Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

11:11 Saatinin Anlamı: Olaylara pozitif yönden bakın

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Daha önce pek dikkat etmeseniz de 11:11 saatine denk geldiğiniz oldu mu? Eğer sıklıkla saatinizde bu kombinasyonu görüyorsanız dikkatli olmanızda fayda var. 11:11 gibi çift saatler güçlü anlamlara sahiptir ve koruyucu meleğinizden size yönelik önemli bir mesaj taşır. Bu saat sıradan ve anlamsız oldukça uzaktır...

11:11 Saatinin kökeni ve anlamı: Pozitif düşünün!

Çift saat olarak nitelendirilen 11:11 bir tesadüfün ürünü gibi gözükse de içinde spiritüel anlamda güçlü bir mesaj barındırır. Maya Takvimi, 12 Aralık 2012'de saat11:11'de yeni bir çağ başlayacağını öngörmüştür. 

Bu saat ayrıca şu anlamlara da gelir: 

  • Cazibe
  • Pragmatik düşünce
  • İsyan
  • Güç istenci 

Bu çift saate dikkatimizi verdiğimiz zamanlarda, benliğimizin ve bizi kuşatan insanlar bilincine daha yoğun bir şekilde varırız. Bu olumlu bir noktadır çünkü yakınlarımızdan öğreneceğimiz sayısız şey vardır. Zor bir durumu ya da bir açmazı çözüme kavuşturmak adına daima bize destek olurlar.

Uzmanlara göre çift saat 11:11 bizlere, ilişkilerimiz konusunda dikkatli olma vaktinin geldiğine işaret eder. Birden çok kişi size bazı insanlara gereğinden fazla değer verdiğinizi hatırlatabilir. Dikkatli olun, bu yüzden canınız yanabilir. Sevgi sizin için mutluluk kaynağı olmalıdır ve ilişkinizi sağlıklı, huzurlu bir ruh haliyle devam ettirmeniz gerekir. Kontrolünüzü kaybetmeyin ve yakınlarınızın tavsiyelerine kulak vermeyi ihmal etmeyin. Yaşamınıza dışardan yöneltilen bakışları oldukça önemlidir. 

Melekler sizi koruduklarının ve doğru yolda olduğunuzun farkına varmanızı ister. 

11:11 Çift Saati: Koruyucu meleğinize kulak verin

Spiritüel rehberlerimiz ve koruyucu meleklerimiz bize farklı farklı yollardan seslenirler. Radyoda çalan bir şarkıyla, dualarımızla ya da yazımızda da bahsettiğimiz üzere bizlere sık sık 11:11 gibi çifte saatler göstererek iletişim kurabilirler.

Çift saat 11:11'e denk geldiğimiz zaman bu bilincimizde önemli bir değişimin gerçekleştiğine işaret eder. 11:11 saati, sahip olduğunuz ve sizi çok ileri taşıyabilecek yenilikçi fikirlere sahip olduğunuz halde kendi içinize çekildiğinizi ve fazla otoriter davrandığınızı gösterir. Bu yüzden koruyucu meleğiniz sizi çevrenizdeki insanlara zarar vermemek adına dikkatli olmanız konusunda uyarmaya gelmiştir. Unutmayın, tek başına ilerlemenin size hiçbir faydası olmayacaktır!


Numerolojide 1 sayısının anlamı 

1 sayısı çok önemli ve kilit bir sayıdır. Eğer 1 kişisel sayınızsa bunu muhtemelen çoktan fark etmişsinizdir. 1 sayısını ne kadar sık görürseniz spiritüel rehberleriniz ve koruyucu meleğinizle aranızdaki bağ da o ölçüde güçlenecektir.

Dünyanın her yerinde milyonlarca insan bu çift saatleri görmektedir. Bu da onların, dünyanın içinde bulunduğu kaos halini kişisel mutlulukları vasıtasıyla çözmeye çalıştıklarını gösterir. 

Başka bir deyişle, eğer 11:11 saatine denk geldiyseniz, anı yaşamanız gerektiğini fark etmelisiniz. Şimdiki zamanı doya doya yaşayın. O, elinizden kaçmadan harekete geçebileceğiniz yegane an...

Bu yazımız hoşunuza mı gitti? Bunlar da ilginizi çekebilir: 

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.