2021’de Hamile Kalmak için En Uygun Günler

tarihinde

Astrolojinin yardımıyla, gezegenlerin dizilişine göre hamile kalmak için ideal günlerin belirlenebileceğini biliyor muydunuz?Bebek planlarınıza yardımcı olacak yazımız ve özel tarih listemiz işte karşınızda!


Astrologlarımız gezegen haritasını inceleyerek bu yıl hamile kalmanız için en ideal günleri sıraladı. Buna 2021 yılında hamile kalmanız için en uygun zamanlar:

  • Transitte olan Jüpiter Ay ile bağlandığı zaman
  • Jüpiter kendi 5. Evinde transit olduğu zaman
  • 5. evinizdeki ana gezegen Transitteki Jüpitere pozitif bir yön verdiği zaman

 

2021'in gökyüzü diziliminde Jüpiterin Ay ile  yaptığı iyi açıları bularak ve de aynı şekilde kötü açıları da belirleyerek hamile kalma olasılığınızı arttırabilirsiniz.2021'de hamile kalacak mısınız? En iyi  falcılarımız sizin için yanıtlasın. Üstelik falınızın 10 dakikası yalnızca 1€!
2021'in hamile kalmak için en uygun günleri

Ay 
Hamile kalmak için en uygun tarihler

Ocak


5, 9, 14, 18, 23, 24


Şubat


2, 6, 11, 15, 16, 20, 21

Mart


1, 2, 6, 15, 20, 21, 29

Nisan


2, 7, 12, 17, 26, 30

Mayıs


4, 5, 15, 24, 28

Haziran


1, 6, 11, 20, 24, 28

Temmuz


3, 8, 17, 18, 22, 26

Ağustos


2, 4, 5, 11, 18, 22, 27, 31

Eylül


1, 9, 14, 18, 23, 28

Ekim


7, 11, 15, 20, 25
Kasım

3, 7, 11, 16, 21


Aralık


1, 5, 9, 14, 19, 28, 292021'de hayatınızda neler olacağını merak ediyorsanız yıllık burç yorumlarımızı ziyaret edin!


 

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

22 Haziran Oğlak Dolunayı: En çok hangi burç etkilenecek?

22 Haziran 2024'te gerçekleşecek Oğlak Dolunay'ına hazır mısınız? Yaz gündönümünü sonrasındaki ilk Dolunay olan Oğlak Dolunayı, kendinizi yenilemeniz için benzersiz bir fırsat sunuyor. Bu Dolunay'ın hayatınızı nasıl etkileyebileceğini ve bu dönemi nasıl en iyi şekilde değerlendirebileceğinizi keşfedin.

6 Haziran Yeniayı - Tam Yol İleri!

Bu ay Yeniay 6 Haziran'da İkizler burcunda meydana geliyor ve yaşamlarımızda gerçek anlamda bir bahar temizliği etkisi yaratıyor. Bu Yeniay'ın etkisi altında yerimizde saymaya son veriyoruz ve geleceğimize yönelik daha gerçekçi ve somut değişimlere kucak açıyoruz.

Mısır Astrolojisine Göre Burcunuzu Öğrenin!

Mısır Astrolojisi'nde burçlar, farklı ve olağanüstü güçlere sahip Eski Mısır tanrılarına karşılık gelir. Sizi hangi Eski Mısır tanrısı temsil ediyor? Fırtınaların tanrısı mı, yoksa bereketin mi? Doğum tarihinize göre Mısır burcunuzu öğrenin!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral seyahat, mistik güçleri olmayan insanlar tarafından bile yüzyıllardır gerçekleştirilen bir pratiktir. Eğer siz de ruhunuzun bedenininizden çıkmasını ve yaşama farklı bir gözle bakmayı arzu ediyorsanız bu yazımız tam size göre! Astral seyahat yapmak için takip etmeniz gereken adımları keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

Burcunuza Dair Her Şey