2023'te Kilo Vermek İçin Harekete Geçmeye Hazır Burçlar

tarihinde

Hepimiz yeni yıla yeni kararlar alarak başlıyoruz. Kilo vermek de bu kararlardan en popüleridir ve birkaç ay çaba sarf edildikten sonra genellikle vazgeçilir! 2023 yılında bazı burçlar kilo vermek konusunda diğerlerinden daha motive olacak. Peki siz bu burçlardan biri misiniz? Uzman astrologlarımız cevaplıyor.

2023'te Kilo Vermek İçin Harekete Geçmeye Hazır Burçlar

Yıldızlar kilo vermeniz konusunda bize yardımcı olabilir. 2023 yılında yıldızlar bazı burçların kişisel tatminlerine ve sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı olacak.


2023 yıllık burç yorumlarının tamamı için tıklayın!


Kilo vermek için harekete geçmeye hazır burçlar:

1. Balık

Titizlik ve bazen kısıtlamalarla ilişkilendirilen Satürn'ün 7 Mart'ta burçlarına giriş yapmasıyla, kilo verme ihtiyacı hisseden Balıklar 2023'te daha kolay kilo verecek. Bu konuda özellikle titiz davranacak Balık burçları, kilo hedeflerine ulaşana kadar yollarından hiçbir şekilde sapmayacak. Yine de bunun bir saplantıya dönüşmemesi için dikkatli olun...

2. Terazi

Satürn 7 Mart'ta Balık burcuna girdiğinde Güneş'le karşıtlık oluşturacak ve Terazi burçları iştahlarını kontrol altında tutmak, kilolarına dikkat etmek ve gerekirse birkaç kilo vermek için daha çok motive olacaklar. Ama her şey kişinin kendisine, vücuduna ve beslenme düzenine dikkat etmesine bağlı! Terazi burçlarının kilo vermesi mümkün ancak birincil hedefleri bu olmayacak. Onlar için kendi bedenlerinde iyi hissetmeleri daha önemli. Güzel hedef diye buna denir!

3-4. İkizler ve Yay

Satürn ve ardından Jüpiter sayesinde İkizler ve Yay burçları, özellikle yılın ikinci yarısında iştahlarını sınırlayıp kilo vermek için motivasyon bulmak için harekete geçecek. Bu burçlar, aşırı alkol ve tatlı tüketimine ara vererek oldukça doğal bir şekilde istenmeyen kilolarından kurtulabilecektir. Bunun, giderek yorulmaya başlayan vücutları için iyi bir gelişme olacağı kesin! Daha hızlı sonuçlar elde etmek için detoks yapmayı da deneyebilirsiniz.


Bu yazılarımıza da göz atın!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey