2021’de Hamile Kalmak için En Uygun Günler

tarihinde

Astrolojinin yardımıyla, gezegenlerin dizilişine göre hamile kalmak için ideal günlerin belirlenebileceğini biliyor muydunuz?Bebek planlarınıza yardımcı olacak yazımız ve özel tarih listemiz işte karşınızda!


Astrologlarımız gezegen haritasını inceleyerek bu yıl hamile kalmanız için en ideal günleri sıraladı. Buna 2021 yılında hamile kalmanız için en uygun zamanlar:

  • Transitte olan Jüpiter Ay ile bağlandığı zaman
  • Jüpiter kendi 5. Evinde transit olduğu zaman
  • 5. evinizdeki ana gezegen Transitteki Jüpitere pozitif bir yön verdiği zaman

 

2021'in gökyüzü diziliminde Jüpiterin Ay ile  yaptığı iyi açıları bularak ve de aynı şekilde kötü açıları da belirleyerek hamile kalma olasılığınızı arttırabilirsiniz.2021'de hamile kalacak mısınız? En iyi  falcılarımız sizin için yanıtlasın. Üstelik falınızın 10 dakikası yalnızca 1€!
2021'in hamile kalmak için en uygun günleri

Ay 
Hamile kalmak için en uygun tarihler

Ocak


5, 9, 14, 18, 23, 24


Şubat


2, 6, 11, 15, 16, 20, 21

Mart


1, 2, 6, 15, 20, 21, 29

Nisan


2, 7, 12, 17, 26, 30

Mayıs


4, 5, 15, 24, 28

Haziran


1, 6, 11, 20, 24, 28

Temmuz


3, 8, 17, 18, 22, 26

Ağustos


2, 4, 5, 11, 18, 22, 27, 31

Eylül


1, 9, 14, 18, 23, 28

Ekim


7, 11, 15, 20, 25
Kasım

3, 7, 11, 16, 21


Aralık


1, 5, 9, 14, 19, 28, 292021'de hayatınızda neler olacağını merak ediyorsanız yıllık burç yorumlarımızı ziyaret edin!


 

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey