Evliliğinizin uzun ömürlü olması için tavsiyeler

tarihinde

Evlendiniz diye romantizmi dolaba kaldırmanın gereği yok! Eskisi gibi sevgili kalabilmek için işte size harika 5 ipucu!

Evliliğinizin uzun ömürlü olması için tavsiyeler

Evliliğinizin uzun ömürlü olması için tavsiyeler

Birçoğumuz evliyken aşkın öldüğünü, sevgiliyken her şeyin daha güzel olduğunu söylüyor. Yine de hayatımızın aşkını bulduğumuzda, huzur dolu bir aile kurmak için evlenmekten vazgeçmiyoruz. Evlendik diye sevgili kalmayacağız kuralını değiştiriyoruz!


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımız sizi bekliyor! 


Evliyken de yeni sevgililer gibi mutlu olmanızı sağlayacak 5 taviye

1- Eşiniz için kendinize özen gösterin

Eşiniz olarak sizi iyi günde kötü günde kabul etti, en zor anlarınızda, en hasta zamanlarınızda sizinle beraberdi. Bazen sabah kalktığınızda ve kendinizi çirkin hissettiğinizde bile o yine karşınızda. Sizi her şeye rağmen sevmesi zaten beklemeniz gereken bir şey! Peki siz sevgiliyken biraz daha kendinize dikkat etmiyor muydunuz? Yalnızca onun için süslenmeyi, güzel kıyafetler giymeyi, onun istediği yemeği yapmayı ya da istediği şekilde günü geçirmeyeli ne kadar da çok zaman oldu değil mi? Hadi ilk günlerde nasıl özenliyseniz bir günlüğüne de olsa o özene dönün.

2- Her fırsatta onun olumlu özelliklerinden Her Yerde Bahsedin

Eşimizden şikayet etmek doğal olarak gelen bir durum, tüm gün onunla hayatın tüm yükünü çekiyor, çocuklar, aileler, faturalar, kredi derken, eşim şöyle yaptı böyle yapmadı diye serzenişte bulunuyoruz. Sevgiliyken böyle miydiniz? Ne yaparsa yapsın onu korumaz mıydını? Ya da ailenize, arkadaşlarınıza beğendirmek için her fırsatta onu övmez miydiniz? Bu alışkanlığınıza geri dönün de, kıskananlar çatlasın!

3- İlişkinize vakit ayırın    

Evlendikten sonra ilişkiniz iki kişilik olmaktan çıktı ve aileler, çocuklar, eşinizin sevmediğiniz iş arkadaşları vs gibi birçok kişi hayatınızın büyük bir bölümünü oluşturmaya başladı. Risk alın, çocuklar için bir bakıcı bulun ya da onları ailenizden birine bırakın ve yalnızca ikiniz sinemaya gidin, sokaklarda yürüyün ya da hafta sonu için de olsa tatile çıkın. Göreceksiniz eski sevgililik günlerinizin ruhu hemen geri gelecek.

4- Ona hitap etme biçiminize özen gösterin

Bir düşünün bakalım, şu an ona hitap etme biçiminiz ve sevgiliyken ki tavrınız nasıldı? Belki de yeni taktığınız isimler onun hoşuna gitmiyordur. Ona sevgilim diye hitap etmekten de çekinmeyin. Bu ona hala kalbinizin tek sahibinin o olduğunu hatırlatacaktır.

5- El ele yürümeyi ihmal etmeyin

Hele ki çocuklar varsa artık elimiz kolumuz onlarla ilgilenmekle dolu oluyor ama eski günlerdeki gibi el ele yürümek ya da evde bile el ele oturmak ilişkinize duygusal açıdan hemen farklılık getirecektir.

Bu yazılarımız ilginizi de çekebilir: 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey