Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Yeni İnsanlarla Nasıl Tanışılır? Utangaçlığı Yenmenin Yolları

Sosyal olmak herkes için basit değil. Bazıları daha girişkenken, bazıları utangaç. Utangaçlığı yenmenin reçetesi yazımızda gizli!

 

Utangaçlıktan Kurtulmanın Yolları! 

Her insan hayatı boyunca yeni insanlarla tanışma, kaynaşma gereği duyar.  Mutlu, başarılı ve dinamik bir yaşam sürmek için yeni insanlarla vakit geçirmeye, sosyalleşmeye ihtiyaç duyarız. Aslında yeni insanlarla tanışmak ve farklı ortamlarda bulunmak sosyalleşmenin ilk adımıdır Çoğu insan yeni insanlarla tanışırken çekinir, utanır ya da bu teklifi reddeder. Sosyalleşmek insanların yaşam tarzı için çok önemli bir faktördür.

❣ Arkadaş ortamında senden hoşlanan biri olabilir. Medyumlarımıza danış ❣

 

Groupe d'amis

☯ Sevgilinizle Burç Uyumunuzu En iyi Astrologlar Yorumlasın ☯

 

Aslında tanımadığınız her hangi birine örneğin yoldan geçen bir adama veya kadına “merhaba” ya da “iyi akşamlar” deme riskini kendinizde bulursanız bu sizin bakış açınızı geliştirecektir ve  kendinize güvenme duygusunu katacaktır. Bu da sizin yeni insanlarla tanışma sosyalleşme gibi bazı aktiviteleri yanında getirecektir.

Bu yazımızda bu sorununuzu yenmeniz adına size birkaç önerimiz olacak.

 Hayatınıza yeni insanları dahil etmek için öncelikle;

  • Sanal arkadaşlıklar yerine sosyal arkadaşlıklar edinin:

Gerçek hayatınızda çok fazla arkadaşınız olmayabilir fakat bu size sosyal medyada yüzlerce arkadaşınız olacağı anlamına gelmez.  Elektronik aletlerden kendinizi uzak tutun çünkü gerçek arkadaşlık yüz yüze, göz göze olandır. İnsanlarla yüz yüze iletişim kurmaya çalışın. Telefon başında emojilerle dolu mesaj yazmak yerine ya da saatlerce cevap beklemek yerine gerçek arkadaşlıklar edinin. Çünkü yapılan araştırmalara göre sosyal medyada fazla zaman harcayan insanların genelinin yalnız ve kendine güveni olmadığına bundan dolayı internette gereğinden fazla vakit geçirdiklerini göstermektedir.

 ★ Evlilik hazırlıkları sizin için ufukta mı? Net Cevaplar Burada ★

 

Groupe d'amis

  • Ne istediğinizi bilin ve kendinize güvenin:

Önce nasıl bir sosyal hayat istediğinizi ya da hangi ortamlarda bulunmak istediğinize karar verin.  Yeni insanlarla tanıştığınızda onları hangi konuma koyacağınıza ya da nasıl bir insan olduğunu anlamanıza zaman verin. Yapmanız gereken diğer şey ise aslında en önemli olanı kendinize güvenmek.  Eğer siz kendinize güvenmezseniz bu hayatta ki çoğu şeyi yaparken zorlanırsınız. Örneğin yeni bir insanla tanışacaksınız eğer kendinize güveniniz yoksa o an komik duruma düşersiniz ve karşı taraf için samimiyetsiz gözükürsünüz. Bu da aleyhinize olur çünkü ilk tanışmada karşı tarafın bakacağı ilk durum samimiyettir.

 ♕ Maddi sıkıntıların mı var? En iyi Falcılarla para ve şans açılımı ♕

 

groupe d'amis

  • Yargılanmaktan asla korkmayın:

Çoğu insan reddedilme duygusundan dolayı yeni insanlarla tanışmakta zorlanır. Önceki maddede de söylediğimiz gibi yargılanmamak için kendinize güvenmelisiniz. Yeni insanlarla tanışmayı sosyalleşmeyi herkes ister fakat bu kişiler ya karşısındaki kişiyle konuşamazlar ya da lafı karıştırırlar ve komik duruma düşerler. Soru sorulduğunda cevap veremezler, onaylanmazlar  ya da alay edilirler. Bu durumlar insanları içine kapatır. Bu yüzeysel olarak bakıldığı zaman normaldir ama eleştirilseniz bile bu sizin siz olmaktan vazgeçeceğiniz anlamına gelmez. Bu yüzden kendinize güvenin ve gür bir sesle konuşmaya özen gösterin.

En çok okunan yazılarımız :

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girin

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Evlilik ve Nişan Yüzükleri Hangi Parmağa Takılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >> 

 

Telepati Yöntemiyle Sevdiğiniz Sizi Arasın

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.