Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

2022 Yılında Hangi Burçların İlişkileri Sona Erecek?

Aşk ilişkileri, inişli çıkışlı süreçlerdir ama bazı burçlar için 2022 ayrılığın yılı olacak... Belki de yaşamınızda yeni bir sayfa açmanın zamanı gelmiştir? 2022 yılında ilişkilerinde değişiklik yaşayacak burçlardan biri misiniz? Cevaplar uzman astrologlarımızda!

Ayrılıklar yaşamımızın bir parçasıdır. Onlarla başa çıkabilmenin en iyi yolu da ne zaman yaşanacaklarını bilmekten geçer. 2022 yılında ilişkileri sona erecek burçlardan biri misiniz? Öyleyseniz bu ayrılık ne zaman gerçekleşecek?
2022 yılında ilişkileri sona erebilecek dört burç

Endişelenmeyin, 2022 yılında birçok değişim yaşayacak ama bazı değişimlerin sonu olumlu bitecek. Yaşadığınız ayrılık sonucunda belki de gerçek aşka kavuşacaksınız. 

1. Yengeç: Her işte bir hayır vardır!

Bu yıl Yengeç burçlarının ilişkileri özellikle ilkbahar başında Mart ayında sona erebilir. Ama endişelenmenize gerek yok! Bu son, ileride daha mutlu olacağınız bir başlangıç demek!


>>>> Daha fazlasını öğrenmek için Yengeç burcu 2022 yıllık burç yorumlarını keşfedin!


2. Terazi: Aklınızda bir dolu soru var. 

Yeni yılda zihniniz şüphelerle, sorgulamalarla ve hayal kırıklıklarıyla dolu. Tüm bu tereddütler ve huzursuzluklar Şubat ayında bi ayrılıkla sonuçlanabilir. Ne derler bilirsiniz: "Her şeyin bir sonu vardır!"...


>>>> Daha fazlasını öğrenmek için Terazi burcu 2022 yıllık burç yorumlarını keşfedin!


3. Akrep: Son noktayı koyuyorsunuz.

İlişkiler konusunda "Ya tamam ya devam" diye düşünüyorsunuz.  Kendinizle tamamen barışık bir insansınız ve bir ilişki sizi tatmin etmiyorsa onu devam ettirmek için hiçbir sebep göremiyorsunuz. Bu yüzden Mart ayında kesin bir karar vereceksiniz.   


>>>> Daha fazlasını öğrenmek için Akrep burcu 2022 yıllık burç yorumlarını keşfedin!


4. Kova: Gerilim tırmanıyor!

2022 aşk hayatınız açısından epey hareketli geçecek. İnişli çıkışlı bir yıl olacağı kesin ancak ne kadar yukarı çıkarsanız düşüşünüzün de o kadar sert olacağını unutmayın. Dolayısıyla yıl sonunda çok sert bir ayrılık yaşama ihtimaliniz yüksek! 


>>>> Daha fazlasını öğrenmek için Kova burcu 2022 yıllık burç yorumlarını keşfedin!


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Bizimle iletişime geçin.