11:11 Saatinin Anlamı: Olaylara pozitif yönden bakın

tarihinde

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Daha önce pek dikkat etmeseniz de 11:11 saatine denk geldiğiniz oldu mu? Eğer sıklıkla saatinizde bu kombinasyonu görüyorsanız dikkatli olmanızda fayda var. 11:11 gibi çift saatler güçlü anlamlara sahiptir ve koruyucu meleğinizden size yönelik önemli bir mesaj taşır. Bu saat sıradan ve anlamsız oldukça uzaktır...

11:11 Saatinin kökeni ve anlamı: Pozitif düşünün!

Çift saat olarak nitelendirilen 11:11 bir tesadüfün ürünü gibi gözükse de içinde spiritüel anlamda güçlü bir mesaj barındırır. Maya Takvimi, 12 Aralık 2012'de saat 11:11'de yeni bir çağ başlayacağını öngörmüştür. 

Bu saat ayrıca şu anlamlara da gelir: 

  • Cazibe
  • Pragmatik düşünce
  • İsyan
  • Güç istenci 

Bu çift saate dikkatimizi verdiğimiz zamanlarda, benliğimizin ve bizi kuşatan insanlar bilincine daha yoğun bir şekilde varırız. Bu olumlu bir noktadır çünkü yakınlarımızdan öğreneceğimiz sayısız şey vardır. Zor bir durumu ya da bir açmazı çözüme kavuşturmak adına daima bize destek olurlar.

Uzmanlara göre çift saat 11:11 bizlere, ilişkilerimiz konusunda dikkatli olma vaktinin geldiğine işaret eder. Birden çok kişi size bazı insanlara gereğinden fazla değer verdiğinizi hatırlatabilir. Dikkatli olun, bu yüzden canınız yanabilir. Sevgi sizin için mutluluk kaynağı olmalıdır ve ilişkinizi sağlıklı, huzurlu bir ruh haliyle devam ettirmeniz gerekir. Kontrolünüzü kaybetmeyin ve yakınlarınızın tavsiyelerine kulak vermeyi ihmal etmeyin. Yaşamınıza dışardan yöneltilen bakışları oldukça önemlidir. 

Melekler sizi koruduklarının ve doğru yolda olduğunuzun farkına varmanızı ister. 

11:11 Çift Saati: Koruyucu meleğinize kulak verin

Spiritüel rehberlerimiz ve koruyucu meleklerimiz bize farklı farklı yollardan seslenirler. Radyoda çalan bir şarkıyla, dualarımızla ya da yazımızda da bahsettiğimiz üzere bizlere sık sık 11:11 gibi çifte saatler göstererek iletişim kurabilirler.

Çift saat 11:11'e denk geldiğimiz zaman bu bilincimizde önemli bir değişimin gerçekleştiğine işaret eder. 11:11 saati, sahip olduğunuz ve sizi çok ileri taşıyabilecek yenilikçi fikirlere sahip olduğunuz halde kendi içinize çekildiğinizi ve fazla otoriter davrandığınızı gösterir. Bu yüzden koruyucu meleğiniz sizi çevrenizdeki insanlara zarar vermemek adına dikkatli olmanız konusunda uyarmaya gelmiştir. Unutmayın, tek başına ilerlemenin size hiçbir faydası olmayacaktır!


Numerolojide 1 sayısının anlamı 

1 sayısı çok önemli ve kilit bir sayıdır. Eğer 1 kişisel sayınızsa bunu muhtemelen çoktan fark etmişsinizdir. 1 sayısını ne kadar sık görürseniz spiritüel rehberleriniz ve koruyucu meleğinizle aranızdaki bağ da o ölçüde güçlenecektir.

Dünyanın her yerinde milyonlarca insan bu çift saatleri görmektedir. Bu da onların, dünyanın içinde bulunduğu kaos halini kişisel mutlulukları vasıtasıyla çözmeye çalıştıklarını gösterir. 

Başka bir deyişle, eğer 11:11 saatine denk geldiyseniz, anı yaşamanız gerektiğini fark etmelisiniz. Şimdiki zamanı doya doya yaşayın. O, elinizden kaçmadan harekete geçebileceğiniz yegane an...

Bu yazımız hoşunuza mı gitti? Bunlar da ilginizi çekebilir: 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!

Işık Kutusu: Ücretsiz erişimli fal ve okumalar

Sizinle ilişkimiz 20 yılı aşkın süredir devam ettiği için astrolojik açılımlar ve yorumların bazılarını ücretsiz olarak sunmaya karar verdik. %100 ücretsiz ve sınırsızdır, böylece her biriniz geleceğinize ışık tutabileceksiniz.

Fal: Bilmek isteyip de sormaya cesaret edemedikleriniz

Fal, kimileri için bir yol gösterici, kimileri için bir eğlenceli aracı, bazıları içinse günah ve safsata. Sonuç ne olursa olsun, fal hakkında bu denli fikir ayrılığına düşmemizin asıl sebebi onun hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmamamız. Tam da bu sebeple, kafanıza falla ilgili takılan tüm soruları dürüstçe yanıtlamaya karar verdik. Okumadan karar vermeyin...

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Burcunuza Dair Her Şey