Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Evliyken de Sevgili Kalabilirsiniz ! İşte İpuçları

Evlendiniz diye romantizmi dolaba kaldırmanın gereği yok! Eskisi gibi sevgili kalabilmek için işte size harika 5 ipucu!

Evliyken de Sevgili Kalabilirsiniz ! İşte İpuçları

Birçoğumuz evliyken aşkın öldüğünü, sevgiliyken her şeyin daha güzel olduğunu söylüyor. Yine de hayatımızın aşkını bulduğumuzda, huzur dolu bir aile kurmak için evlenmekten vazgeçmiyoruz. Evlendik diye sevgili kalmayacağız kuralını değiştiriyoruz!

İşte size evliyken sevgili kalmanızı sağlayacak 5 ipucu:

1- Yalnızca Eşiniz İçin Kendinize Özen Gösterin

Eşiniz olarak sizi iyi günde kötü günde kabul etti, en zor anlarınızda, en hasta zamanlarınızda sizinle beraberdi. Bazen sabah kalktığınızda ve kendinizi çirkin hissettiğinizde bile o yine karşınızda. Sizi her şeye rağmen sevmesi zaten gerekli olan! Peki siz sevgiliyken biraz daha kendinize dikkat etmiyor muydunuz? Yalnızca onun için süslenmeyi, güzel kıyafetler giymeyi, onun istediği yemeği yapmayı ya da istediği şekilde günü geçirmeyeli ne kadar da çok zaman oldu değil mi? Hadi ilk günlerde nasıl özenliyseniz bir günlüğüne de olsa o özene dönün.

♛ Medyumlardan Size Özel Hizmet : İlk 10dksı 4TL ♛

2- Olumlu Özelliklerinden Her Yerde Bahsedin

Eşimizden şikayet etmek doğal olarak gelen bir durum, tüm gün onunla hayatın tüm yükünü çekiyor, çocuklar, aileler, faturalar, kredi derken, eşim şöyle yaptı böyle yapmadı diye serzenişte bulunuyoruz. Sevgiliyken böyle miydiniz? Ne yaparsa yapsın onu korumaz mıydını? Ya da ailenize, arkadaşlarınıza beğendirmek için her fırsatta onu övmez miydiniz? Hadi tekrar bunu yapın, kıskananlar da çatlasın!

3- İkinize Ait Zaman Yaratın    

Evlendikten sonra ilişkiniz 2 kişilik olmaktan çıktı ve aileler, çocuklar, eşinizin sevmediğiniz iş arkadaşları vs gibi birçok kişi hayatınızın büyük bir bölümünü oluşturmaya başladı. Risk alın, çocuklar için bir bakıcı bulun ya da onları ailenizden birine bırakın ve yalnızca ikiniz sinemaya gidin, sokaklarda yürüyün ya da hafta sonu için de olsa tatile çıkın. Göreceksiniz eski sevgili günleriniz hemen geri gelecek.

☼ Su Falıyla Tüm Gerçekleri Duyun ☼

4- Hitaba Dikkat Edin

Bir düşünün bakalım, şu an ona nasıl hitap ediyorsunuz, sevgiliyken nasıldı? Belki de yeni taktığınız isimler onun hoşuna gitmiyordur. Ona sevgilim diye hitap etmekten de çekinmeyin. Hala gönlünüzün sevgilisinin o olduğu hatırlatır.

5- El Ele Tutuşun

Hele ki çocuklar varsa artık elimiz kolumuz onlarla ilgilenmekle dolu oluyor ama eski günlerdeki gibi el ele yürümek ya da evde bile el ele oturmak ilişkinize duygusal açıdan hemen farklılık getirecektir.

Bunları da Seveceksiniz

Gerçek Ruh Eşini Bulma Rehberi 

Gelecekten Haber Veren Rüyalar

Nasıl Bir Sevgilisiniz ? Testimizi Çözün!

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.