Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın!

tarihinde

Hanımlar! Konumuz Koç erkeği. Bir Koç burcu erkeğinden mi hoşlanıyorsunuz? İşte size Koç burcu erkeğini tavlamak için birkaç ipucu! Sizler için derledik.

 

Koç burcu erkeğini baştan çıkarmanın yolları

Hanımlar! Konumuz Koç erkeği! Bir Koç burcu erkeğinden mi hoşlanıyorsunuz? Kolay gelsin mi desek yaşadınız mı desek bilemedik! Koç burcu erkeği zordur. Sağı solu belli olmaz. Hemen parlar, hemen söner. Neye sinirleneceği, neye üzüleceği belli olmaz. Duygularını dolu dolu yaşayan bu erkek, çok tutkulu bir aşk adamı olabilir. Ancak onu etkilemek o kadar kolay değildir. Bir Koç burcu erkeğini nasıl mı baştan çıkarırsınız? İşte ipuçları!


 


Telefondan aşk falınıza bakabileceğinizi biliyor muydunuz? 
1. Onu dinlediğinizi hissettirin

Diyelim ki bir Koç burcu erkeğiyle randevuya çıkıyorsunuz. Dikkatli olun. Koç burcu erkeği baskın bir karaktere sahiptir. Konuşmayı sever, tartışmalarda sizi alt etmeye çalışır ancak hiçbir zaman konuşmuş olmak için konuşmaz. İkna etmeyi ve lafının geçmesini sever. Size düşen onu dikkatle dinlemek ve alıngan olmamaktır. Ona konuştuğu konu hakkında sorular sorun, söylediklerini jestlerinizle onaylayarak, konuyla ilgilendiğinizi hissettirin. Koç erkeğinin patavatsızlığa kaçan açık sözlülüğüne alışın. Düşündüğünü pat diye söyleme eğilimi vardır.  Ancak olumsuz özelliklerinizi belirtmekten kaçınmadığı gibi, beğendiği yönlerinizi söylemekten de imtina etmeyecektir.

2. Zekanızı göstermekten çekinmeyin

Koç burcu erkeği tabiri caizse “sert erkek”tir, asabiyetiyle ünlüdür. Kadir İnanır, Okan Bayülgen, Quentin Tarantino... Hepsi birer Koç erkeği! Duygularını çok yoğun yaşayan Koç erkeğinin zekası da duygularıyla orantılıdır. Düşünülmeyeni söyler, görülmeyeni görür. Bu yüzden kendisi gibi zeki kadınlardan hoşlanır. Onunla konuşurken kelime oyunları yapın, zekanızı göstermekten imtina etmeyin. Koç burcu erkeği kendi fikirleri olan ve fikirlerini cesurca savunan kadınlardan hoşlanır.

 
3. Bakımlı ve iddialı olun

İlk izlenim onun için çok önemlidir. Koç burcu erkeği kendine güvenir. Bu yüzden kendine güvenen kadınlardan gözü korkmaz. Eğer kıyafetiniz uygun değilse baştan kaybedersiniz. Cesur olmaktan çekinmeyin. Derin bir dekolte, göz kamaştıran bir saç modeli onu tavlamanız için olmazsa olmazdır! Unutmayın, o iyi kadını değil mükemmel kadını arar. Kadınlığınızı kullanmaktan çekinmeyin!


4. Orijinal olmaya gayret edin. Kendiniz gibi davranın 

Koç burcu erkeği gösterişli kadınlardan hoşlanır demiştik. Ancak bu illaki manken gibi olmanız gerektiği anlamına gelmez! Koç burcu erkeğinin aradığı, kendine has bir özelliğiyle ortaya çıkan, bir niteliğiyle parlayıp onu gururla taşıyan kadınlardır. Yüzünüzde bir kusur mu var? O kusuru saklamak yerine avantaja bunu çevirin! İnanın, onun için hiçbir şey kendiyle barışık ve kendine güvenen bir kadın kadar seksi olamaz!

 


Gerçek uzmanlardan fal baktırmak artık çok kolay!


rencontre


5. Cinsellik çok önemli!

Koç burcu erkeği cinsellik konusunda en iştahlı burçların başında gelir. Yataktaki performansı genellikle iyidir. Eğer Koç erkeğini baştan çıkarmak istiyorsanız seks konusunda en az onun kadar aktif ve istekli olmanız gerekir. Yeni fantezileri denemekten çekinmeyin, Koç erkeğinin kalbine giden yol yataktan geçer!

6. Onu asla bekletmeyin!

Diyelim ki randevunuza geç kaldınız. Vay halinize! Koç burcu erkeği acelecidir, bekletmekten ve bekletilmekten hiç hoşlanmaz. Vakti çok değerlidir, boşa harcayacak bir saniyesi bile yoktur! Bu yüzden onun canını gereksiz sorunlarla sıkmayın.

 7. Yalan söylenmesi onun en hassas noktasıdır! 

Koç burcu erkeğinin en nefret ettiği şey yalandır dersek, abartmış olmayız. Kimse yalandan hoşlanmaz ancak Koç burcu erkeği kolay güvenebildiği gibi; güveni çabucak yıkılır. Dürüst olun, yalan söylemeyin. Hatanız varsa kabul edin, bu onda daha çok takdir uyandıracaktır.

8. Ona annelik etmeye kalkmayın, rahat tavırlar sergileyin. 

Koç burcu erkeği özgürlüğüne çok düşkündür. Sevdiği kadının dert ortağı olmasını sever, ancak fazla ilgi onu sıkacaktır. İlişkide aradığı şey dostluktur. Bu yüzden ona ne yapması gerektiğini söyleyip annelik taslamayın. Sınırlarına ve özgürlük alanına saygı duyun. Böyle bir ilişkide o da sizin alanınıza saygı duyacaktır.


Haydi bakalım, kolay gelsin! Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

GELECEK YORUMLAMA- 📞01 75 75 91 05

Tüm dünya çalkantılı bir dönemden geçiyor, gelecekle ilgili hiç olmadığı kadar kaygılıyız. Tüm sorularınıza ışık tutması için uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçmek ister misiniz?

Diğer uzmanlarımızı keşfedin

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Koç Burcunu Etkilemenin Yolları

Birine tutuluverdiniz ama onu nasıl etkileyeceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok mu? Burcunu biliyorsanız bu yeterli! Koç burcunu etkileme yazımız sizinle!

Koç burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Koç Burcunun Diğerleriyle Uyumu

Koç, tutkulu aşk ve arkadaş ilişkilerinin burcudur. Koç burcu ile uyumlu musunuz? Her burcun diğer burçlarla olan uyum derecesi farklıdır. Eğer Koç burcu ile uyumlu olup olmadığınızı merak ediyorsanız, cevaplar bizde! Kim bilir, belki de hayallerinizdeki ilişki ancak bir Koç burcuyla mümkündür!