekten imtina etmeyin

Koç burcu erkeği tabiri cazise “sert erkek”tir, asabiyetiyle ünlüdür. Kadir İnanır, Okan Bayülgen, Quentin Tarantino... Hepsi birer koç erkeği! Duygularını çok yoğun yaşayan koç erkeğinin zekası da duygularıyla orantılıdır. Düşünülmeyeni söyler, görülmeyeni görür. Bu yüzden kendisi gibi zeki kadınlardan hoşlanır. Onunla konuşurken kelime oyunları yapın, zekanızı göstermekten imtina etmeyin. Koç burcu erkeği kendi fikirleri olan ve fikirlerini cesurca savunan kadınlardan hoşlanır.

 


<<< Aşk hayatınızın geleceğini medyumlarımız anlatsın >>>


3- Bakımlı ve iddialı olun

İlk izlenim onun için çok önemlidir. Koç burcu erkeği kendine güvenir. Bu yüzden kendine güvenen kadınlardan gözü korkmaz. Eğer kıyafetiniz uygun değilse baştan kaybedersiniz. Cesur olmaktan çekinmeyin. Derin bir dekolte, göz kamaştıran bir saç modeli onu tavlamanız için olmazsa olmaz! Unutmayın, o iyi kadını değil, “mükemmel” kadını arar. Kadınlığınızı kullanmaktan çekinmeyin!

4- Orijinal olmaya gayret edin. Kendiniz gibi davranın

Koç burcu erkeği gösterişli kadınlardan hoşlanır dedik. Ancak bu illa manken gibi olmanız gerektiği anlamına gelmez! Koç burcu erkeğinin aradığı, kendine has bir özelliğiyle ortaya çıkan, bir niteliğiyle parlayıp onu gururla taşıyan kadınlardır. Yüzünüzde bir kusur mu var? O kusuru saklamak yerine avantaja çevirin! İnanın, onun için hiçbir şey kendiyle barışık ve kendine güvenen bir kadın kadar seksi olamaz!

 


<< Gerçek Uzmanlardan Etkili Fal, En Uygun Fiyatlara! >>

rencontre


5- Cinsellik çok önemli

Koç burcu erkeği cinsellik konusunda en iştahlı burçların başında gelir. Yataktaki performansı genellikle iyidir. Eğer koç erkeğini baştan çıkarmak istiyorsanız seks konusunda en az onun kadar aktif ve istekli olmanız gerekir. Yeni fantazileri denemekten çekinmeyin, koç erkeğinin kalbine giden yol yataktan geçer!

6- Onu asla bekletmeyin!

Diyelim ki randevunuza geç kaldınız. Vay halinize! Koç burcu erkeği acelecidir, bekletmekten ve bekletilmekten hiç hoşlanmaz. Vakti çok değerlidir, boşa harcayacak bir saniyesi bile yoktur! Bu yüzden onun canını gereksiz sorularla sıkmayın.

 


☎ Belki o da seni seviyor? Ara, sana uygun falcı yanıtlasın: 00902129002511 ☎


7- Yalan koç burcu erkeğinin hassas noktası!

Koç burcu erkeğinin en nefret ettiği şey yalandır dersek, abartmış olmayız. Kimse yalandan hoşlanmaz ancak Koç burcu erkeği kolay güvenebildiği gibi; güveni çabucak yıkılır. Dürüst olun, yalan söylemeyin. Hatanız varsa kabul edin, bu onda daha çok takdir uyandıracaktır.

8- Ona annelik etmeye kalkmayın, rahat tavırlar sergileyin

Koç burcu erkeği özgürlüğüne çok düşkündür. Sevdiği kadının dert ortağı olmasını sever, ancak fazla ilgi onu sıkacaktır. İlişkide aradığı şey dostluktur. Bu yüzden ona ne yapması gerektiğini söyleyip annelik taslamayın. Sınırlarına ve özgürlük alanına saygı duyun. Böyle bir ilişkide o da sizin alanınıza saygı duyacaktır.

Haydi bakalım, kolay gelsin! 

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.