Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

2021 Tahminleri: Yıldızlar Bize Ne Sürprizler Hazırlıyor?

Uzman astrologlarımız 2021 yılında tüm dünyayı etkileyecek olaylara dair tahminler yürütüyor. Yıldızlar bizi 2020 defterini kapatmaya ancak hatalarımızdan ders çıkarmayı da unutmamaya davet ediyor. Peki 2021 yılında tüm dünyada neler yaşanacak? Bu yıla dair tahminlerimizi keşfetmeye hazır olun.

2020'de büyük sarsıntılar ve derin kargaşaların hiç eksilmediği bir yıl oldu. Yıldızlar bize ufuktaki değişimleri haber veriyordu ve haklı da çıktılar. 2021 yıllık burç yorumlarında da gördüğünüz üzere, her şeyi altüst etmek pahasına da olsa tüm gücümüzle daha da ileriye devam etmek için çaba sarf edeceğiz. Bu sıkıntılı dönemde, bilinmezlik bizi hem korkutuyor hem de kendine doğru çekiyor. Karar vermek zor ama herkesin mutlu olmak için kendi yaşamına uygun olarak çaba sarf edeceği kesin. 


Uzman falcılarımız geleceğe dair sorularınızı yanıtlıyor. Bu fırsatı kaçırmayın!
2020 defterini kapatıp 2021'le yüzleşmek

2021 yılında, 2019 ve 2020 yıllarında bizleri bakış açımızı ve alışkanlıklarımızı değiştirmeye, iç dünyamızı dönüştürmeye, dünyaya ve yaşam tarzımıza dair yeni bir bakışa sahip olmaya zorlayan Satürn-Plüton kavuşumundan nihayet kurtuluyoruz. Bundan uzun uzun bahsetmiştik: 2020 yılı bizi oldukça endişelendiriyordu. Herkesin bildiği gibi bu değişim bir krizle meydana geldi ve bizi küllerimizden yeniden doğmaya, eski alışkanlıklardan vazgeçip öze dönmeye mecbur bıraktı. Söz konusu Kavuşum'un COVID-19 pandemisine denk düştüğünü varsayarsak, salgının kontrol altına alınacağını ve artık yaşamımızı ve sevdiklerimizi kaybetme korkusunu hissetmeyi bırakacağımızı umabiliriz... Gerçekten de 2020 yılı alt üst edici ve yok edici güçler Satürn ve Plüton'u bir araya getiriyordu. Ayrıca Plüton'un bize huzur bırakmayacak şekilde korkuya ve kaygıya sebep olduğunu da unutmamak gerek. Jüpiter'in de bu hisleri daha da güçlendirmesiyle, yaşamımızı, mal varlığımızı ve işlerimizi kaybetme korkusunu hissettik... Bu sayede dünyaya bakış açımızı, değerlerimizi değiştirip kendimizle daha yakından ilgilenmeyi, yardımlaşmayı, gezegenimiz için çaba sarf etmeyi ve aşırı tüketim, çevre kirliliği ve abartı üzerine bir ekonomiyi reddetmeyi öğrendik. Şimdi artık 2020 yılına noktayı koyup hatalarımızdan ders alma zamanı! 

Gerilimler karşısında kendini kanıtlamak 

Ocak 2021'in ortasından itibaren, Uranüs'teki Jüpiter Karesi bizi bazı aşırılıklara, sınırlarımızı zorlamaya ve kimi zaman da patronluk taslayacak ölçüde kendimizi kanıtlamaya itecek. Sosyal yaşamın gerektirdikleriyle kişisel isteklerimizi denk düşürmenin oldukça zorlaştığı gerilimli bir dönem yaşayacağız. Bazı burçlar, kimilerinin aklına hiç de yatmayacak şekilde varoluşlarında değişimler yaşayacak. Bu dönemde, daha incelikli bir yaklaşıma sahip insanlar sert ve ani çıkışlar yüzünden yara alabilir. Ayrıca yöneticilerimizin gerçekliği dikkate almaksızın kendi fikirlerini dayatmaya kalkmamalarından ve sınırları aşmamalarından emin olmalıyız. Dünya çapındaysa, 20 Ocak'a doğru, Uranüs'le Kavuşum yapan ancak Satürn ve Jüpiter'le Karşıt konumdaki Mars ve Kara Ay Kavuşumu toplum ve yöneticiler (ülke liderleri, patronlar) ya da bizzat politikacılar arasındaki gerilimleri tetikleyebilir! Sonrasında Şubat ile Haziran ortasında ve son olarak da Aralık sonunda Kova burcunda konumlanan Satürn ve Boğa burcundaki Uranüs arasında Kare açı meydana gelecek. Bu iki yavaş gezegen arasındaki açı neredeyse tüm 2021 yılını etkisi altına alacak.

prédictions 2021

Temmuz 2021'den itibaren Mars işleri daha da karıştıracak. et 2021. Bu durum bizi daha inatçı ve mutlak kılsa da ilerlemek, değişmek ve dönüşmek için bazı kazanımlarımızı geride bırakmak zorunda kalacağız. Zorluklar peşimizi bırakmasa da hedeflerimize ulaşmak içni var gücümüzle ve kararlılıkla mücadele edeceğiz.  

Zıtlıklar yılı

Tutucu fikirler sürekli yenilikçi düşüncelere karşı çıkacak. Bu durum iki uç arasında ciddi mücadelelere sebep olabilir. Satürn işlerin oldukları gibi kalmasını isterken Uranüs yeniliklerin hayata geçmesi için uğraşacak! Dolayısıyla kapitalist sistemi ne pahasına olursa olsun korumak isteyenler ile farklı ve daha ekolojik bir ekonomik sistemin hayalini kuranlar arasında büyük gerilimlerle karşılaşacağız. Başka bir deyişle, toplumsal kuralların değişimini reddedenler ve bireylere yönelik hoşgörüyü benimseyenler arasında büyük çarpmışlar yaşanacak. Politik gerilimler ve bazı ülkelere karşı gösterilen tepkilerin yanısıra farklı fikirlere sahip kesimler arasında da çatışmalar yaşanacak. Peki bu bir ülkenin iç savaşa sürükleneceği anlamına mı geliyor? Bu durum o kadar da imkansız değil. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer ülkelerde gitgide artan sosyal çatışmalar söz konusu olabilir. Bazı güçler çeşitli bölgelerde bağımsızlıklarını ilan etmek isteyebilir ve ilgili ülke karşı saldırıda bulunabilir. Bu durumda ayrıca dini konularda da daha toleranslı kesimler ile muhafazakar kitleler arasında anlaşmazlıklara ve gerilimlere yol açabilir. 

prédiction 2021

İlerici ve muhafazakar kesimler ya da daha açık görüşlü, toleranslı kişiler ile ırkçılığı ve korumacı politikaları benimseyenler arasındaki çatışmalara hazırlıklı olmak gerek...

Ekonomik ve ekolojik beklentiler 

Ekonomik anlamda birçok insan COVID-19 krizinin ardından işlerini diriltmeye çalışacak ve bu hiç de kolay olmayacak. Hepimiz bir tür kendini yenileme sürecine gireceğiz. İşletmelerimizi ve çalışma alanlarımızı yeniden harekete geçirmeye çalışırken geçmişteki tuzaklara düşmemeye dikkat etmemiz gerekecek. Zihnimizde devamlı dünyayı değiştirme fikirleri dolanacak. Doğanın acil yardım çağrılarına kulak vererek alternatif tüketim biçimleri (geri dönüşüm, daha az kimyasal ürün tüketimi vs.) arayışında olacağız. Ancak bu tasarılarımız"her şeyden evvel para" düşüncesinin savuncuları tarafından frenlenecek. İklim krizi ve doğal felaketlerle ilgili uyarılarla karşılaşmaya devam edeceğiz. (Uranüs ve Satürn arasında meydana gelen Kare, doğa anayı temsil eden Boğa burcu ve insanlığı temsil eden Kova arasında meydana geliyor). Bu durum karşısında, iyi bir yaşam sürmek, doğayla ilişkimizi düzeltmek ve gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak adına kararlar almaya ve çözümler üretmeye devam etmemiz gerekecek. Elbette elimizde her şeyin çözümü olmadığı için bu durum canımızı sıkacak. Yine de ilerlemeye, çözüm aramaya devam edeceğiz ve sorunlardan kaçmayacağız!

prédictions 2021

2021 yılının büyük bir kısmında Kova burcunda konumlanacak Jüpiter bu gerilimli atmosferde insanları şaşırtma isteğinizi ve hevesinizi kamçılayacak. Haziran ve Temmuz aylarında kısa süreliğine de olsa Balık burcuna girişi gerilimleri azaltacak ve insanların içine su serpecek. 

Peki ya kişisel yaşamdaki değişimler? 

Kişisel düzlemde sürekli daha ileri gitmek ve kariyer basamaklarında yükselmek isteyeceğiz. Gerekirse işimizi, ilişkimizi ve evimizi değiştirmekten çekinmesek bile yok yere elimizdekileri kaybetme korkusu peşimizi bırakmayacak. Satürn alışkanlıkarımızı, bize tanıdık gelen ve bizi biraz sıksa da rahatlatan şeyleri temsil edecek. Değişimi, bilinmezliği, yeniliği, cesareti ve geleceği temsil eden Uranüs bizi harekete geçirse de ne olduğunu bilmediğimiz bu etki bizi korkutacak. Hayallerimize kavuşmak için sık sık kendimizi silkelememiz, iki ileri üç geri gitmeyip değişimden pişmanlık duymamamız şart. Ayrıca strese girmemek adına rahatlamayı ve  muhteşem sezgimizi dinlemeyi (bu sezgi gücü Neptün ve Plüton arasındaki pozitif açı sayesinde ortaya çıkacak) de unutmamak gerek. İşleri aceleye getirmemek elbette ki yerinde saymak anlamına gelmemeli. Harekete geçmeden evvel iseklerimizi ve ihtiyaçlarımızı iyice ölçüp tartmalı ve projelerimizi yavaş adımlarla geliştirmeliyiz. 

Bu yazı hoşunuza mı gitti ? Bunlar da ilginizi çekebilir: 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.