Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

2022'de Kilo Vermek İçin Harekete Geçmeye Hazır Burçlar

Hepimiz yeni yıla yeni kararlar alarak başlıyoruz. Kilo vermek de bu kararlardan en popüleridir ve birkaç ay çaba sarf edildikten sonra genellikle vazgeçilir! 2022 yılında bazı burçlar kilo vermek konusunda diğerlerinden daha motive olacak. Peki siz bu burçlardan biri misiniz? Uzman astrologlarımız cevaplıyor.

Yıldızlar kilo vermeniz konusunda bize yardımcı olabilir. 2022 yılının büyük bir kısmında Balık burcunda Transit yapacak Jüpiter, bazı burçlar kişisel tatminlerine ve sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı olacak.


2022 yıllık burç yorumlarının tamamı için tıklayın!


Kilo vermek için harekete geçmeye hazır burçlar:

1. Oğlak

Duygularınızı kontrol etme beceriniz, sağlam iradeniz ve ciddiyetiniz sayesinde kilo verme şansınız oldukça yüksek. Hatta bazı Oğlakların şaşırtıcı ve önemli değişimler geçirmesi muhtemel.

2. Terazi

Ne pahasına olursa olsun beğenilmek istiyorsunuz ve aşk sizi motive ediyor. Eğer biraz fazla kilolarınız varsa ve bu durum sizi rahat ediyorsa, nefsinize hakim olup biraz kemerleri sıkmak konusunda zorluk çekmeyeceksiniz. 

3. Aslan

Son zamanlarda yaşamınıza yeni bir soluk getirmeye, biraz hafiflemeye ve imajınızı değiştirmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Dolayısıyla kilo vermek ve vücudunuzla barışık olmak istiyorsanız bu yıl epey motive olacaksınız.  

4. İkizler

Yılın ilk aylarında biraz ipin ucunu kaçırıp kilo alabilirsiniz. Dikkatli olun. Dolayısıyla yılın geri kalanında o kadar motive olacaksınız ki ideal kilonuza geri dönmek konusunda hiç zorluk çekmeyeceksiniz.  

Bu yazılarımıza da göz atın!

Bizimle iletişime geçin.