Evliyken de Sevgili Kalabilirsiniz ! İşte İpuçları

tarihinde

Evlendiniz diye romantizmi dolaba kaldırmanın gereği yok! Eskisi gibi sevgili kalabilmek için işte size harika 5 ipucu!

Evliyken de Sevgili Kalabilirsiniz ! İşte İpuçları

Birçoğumuz evliyken aşkın öldüğünü, sevgiliyken her şeyin daha güzel olduğunu söylüyor. Yine de hayatımızın aşkını bulduğumuzda, huzur dolu bir aile kurmak için evlenmekten vazgeçmiyoruz. Evlendik diye sevgili kalmayacağız kuralını değiştiriyoruz!

İşte size evliyken sevgili kalmanızı sağlayacak 5 ipucu:

1- Yalnızca Eşiniz İçin Kendinize Özen Gösterin

Eşiniz olarak sizi iyi günde kötü günde kabul etti, en zor anlarınızda, en hasta zamanlarınızda sizinle beraberdi. Bazen sabah kalktığınızda ve kendinizi çirkin hissettiğinizde bile o yine karşınızda. Sizi her şeye rağmen sevmesi zaten gerekli olan! Peki siz sevgiliyken biraz daha kendinize dikkat etmiyor muydunuz? Yalnızca onun için süslenmeyi, güzel kıyafetler giymeyi, onun istediği yemeği yapmayı ya da istediği şekilde günü geçirmeyeli ne kadar da çok zaman oldu değil mi? Hadi ilk günlerde nasıl özenliyseniz bir günlüğüne de olsa o özene dönün.

♛ Medyumlardan Size Özel Hizmet : İlk 10dksı 4TL ♛

2- Olumlu Özelliklerinden Her Yerde Bahsedin

Eşimizden şikayet etmek doğal olarak gelen bir durum, tüm gün onunla hayatın tüm yükünü çekiyor, çocuklar, aileler, faturalar, kredi derken, eşim şöyle yaptı böyle yapmadı diye serzenişte bulunuyoruz. Sevgiliyken böyle miydiniz? Ne yaparsa yapsın onu korumaz mıydını? Ya da ailenize, arkadaşlarınıza beğendirmek için her fırsatta onu övmez miydiniz? Hadi tekrar bunu yapın, kıskananlar da çatlasın!

3- İkinize Ait Zaman Yaratın    

Evlendikten sonra ilişkiniz 2 kişilik olmaktan çıktı ve aileler, çocuklar, eşinizin sevmediğiniz iş arkadaşları vs gibi birçok kişi hayatınızın büyük bir bölümünü oluşturmaya başladı. Risk alın, çocuklar için bir bakıcı bulun ya da onları ailenizden birine bırakın ve yalnızca ikiniz sinemaya gidin, sokaklarda yürüyün ya da hafta sonu için de olsa tatile çıkın. Göreceksiniz eski sevgili günleriniz hemen geri gelecek.

☼ Su Falıyla Tüm Gerçekleri Duyun ☼

4- Hitaba Dikkat Edin

Bir düşünün bakalım, şu an ona nasıl hitap ediyorsunuz, sevgiliyken nasıldı? Belki de yeni taktığınız isimler onun hoşuna gitmiyordur. Ona sevgilim diye hitap etmekten de çekinmeyin. Hala gönlünüzün sevgilisinin o olduğu hatırlatır.

5- El Ele Tutuşun

Hele ki çocuklar varsa artık elimiz kolumuz onlarla ilgilenmekle dolu oluyor ama eski günlerdeki gibi el ele yürümek ya da evde bile el ele oturmak ilişkinize duygusal açıdan hemen farklılık getirecektir.

Bunları da Seveceksiniz

Gerçek Ruh Eşini Bulma Rehberi 

Gelecekten Haber Veren Rüyalar

Nasıl Bir Sevgilisiniz ? Testimizi Çözün!

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!