İlişkinin Başında Uyulması Gereken Beş Altın Kural

tarihinde

<strong>Yeni</strong> bir <strong>ilişkiye</strong> başladınız ve nasıl davranmanız gerektiğini hakkında pek bir bilgiye sahip değilseniz bu beş <strong>altın</strong> kural size iyi gelebilir.

 

İlişkinizi Güçlendirecek 5 Altın Kural

Biriyle sevgili olmaktan daha zor bir şey varsa o da ilişkinin ilk dönemidir. Nasılsa tavladım, artık kafam rahat diyorsan yanılıyorsunuz. Çünkü o düşünce bir anda bozulabilir ve neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz. Aceleci davranmak, karşındakini tanımaya çalışmamak ilişkilerin başında yapılan en büyük hatalardandır. Bunun için dikkatli olmalısınız.

 ⭐ Gerçek Falcılardan Gelecek Falınız ⭐

İlişkinin başında uygulanması gereken 5 altın kural:

 sevgililer

1-Kendiniz Olun:

Onu etkilemeye çalışacağım diye şekilden şekle girmenize gerek yok. En tarz kıyafetlerinizle olsun, ilişkinin başında sosyal medya halin değil de kendin olman, neyi sevip sevmediğini ortaya koyman önemli.

Bazı duyguları yazamazsın. Anlatamazsın. Çünkü tefsiri ancak his ile mümkündür. Bu yüzden sadece yaşarsın.

<< Etkili Aşk Falı >>

2-Dürüst Olun:

Gülüyorum ama aslında bu yaptığından hoşlanmadım. Evet dedim ama aslında içimden geçen hayırdı. Başımı sallıyorum ama aslında onaylamıyorum. Tüm bunları içten bir şekilde yapmalısınız. Çünkü ilk başta dürüst olmazsanız ilişkiniz buna göre şekillenecektir.

sevgililer

❤ Chat'ten Falın İlk 5 Dakikası Bedava ❤

3-Gevezelik Etmek Yok:

Ona kendini anlatmak istediğin kadarıyla anlatabilirsin, seni tanımasına izin verebilirsin ama daha ilişkinin başında bütün kirli çamaşırlarınızı ortaya dökmek, soyağacınızı anlatmak zorunda da değilsiniz.  Her şeyin bir zamanı var.

❤ İlişkinizin Geleceğini Öğrenin ❤

4-Daraltmayın:

Gün içinde sürekli aramak, WhatsApp’tan kalp emojisi göndermek, birlikte vakit geçirdikten sonra ayrılır ayrılmaz napıyorsun diye mesaj atmak… Bunlar bir süre sonra bezdirici olabilir.  Bunun için her şeyi dozunda yapmanızı öneririz.

telefon iphone x

5-Eski Konuları Hemen Açmayın:

İlişkinin başında girilmemesi gereken yasaklı bir bölge varsa o da eski sevgili bölgesidir. Eski sevgili hakkında konuşmak hiçbir sohbete renk katmaz. Bu konuyu açmamanızı öneriyoruz.  Geçmişteki ilişkileri rafa kaldırıp önünüze yepyeni bir yol açmanızı tavsiye ederiz.

 ❤ Etkili Aşk Falıyla Aşk Sizinle ❤

 Eğer güzel başlayan bir ilişkiyi sürdürmek istiyorsanız sen de sevgilin de içten olmalısınız.

 

Seveceğinizi düşündüğümüz diğer popüler yazılarımız:

Yatakta En Uyumlu Burçlar ❤

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Sizi Sevmesini Nasıl Sağlarsınız?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!