İlişkinin Başında Uyulması Gereken Beş Altın Kural

tarihinde

<strong>Yeni</strong> bir <strong>ilişkiye</strong> başladınız ve nasıl davranmanız gerektiğini hakkında pek bir bilgiye sahip değilseniz bu beş <strong>altın</strong> kural size iyi gelebilir.

 

İlişkinizi Güçlendirecek 5 Altın Kural

Biriyle sevgili olmaktan daha zor bir şey varsa o da ilişkinin ilk dönemidir. Nasılsa tavladım, artık kafam rahat diyorsan yanılıyorsunuz. Çünkü o düşünce bir anda bozulabilir ve neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz. Aceleci davranmak, karşındakini tanımaya çalışmamak ilişkilerin başında yapılan en büyük hatalardandır. Bunun için dikkatli olmalısınız.

 ⭐ Gerçek Falcılardan Gelecek Falınız ⭐

İlişkinin başında uygulanması gereken 5 altın kural:

 sevgililer

1-Kendiniz Olun:

Onu etkilemeye çalışacağım diye şekilden şekle girmenize gerek yok. En tarz kıyafetlerinizle olsun, ilişkinin başında sosyal medya halin değil de kendin olman, neyi sevip sevmediğini ortaya koyman önemli.

Bazı duyguları yazamazsın. Anlatamazsın. Çünkü tefsiri ancak his ile mümkündür. Bu yüzden sadece yaşarsın.

<< Etkili Aşk Falı >>

2-Dürüst Olun:

Gülüyorum ama aslında bu yaptığından hoşlanmadım. Evet dedim ama aslında içimden geçen hayırdı. Başımı sallıyorum ama aslında onaylamıyorum. Tüm bunları içten bir şekilde yapmalısınız. Çünkü ilk başta dürüst olmazsanız ilişkiniz buna göre şekillenecektir.

sevgililer

❤ Chat'ten Falın İlk 5 Dakikası Bedava ❤

3-Gevezelik Etmek Yok:

Ona kendini anlatmak istediğin kadarıyla anlatabilirsin, seni tanımasına izin verebilirsin ama daha ilişkinin başında bütün kirli çamaşırlarınızı ortaya dökmek, soyağacınızı anlatmak zorunda da değilsiniz.  Her şeyin bir zamanı var.

❤ İlişkinizin Geleceğini Öğrenin ❤

4-Daraltmayın:

Gün içinde sürekli aramak, WhatsApp’tan kalp emojisi göndermek, birlikte vakit geçirdikten sonra ayrılır ayrılmaz napıyorsun diye mesaj atmak… Bunlar bir süre sonra bezdirici olabilir.  Bunun için her şeyi dozunda yapmanızı öneririz.

telefon iphone x

5-Eski Konuları Hemen Açmayın:

İlişkinin başında girilmemesi gereken yasaklı bir bölge varsa o da eski sevgili bölgesidir. Eski sevgili hakkında konuşmak hiçbir sohbete renk katmaz. Bu konuyu açmamanızı öneriyoruz.  Geçmişteki ilişkileri rafa kaldırıp önünüze yepyeni bir yol açmanızı tavsiye ederiz.

 ❤ Etkili Aşk Falıyla Aşk Sizinle ❤

 Eğer güzel başlayan bir ilişkiyi sürdürmek istiyorsanız sen de sevgilin de içten olmalısınız.

 

Seveceğinizi düşündüğümüz diğer popüler yazılarımız:

Yatakta En Uyumlu Burçlar ❤

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Sizi Sevmesini Nasıl Sağlarsınız?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin