2023 Yılında Hangi Burçların İlişkileri Sona Erecek?

tarihinde

Aşk ilişkileri, inişli çıkışlı süreçlerdir ama bazı burçlar için 2023 ayrılığın yılı olacak... Belki de yaşamınızda yeni bir sayfa açmanın zamanı gelmiştir? 2023 yılında ilişkilerinde değişiklik yaşayacak burçlardan biri misiniz? Cevaplar uzman astrologlarımızda!

2023 Yılında Hangi Burçların İlişkileri Sona Erecek?

Ayrılıklar yaşamımızın bir parçasıdır. Onlarla başa çıkabilmenin en iyi yolu da ne zaman yaşanacaklarını bilmekten geçer. 2023 yılında ilişkileri sona erecek burçlardan biri misiniz? Öyleyseniz bu ayrılık ne zaman gerçekleşecek?
2023 yılında ilişkileri sona erebilecek dört burç

Endişelenmeyin, 2023 yılında birçok değişim yaşayacak ama bazı değişimlerin sonu olumlu bitecek. Yaşadığınız ayrılık sonucunda belki de gerçek aşka kavuşacaksınız. 

1. Aslan: Her işte bir hayır vardır!

Yeterince sabrınız yok ve yaz boyunca özgür hissetmeye ihtiyaç duyuyorsunuz... Artık size uymayan bir ilişkiyi bitirmenin sadece bir adım uzağındasınız. Yaz sonunda ya da tatilden döndüğünüzde ayrılma kararı alabilirsiniz. Birdenbire her şey netleşebilir, ilişkinizde artık mutlu olmadığınızı ve kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Ayrıca hak ettiğiniz desteği görmediğinizi, eskisi kadar çok ortak noktanız olmadığını fark edebilirsiniz. Tüm bunlar ayrılık kararı almanıza sebep olabilir...

>>>> Daha fazlasını öğrenmek için Aslan burcu 2023 yıllık burç yorumlarını keşfedin!


2. Başak: Aklınızda bir dolu soru var. 

Haziran ayından Eylül ayına kadar derin derin düşünüyorsunuz ve bu Temmuz ayında bir ayrılık kararı almanıza sebep olabilir. Yılın son birkaç ayı duygusal yaşamınızda olumlu gelişmeler olduğu için doğru seçimler yapıyor gibi görünüyorsunuz. Ya ayrılmaya karar vereceksiniz ya da ilişkinize zarar veren eski alışkanlıklarınızdan vazgeçeceksiniz. Her iki durumda da, duygularınızı, beklentilerinizi ve hayatınızda sizi neyin daha mutlu edeceğini düşünmek için zaman ayırın.


>>>> Daha fazlasını öğrenmek için Başak burcu 2023 yıllık burç yorumlarını keşfedin!


3. Kova: Kıskançlıklar veya ilk görüşte aşk

Yıkıcı bir kıskançlık veya sürpriz bir aşk yüzünden, yaz başında veya yıl sonunda başka biri için mevcut partnerinizden ayrılma ihtimaliniz var. Kıskançlığınız sizi ele geçiriyor ve sözleriniz düşüncelerinizin ötesine geçebiliyor. Aynı zamanda, tamamen beklenmedik bir şekilde size yaşam enerjisi katan biriyle de tanışabilirsiniz. Bu kişiyi sanki ezelden beri tanıyor gibisiniz ve onunlayken kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz. Gerçekten de yeni bir başlangıç mümkün olabilir mi? Her hâlükârda ani bir karar vermeyin.

>>>> Daha fazlasını öğrenmek için Kova burcu 2023 yıllık burç yorumlarını keşfedin!


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey